Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 20:49
Despre ROMULM FOREST SRL
ROMULM FOREST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Caransebeş, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea" (cod CAEN 4776), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ROMULM FOREST SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.298.696 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.3%). Profitul net inregistrat a fost de 31.640 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 864.671 RON in 2008 la 1.298.696 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.298.696 RON
- Venituri totale
- 1.306.298 RON
- Cheltuieli totale
- 1.236.253 RON
- Profit brut
- 70.045 RON
- Profit net
- 31.640 RON
- Marja profit net
- 2,44%
- Active imobilizate
- 251.332 RON
- Active circulante
- 442.923 RON
- Stocuri
- 451.905 RON
- Creanțe
- 72.199 RON
- Casa & conturi bănci
- -81.181 RON
- Capital propriu
- 200.650 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş, Str. GEORGE BUITU, 325400
- Cod postal
- 325400
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 07.10.2003
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.298.696 RON
- Rezultat net
- 31.640 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.298.696 RON | 1.210.089 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.306.298 RON | 1.219.339 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.236.253 RON | 1.213.764 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 70.045 RON | 5.575 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 31.640 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 5.701 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 251.332 RON | 265.284 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 442.923 RON | 389.583 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 694.255 RON | 654.867 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 451.905 RON | 415.976 RON |
| CreanțeSume de încasat | 72.199 RON | 60.419 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | -81.181 RON | -86.812 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 493.605 RON | 485.857 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 200.650 RON | 169.010 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 4 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 4,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 15,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,90 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 28,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.298.696 +7,3% față de anul precedent | 1.306.298 | 1.236.253 | 70.045 +1.156,4% față de anul precedent | 31.640 | 0 | 0 |
| 2023 | 1.210.089 -12,2% față de anul precedent | 1.219.339 | 1.213.764 | 5.575 -82,9% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 5.701 |
| 2022 | 1.378.720 +18,6% față de anul precedent | 1.385.516 | 1.352.864 | 32.652 +52,7% față de anul precedent | 19.074 +92,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.162.107 -9,5% față de anul precedent | 1.169.259 | 1.147.870 | 21.389 -81,5% față de anul precedent | 9.930 -90,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.283.701 +18,7% față de anul precedent | 1.285.334 | 1.169.646 | 115.688 +88,6% față de anul precedent | 104.022 +105,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.081.955 +4,1% față de anul precedent | 1.081.957 | 1.020.620 | 61.337 -20,3% față de anul precedent | 50.517 -24,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.039.794 -0,6% față de anul precedent | 1.042.123 | 965.160 | 76.963 +1,2% față de anul precedent | 66.513 +1,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 1.045.560 +21,5% față de anul precedent | 1.072.271 | 996.215 | 76.056 +89,7% față de anul precedent | 65.413 +95,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 860.486 -2,8% față de anul precedent | 860.490 | 820.399 | 40.091 -65,8% față de anul precedent | 33.554 -66,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 885.436 +25,7% față de anul precedent | 902.183 | 784.910 | 117.273 +177,1% față de anul precedent | 100.473 +137,4% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 704.651 +17,1% față de anul precedent | 710.277 | 667.954 | 42.323 +1.165,6% față de anul precedent | 42.323 +1.165,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 601.732 +32,9% față de anul precedent | 605.843 | 602.499 | 3.344 -24,6% față de anul precedent | 3.344 -24,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 452.664 +9,2% față de anul precedent | 455.082 | 450.647 | 4.435 | 4.435 | 0 | 0 |
| 2011 | 414.564 +4,7% față de anul precedent | 414.568 | 437.922 | 0 | 0 | 23.354 | 23.354 |
| 2010 | 395.876 +1,4% față de anul precedent | 395.876 | 439.472 | 0 | 0 | 43.596 | 48.471 |
| 2009 | 390.588 -54,8% față de anul precedent | 396.825 | 448.779 | 0 | 0 | 51.954 | 57.687 |
| 2008 | 864.671 | 867.051 | 959.651 | 0 | 0 | 92.600 | 92.600 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 251.332 | 442.923 | 694.255 | 451.905 | 72.199 | -81.181 |
| 2023 | 265.284 | 389.583 | 654.867 | 415.976 | 60.419 | -86.812 |
| 2022 | 250.475 | 409.689 | 660.164 | 429.484 | 68.188 | -87.983 |
| 2021 | 264.938 | 230.503 | 495.441 | 259.207 | 51.205 | -79.909 |
| 2020 | 274.180 | 268.940 | 543.120 | 303.758 | 50.512 | -85.330 |
| 2019 | 273.720 | 98.514 | 372.234 | 143.596 | 40.674 | -85.756 |
| 2018 | 216.912 | 75.108 | 292.020 | 102.650 | 38.231 | -65.773 |
| 2017 | 181.700 | 80.912 | 262.612 | 124.453 | 43.114 | -86.655 |
| 2016 | 159.686 | 118.422 | 278.108 | 144.114 | 56.209 | -81.901 |
| 2015 | 72.886 | 171.398 | 244.284 | 185.799 | 74.413 | -88.814 |
| 2014 | 3.203 | 173.240 | 176.443 | 246.415 | 7.765 | -80.940 |
| 2013 | 8.067 | 93.411 | 101.478 | 161.399 | 11.069 | -79.057 |
| 2012 | 16.625 | 101.888 | 118.513 | 86.640 | 11.612 | 3.636 |
| 2011 | 5.147 | 55.416 | 60.563 | 39.219 | 16.195 | 2 |
| 2010 | 13.109 | 74.011 | 87.120 | 52.717 | 17.370 | 3.924 |
| 2009 | 21.070 | 225.170 | 246.240 | 129.122 | 93.966 | 2.082 |
| 2008 | 29.022 | 233.251 | 262.273 | 140.117 | 92.402 | 732 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 493.605 +1,6% față de anul precedent | 200.650 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2023 | 485.857 +0,1% față de anul precedent | 169.010 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 485.452 +52,3% față de anul precedent | 174.712 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 318.751 -15,3% față de anul precedent | 176.690 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2020 | 376.360 +21,6% față de anul precedent | 166.760 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 309.433 +146,8% față de anul precedent | 62.801 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 125.375 -22,8% față de anul precedent | 166.645 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 162.480 -30,1% față de anul precedent | 100.132 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 232.270 +61,5% față de anul precedent | 45.838 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2015 | 143.798 -37,2% față de anul precedent | 100.486 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 228.877 +17,6% față de anul precedent | -50.899 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 194.700 -9,5% față de anul precedent | -93.222 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2012 | 215.079 +23,9% față de anul precedent | -96.566 | Neraportat | 4 -90,0% față de anul precedent |
| 2011 | 173.647 -1,8% față de anul precedent | -113.084 | Neraportat | 40 +900,0% față de anul precedent |
| 2010 | 176.851 -38,5% față de anul precedent | -89.731 | Neraportat | 4 -33,3% față de anul precedent |
| 2009 | 287.500 +17,1% față de anul precedent | -41.260 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 245.632 | 16.641 | Neraportat | 6 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| ILION-PETRU LEPA | fondator | Neraportată | Neraportată |
| IPION PETRU LEPA | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 15734/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate
capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7110/2026sedii secundare
sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.298.696 RON. Profit: 31.640 RON
Cifra de afaceri: 1.298.696 RON. Profit: 31.640 RON
- Cifra de afaceri
- 1.298.696 RON +7.32% față de anul precedent
- Profit net
- 31.640 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 493.605 RON +1.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.210.089 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.210.089 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.210.089 RON -12.23% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 5.701 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 485.857 RON +0.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.378.720 RON. Profit: 19.074 RON
Cifra de afaceri: 1.378.720 RON. Profit: 19.074 RON
- Cifra de afaceri
- 1.378.720 RON +18.64% față de anul precedent
- Profit net
- 19.074 RON +92.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 485.452 RON +52.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.162.107 RON. Profit: 9.930 RON
Cifra de afaceri: 1.162.107 RON. Profit: 9.930 RON
- Cifra de afaceri
- 1.162.107 RON -9.47% față de anul precedent
- Profit net
- 9.930 RON -90.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 318.751 RON -15.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.283.701 RON. Profit: 104.022 RON
Cifra de afaceri: 1.283.701 RON. Profit: 104.022 RON
- Cifra de afaceri
- 1.283.701 RON +18.65% față de anul precedent
- Profit net
- 104.022 RON +105.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 376.360 RON +21.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.081.955 RON. Profit: 50.517 RON
Cifra de afaceri: 1.081.955 RON. Profit: 50.517 RON
- Cifra de afaceri
- 1.081.955 RON +4.05% față de anul precedent
- Profit net
- 50.517 RON -24.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 309.433 RON +146.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.039.794 RON. Profit: 66.513 RON
Cifra de afaceri: 1.039.794 RON. Profit: 66.513 RON
- Cifra de afaceri
- 1.039.794 RON -0.55% față de anul precedent
- Profit net
- 66.513 RON +1.68% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 125.375 RON -22.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.045.560 RON. Profit: 65.413 RON
Cifra de afaceri: 1.045.560 RON. Profit: 65.413 RON
- Cifra de afaceri
- 1.045.560 RON +21.51% față de anul precedent
- Profit net
- 65.413 RON +94.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 162.480 RON -30.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 860.486 RON. Profit: 33.554 RON
Cifra de afaceri: 860.486 RON. Profit: 33.554 RON
- Cifra de afaceri
- 860.486 RON -2.82% față de anul precedent
- Profit net
- 33.554 RON -66.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 232.270 RON +61.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 885.436 RON. Profit: 100.473 RON
Cifra de afaceri: 885.436 RON. Profit: 100.473 RON
- Cifra de afaceri
- 885.436 RON +25.66% față de anul precedent
- Profit net
- 100.473 RON +137.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 143.798 RON -37.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 704.651 RON. Profit: 42.323 RON
Cifra de afaceri: 704.651 RON. Profit: 42.323 RON
- Cifra de afaceri
- 704.651 RON +17.1% față de anul precedent
- Profit net
- 42.323 RON +1165.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 228.877 RON +17.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 601.732 RON. Profit: 3.344 RON
Cifra de afaceri: 601.732 RON. Profit: 3.344 RON
- Cifra de afaceri
- 601.732 RON +32.93% față de anul precedent
- Profit net
- 3.344 RON -24.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 194.700 RON -9.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 452.664 RON. Profit: 4.435 RON
Cifra de afaceri: 452.664 RON. Profit: 4.435 RON
- Cifra de afaceri
- 452.664 RON +9.19% față de anul precedent
- Profit net
- 4.435 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -90% față de anul precedent
- Datorii
- 215.079 RON +23.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 414.564 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 414.564 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 414.564 RON +4.72% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.354 RON
- Angajati
- 40 +900% față de anul precedent
- Datorii
- 173.647 RON -1.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 395.876 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 395.876 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 395.876 RON +1.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 48.471 RON
- Angajati
- 4 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 176.851 RON -38.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 390.588 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 390.588 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 390.588 RON -54.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 57.687 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 287.500 RON +17.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
27.042026Mentiune · Buletin 15734/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate
capital social; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 02.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- ROMULM FOREST SRL
- CUI
- 15803598
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 27.04.2026
- Registrul Comerțului
- J2003000667110
- EUID
- ROONRC.J2003000667110
- Sediu
- Jud. Caraş-Severin, Municipiul Caransebeş, Str. GEORGE BUITU, Bl. 8, Scara B, Ap. 3
- Județ
- Caraş-Severin
- Număr încheiere
- 338409
- Data încheierii
- 24.04.2026
- Număr dosar
- 1614462
- Data dosarului
- 20.04.2026
- Tribunal
- Caras
- Registrator
- Anişoara Preda
Subiecte
capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 02.04.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1614462 din 20.04.2026
23.022026Mentiune · Buletin 7110/2026sedii secundare
sedii secundare
- Companie
- ROMULM FOREST SRL
- CUI
- 15803598
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2003000667110
- EUID
- ROONRC.J2003000667110
- Sediu
- Jud. Caraş-Severin, Municipiul Caransebeş, Str. GEORGE BUITU, Bl. 8, Scara B, Ap. 3
- Județ
- Caraş-Severin
- Număr încheiere
- 151640
- Data încheierii
- 23.02.2026
- Număr dosar
- 750848
- Data dosarului
- 18.02.2026
- Tribunal
- Caras
- Registrator
- Horia-Marius Zimbran
Subiecte
sedii secundare
Documente menționate
- Contract de închiriere nr. 96 din 07.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4776, Caraş-Severin
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4776, Caraş-Severin
Alte firme din Caraş-Severin
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ROMULM FOREST SRL?
CUI-ul ROMULM FOREST SRL este 15803598.
Unde este sediul ROMULM FOREST SRL?
ROMULM FOREST SRL are sediul in Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Caransebeş, Str. GEORGE BUITU, 325400, Mun. Caransebeş, judetul CARAŞ-SEVERIN.
Cand a fost infiintata ROMULM FOREST SRL?
ROMULM FOREST SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ROMULM FOREST SRL in 2024?
In 2024, ROMULM FOREST SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.298.696 RON.
Cati angajati are ROMULM FOREST SRL?
ROMULM FOREST SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are ROMULM FOREST SRL?
ROMULM FOREST SRL are codul CAEN principal 4776 (Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea).
Ce profit a inregistrat ROMULM FOREST SRL in 2024?
ROMULM FOREST SRL a inregistrat un profit net de 31.640 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.