Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 11:30
Despre ACOS-FLORI SRL
ACOS-FLORI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2003 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ACOS-FLORI SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.245 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-88.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 113.440 RON in 2008 la 2.245 RON in 2024. Datoriile raportate (41.208 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 2.245 RON
- Venituri totale
- 2.245 RON
- Cheltuieli totale
- 4.017 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 35.000 RON
- Active circulante
- 623 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 623 RON
- Capital propriu
- -5.585 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Aleea Griviţa nr. 15
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 20.11.2003
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 8 noiembrie 2017
- Data reactivare
- 15 noiembrie 2018
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 2.245 RON
- Rezultat net
- -1.772 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 2.245 RON | 19.431 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.245 RON | 19.431 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 4.017 RON | 12.896 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 6.535 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 6.341 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 1.772 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 1.772 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 35.000 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 623 RON | 465 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 35.623 RON | 465 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 623 RON | 465 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 41.208 RON | 4.279 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -5.585 RON | -3.814 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,02 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -15,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.245 -88,5% față de anul precedent | 2.245 | 4.017 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.772 | 1.772 |
| 2023 | 19.431 -70,2% față de anul precedent | 19.431 | 12.896 | 6.535 -80,7% față de anul precedent | 6.341 -80,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 65.287 +12,7% față de anul precedent | 65.287 | 31.390 | 33.897 +17,0% față de anul precedent | 31.938 +17,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 57.921 +92,3% față de anul precedent | 57.921 | 28.940 | 28.981 +166,8% față de anul precedent | 27.243 +173,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 30.117 +18,1% față de anul precedent | 30.117 | 19.256 | 10.861 -21,6% față de anul precedent | 9.957 -23,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 25.512 +249,2% față de anul precedent | 28.012 | 14.155 | 13.857 | 13.017 | 0 | 0 |
| 2018 | 7.306 -67,5% față de anul precedent | 7.306 | 38.005 | 0 | 0 | 30.699 | 30.772 |
| 2017 | 22.500 +108,9% față de anul precedent | 22.500 | 35.314 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 12.814 | 13.489 |
| 2016 | 10.772 -75,9% față de anul precedent | 20.750 | 17.668 | 3.082 +6,0% față de anul precedent | 2.561 +63,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 44.775 -6,6% față de anul precedent | 44.775 | 41.868 | 2.907 -54,5% față de anul precedent | 1.564 -68,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 47.936 +11,6% față de anul precedent | 47.936 | 41.552 | 6.384 | 5.029 | 0 | 0 |
| 2012 | 42.969 -14,6% față de anul precedent | 42.969 | 44.183 | 0 | 0 | 1.214 | 1.325 |
| 2011 | 50.338 -8,6% față de anul precedent | 66.338 | 79.553 | 0 | 0 | 13.215 | 13.266 |
| 2010 | 55.099 -13,2% față de anul precedent | 61.497 | 64.454 | 0 | 0 | 2.957 | 6.182 |
| 2009 | 63.463 -44,1% față de anul precedent | 64.243 | 84.563 | 0 | 0 | 20.320 | 23.745 |
| 2008 | 113.440 | 118.356 | 143.916 | 0 | 0 | 25.560 | 28.042 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 35.000 | 623 | 35.623 | 0 | 0 | 623 |
| 2023 | 0 | 465 | 465 | 0 | 0 | 465 |
| 2022 | 0 | 3.228 | 3.228 | 0 | 0 | 3.228 |
| 2021 | 0 | 5.543 | 5.543 | 0 | 0 | 5.543 |
| 2020 | 0 | 442 | 442 | 0 | 0 | 442 |
| 2019 | 0 | 50 | 50 | 0 | 0 | 50 |
| 2018 | 0 | 130 | 130 | 0 | 0 | 130 |
| 2017 | 8.998 | 140 | 9.138 | 0 | 0 | 140 |
| 2016 | 28.493 | 3.021 | 31.514 | 0 | 0 | 3.021 |
| 2014 | 440 | 84 | 524 | 0 | 1 | 83 |
| 2013 | 1.496 | 1.340 | 2.836 | 0 | 1 | 1.339 |
| 2012 | 2.553 | 122 | 2.675 | 0 | 2 | 120 |
| 2011 | 3.609 | 673 | 4.282 | 0 | 1 | 672 |
| 2010 | 4.665 | 5.298 | 9.963 | 0 | 1 | 5.297 |
| 2009 | 805 | 210 | 1.015 | 0 | 1 | 209 |
| 2008 | 8.638 | 236 | 8.874 | 0 | 1 | 235 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 41.208 +863,0% față de anul precedent | -5.585 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 4.279 -68,0% față de anul precedent | -3.814 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 13.382 -71,9% față de anul precedent | -10.154 | Neraportat | 1 |
| 2021 | 47.635 -31,7% față de anul precedent | -42.092 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 69.777 -12,1% față de anul precedent | -69.335 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 79.342 -14,2% față de anul precedent | -79.292 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 92.439 +30,8% față de anul precedent | -92.309 | Neraportat | 1 |
| 2017 | 70.676 -11,2% față de anul precedent | -61.538 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 79.563 +8,7% față de anul precedent | -48.049 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 73.173 -5,0% față de anul precedent | -72.649 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 77.048 -5,9% față de anul precedent | -74.212 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 81.916 -0,3% față de anul precedent | -79.241 | Neraportat | 4 -33,3% față de anul precedent |
| 2011 | 82.198 +10,2% față de anul precedent | -77.916 | Neraportat | 6 +100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 74.613 +25,4% față de anul precedent | -64.650 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2009 | 59.483 +36,4% față de anul precedent | -58.468 | Neraportat | 4 -50,0% față de anul precedent |
| 2008 | 43.596 | -34.722 | Neraportat | 8 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CMCORNELIA MANOLACHI | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2003 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37183/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.245 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.245 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.245 RON -88.45% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.772 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 41.208 RON +863.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 19.431 RON. Profit: 6.341 RON
Cifra de afaceri: 19.431 RON. Profit: 6.341 RON
- Cifra de afaceri
- 19.431 RON -70.24% față de anul precedent
- Profit net
- 6.341 RON -80.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.279 RON -68.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 65.287 RON. Profit: 31.938 RON
Cifra de afaceri: 65.287 RON. Profit: 31.938 RON
- Cifra de afaceri
- 65.287 RON +12.72% față de anul precedent
- Profit net
- 31.938 RON +17.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 13.382 RON -71.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 57.921 RON. Profit: 27.243 RON
Cifra de afaceri: 57.921 RON. Profit: 27.243 RON
- Cifra de afaceri
- 57.921 RON +92.32% față de anul precedent
- Profit net
- 27.243 RON +173.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 47.635 RON -31.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 30.117 RON. Profit: 9.957 RON
Cifra de afaceri: 30.117 RON. Profit: 9.957 RON
- Cifra de afaceri
- 30.117 RON +18.05% față de anul precedent
- Profit net
- 9.957 RON -23.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 69.777 RON -12.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 25.512 RON. Profit: 13.017 RON
Cifra de afaceri: 25.512 RON. Profit: 13.017 RON
- Cifra de afaceri
- 25.512 RON +249.19% față de anul precedent
- Profit net
- 13.017 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 79.342 RON -14.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 7.306 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 7.306 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 7.306 RON -67.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.772 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 92.439 RON +30.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2018Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 22.500 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 22.500 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 22.500 RON +108.87% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 13.489 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 70.676 RON -11.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 10.772 RON. Profit: 2.561 RON
Cifra de afaceri: 10.772 RON. Profit: 2.561 RON
- Cifra de afaceri
- 10.772 RON -75.94% față de anul precedent
- Profit net
- 2.561 RON +63.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 79.563 RON +8.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 44.775 RON. Profit: 1.564 RON
Cifra de afaceri: 44.775 RON. Profit: 1.564 RON
- Cifra de afaceri
- 44.775 RON -6.59% față de anul precedent
- Profit net
- 1.564 RON -68.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 73.173 RON -5.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 47.936 RON. Profit: 5.029 RON
Cifra de afaceri: 47.936 RON. Profit: 5.029 RON
- Cifra de afaceri
- 47.936 RON +11.56% față de anul precedent
- Profit net
- 5.029 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 77.048 RON -5.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 42.969 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 42.969 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 42.969 RON -14.64% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.325 RON
- Angajati
- 4 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 81.916 RON -0.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 50.338 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 50.338 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 50.338 RON -8.64% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.266 RON
- Angajati
- 6 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 82.198 RON +10.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 55.099 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 55.099 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 55.099 RON -13.18% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 6.182 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 74.613 RON +25.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 63.463 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 63.463 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 63.463 RON -44.06% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.745 RON
- Angajati
- 4 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 59.483 RON +36.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 113.440 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 113.440 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 113.440 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.042 RON
- Angajati
- 8
- Datorii
- 43.596 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082003 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataACOS-FLORI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Botoşani (BOTOŞANI)
ACOS-FLORI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Botoşani (BOTOŞANI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
08.102026Mentiune · Buletin 37183/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- ACOS-FLORI SRL
- CUI
- 15920040
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 08.10.2026
- Registrul Comerțului
- J07/590/2003
- EUID
- ROONRC.J07/590/2003
- Sediu
- Municipiul Botoşani, Jud. Botoşani, Aleea GRIVIŢA, Nr. 15, Etaj 2, Ap. 10
- Județ
- Botoşani
- Număr încheiere
- 796215
- Data încheierii
- 08.10.2026
- Număr dosar
- 3588491
- Data dosarului
- 08.09.2026
- Tribunal
- Botosani
- Registrator
- Claudia Barbu
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3588491 din 08.09.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Botoşani
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Botoşani
Alte firme din Botoşani
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ACOS-FLORI SRL?
CUI-ul ACOS-FLORI SRL este 15920040.
Unde este sediul ACOS-FLORI SRL?
ACOS-FLORI SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Mun. Botoşani, Aleea Griviţa nr. 15, Mun. Botoşani, judetul BOTOŞANI.
Cand a fost infiintata ACOS-FLORI SRL?
ACOS-FLORI SRL a fost infiintata in anul 2003 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ACOS-FLORI SRL in 2024?
In 2024, ACOS-FLORI SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.245 RON.
Cati angajati are ACOS-FLORI SRL?
ACOS-FLORI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are ACOS-FLORI SRL?
ACOS-FLORI SRL are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).
Ce profit a inregistrat ACOS-FLORI SRL in 2024?
ACOS-FLORI SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.772 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.