Activ e‑Factură

VANDELIS SRL

CUI: 16099718
CIF: 16099718
Reg. Com.: J2004000109336
CAEN: 8621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 februarie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală generală

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:34

Despre VANDELIS SRL

VANDELIS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpulung Moldovenesc, judetul SUCEAVA, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală generală" (cod CAEN 8621), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VANDELIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 725.186 RON, in crestere fata de anul precedent (+17.6%). Profitul net inregistrat a fost de 461.143 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 290.853 RON in 2008 la 725.186 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
725.186 RON
Venituri totale
762.709 RON
Cheltuieli totale
279.829 RON
Profit brut
482.880 RON
Profit net
461.143 RON
Marja profit net
63,59%
Active imobilizate
201.718 RON
Active circulante
620.401 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
16.176 RON
Casa & conturi bănci
391.941 RON
Capital propriu
788.579 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Cal. Transilvaniei nr. 63, 725100
Telefon0722568218

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Cal. Transilvaniei nr. 63, 725100
Cod poștal: 725100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Cal. Transilvaniei nr. 63, 725100
Cod postal
725100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.02.2004
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
725.186 RON
Rezultat net
461.143 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 725.186 RON 616.936 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 762.709 RON 623.981 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 279.829 RON 237.226 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 482.880 RON 386.755 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 461.143 RON 380.515 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 201.718 RON 187.172 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 620.401 RON 714.995 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 822.119 RON 902.167 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 16.176 RON 42.642 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 391.941 RON 265.314 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 33.540 RON 31.230 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 788.579 RON 870.937 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active822.119RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale822.119 RON
Datorii totale33.540 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
56,1 %Profit net / active totale
ROE
58,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
18,50 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
95,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 725.186 +17,6% față de anul precedent 762.709 279.829 482.880 +24,9% față de anul precedent 461.143 +21,2% față de anul precedent 0 0
2023 616.936 +29,8% față de anul precedent 623.981 237.226 386.755 +36,8% față de anul precedent 380.515 +36,9% față de anul precedent 0 0
2022 475.488 +4,7% față de anul precedent 483.494 200.740 282.754 +22,3% față de anul precedent 277.919 +22,6% față de anul precedent 0 0
2021 454.155 +17,7% față de anul precedent 454.161 222.869 231.292 +15,0% față de anul precedent 226.751 +14,9% față de anul precedent 0 0
2020 385.929 +1,8% față de anul precedent 394.435 193.386 201.049 -1,9% față de anul precedent 197.377 -1,9% față de anul precedent 0 0
2019 379.073 +17,8% față de anul precedent 379.077 174.061 205.016 +26,6% față de anul precedent 201.226 +27,0% față de anul precedent 0 0
2018 321.748 +23,8% față de anul precedent 344.251 182.317 161.934 +34,7% față de anul precedent 158.490 +35,5% față de anul precedent 0 0
2017 259.840 +18,0% față de anul precedent 318.344 198.160 120.184 +51,9% față de anul precedent 117.001 +52,2% față de anul precedent 0 0
2016 220.168 +9,8% față de anul precedent 221.338 142.230 79.108 +32,2% față de anul precedent 76.895 +45,1% față de anul precedent 0 0
2015 200.529 +8,7% față de anul precedent 228.202 168.350 59.852 +64,9% față de anul precedent 53.005 +72,4% față de anul precedent 0 0
2014 184.537 +9,7% față de anul precedent 185.201 148.911 36.290 30.749 0 0
2013 168.208 +16,4% față de anul precedent 178.871 182.548 0 0 3.677 8.654
2012 144.554 +7,2% față de anul precedent 218.369 224.575 0 0 6.206 6.206
2011 134.825 -4,5% față de anul precedent 137.077 139.567 0 0 2.490 2.490
2010 141.125 -41,6% față de anul precedent 224.280 232.077 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.797 13.483
2009 241.708 -16,9% față de anul precedent 295.042 272.403 22.639 -51,4% față de anul precedent 18.306 -54,6% față de anul precedent 0 0
2008 290.853 290.876 244.307 46.569 40.337 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 201.718 620.401 822.119 0 16.176 391.941
2023 187.172 714.995 902.167 0 42.642 265.314
2022 242.350 281.787 524.137 0 7.737 274.050
2021 70.703 354.238 424.941 0 8.499 345.739
2020 104.922 669.237 774.159 0 8.040 661.197
2019 127.803 480.514 608.317 0 28.785 451.729
2018 155.292 247.512 402.804 0 22.260 225.252
2017 90.586 212.745 303.331 0 17.177 195.568
2016 130.814 83.852 214.666 0 18.178 65.674
2015 106.751 56.616 163.367 0 15.131 41.485
2014 69.030 72.504 141.534 0 13.510 58.994
2013 71.278 56.460 127.738 0 13.092 43.368
2012 108.684 47.825 156.509 0 7.210 40.615
2011 40.539 51.078 91.617 0 10.435 40.643
2010 43.867 13.438 57.305 0 11.273 2.165
2009 107.445 26.599 134.044 0 12.300 14.299
2008 21.003 47.668 68.671 0 27.700 19.968

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 33.540 +7,4% față de anul precedent 788.579 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 31.230 -7,4% față de anul precedent 870.937 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 33.716 +3,9% față de anul precedent 490.421 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 32.439 -92,1% față de anul precedent 392.502 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 411.408 +858,0% față de anul precedent 362.751 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 42.944 +130,2% față de anul precedent 565.373 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 18.657 -32,6% față de anul precedent 384.147 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 27.674 +360,5% față de anul precedent 275.657 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2016 6.010 -81,0% față de anul precedent 208.656 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 31.606 +561,5% față de anul precedent 131.761 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 4.778 -78,0% față de anul precedent 136.756 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 21.731 -48,1% față de anul precedent 106.007 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2012 41.848 -6,6% față de anul precedent 114.661 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 44.814 +459,3% față de anul precedent 46.803 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2010 8.012 -88,1% față de anul precedent 49.293 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2009 67.283 +178,0% față de anul precedent 62.775 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2008 24.202 44.469 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CACIPRIAN ALEXAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33654/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 725.186 RON. Profit: 461.143 RON

Cifra de afaceri: 725.186 RON. Profit: 461.143 RON

Cifra de afaceri
725.186 RON +17.55% față de anul precedent
Profit net
461.143 RON +21.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
33.540 RON +7.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 616.936 RON. Profit: 380.515 RON

Cifra de afaceri: 616.936 RON. Profit: 380.515 RON

Cifra de afaceri
616.936 RON +29.75% față de anul precedent
Profit net
380.515 RON +36.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
31.230 RON -7.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 475.488 RON. Profit: 277.919 RON

Cifra de afaceri: 475.488 RON. Profit: 277.919 RON

Cifra de afaceri
475.488 RON +4.7% față de anul precedent
Profit net
277.919 RON +22.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
33.716 RON +3.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 454.155 RON. Profit: 226.751 RON

Cifra de afaceri: 454.155 RON. Profit: 226.751 RON

Cifra de afaceri
454.155 RON +17.68% față de anul precedent
Profit net
226.751 RON +14.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
32.439 RON -92.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 385.929 RON. Profit: 197.377 RON

Cifra de afaceri: 385.929 RON. Profit: 197.377 RON

Cifra de afaceri
385.929 RON +1.81% față de anul precedent
Profit net
197.377 RON -1.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
411.408 RON +858.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 379.073 RON. Profit: 201.226 RON

Cifra de afaceri: 379.073 RON. Profit: 201.226 RON

Cifra de afaceri
379.073 RON +17.82% față de anul precedent
Profit net
201.226 RON +26.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
42.944 RON +130.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 321.748 RON. Profit: 158.490 RON

Cifra de afaceri: 321.748 RON. Profit: 158.490 RON

Cifra de afaceri
321.748 RON +23.83% față de anul precedent
Profit net
158.490 RON +35.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
18.657 RON -32.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 259.840 RON. Profit: 117.001 RON

Cifra de afaceri: 259.840 RON. Profit: 117.001 RON

Cifra de afaceri
259.840 RON +18.02% față de anul precedent
Profit net
117.001 RON +52.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
27.674 RON +360.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 220.168 RON. Profit: 76.895 RON

Cifra de afaceri: 220.168 RON. Profit: 76.895 RON

Cifra de afaceri
220.168 RON +9.79% față de anul precedent
Profit net
76.895 RON +45.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
6.010 RON -80.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 200.529 RON. Profit: 53.005 RON

Cifra de afaceri: 200.529 RON. Profit: 53.005 RON

Cifra de afaceri
200.529 RON +8.67% față de anul precedent
Profit net
53.005 RON +72.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
31.606 RON +561.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 184.537 RON. Profit: 30.749 RON

Cifra de afaceri: 184.537 RON. Profit: 30.749 RON

Cifra de afaceri
184.537 RON +9.71% față de anul precedent
Profit net
30.749 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
4.778 RON -78.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 168.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 168.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
168.208 RON +16.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.654 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
21.731 RON -48.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 144.554 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 144.554 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
144.554 RON +7.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.206 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
41.848 RON -6.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 134.825 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 134.825 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
134.825 RON -4.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.490 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
44.814 RON +459.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 141.125 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 141.125 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
141.125 RON -41.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.483 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
8.012 RON -88.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 241.708 RON. Profit: 18.306 RON

Cifra de afaceri: 241.708 RON. Profit: 18.306 RON

Cifra de afaceri
241.708 RON -16.9% față de anul precedent
Profit net
18.306 RON -54.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
67.283 RON +178.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 290.853 RON. Profit: 40.337 RON

Cifra de afaceri: 290.853 RON. Profit: 40.337 RON

Cifra de afaceri
290.853 RON
Profit net
40.337 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
24.202 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVANDELIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8621 in Mun. Câmpulung Moldovenesc (SUCEAVA)

VANDELIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8621 in Mun. Câmpulung Moldovenesc (SUCEAVA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.092026Mentiune · Buletin 33654/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
VANDELIS SRL
CUI
16099718
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.09.2026
Registrul Comerțului
J33/109/2004
EUID
ROONRC.J33/109/2004
Sediu
Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Jud. Suceava, Calea TRANSILVANIEI, Nr. 63, Ap. 1
Județ
Suceava
Număr încheiere
713513
Data încheierii
10.09.2026
Număr dosar
3325520
Data dosarului
21.08.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Elena Ivona Cojan

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 17.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3325520 din 21.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33654/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8621, Suceava

MEDFAM ŞERBAN S.R.L.
CUI: 45211911CAEN: 8621
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2021-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
742.362 RON
Profit
318.993 RON
Angajati
3
DR.LARION ECOMED S.R.L.
CUI: 39059240CAEN: 8621
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2018-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
721.691 RON
Profit
513.069 RON
Angajati
2
PRAXIS WERKMEISTER S.R.L.
CUI: 39785162CAEN: 8621
Activ
SUCEAVA, Sat Vatra Moldoviţei Com. Vatra Moldoviţei2018-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
759.339 RON
Profit
366.388 RON
Angajati
3
MUDO ELINISTIC SIGMA S.R.L.
CUI: 40014650CAEN: 8621
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2018-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
706.078 RON
Profit
398.249 RON
Angajati
3
Activ
SUCEAVA, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti2023-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.984 RON
Profit
120.463 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8621, Suceava

ELAMED S.R.L.
CUI: 13012180CAEN: 8621
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2000-05-16
fara e-Factura
ECOSAN SRL
CUI: 16481741CAEN: 8621
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2004-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.369 RON
Profit
26.331 RON
Angajati
2
MED-ECHO-DENT S.R.L.
CUI: 18407806CAEN: 8621
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2006-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.640 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Suceava

FINAS COM SRL
CUI: 16099696CAEN: 4639
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2004-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.644.226 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
STIL-G S.R.L.
CUI: 16099726CAEN: 4719
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2004-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
511.058 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ALEX-MODE SRL
CUI: 16083045CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei2004-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
415.658 RON
Profit
54.103 RON
Angajati
2
DEGHEL TRANS SRL
CUI: 16122292CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Iaslovăţ Com. Iaslovăţ2004-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.038.896 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PRO-GARANT SRL
CUI: 15877943CAEN: 9112
Activ
SUCEAVA, Sat Comăneşti Com. Comăneşti2003-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.856 RON
Profit
110.348 RON
Angajati
1
DREPTATEA SRL
CUI: 16339004CAEN: 1611
Activ
SUCEAVA, Sat Slatina Com. Slatina2004-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
309.575 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DATIS COMPUTERS SRL
CUI: 12017006CAEN: 2620
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului1999-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.983.077 RON
Profit
652.171 RON
Angajati
9
BONALY COM SRL
CUI: 18619043CAEN: 5211
Activ
SUCEAVA, Sat Drăgoieşti Com. Drăgoieşti2006-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.328 RON
Profit
46.329 RON
Angajati
1
TENDERFY S.R.L.
CUI: 42011927CAEN: 6210
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2019-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.477 RON
Profit
146.406 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VANDELIS SRL?

CUI-ul VANDELIS SRL este 16099718.

Unde este sediul VANDELIS SRL?

VANDELIS SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Cal. Transilvaniei nr. 63, 725100, Mun. Câmpulung Moldovenesc, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata VANDELIS SRL?

VANDELIS SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VANDELIS SRL in 2024?

In 2024, VANDELIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 725.186 RON.

Cati angajati are VANDELIS SRL?

VANDELIS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are VANDELIS SRL?

VANDELIS SRL are codul CAEN principal 8621 (Activități de asistență medicală generală).

Ce profit a inregistrat VANDELIS SRL in 2024?

VANDELIS SRL a inregistrat un profit net de 461.143 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.