Activ e‑Factură

VIVA GRIN SRL

CUI: 16108140
CIF: 16108140
Reg. Com.: J2004000138271
CAEN: 7500
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 februarie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Activități veterinare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:44

Despre VIVA GRIN SRL

VIVA GRIN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Grinţieş Com. Grinţieş, judetul NEAMŢ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități veterinare" (cod CAEN 7500), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VIVA GRIN SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.240 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-60.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 649.939 RON in 2008 la 3.240 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.240 RON
Venituri totale
3.240 RON
Cheltuieli totale
53.294 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
22.183 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
224 RON
Casa & conturi bănci
21.959 RON
Capital propriu
21.199 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Grinţieş Com. Grinţieş, 617230
Telefon0726727926
Fax0233265125

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Grinţieş Com. Grinţieş, 617230
Cod poștal: 617230
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Grinţieş Com. Grinţieş, 617230
Cod postal
617230
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.02.2004
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească BICAZ
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 noiembrie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.240 RON
Rezultat net
-50.088 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.240 RON 8.280 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.240 RON -143.962 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 53.294 RON 2.961 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 50.054 RON 146.923 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 50.088 RON 147.757 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 52.264 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 22.183 RON 143.326 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 22.183 RON 195.590 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 42.501 RON
CreanțeSume de încasat 224 RON 73.605 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 21.959 RON 27.220 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 984 RON 78.921 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 21.199 RON 116.669 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active22.183RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale22.183 RON
Datorii totale984 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
22,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
95,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.240 -60,9% față de anul precedent 3.240 53.294 0 0 50.054 50.088
2023 8.280 -86,9% față de anul precedent -143.962 2.961 0 0 146.923 147.757
2022 63.374 -62,2% față de anul precedent -71.350 80.011 0 0 151.361 152.356
2021 167.681 -59,6% față de anul precedent 169.377 255.360 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 85.983 87.712
2020 415.512 -12,9% față de anul precedent 404.512 398.515 5.997 +5,8% față de anul precedent 2.080 +56,4% față de anul precedent 0 0
2019 476.867 +4,0% față de anul precedent 477.482 471.816 5.666 -0,1% față de anul precedent 1.330 +23,0% față de anul precedent 0 0
2018 458.380 -28,5% față de anul precedent 452.595 446.924 5.671 -27,4% față de anul precedent 1.081 -42,2% față de anul precedent 0 0
2017 640.931 -1,1% față de anul precedent 658.823 651.013 7.810 +161,7% față de anul precedent 1.870 -25,4% față de anul precedent 0 0
2016 647.759 -17,9% față de anul precedent 682.458 679.474 2.984 -90,5% față de anul precedent 2.507 -90,2% față de anul precedent 0 0
2015 789.337 -5,9% față de anul precedent 795.298 763.984 31.314 +269,6% față de anul precedent 25.495 +344,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 839.013 +14,3% față de anul precedent 843.193 834.721 8.472 -35,3% față de anul precedent 5.735 -49,2% față de anul precedent 0 0
2013 734.091 -14,8% față de anul precedent 724.796 711.710 13.086 -43,8% față de anul precedent 11.278 -44,0% față de anul precedent 0 0
2012 861.580 +41,5% față de anul precedent 863.929 840.664 23.265 +762,6% față de anul precedent 20.135 +1.006,3% față de anul precedent 0 0
2011 609.086 +11,5% față de anul precedent 625.248 622.551 2.697 -78,8% față de anul precedent 1.820 -70,4% față de anul precedent 0 0
2010 546.257 +4,9% față de anul precedent 538.320 525.609 12.711 -21,6% față de anul precedent 6.158 -41,0% față de anul precedent 0 0
2009 520.942 -19,9% față de anul precedent 521.882 505.680 16.202 +193,6% față de anul precedent 10.441 +131,4% față de anul precedent 0 0
2008 649.939 650.235 644.717 5.518 4.512 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 22.183 22.183 0 224 21.959
2023 52.264 143.326 195.590 42.501 73.605 27.220
2022 54.926 135.888 190.814 42.501 75.178 18.209
2021 141.094 131.889 272.983 14.242 95.557 22.090
2020 210.843 132.271 343.114 6.523 77.032 48.716
2019 228.623 136.822 365.445 40.384 68.931 27.507
2018 266.356 131.822 398.178 39.199 61.227 31.396
2017 315.888 112.701 428.589 43.322 57.077 12.302
2016 380.514 227.399 607.913 148.976 78.364 59
2015 210.878 172.444 383.322 66.061 70.965 35.418
2014 240.207 151.457 391.664 53.369 83.641 14.447
2013 267.846 360.592 628.438 175.965 180.835 3.792
2012 241.032 332.187 573.219 126.124 138.015 68.048
2011 214.843 296.602 511.445 134.260 161.356 986
2010 236.407 208.383 444.790 103.840 71.204 33.339
2009 205.238 224.523 429.761 145.796 78.396 331
2008 280.505 181.858 462.363 118.607 62.424 827

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 984 -98,8% față de anul precedent 21.199 Neraportat 0
2023 78.921 +0,2% față de anul precedent 116.669 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 78.744 -18,2% față de anul precedent 112.070 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 96.269 +22,3% față de anul precedent 176.714 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 78.688 -23,7% față de anul precedent 264.426 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 103.099 -26,2% față de anul precedent 262.346 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 139.630 -16,3% față de anul precedent 261.016 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2017 166.784 -52,1% față de anul precedent 261.805 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 347.978 +176,4% față de anul precedent 259.935 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 125.894 -21,2% față de anul precedent 257.428 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2014 159.731 -60,3% față de anul precedent 231.933 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2013 402.240 +12,3% față de anul precedent 226.198 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2012 358.299 +13,2% față de anul precedent 214.920 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2011 316.660 +25,8% față de anul precedent 194.785 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 251.825 +3,7% față de anul precedent 192.965 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 242.954 -15,9% față de anul precedent 186.807 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2008 288.881 176.366 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.240 RON -60.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.088 RON
Angajati
0
Datorii
984 RON -98.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.280 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.280 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.280 RON -86.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
147.757 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
78.921 RON +0.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 63.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.374 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.374 RON -62.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
152.356 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
78.744 RON -18.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 167.681 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.681 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.681 RON -59.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
87.712 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
96.269 RON +22.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 415.512 RON. Profit: 2.080 RON

Cifra de afaceri: 415.512 RON. Profit: 2.080 RON

Cifra de afaceri
415.512 RON -12.87% față de anul precedent
Profit net
2.080 RON +56.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
78.688 RON -23.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 476.867 RON. Profit: 1.330 RON

Cifra de afaceri: 476.867 RON. Profit: 1.330 RON

Cifra de afaceri
476.867 RON +4.03% față de anul precedent
Profit net
1.330 RON +23.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
103.099 RON -26.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 458.380 RON. Profit: 1.081 RON

Cifra de afaceri: 458.380 RON. Profit: 1.081 RON

Cifra de afaceri
458.380 RON -28.48% față de anul precedent
Profit net
1.081 RON -42.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
139.630 RON -16.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 640.931 RON. Profit: 1.870 RON

Cifra de afaceri: 640.931 RON. Profit: 1.870 RON

Cifra de afaceri
640.931 RON -1.05% față de anul precedent
Profit net
1.870 RON -25.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
166.784 RON -52.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 647.759 RON. Profit: 2.507 RON

Cifra de afaceri: 647.759 RON. Profit: 2.507 RON

Cifra de afaceri
647.759 RON -17.94% față de anul precedent
Profit net
2.507 RON -90.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
347.978 RON +176.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 789.337 RON. Profit: 25.495 RON

Cifra de afaceri: 789.337 RON. Profit: 25.495 RON

Cifra de afaceri
789.337 RON -5.92% față de anul precedent
Profit net
25.495 RON +344.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
125.894 RON -21.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 839.013 RON. Profit: 5.735 RON

Cifra de afaceri: 839.013 RON. Profit: 5.735 RON

Cifra de afaceri
839.013 RON +14.29% față de anul precedent
Profit net
5.735 RON -49.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
159.731 RON -60.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 734.091 RON. Profit: 11.278 RON

Cifra de afaceri: 734.091 RON. Profit: 11.278 RON

Cifra de afaceri
734.091 RON -14.8% față de anul precedent
Profit net
11.278 RON -43.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
402.240 RON +12.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 861.580 RON. Profit: 20.135 RON

Cifra de afaceri: 861.580 RON. Profit: 20.135 RON

Cifra de afaceri
861.580 RON +41.45% față de anul precedent
Profit net
20.135 RON +1006.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
358.299 RON +13.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 609.086 RON. Profit: 1.820 RON

Cifra de afaceri: 609.086 RON. Profit: 1.820 RON

Cifra de afaceri
609.086 RON +11.5% față de anul precedent
Profit net
1.820 RON -70.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
316.660 RON +25.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 546.257 RON. Profit: 6.158 RON

Cifra de afaceri: 546.257 RON. Profit: 6.158 RON

Cifra de afaceri
546.257 RON +4.86% față de anul precedent
Profit net
6.158 RON -41.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
251.825 RON +3.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 520.942 RON. Profit: 10.441 RON

Cifra de afaceri: 520.942 RON. Profit: 10.441 RON

Cifra de afaceri
520.942 RON -19.85% față de anul precedent
Profit net
10.441 RON +131.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
242.954 RON -15.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 649.939 RON. Profit: 4.512 RON

Cifra de afaceri: 649.939 RON. Profit: 4.512 RON

Cifra de afaceri
649.939 RON
Profit net
4.512 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
288.881 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7500, Neamţ

REDVET ANIMAL CARE S.R.L.
CUI: 50284154CAEN: 7500
Activ
NEAMŢ, Sat Rediu Com. Rediu2024-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARTINOVET S.R.L.
CUI: 49575230CAEN: 7500
Activ
NEAMŢ, Orş. Roznov2024-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.551 RON
Profit
40 RON
Angajati
0
DIAVET SRL
CUI: 15195130CAEN: 7500
Activ
NEAMŢ, Sat Hoiseşti Com. Mărgineni2003-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.820 RON
Profit
8.466 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7500, Neamţ

L MEDVET SRL
CUI: 15237600CAEN: 7500
Activ
NEAMŢ, Sat Ceahlău Com. Ceahlău2003-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.461 RON
Profit
142.850 RON
Angajati
1
HORIDOR VET SRL
CUI: 16317677CAEN: 7500
Activ
NEAMŢ, Sat Hangu Com. Hangu2004-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.291 RON
Profit
89.255 RON
Angajati
2
ANIMEDICA SRL
CUI: 16363770CAEN: 7500
Activ
NEAMŢ, Sat Păstrăveni Com. Păstrăveni2004-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.470 RON
Profit
9.960 RON
Angajati
1

Alte firme din Neamţ

HANGANU SERV SRL
CUI: 16108115CAEN: 9531
Activ
NEAMŢ, Sat Horia Com. Horia2004-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.245 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GPS AXA GRUP SRL
CUI: 16117601CAEN: 4322
Activ
NEAMŢ, Sat Viişoara Com. Alexandru cel Bun2004-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.364 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
V G EUROCAD SRL
CUI: 16087756CAEN: 7112
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2004-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.275 RON
Profit
3.236 RON
Angajati
1
EXPERT EVAL SRL
CUI: 16143406CAEN: 6832
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2004-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
419.867 RON
Profit
299.827 RON
Angajati
1
MIRCEA & ANA SRL
CUI: 15888489CAEN: 0111
Activ
NEAMŢ, Sat Mărgineni Com. Mărgineni2003-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
326.745 RON
Profit
173.969 RON
Angajati
0
WEBARTIS SRL
CUI: 16329442CAEN: 6201
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2004-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.780 RON
Profit
143.419 RON
Angajati
1
IVANCIU SRL
CUI: 11924775CAEN: 0150
Activ
NEAMŢ, Com. Cordun1999-07-08
fara e-Factura
CLINICALTEST S.R.L.
CUI: 19059629CAEN: 8621
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2006-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SNY EVENTS S.R.L.
CUI: 50088662CAEN: 7722
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2024-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.850 RON
Profit
8.364 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VIVA GRIN SRL?

CUI-ul VIVA GRIN SRL este 16108140.

Unde este sediul VIVA GRIN SRL?

VIVA GRIN SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Grinţieş Com. Grinţieş, 617230, Sat Grinţieş Com. Grinţieş, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata VIVA GRIN SRL?

VIVA GRIN SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VIVA GRIN SRL in 2024?

In 2024, VIVA GRIN SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.240 RON.

Ce activitate are VIVA GRIN SRL?

VIVA GRIN SRL are codul CAEN principal 7500 (Activități veterinare).

Ce profit a inregistrat VIVA GRIN SRL in 2024?

VIVA GRIN SRL a inregistrat o pierdere neta de 50.088 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.