Activ Plătitor TVA

ARLETTE S.R.L.

CUI: 1581378
CIF: RO1581378
Reg. Com.: J40/3126/1991
CAEN: 4778
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 decembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 22:22

Despre ARLETTE S.R.L.

ARLETTE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ARLETTE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 72.189 RON, in scadere fata de anul precedent (-12.7%). Profitul net inregistrat a fost de 36.070 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 126.698 RON in 2008 la 72.189 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
72.189 RON
Venituri totale
72.189 RON
Cheltuieli totale
30.303 RON
Profit brut
41.886 RON
Profit net
36.070 RON
Marja profit net
49,97%
Active imobilizate
35.498 RON
Active circulante
478.636 RON
Stocuri
2.331 RON
Creanțe
465.810 RON
Casa & conturi bănci
10.495 RON
Capital propriu
454.907 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. I.L. CARAGIALE nr. 22, 20045
Telefon3124794
Fax2111583

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. I.L. CARAGIALE nr. 22, 20045
Cod poștal: 20045
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. I.L. CARAGIALE nr. 22, 20045
Cod postal
20045
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.05.1991
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
72.189 RON
Rezultat net
36.070 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 72.189 RON 82.664 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 72.189 RON 82.664 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 30.303 RON 10.720 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 41.886 RON 71.944 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 36.070 RON 61.867 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 35.498 RON 38.021 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 478.636 RON 440.245 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 514.134 RON 478.266 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.331 RON 2.331 RON
CreanțeSume de încasat 465.810 RON 424.680 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.495 RON 13.234 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 44.101 RON 36.849 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 454.907 RON 418.837 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active514.134RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale514.134 RON
Datorii totale44.101 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,0 %Profit net / active totale
ROE
7,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
10,85 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 72.189 -12,7% față de anul precedent 72.189 30.303 41.886 -41,8% față de anul precedent 36.070 -41,7% față de anul precedent 0 0
2023 82.664 +19,8% față de anul precedent 82.664 10.720 71.944 +21,8% față de anul precedent 61.867 +8,1% față de anul precedent 0 0
2022 69.012 +32,6% față de anul precedent 69.012 9.921 59.091 +149,9% față de anul precedent 57.248 +158,4% față de anul precedent 0 0
2021 52.046 -5,4% față de anul precedent 52.118 28.475 23.643 +14,2% față de anul precedent 22.157 +15,7% față de anul precedent 0 0
2020 55.013 -39,5% față de anul precedent 55.013 34.303 20.710 -42,0% față de anul precedent 19.153 -42,0% față de anul precedent 0 0
2019 90.945 +13,6% față de anul precedent 90.945 55.214 35.731 +68,5% față de anul precedent 33.003 +68,9% față de anul precedent 0 0
2018 80.033 -19,2% față de anul precedent 80.033 58.824 21.209 +652,1% față de anul precedent 19.539 +968,3% față de anul precedent 0 0
2017 99.039 -47,0% față de anul precedent 99.039 96.219 2.820 -96,2% față de anul precedent 1.829 -97,5% față de anul precedent 0 0
2016 186.898 -17,3% față de anul precedent 186.898 111.803 75.095 +9,3% față de anul precedent 73.226 +18,3% față de anul precedent 0 0
2015 226.081 -17,5% față de anul precedent 226.081 157.391 68.690 -48,6% față de anul precedent 61.907 -50,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 274.039 -4,1% față de anul precedent 274.039 140.537 133.502 +17,2% față de anul precedent 125.281 +19,0% față de anul precedent 0 0
2013 285.822 +8,3% față de anul precedent 285.822 171.945 113.877 +2,5% față de anul precedent 105.302 +2,1% față de anul precedent 0 0
2012 263.973 +56,2% față de anul precedent 263.973 152.870 111.103 +187,0% față de anul precedent 103.184 +206,7% față de anul precedent 0 0
2011 168.997 -50,5% față de anul precedent 168.997 130.287 38.710 -75,8% față de anul precedent 33.640 -74,9% față de anul precedent 0 0
2010 341.712 +42,6% față de anul precedent 341.712 181.624 160.088 +59,4% față de anul precedent 133.862 +43,8% față de anul precedent 0 0
2009 239.720 +89,2% față de anul precedent 239.720 139.284 100.436 +455,1% față de anul precedent 93.061 +523,4% față de anul precedent 0 0
2008 126.698 126.698 108.603 18.095 14.927 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 35.498 478.636 514.134 2.331 465.810 10.495
2023 38.021 440.245 478.266 2.331 424.680 13.234
2022 40.544 367.651 408.195 2.331 226.501 138.819
2021 43.067 293.086 336.153 2.331 198.911 91.844
2020 45.590 267.723 313.313 2.331 203.023 62.369
2019 48.113 247.924 296.037 2.331 189.110 56.483
2018 50.636 213.146 263.782 2.332 190.086 20.728
2017 53.159 181.818 234.977 3.628 169.638 8.552
2016 55.880 197.867 253.747 7.749 160.076 30.042
2015 136.603 213.536 350.139 51.744 153.466 8.326
2014 142.738 278.197 420.935 57.231 192.496 28.470
2013 148.874 186.173 335.047 52.344 97.933 35.896
2012 159.625 139.749 299.374 99.126 9.041 31.582
2011 173.370 134.798 308.168 105.795 24.293 4.710
2010 178.212 167.137 345.349 91.786 57.062 18.289
2009 320.834 94.609 415.443 87.709 3.673 3.227
2008 329.261 24.814 354.075 6.305 16.161 2.348

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 44.101 +19,7% față de anul precedent 454.907 Neraportat 0
2023 36.849 +2,1% față de anul precedent 418.837 Neraportat 0
2022 36.099 -0,9% față de anul precedent 356.970 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 36.432 +1,9% față de anul precedent 299.721 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 35.749 -5,0% față de anul precedent 277.564 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 37.626 -2,0% față de anul precedent 258.411 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 38.374 +31,8% față de anul precedent 225.408 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 29.108 -41,4% față de anul precedent 205.869 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 49.707 -21,6% față de anul precedent 204.040 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 63.392 -29,4% față de anul precedent 286.747 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2014 89.845 +73,7% față de anul precedent 331.090 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2013 51.738 +55,9% față de anul precedent 268.309 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 33.182 -70,3% față de anul precedent 266.192 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 111.520 +130,0% față de anul precedent 196.648 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2010 48.480 +88,2% față de anul precedent 296.869 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2009 25.757 -39,4% față de anul precedent 389.686 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2008 42.523 311.552 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 72.189 RON. Profit: 36.070 RON

Cifra de afaceri: 72.189 RON. Profit: 36.070 RON

Cifra de afaceri
72.189 RON -12.67% față de anul precedent
Profit net
36.070 RON -41.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
44.101 RON +19.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 82.664 RON. Profit: 61.867 RON

Cifra de afaceri: 82.664 RON. Profit: 61.867 RON

Cifra de afaceri
82.664 RON +19.78% față de anul precedent
Profit net
61.867 RON +8.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
36.849 RON +2.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 69.012 RON. Profit: 57.248 RON

Cifra de afaceri: 69.012 RON. Profit: 57.248 RON

Cifra de afaceri
69.012 RON +32.6% față de anul precedent
Profit net
57.248 RON +158.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
36.099 RON -0.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 52.046 RON. Profit: 22.157 RON

Cifra de afaceri: 52.046 RON. Profit: 22.157 RON

Cifra de afaceri
52.046 RON -5.39% față de anul precedent
Profit net
22.157 RON +15.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
36.432 RON +1.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 55.013 RON. Profit: 19.153 RON

Cifra de afaceri: 55.013 RON. Profit: 19.153 RON

Cifra de afaceri
55.013 RON -39.51% față de anul precedent
Profit net
19.153 RON -41.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
35.749 RON -4.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 90.945 RON. Profit: 33.003 RON

Cifra de afaceri: 90.945 RON. Profit: 33.003 RON

Cifra de afaceri
90.945 RON +13.63% față de anul precedent
Profit net
33.003 RON +68.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
37.626 RON -1.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 80.033 RON. Profit: 19.539 RON

Cifra de afaceri: 80.033 RON. Profit: 19.539 RON

Cifra de afaceri
80.033 RON -19.19% față de anul precedent
Profit net
19.539 RON +968.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
38.374 RON +31.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 99.039 RON. Profit: 1.829 RON

Cifra de afaceri: 99.039 RON. Profit: 1.829 RON

Cifra de afaceri
99.039 RON -47.01% față de anul precedent
Profit net
1.829 RON -97.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
29.108 RON -41.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 186.898 RON. Profit: 73.226 RON

Cifra de afaceri: 186.898 RON. Profit: 73.226 RON

Cifra de afaceri
186.898 RON -17.33% față de anul precedent
Profit net
73.226 RON +18.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
49.707 RON -21.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 226.081 RON. Profit: 61.907 RON

Cifra de afaceri: 226.081 RON. Profit: 61.907 RON

Cifra de afaceri
226.081 RON -17.5% față de anul precedent
Profit net
61.907 RON -50.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
63.392 RON -29.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 274.039 RON. Profit: 125.281 RON

Cifra de afaceri: 274.039 RON. Profit: 125.281 RON

Cifra de afaceri
274.039 RON -4.12% față de anul precedent
Profit net
125.281 RON +18.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
89.845 RON +73.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 285.822 RON. Profit: 105.302 RON

Cifra de afaceri: 285.822 RON. Profit: 105.302 RON

Cifra de afaceri
285.822 RON +8.28% față de anul precedent
Profit net
105.302 RON +2.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
51.738 RON +55.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 263.973 RON. Profit: 103.184 RON

Cifra de afaceri: 263.973 RON. Profit: 103.184 RON

Cifra de afaceri
263.973 RON +56.2% față de anul precedent
Profit net
103.184 RON +206.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
33.182 RON -70.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 168.997 RON. Profit: 33.640 RON

Cifra de afaceri: 168.997 RON. Profit: 33.640 RON

Cifra de afaceri
168.997 RON -50.54% față de anul precedent
Profit net
33.640 RON -74.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
111.520 RON +130.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 341.712 RON. Profit: 133.862 RON

Cifra de afaceri: 341.712 RON. Profit: 133.862 RON

Cifra de afaceri
341.712 RON +42.55% față de anul precedent
Profit net
133.862 RON +43.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
48.480 RON +88.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 239.720 RON. Profit: 93.061 RON

Cifra de afaceri: 239.720 RON. Profit: 93.061 RON

Cifra de afaceri
239.720 RON +89.21% față de anul precedent
Profit net
93.061 RON +523.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
25.757 RON -39.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 126.698 RON. Profit: 14.927 RON

Cifra de afaceri: 126.698 RON. Profit: 14.927 RON

Cifra de afaceri
126.698 RON
Profit net
14.927 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
42.523 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARLETTE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ARLETTE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4778 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4778, Municipiul Bucureşti

IGNACOSTI COM IMPEX SRL
CUI: 10629009CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1998-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.875 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELIT TRADE SRL
CUI: 410302CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.057 RON
Profit
38.461 RON
Angajati
1
MCM FIPRON S.R.L.
CUI: 44912904CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.074 RON
Profit
466 RON
Angajati
1
FIRST OPTIC SRL
CUI: 18631314CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.737 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WORK STOREY SRL
CUI: 33123565CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.651 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RENTARM SRL
CUI: 24407835CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.561 RON
Profit
13.703 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4778, Municipiul Bucureşti

DA ROM IMP EXP SRL
CUI: 1563061CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.595.839 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DORO-IRIS PROD COM SRL
CUI: 405101CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.341.217 RON
Profit
709.325 RON
Angajati
14
LEU ROM SRL
CUI: 1557329CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
390.865 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

EDITURA ADEVARUL SA
CUI: 1581157CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.872.979 RON
Profit
12.627.615 RON
Angajati
91
MICROTIN SRL
CUI: 1581645CAEN: 2620
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.950 RON
Profit
45.370 RON
Angajati
0
EUROSTAR LIMITED SRL
CUI: 1580119CAEN: 4769
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.482 RON
Profit
2.594 RON
Angajati
1
NEKRON IMPEX SRL
CUI: 1582896CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.200 RON
Profit
52.257 RON
Angajati
0
G.P. INTERPAN SERVICE SRL
CUI: 1571897CAEN: 6110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.304 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONCEPT ELECTRONICS SRL
CUI: 1594122CAEN: 4650
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.879.596 RON
Profit
834.225 RON
Angajati
6
SERVICE AUTO SERUS SRL
CUI: 1316CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.493.781 RON
Profit
6.352.818 RON
Angajati
221
MOISE COM SRL
CUI: 10287054CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1998-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.744 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARLETTE S.R.L.?

CUI-ul ARLETTE S.R.L. este 1581378.

Unde este sediul ARLETTE S.R.L.?

ARLETTE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. I.L. CARAGIALE nr. 22, 20045, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ARLETTE S.R.L.?

ARLETTE S.R.L. a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ARLETTE S.R.L. in 2024?

In 2024, ARLETTE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 72.189 RON.

Ce activitate are ARLETTE S.R.L.?

ARLETTE S.R.L. are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Ce profit a inregistrat ARLETTE S.R.L. in 2024?

ARLETTE S.R.L. a inregistrat un profit net de 36.070 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.