Repararea și întreținerea autovehiculelor
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 02:08
Despre TOYO MOTOR NORD SRL
TOYO MOTOR NORD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Voluntari, judetul ILFOV, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, TOYO MOTOR NORD SRL a raportat o cifra de afaceri de 66.771.121 RON, in crestere fata de anul precedent (+38.0%). Profitul net inregistrat a fost de 1.443.257 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 48, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.000 RON in 2008 la 66.771.121 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 66.771.121 RON
- Venituri totale
- 69.401.826 RON
- Cheltuieli totale
- 67.742.879 RON
- Profit brut
- 1.658.947 RON
- Profit net
- 1.443.257 RON
- Marja profit net
- 2,16%
- Active imobilizate
- 2.555.546 RON
- Active circulante
- 8.113.330 RON
- Stocuri
- 2.854.275 RON
- Creanțe
- 4.914.441 RON
- Casa & conturi bănci
- 344.614 RON
- Capital propriu
- 1.491.377 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Bld. Pipera nr. 1, 77190
- Cod postal
- 77190
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 11.09.2012
- Organ fiscal competent
- Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 ianuarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 66.771.121 RON
- Rezultat net
- 1.443.257 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 66.771.121 RON | 48.387.859 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 69.401.826 RON | 49.614.490 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 67.742.879 RON | 47.097.430 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 1.658.947 RON | 2.517.060 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 1.443.257 RON | 2.113.031 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.555.546 RON | 2.864.956 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 8.113.330 RON | 8.838.913 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 10.668.876 RON | 11.703.869 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.854.275 RON | 1.622.636 RON |
| CreanțeSume de încasat | 4.914.441 RON | 6.501.670 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 344.614 RON | 714.607 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 9.178.279 RON | 7.472.382 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 1.491.377 RON | 4.233.047 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 48 persoane | 42 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 13,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 96,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,88 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 14,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 66.771.121 +38,0% față de anul precedent | 69.401.826 | 67.742.879 | 1.658.947 -34,1% față de anul precedent | 1.443.257 -31,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 48.387.859 -7,6% față de anul precedent | 49.614.490 | 47.097.430 | 2.517.060 -9,3% față de anul precedent | 2.113.031 -8,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 52.391.780 +9,4% față de anul precedent | 52.659.873 | 49.884.909 | 2.774.964 +54,0% față de anul precedent | 2.299.421 +27,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 47.897.465 +34,5% față de anul precedent | 48.524.357 | 46.721.829 | 1.802.528 +207,9% față de anul precedent | 1.798.005 +207,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 35.622.917 -14,1% față de anul precedent | 36.085.983 | 35.500.543 | 585.440 -55,9% față de anul precedent | 585.440 -55,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 41.464.450 +15,7% față de anul precedent | 42.035.725 | 40.708.802 | 1.326.923 +146,2% față de anul precedent | 1.326.923 +146,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 35.846.502 +64,6% față de anul precedent | 36.720.922 | 36.181.902 | 539.020 | 539.020 | 0 | 0 |
| 2017 | 21.774.364 -16,7% față de anul precedent | 22.511.852 | 23.525.433 | 0 | 0 | 1.013.581 | 1.013.581 |
| 2016 | 26.146.219 +41,8% față de anul precedent | 26.700.661 | 28.825.816 | 0 | 0 | 2.125.155 | 2.125.155 |
| 2015 | 18.440.360 +51,6% față de anul precedent | 18.538.384 | 19.373.546 | 0 | 0 | 835.162 | 835.162 |
| 2014 | 12.161.828 +166,1% față de anul precedent | 12.252.299 | 12.573.442 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 321.143 | 321.143 |
| 2013 | 4.570.156 +1.486,9% față de anul precedent | 4.590.287 | 4.052.314 | 537.973 | 537.973 | 0 | 0 |
| 2012 | 288.000 | 324.791 | 449.291 | 0 | 0 | 124.500 | 124.500 |
| 2011 | 0 | 0 | 1.526 | 0 | 0 | 1.526 | 1.526 |
| 2010 | 0 -100,0% față de anul precedent | 804 | 100.149 | 0 | 0 | 99.345 | 100.995 |
| 2009 | 12.000 -36,8% față de anul precedent | 15.073 | 493.749 | 0 | 0 | 478.676 | 480.143 |
| 2008 | 19.000 | 19.248 | 23.659 | 0 | 0 | 4.411 | 4.411 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.555.546 | 8.113.330 | 10.668.876 | 2.854.275 | 4.914.441 | 344.614 |
| 2023 | 2.864.956 | 8.838.913 | 11.703.869 | 1.622.636 | 6.501.670 | 714.607 |
| 2022 | 1.665.431 | 9.549.505 | 11.214.936 | 1.314.823 | 4.449.387 | 3.785.295 |
| 2021 | 1.254.213 | 5.777.212 | 7.031.425 | 1.105.131 | 3.438.743 | 1.233.338 |
| 2020 | 1.476.627 | 3.974.131 | 5.450.758 | 856.608 | 2.958.380 | 159.143 |
| 2019 | 679.680 | 3.178.863 | 3.858.543 | 846.539 | 1.702.942 | 629.382 |
| 2018 | 762.856 | 2.571.934 | 3.334.790 | 589.835 | 1.316.482 | 665.617 |
| 2017 | 810.851 | 2.250.260 | 3.061.111 | 1.135.292 | 736.892 | 378.076 |
| 2016 | 813.581 | 3.977.003 | 4.790.584 | 1.733.621 | 1.829.772 | 413.610 |
| 2015 | 1.415.482 | 2.822.757 | 4.238.239 | 753.248 | 2.025.486 | 44.023 |
| 2014 | 1.405.975 | 2.820.673 | 4.226.648 | 818.171 | 1.825.304 | 177.198 |
| 2013 | 413.015 | 1.319.073 | 1.732.088 | 243.822 | 1.004.358 | 70.893 |
| 2012 | 23.929 | 302.393 | 326.322 | 67.014 | 217.606 | 17.773 |
| 2011 | 32.851 | 7.477 | 40.328 | 0 | 14.730 | -7.253 |
| 2010 | 32.851 | 7.586 | 40.437 | 0 | 14.614 | -7.028 |
| 2009 | 33.095 | 2.059 | 35.154 | 0 | 8.965 | -6.906 |
| 2008 | 4.851 | 863 | 5.714 | 0 | 836 | 27 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9.178.279 +22,8% față de anul precedent | 1.491.377 | Neraportat | 48 +14,3% față de anul precedent |
| 2023 | 7.472.382 -17,5% față de anul precedent | 4.233.047 | Neraportat | 42 +7,7% față de anul precedent |
| 2022 | 9.057.104 +26,5% față de anul precedent | 2.120.017 | Neraportat | 39 +5,4% față de anul precedent |
| 2021 | 7.161.351 -3,6% față de anul precedent | -179.404 | Neraportat | 37 +5,7% față de anul precedent |
| 2020 | 7.430.771 +15,7% față de anul precedent | -1.977.409 | Neraportat | 35 +2,9% față de anul precedent |
| 2019 | 6.424.427 -11,1% față de anul precedent | -2.562.849 | Neraportat | 34 +3,0% față de anul precedent |
| 2018 | 7.229.036 -3,5% față de anul precedent | -3.889.772 | Neraportat | 33 -15,4% față de anul precedent |
| 2017 | 7.489.249 -8,3% față de anul precedent | -4.428.792 | Neraportat | 39 +11,4% față de anul precedent |
| 2016 | 8.165.484 +48,4% față de anul precedent | -3.415.211 | Neraportat | 35 +9,4% față de anul precedent |
| 2015 | 5.503.352 +17,9% față de anul precedent | -1.290.057 | Neraportat | 32 +10,3% față de anul precedent |
| 2014 | 4.666.862 +151,2% față de anul precedent | -454.894 | Neraportat | 29 +38,1% față de anul precedent |
| 2013 | 1.857.771 +89,0% față de anul precedent | -133.751 | Neraportat | 21 +16,7% față de anul precedent |
| 2012 | 983.111 +73,2% față de anul precedent | -671.724 | Neraportat | 18 |
| 2011 | 567.553 +0,3% față de anul precedent | -547.225 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 566.136 +23,2% față de anul precedent | -545.699 | Neraportat | 1 -66,7% față de anul precedent |
| 2009 | 459.548 +4.606,1% față de anul precedent | -444.394 | Neraportat | 3 |
| 2008 | 9.765 | -4.051 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 66.771.121 RON. Profit: 1.443.257 RON
Cifra de afaceri: 66.771.121 RON. Profit: 1.443.257 RON
- Cifra de afaceri
- 66.771.121 RON +37.99% față de anul precedent
- Profit net
- 1.443.257 RON -31.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 48 +14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 9.178.279 RON +22.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 48.387.859 RON. Profit: 2.113.031 RON
Cifra de afaceri: 48.387.859 RON. Profit: 2.113.031 RON
- Cifra de afaceri
- 48.387.859 RON -7.64% față de anul precedent
- Profit net
- 2.113.031 RON -8.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 42 +7.69% față de anul precedent
- Datorii
- 7.472.382 RON -17.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 52.391.780 RON. Profit: 2.299.421 RON
Cifra de afaceri: 52.391.780 RON. Profit: 2.299.421 RON
- Cifra de afaceri
- 52.391.780 RON +9.38% față de anul precedent
- Profit net
- 2.299.421 RON +27.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 39 +5.41% față de anul precedent
- Datorii
- 9.057.104 RON +26.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 47.897.465 RON. Profit: 1.798.005 RON
Cifra de afaceri: 47.897.465 RON. Profit: 1.798.005 RON
- Cifra de afaceri
- 47.897.465 RON +34.46% față de anul precedent
- Profit net
- 1.798.005 RON +207.12% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 37 +5.71% față de anul precedent
- Datorii
- 7.161.351 RON -3.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 35.622.917 RON. Profit: 585.440 RON
Cifra de afaceri: 35.622.917 RON. Profit: 585.440 RON
- Cifra de afaceri
- 35.622.917 RON -14.09% față de anul precedent
- Profit net
- 585.440 RON -55.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 35 +2.94% față de anul precedent
- Datorii
- 7.430.771 RON +15.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 41.464.450 RON. Profit: 1.326.923 RON
Cifra de afaceri: 41.464.450 RON. Profit: 1.326.923 RON
- Cifra de afaceri
- 41.464.450 RON +15.67% față de anul precedent
- Profit net
- 1.326.923 RON +146.17% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 34 +3.03% față de anul precedent
- Datorii
- 6.424.427 RON -11.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 35.846.502 RON. Profit: 539.020 RON
Cifra de afaceri: 35.846.502 RON. Profit: 539.020 RON
- Cifra de afaceri
- 35.846.502 RON +64.63% față de anul precedent
- Profit net
- 539.020 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 33 -15.38% față de anul precedent
- Datorii
- 7.229.036 RON -3.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 21.774.364 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 21.774.364 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 21.774.364 RON -16.72% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.013.581 RON
- Angajati
- 39 +11.43% față de anul precedent
- Datorii
- 7.489.249 RON -8.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 26.146.219 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 26.146.219 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 26.146.219 RON +41.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.125.155 RON
- Angajati
- 35 +9.38% față de anul precedent
- Datorii
- 8.165.484 RON +48.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 18.440.360 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 18.440.360 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 18.440.360 RON +51.62% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 835.162 RON
- Angajati
- 32 +10.34% față de anul precedent
- Datorii
- 5.503.352 RON +17.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 12.161.828 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.161.828 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.161.828 RON +166.11% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 321.143 RON
- Angajati
- 29 +38.1% față de anul precedent
- Datorii
- 4.666.862 RON +151.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 4.570.156 RON. Profit: 537.973 RON
Cifra de afaceri: 4.570.156 RON. Profit: 537.973 RON
- Cifra de afaceri
- 4.570.156 RON +1486.86% față de anul precedent
- Profit net
- 537.973 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 21 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 1.857.771 RON +88.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 288.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 288.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 288.000 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 124.500 RON
- Angajati
- 18
- Datorii
- 983.111 RON +73.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.526 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 567.553 RON +0.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 100.995 RON
- Angajati
- 1 -66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 566.136 RON +23.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 12.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.000 RON -36.84% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 480.143 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 459.548 RON +4606.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 19.000 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 19.000 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 19.000 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.411 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 9.765 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082004 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTOYO MOTOR NORD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Orş. Voluntari (ILFOV)
TOYO MOTOR NORD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Orş. Voluntari (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul TOYO MOTOR NORD SRL?
CUI-ul TOYO MOTOR NORD SRL este 16028571.
Unde este sediul TOYO MOTOR NORD SRL?
TOYO MOTOR NORD SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Bld. Pipera nr. 1, 77190, Orş. Voluntari, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata TOYO MOTOR NORD SRL?
TOYO MOTOR NORD SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a TOYO MOTOR NORD SRL in 2024?
In 2024, TOYO MOTOR NORD SRL a raportat o cifra de afaceri de 66.771.121 RON.
Cati angajati are TOYO MOTOR NORD SRL?
TOYO MOTOR NORD SRL a raportat un numar mediu de 48 salariati in 2024.
Ce activitate are TOYO MOTOR NORD SRL?
TOYO MOTOR NORD SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).
Ce profit a inregistrat TOYO MOTOR NORD SRL in 2024?
TOYO MOTOR NORD SRL a inregistrat un profit net de 1.443.257 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.