Activ

MARIVET SRL

CUI: 15889778
CIF: 15889778
Reg. Com.: J2003015053407
CAEN: 7500
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 noiembrie 2003 · 22 ani
Distribuie:

Activități veterinare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:01

Despre MARIVET SRL

MARIVET SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2003 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități veterinare" (cod CAEN 7500), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARIVET SRL a raportat o cifra de afaceri de 297.519 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.8%). Profitul net inregistrat a fost de 6.706 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 87.754 RON in 2008 la 297.519 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
297.519 RON
Venituri totale
297.519 RON
Cheltuieli totale
289.234 RON
Profit brut
8.285 RON
Profit net
6.706 RON
Marja profit net
2,25%
Active imobilizate
252.126 RON
Active circulante
5.025 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
50 RON
Casa & conturi bănci
4.975 RON
Capital propriu
6.946 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Mărului nr. 78
Detalii adresacamerele 3 si 10
Telefon0721268026

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Mărului nr. 78
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Mărului nr. 78
Detalii
camerele 3 si 10
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 19.09.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 27 ianuarie 2015

Stare inactivitate

Data inactivare
14 iunie 2023
Data reactivare
26 noiembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
297.519 RON
Rezultat net
6.706 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 297.519 RON 299.985 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 297.519 RON 299.985 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 289.234 RON 351.498 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 8.285 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.706 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 51.513 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 54.527 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 252.126 RON 95.655 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.025 RON 7.429 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 257.151 RON 103.084 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 50 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.975 RON 7.429 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 250.205 RON 203.234 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 6.946 RON -100.150 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active257.151RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

97,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale257.151 RON
Datorii totale250.205 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,6 %Profit net / active totale
ROE
96,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
2,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 297.519 -0,8% față de anul precedent 297.519 289.234 8.285 6.706 0 0
2023 299.985 +23,4% față de anul precedent 299.985 351.498 0 0 51.513 54.527
2022 243.152 -18,1% față de anul precedent 243.152 296.966 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 53.814 56.258
2021 296.827 +77,6% față de anul precedent 296.827 292.057 4.770 -91,1% față de anul precedent 1.786 -96,5% față de anul precedent 0 0
2020 167.114 +53,1% față de anul precedent 244.222 190.547 53.675 51.219 0 0
2019 109.123 +16,0% față de anul precedent 110.260 137.277 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 27.017 28.121
2018 94.096 +38,5% față de anul precedent 133.245 125.907 7.338 6.006 0 0
2017 67.962 -29,6% față de anul precedent 67.962 114.574 0 0 46.612 47.292
2016 96.561 +5,9% față de anul precedent 96.561 122.091 0 0 25.530 27.460
2015 91.206 +22,0% față de anul precedent 91.206 124.748 0 0 Neraportat 36.279
2014 74.745 +1,6% față de anul precedent 76.132 103.614 0 0 27.482 29.766
2013 73.552 -0,1% față de anul precedent 79.870 108.016 0 0 28.146 30.542
2012 73.592 +44,1% față de anul precedent 76.382 110.110 0 0 33.728 36.020
2011 51.062 +68,0% față de anul precedent 77.825 129.885 0 0 52.060 54.395
2010 30.400 -72,0% față de anul precedent 50.943 134.939 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 83.996 87.221
2009 108.549 +23,7% față de anul precedent 108.554 97.283 11.271 7.212 0 0
2008 87.754 87.754 94.800 0 0 7.046 9.242

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 252.126 5.025 257.151 0 50 4.975
2023 95.655 7.429 103.084 0 0 7.429
2022 72.271 521 72.792 0 0 521
2021 58.607 4.373 62.980 0 0 4.373
2020 47.502 323 47.825 0 0 323
2019 9.937 2.011 11.948 0 0 2.011
2018 14.146 52 14.198 0 0 52
2017 20.338 990 21.328 0 394 596
2016 26.339 2.309 28.648 0 2.107 202
2015 32.341 5.455 37.796 0 3.810 1.645
2014 38.342 15.294 53.636 0 14.794 500
2013 14.531 14.049 28.580 0 13.327 722
2012 17.220 19.901 37.121 0 18.852 1.049
2011 19.909 13.116 33.025 0 12.856 260
2010 18.899 31.048 49.947 0 25.262 5.786
2009 18.899 44.229 63.128 26.693 3.516 14.020
2008 18.899 42.179 61.078 23.732 5.448 12.999

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 250.205 +23,1% față de anul precedent 6.946 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 203.234 +40,5% față de anul precedent -100.150 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 144.704 +84,0% față de anul precedent -71.912 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 78.634 +20,5% față de anul precedent -15.654 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 65.265 -19,0% față de anul precedent -17.440 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 80.607 +47,3% față de anul precedent -68.659 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 54.736 -20,0% față de anul precedent -40.538 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 68.380 -64,1% față de anul precedent -47.052 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 190.281 +10,7% față de anul precedent -161.633 Neraportat 1
2015 171.969 +14,3% față de anul precedent -134.173 Neraportat 0
2014 150.454 +57,3% față de anul precedent -96.818 Neraportat 0
2013 95.632 +29,9% față de anul precedent -67.052 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 73.632 -15,5% față de anul precedent -36.511 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 87.180 -36,3% față de anul precedent -54.155 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 136.928 +8,6% față de anul precedent -86.981 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 126.097 -3,9% față de anul precedent -62.969 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 131.259 -70.181 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GAGILBERTA ALINA HERGHELEGIUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2003 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27745/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 297.519 RON. Profit: 6.706 RON

Cifra de afaceri: 297.519 RON. Profit: 6.706 RON

Cifra de afaceri
297.519 RON -0.82% față de anul precedent
Profit net
6.706 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
250.205 RON +23.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 299.985 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 299.985 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
299.985 RON +23.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.527 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
203.234 RON +40.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 243.152 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 243.152 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
243.152 RON -18.08% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
56.258 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
144.704 RON +84.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 296.827 RON. Profit: 1.786 RON

Cifra de afaceri: 296.827 RON. Profit: 1.786 RON

Cifra de afaceri
296.827 RON +77.62% față de anul precedent
Profit net
1.786 RON -96.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
78.634 RON +20.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 167.114 RON. Profit: 51.219 RON

Cifra de afaceri: 167.114 RON. Profit: 51.219 RON

Cifra de afaceri
167.114 RON +53.14% față de anul precedent
Profit net
51.219 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
65.265 RON -19.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 109.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 109.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
109.123 RON +15.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.121 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
80.607 RON +47.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 94.096 RON. Profit: 6.006 RON

Cifra de afaceri: 94.096 RON. Profit: 6.006 RON

Cifra de afaceri
94.096 RON +38.45% față de anul precedent
Profit net
6.006 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
54.736 RON -19.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 67.962 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.962 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.962 RON -29.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
47.292 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
68.380 RON -64.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 96.561 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 96.561 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
96.561 RON +5.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.460 RON
Angajati
1
Datorii
190.281 RON +10.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 91.206 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 91.206 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
91.206 RON +22.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.279 RON
Angajati
0
Datorii
171.969 RON +14.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 74.745 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 74.745 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
74.745 RON +1.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.766 RON
Angajati
0
Datorii
150.454 RON +57.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 73.552 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 73.552 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
73.552 RON -0.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.542 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
95.632 RON +29.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 73.592 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 73.592 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
73.592 RON +44.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.020 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
73.632 RON -15.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 51.062 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 51.062 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
51.062 RON +67.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.395 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
87.180 RON -36.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 30.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.400 RON -71.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
87.221 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
136.928 RON +8.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.072026Mentiune · Buletin 27745/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MARIVET SRL
CUI
15889778
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.07.2026
Registrul Comerțului
J40/15053/2003
EUID
ROONRC.J40/15053/2003
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Strada MĂRULUI, Nr. 78, camerele 3 si 10
Județ
București
Număr încheiere
584701
Data încheierii
22.07.2026
Număr dosar
2827240
Data dosarului
16.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Iozefina-Georgiana Ochetan

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 2 din 15.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2827240 din 16.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27745/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7500, Municipiul Bucureşti

CONFORTVET SRL
CUI: 34360381CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.737 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MAT PET CENTER SRL
CUI: 36472659CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.657 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BIJOU ANIMAL VET S.R.L.
CUI: 46600399CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.774 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MY URBAN VET S.R.L.
CUI: 45283624CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.283 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
O.G.& I. LTD IMPEX SRL
CUI: 17474661CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.366 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAT STARVET S.R.L.
CUI: 48833730CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.559 RON
Profit
138.815 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7500, Municipiul Bucureşti

IRAIDA VETCOM SRL
CUI: 15924107CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.749.493 RON
Profit
18.890 RON
Angajati
9
SALVAPET ANIMA SRL
CUI: 15764154CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.038.689 RON
Profit
111.688 RON
Angajati
2
PROVET CONSULT S.R.L.
CUI: 15979820CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.154 RON
Profit
2.585 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ARA 33 TRANS SRL
CUI: 15889751CAEN: 5232
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.026 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CATARG ACTIV SRL
CUI: 15893060CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.714 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SMAR_T MEDICAL SRL
CUI: 15889441CAEN: 8621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
360.321 RON
Profit
51.492 RON
Angajati
2
ACTIV GROUP MANAGEMENT SRL
CUI: 15897657CAEN: 4399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.134.241 RON
Profit
54.492.802 RON
Angajati
454
EMA EXPERT PMM S.R.L.
CUI: 15861319CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.454 RON
Profit
25.201 RON
Angajati
0
FIELD STAR SRL
CUI: 15600992CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.485.399 RON
Profit
1.215.130 RON
Angajati
415
PRO CONTAB CONSULTING SRL
CUI: 16159585CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.713 RON
Profit
97.229 RON
Angajati
1
GENERAL SERVICE GRUP 98 SRL
CUI: 10657220CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1998-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.605.375 RON
Profit
9.565.534 RON
Angajati
24
TOP FRUCT SRL
CUI: 18706620CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2006-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.915.511 RON
Profit
1.583.064 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARIVET SRL?

CUI-ul MARIVET SRL este 15889778.

Unde este sediul MARIVET SRL?

MARIVET SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Mărului nr. 78, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MARIVET SRL?

MARIVET SRL a fost infiintata in anul 2003 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARIVET SRL in 2024?

In 2024, MARIVET SRL a raportat o cifra de afaceri de 297.519 RON.

Cati angajati are MARIVET SRL?

MARIVET SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MARIVET SRL?

MARIVET SRL are codul CAEN principal 7500 (Activități veterinare).

Ce profit a inregistrat MARIVET SRL in 2024?

MARIVET SRL a inregistrat un profit net de 6.706 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.