Activ Plătitor TVA

CATENA MANAGEMENT SRL

CUI: 15814902
CIF: RO15814902
Reg. Com.: J2003013740408
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 octombrie 2003 · 23 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:02

Despre CATENA MANAGEMENT SRL

CATENA MANAGEMENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (23 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CATENA MANAGEMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 82.803.677 RON, in scadere fata de anul precedent (-9.1%). Profitul net inregistrat a fost de 19.956.417 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 131, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.936.585 RON in 2008 la 82.803.677 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 15 din 5791 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 17 la nivel national in domeniul sau (15051 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
82.803.677 RON
Venituri totale
85.039.665 RON
Cheltuieli totale
62.153.871 RON
Profit brut
22.885.794 RON
Profit net
19.956.417 RON
Marja profit net
24,10%
Active imobilizate
3.164.823 RON
Active circulante
38.442.328 RON
Stocuri
16 RON
Creanțe
25.210.662 RON
Casa & conturi bănci
8.668.077 RON
Capital propriu
19.960.657 RON
Cifra de afaceri · CAEN 7311
Loc 17 din 15.051
Profit net · CAEN 7311
Loc 3 din 15.051
Angajati · CAEN 7311
Loc 17 din 15.051

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Chitilei nr. 60, 12393
Telefon0745120384

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Chitilei nr. 60, 12393
Cod poștal: 12393
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Chitilei nr. 60, 12393
Cod postal
12393
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.10.2005
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
82.803.677 RON
Rezultat net
19.956.417 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 82.803.677 RON 91.039.345 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 85.039.665 RON 95.722.505 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 62.153.871 RON 59.890.180 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 22.885.794 RON 35.832.325 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 19.956.417 RON 31.686.041 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.164.823 RON 2.678.773 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 38.442.328 RON 44.173.513 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 41.607.151 RON 46.852.286 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 16 RON 83 RON
CreanțeSume de încasat 25.210.662 RON 34.567.879 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.668.077 RON 9.605.551 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 21.040.236 RON 14.523.938 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 19.960.657 RON 31.689.281 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 131 persoane 139 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active41.607.151RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

50,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale41.607.151 RON
Datorii totale21.040.236 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
48,0 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,83 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
48,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 82.803.677 -9,1% față de anul precedent 85.039.665 62.153.871 22.885.794 -36,1% față de anul precedent 19.956.417 -37,0% față de anul precedent 0 0
2023 91.039.345 +12,9% față de anul precedent 95.722.505 59.890.180 35.832.325 +16,3% față de anul precedent 31.686.041 +17,3% față de anul precedent 0 0
2022 80.643.025 +28,6% față de anul precedent 82.391.846 51.581.528 30.810.318 +32,2% față de anul precedent 27.009.232 +33,5% față de anul precedent 0 0
2021 62.734.450 +23,2% față de anul precedent 63.294.502 39.989.274 23.305.228 +9,4% față de anul precedent 20.238.295 +10,8% față de anul precedent 0 0
2020 50.908.756 +43,6% față de anul precedent 51.603.444 30.306.482 21.296.962 +121,7% față de anul precedent 18.271.980 +124,7% față de anul precedent 0 0
2019 35.443.404 +30,5% față de anul precedent 36.267.702 26.659.766 9.607.936 +99,2% față de anul precedent 8.133.220 +102,3% față de anul precedent 0 0
2018 27.162.948 +8,6% față de anul precedent 27.753.372 22.930.915 4.822.457 -41,8% față de anul precedent 4.021.213 -42,4% față de anul precedent 0 0
2017 25.022.523 +13,5% față de anul precedent 25.271.116 16.982.024 8.289.092 -4,0% față de anul precedent 6.982.323 -4,7% față de anul precedent 0 0
2016 22.037.984 +72,6% față de anul precedent 22.251.840 13.621.222 8.630.618 +671,2% față de anul precedent 7.327.647 +680,8% față de anul precedent 0 0
2015 12.764.939 -3,5% față de anul precedent 12.822.543 11.703.439 1.119.104 +44,7% față de anul precedent 938.431 +40,0% față de anul precedent 0 0
2014 13.228.854 +46,3% față de anul precedent 13.245.974 12.472.787 773.187 +63,0% față de anul precedent 670.178 +67,3% față de anul precedent 0 0
2013 9.042.398 +32,4% față de anul precedent 9.056.722 8.582.419 474.303 +243,3% față de anul precedent 400.477 +320,9% față de anul precedent 0 0
2012 6.828.420 -5,3% față de anul precedent 6.833.928 6.695.767 138.161 +27,7% față de anul precedent 95.150 +24,1% față de anul precedent 0 0
2011 7.206.854 -47,3% față de anul precedent 7.207.311 7.099.116 108.195 +8,2% față de anul precedent 76.696 +9,1% față de anul precedent 0 0
2010 13.669.659 -25,5% față de anul precedent 13.674.113 13.574.145 99.968 -94,3% față de anul precedent 70.316 -95,0% față de anul precedent 0 0
2009 18.335.403 +365,8% față de anul precedent 18.526.167 16.778.771 1.747.396 +567,4% față de anul precedent 1.395.282 +433,0% față de anul precedent 0 0
2008 3.936.585 3.937.740 3.675.934 261.806 261.806 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.164.823 38.442.328 41.607.151 16 25.210.662 8.668.077
2023 2.678.773 44.173.513 46.852.286 83 34.567.879 9.605.551
2022 1.964.742 43.738.977 45.703.719 102.004 33.838.566 9.798.407
2021 1.211.980 33.124.427 34.336.407 644 25.314.837 7.808.946
2020 716.079 31.756.482 32.472.561 287 24.599.535 7.156.660
2019 611.548 17.585.674 18.197.222 3.886 15.277.339 2.304.449
2018 443.727 11.924.959 12.368.686 3.642 10.269.570 1.651.747
2017 449.494 12.051.464 12.500.958 3.516 9.403.420 2.644.528
2016 443.833 12.023.224 12.467.057 11.732 9.445.957 2.565.535
2015 327.831 5.670.642 5.998.473 215 4.787.214 883.213
2014 314.997 6.720.372 7.035.369 1.052 5.696.438 1.022.882
2013 1.788 6.371.473 6.373.261 130 4.672.497 1.698.846
2012 1.627 2.433.976 2.435.603 717 2.381.071 52.188
2011 1.953 2.524.857 2.526.810 174 1.893.481 631.202
2010 1.935 1.458.938 1.460.873 27 1.434.712 24.199
2009 1.585 2.888.782 2.890.367 0 2.557.252 331.530
2008 900 442.247 443.147 0 359.409 82.838

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 21.040.236 +44,9% față de anul precedent 19.960.657 Neraportat 131 -5,8% față de anul precedent
2023 14.523.938 -20,6% față de anul precedent 31.689.281 Neraportat 139 +1,5% față de anul precedent
2022 18.289.951 +32,4% față de anul precedent 27.011.472 Neraportat 137 +6,2% față de anul precedent
2021 13.811.108 -4,8% față de anul precedent 20.239.535 Neraportat 129 +4,9% față de anul precedent
2020 14.511.313 +46,6% față de anul precedent 18.272.220 Neraportat 123 -6,8% față de anul precedent
2019 9.896.532 +20,7% față de anul precedent 8.133.460 Neraportat 132 +5,6% față de anul precedent
2018 8.199.140 +46,8% față de anul precedent 4.021.454 Neraportat 125 +10,6% față de anul precedent
2017 5.584.324 +7,9% față de anul precedent 6.982.564 Neraportat 113 +2,7% față de anul precedent
2016 5.175.637 +2,1% față de anul precedent 7.327.888 Neraportat 110 -4,4% față de anul precedent
2015 5.069.451 +7,1% față de anul precedent 938.671 Neraportat 115 +9,5% față de anul precedent
2014 4.732.885 -4,4% față de anul precedent 2.311.233 Neraportat 105 -3,7% față de anul precedent
2013 4.949.405 +252,5% față de anul precedent 1.432.116 Neraportat 109 +13,5% față de anul precedent
2012 1.403.963 -11,6% față de anul precedent 1.031.640 Neraportat 96 +17,1% față de anul precedent
2011 1.587.543 +165,5% față de anul precedent 939.675 Neraportat 82 +10,8% față de anul precedent
2010 597.893 -69,7% față de anul precedent 862.980 Neraportat 74 +29,8% față de anul precedent
2009 1.974.887 +114,0% față de anul precedent 915.480 Neraportat 57 +32,6% față de anul precedent
2008 922.949 -479.802 Neraportat 43

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MSMihai Sorin ChirculescuadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

25 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
25 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30288/2026sedii secundare

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 82.803.677 RON. Profit: 19.956.417 RON

Cifra de afaceri: 82.803.677 RON. Profit: 19.956.417 RON

Cifra de afaceri
82.803.677 RON -9.05% față de anul precedent
Profit net
19.956.417 RON -37.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
131 -5.76% față de anul precedent
Datorii
21.040.236 RON +44.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net

Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 91.039.345 RON. Profit: 31.686.041 RON

Cifra de afaceri: 91.039.345 RON. Profit: 31.686.041 RON

Cifra de afaceri
91.039.345 RON +12.89% față de anul precedent
Profit net
31.686.041 RON +17.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
139 +1.46% față de anul precedent
Datorii
14.523.938 RON -20.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 80.643.025 RON. Profit: 27.009.232 RON

Cifra de afaceri: 80.643.025 RON. Profit: 27.009.232 RON

Cifra de afaceri
80.643.025 RON +28.55% față de anul precedent
Profit net
27.009.232 RON +33.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
137 +6.2% față de anul precedent
Datorii
18.289.951 RON +32.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 62.734.450 RON. Profit: 20.238.295 RON

Cifra de afaceri: 62.734.450 RON. Profit: 20.238.295 RON

Cifra de afaceri
62.734.450 RON +23.23% față de anul precedent
Profit net
20.238.295 RON +10.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
129 +4.88% față de anul precedent
Datorii
13.811.108 RON -4.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 50.908.756 RON. Profit: 18.271.980 RON

Cifra de afaceri: 50.908.756 RON. Profit: 18.271.980 RON

Cifra de afaceri
50.908.756 RON +43.63% față de anul precedent
Profit net
18.271.980 RON +124.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
123 -6.82% față de anul precedent
Datorii
14.511.313 RON +46.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
reper anualClasamentePremii si distinctii 2020Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net

Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 35.443.404 RON. Profit: 8.133.220 RON

Cifra de afaceri: 35.443.404 RON. Profit: 8.133.220 RON

Cifra de afaceri
35.443.404 RON +30.48% față de anul precedent
Profit net
8.133.220 RON +102.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
132 +5.6% față de anul precedent
Datorii
9.896.532 RON +20.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 27.162.948 RON. Profit: 4.021.213 RON

Cifra de afaceri: 27.162.948 RON. Profit: 4.021.213 RON

Cifra de afaceri
27.162.948 RON +8.55% față de anul precedent
Profit net
4.021.213 RON -42.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
125 +10.62% față de anul precedent
Datorii
8.199.140 RON +46.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 25.022.523 RON. Profit: 6.982.323 RON

Cifra de afaceri: 25.022.523 RON. Profit: 6.982.323 RON

Cifra de afaceri
25.022.523 RON +13.54% față de anul precedent
Profit net
6.982.323 RON -4.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
113 +2.73% față de anul precedent
Datorii
5.584.324 RON +7.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 22.037.984 RON. Profit: 7.327.647 RON

Cifra de afaceri: 22.037.984 RON. Profit: 7.327.647 RON

Cifra de afaceri
22.037.984 RON +72.64% față de anul precedent
Profit net
7.327.647 RON +680.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
110 -4.35% față de anul precedent
Datorii
5.175.637 RON +2.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
reper anualClasamentePremii si distinctii 2016Locul 3 CAEN in oras la Profit net

Locul 3 CAEN in oras la Profit net

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 12.764.939 RON. Profit: 938.431 RON

Cifra de afaceri: 12.764.939 RON. Profit: 938.431 RON

Cifra de afaceri
12.764.939 RON -3.51% față de anul precedent
Profit net
938.431 RON +40.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
115 +9.52% față de anul precedent
Datorii
5.069.451 RON +7.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 13.228.854 RON. Profit: 670.178 RON

Cifra de afaceri: 13.228.854 RON. Profit: 670.178 RON

Cifra de afaceri
13.228.854 RON +46.3% față de anul precedent
Profit net
670.178 RON +67.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
105 -3.67% față de anul precedent
Datorii
4.732.885 RON -4.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 9.042.398 RON. Profit: 400.477 RON

Cifra de afaceri: 9.042.398 RON. Profit: 400.477 RON

Cifra de afaceri
9.042.398 RON +32.42% față de anul precedent
Profit net
400.477 RON +320.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
109 +13.54% față de anul precedent
Datorii
4.949.405 RON +252.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 6.828.420 RON. Profit: 95.150 RON

Cifra de afaceri: 6.828.420 RON. Profit: 95.150 RON

Cifra de afaceri
6.828.420 RON -5.25% față de anul precedent
Profit net
95.150 RON +24.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
96 +17.07% față de anul precedent
Datorii
1.403.963 RON -11.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 25 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.082026Mentiune · Buletin 30288/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
CATENA MANAGEMENT SRL
CUI
15814902
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.08.2026
Registrul Comerțului
J2003013740408
EUID
ROONRC.J2003013740408
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Şoseaua CHITILEI, Nr. 60
Județ
București
Număr încheiere
637105
Data încheierii
12.08.2026
Număr dosar
3008741
Data dosarului
30.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Raluca-Ioana Pletea

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Act adiţional din 26.03.2026 la contract de locaţiune din 21.05.2021, Act adiţional din 24.03.2026 la contractul de închiriere , Act adiţional din 24.03.2026 la contract de închiriere din 10.05.2016
Vezi Buletinul ONRC nr. 30288/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2024Cifra de afaceri1.373din 180.247 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 542din 39.838 · Sector 1 Mun. Bucureşti 17din 15.051 · CAEN 7311 15din 5.791 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 12din 1.401 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2024Profit net521din 180.095 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 211din 39.779 · Sector 1 Mun. Bucureşti 3din 15.051 · CAEN 7311 3din 5.791 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2din 1.401 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2024Angajati1.003din 180.142 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 354din 39.789 · Sector 1 Mun. Bucureşti 17din 15.051 · CAEN 7311 15din 5.791 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 8din 1.401 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2023Cifra de afaceri1.200din 181.655 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 477din 39.976 · Sector 1 Mun. Bucureşti 17din 13.626 · CAEN 7311 17din 5.300 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 14din 1.290 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2023Profit net303din 181.667 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 115din 39.984 · Sector 1 Mun. Bucureşti 2din 13.626 · CAEN 7311 2din 5.300 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 1.290 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2023Angajati967din 181.700 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 349din 40.001 · Sector 1 Mun. Bucureşti 14din 13.626 · CAEN 7311 13din 5.300 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 7din 1.290 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2022Cifra de afaceri1.220din 177.233 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 489din 38.819 · Sector 1 Mun. Bucureşti 16din 12.646 · CAEN 7311 16din 5.036 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 15din 1.205 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2022Profit net361din 177.249 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 156din 38.827 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 12.646 · CAEN 7311 1din 5.036 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 1.205 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2022Angajati982din 177.278 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 344din 38.844 · Sector 1 Mun. Bucureşti 12din 12.646 · CAEN 7311 11din 5.036 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 6din 1.205 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2021Cifra de afaceri1.262din 170.417 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 487din 36.999 · Sector 1 Mun. Bucureşti 19din 10.423 · CAEN 7311 19din 4.358 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 17din 1.019 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2021Profit net391din 170.459 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 170din 37.022 · Sector 1 Mun. Bucureşti 1din 10.423 · CAEN 7311 1din 4.358 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 1din 1.019 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2021Angajati1.010din 170.461 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 358din 37.023 · Sector 1 Mun. Bucureşti 13din 10.423 · CAEN 7311 12din 4.358 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 7din 1.019 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2020Cifra de afaceri1.346din 163.705 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 511din 35.434 · Sector 1 Mun. Bucureşti 18din 10.191 · CAEN 7311 18din 4.357 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 16din 1.032 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2020Profit net330din 163.752 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 129din 35.461 · Sector 1 Mun. Bucureşti 2din 10.191 · CAEN 7311 2din 4.357 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 2din 1.032 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2020Angajati1.044din 163.749 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 367din 35.459 · Sector 1 Mun. Bucureşti 14din 10.191 · CAEN 7311 12din 4.357 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 6din 1.032 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2016Cifra de afaceri2.023din 142.952 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 750din 30.662 · Sector 1 Mun. Bucureşti 38din 8.207 · CAEN 7311 35din 3.787 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 19din 909 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2016Profit net526din 143.166 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 227din 30.748 · Sector 1 Mun. Bucureşti 4din 8.207 · CAEN 7311 4din 3.787 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 3din 909 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti
2016Angajati1.141din 143.166 · MUNICIPIUL BUCUREŞTI 386din 30.748 · Sector 1 Mun. Bucureşti 20din 8.207 · CAEN 7311 16din 3.787 · CAEN 7311 - MUNICIPIUL BUCUREŞTI 6din 909 · CAEN 7311 - Sector 1 Mun. Bucureşti

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

MERCURY360 COMMUNICATIONS SRL
CUI: 11295365CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1998-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.720.992 RON
Profit
5.835.439 RON
Angajati
315
DBV MEDIA HOUSE SRL
CUI: 14982150CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2002-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.650.665 RON
Profit
305.925 RON
Angajati
1
DENTSU ROMANIA S.R.L.
CUI: 24866161CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.800.670 RON
Profit
1.017.317 RON
Angajati
42
OGILVY & MATHER ADVERTISING SRL
CUI: 6058281CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.911.047 RON
Profit
4.182.297 RON
Angajati
149
WPP MEDIA ROMANIA S.R.L.
CUI: 28170064CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.257.587 RON
Profit
4.182.446 RON
Angajati
64
PROPAGANDA CREATIVE SERVICES SRL
CUI: 26640798CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.085.152 RON
Profit
2.775.590 RON
Angajati
30

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

TOTEM COMMUNICATION SRL
CUI: 15814821CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.861.433 RON
Profit
20.381.940 RON
Angajati
101
OPEN VIEW STUDIO SRL
CUI: 15821110CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.572 RON
Profit
4.916 RON
Angajati
2
CRIS PRINT COM SRL
CUI: 15802959CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.566 RON
Profit
6.240 RON
Angajati
1
ASTRA CONSULTING SRL
CUI: 15821160CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.000 RON
Profit
41.945 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ADDICTED 68 RIDE S.R.L.
CUI: 15814899CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-10-15
fara e-Factura
ARYS BUSINESS S.R.L.
CUI: 15815053CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.561.452 RON
Profit
449.010 RON
Angajati
11
EMANUEL DESIGN SRL
CUI: 15811442CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-10-14
fara e-Factura
BUDEANU COM S.R.L.
CUI: 15815401CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.154 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
COD TUSSO SRL
CUI: 15788633CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2003-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.093 RON
Profit
48.179 RON
Angajati
1
MOTOR STAR S.R.L.
CUI: 15845062CAEN: 4532
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-10-27
fara e-Factura
764-211 MOCĂNIŢA S.R.L.
CUI: 15530218CAEN: 7739
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.399 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EDITURA LIVIU REBREANU SRL
CUI: 16097377CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.756 RON
Profit
11.316 RON
Angajati
0
ANIMOTION PRODUCTION SRL
CUI: 10387630CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1998-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.358.402 RON
Profit
716.000 RON
Angajati
28
RACIS CO SRL
CUI: 18628904CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-05-02
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CATENA MANAGEMENT SRL?

CUI-ul CATENA MANAGEMENT SRL este 15814902.

Unde este sediul CATENA MANAGEMENT SRL?

CATENA MANAGEMENT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Chitilei nr. 60, 12393, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CATENA MANAGEMENT SRL?

CATENA MANAGEMENT SRL a fost infiintata in anul 2003 (23 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CATENA MANAGEMENT SRL in 2024?

In 2024, CATENA MANAGEMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 82.803.677 RON.

Cati angajati are CATENA MANAGEMENT SRL?

CATENA MANAGEMENT SRL a raportat un numar mediu de 131 salariati in 2024.

Ce activitate are CATENA MANAGEMENT SRL?

CATENA MANAGEMENT SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat CATENA MANAGEMENT SRL in 2024?

CATENA MANAGEMENT SRL a inregistrat un profit net de 19.956.417 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.