Activ

ARCALIANA CONSTRUCT SRL

CUI: 16111161
CIF: 16111161
Reg. Com.: J06/91/2004
CAEN: 4521
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 februarie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 09:43

Despre ARCALIANA CONSTRUCT SRL

ARCALIANA CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Arcalia Com. Şieu-Măgheruş, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4521). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, ARCALIANA CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
40.807 RON
Active circulante
10.711 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
10.751 RON
Casa & conturi bănci
-40 RON
Capital propriu
51.518 RON

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Arcalia Com. Şieu-Măgheruş, Str. PRINCIPALA nr. 210, 427296
Telefon0744769283

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Arcalia Com. Şieu-Măgheruş, Str. PRINCIPALA nr. 210, 427296
Cod poștal: 427296
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Arcalia Com. Şieu-Măgheruş, Str. PRINCIPALA nr. 210, 427296
Cod postal
427296
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.02.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 40.807 RON 40.807 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.711 RON 10.711 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 51.518 RON 51.518 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 10.751 RON 10.751 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești -40 RON -40 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 51.518 RON 51.518 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active51.518RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale51.518 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2020 0 0 -1.250 1.250 1.250 0 0
2019 0 0 650 0 0 650 650
2018 0 0 400 0 0 400 400
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 700 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 700 700
2016 28.915 -60,1% față de anul precedent 28.915 13.958 14.957 +9,7% față de anul precedent 14.090 +23,0% față de anul precedent 0 0
2015 72.387 -11,5% față de anul precedent 72.387 58.756 13.631 -47,0% față de anul precedent 11.459 -50,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 81.768 +3,9% față de anul precedent 81.768 56.050 25.718 -56,0% față de anul precedent 23.265 -58,8% față de anul precedent 0 0
2013 78.711 -26,4% față de anul precedent 78.711 20.260 58.451 +8.934,2% față de anul precedent 56.406 +8.618,1% față de anul precedent 0 0
2012 107.005 -10,7% față de anul precedent 107.008 106.361 647 647 0 0
2011 119.754 -57,3% față de anul precedent 119.754 215.490 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 95.736 95.736
2009 280.671 -32,4% față de anul precedent 348.112 340.233 7.879 +79,1% față de anul precedent 4.675 +26,5% față de anul precedent 0 0
2008 415.294 415.312 410.913 4.399 3.695 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 40.807 10.711 51.518 0 10.751 -40
2022 40.807 10.711 51.518 0 10.751 -40
2021 40.807 10.711 51.518 0 10.751 -40
2020 40.807 10.711 51.518 0 10.751 -40
2019 40.807 10.711 51.518 0 10.751 -40
2018 40.807 10.961 51.768 0 11.001 -40
2017 40.807 10.961 51.768 0 11.001 -40
2016 40.807 28.603 69.410 0 28.643 -40
2015 40.807 88.834 129.641 25.031 63.819 -16
2014 41.131 146.308 187.439 89.853 55.253 1.202
2013 38.754 215.108 253.862 10.669 204.479 -40
2012 38.754 125.107 163.861 122.275 2.872 -40
2011 38.754 145.086 183.840 78.213 65.955 918
2009 52.152 193.560 245.712 23.412 151.889 18.259
2008 31.202 410.833 442.035 21.938 380.570 8.325

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 0 51.518 Neraportat 0
2022 0 51.518 Neraportat 0
2021 0 51.518 Neraportat 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 51.518 Neraportat 0
2019 1.250 +47,1% față de anul precedent 50.268 Neraportat 0
2018 850 +88,9% față de anul precedent 50.918 Neraportat 0
2017 450 51.318 Neraportat 0
2016 0 -100,0% față de anul precedent 69.410 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 74.320 -48,2% față de anul precedent 55.321 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 143.577 -40,3% față de anul precedent 43.862 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 240.527 +16,2% față de anul precedent 13.335 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 206.932 -9,1% față de anul precedent -43.071 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 227.598 +109,4% față de anul precedent -43.758 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2009 108.670 -65,3% față de anul precedent 137.042 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2008 313.048 132.367 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ODOFILAT DOCIfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 25396/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.250 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.250 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
1.250 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
650 RON
Angajati
0
Datorii
1.250 RON +47.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
400 RON
Angajati
0
Datorii
850 RON +88.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
700 RON
Angajati
0
Datorii
450 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 28.915 RON. Profit: 14.090 RON

Cifra de afaceri: 28.915 RON. Profit: 14.090 RON

Cifra de afaceri
28.915 RON -60.05% față de anul precedent
Profit net
14.090 RON +22.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 72.387 RON. Profit: 11.459 RON

Cifra de afaceri: 72.387 RON. Profit: 11.459 RON

Cifra de afaceri
72.387 RON -11.47% față de anul precedent
Profit net
11.459 RON -50.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
74.320 RON -48.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 81.768 RON. Profit: 23.265 RON

Cifra de afaceri: 81.768 RON. Profit: 23.265 RON

Cifra de afaceri
81.768 RON +3.88% față de anul precedent
Profit net
23.265 RON -58.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
143.577 RON -40.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 78.711 RON. Profit: 56.406 RON

Cifra de afaceri: 78.711 RON. Profit: 56.406 RON

Cifra de afaceri
78.711 RON -26.44% față de anul precedent
Profit net
56.406 RON +8618.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
240.527 RON +16.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 107.005 RON. Profit: 647 RON

Cifra de afaceri: 107.005 RON. Profit: 647 RON

Cifra de afaceri
107.005 RON -10.65% față de anul precedent
Profit net
647 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
206.932 RON -9.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 119.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 119.754 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
119.754 RON -57.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
95.736 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
227.598 RON +109.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 280.671 RON. Profit: 4.675 RON

Cifra de afaceri: 280.671 RON. Profit: 4.675 RON

Cifra de afaceri
280.671 RON -32.42% față de anul precedent
Profit net
4.675 RON +26.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
108.670 RON -65.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 415.294 RON. Profit: 3.695 RON

Cifra de afaceri: 415.294 RON. Profit: 3.695 RON

Cifra de afaceri
415.294 RON
Profit net
3.695 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
313.048 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARCALIANA CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4521 in Sat Arcalia Com. Şieu-Măgheruş (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

ARCALIANA CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4521 in Sat Arcalia Com. Şieu-Măgheruş (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

06.072026Dizolvare · Buletin 25396/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
ARCALIANA CONSTRUCT SRL
CUI
16111161
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
06.07.2026
Registrul Comerțului
J06/91/2004
EUID
ROONRC.J06/91/2004
Sediu
Sat Arcalia, Comuna Sieu-Magherus, Jud. Bistriţa-Năsăud, Str. PRINCIPALA, Nr. 210
Județ
Bistriţa-Năsăud
Număr încheiere
534189
Data încheierii
03.07.2026
Număr dosar
2512498
Data dosarului
23.06.2026
Tribunal
Bistrita
Registrator
Alexandru Bunea
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 25396/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4521, Bistriţa-Năsăud

IVANEASA SRL
CUI: 4169887CAEN: 4521
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Ilva Mare Com. Ilva Mare1993-06-22
fara e-Factura
CONSTRUCTII SUKET SRL
CUI: 17582337CAEN: 4521
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Uriu Com. Uriu2005-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.042 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GHIDUSII CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 17675096CAEN: 4521
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Şieu-Măgheruş Com. Şieu-Măgheruş2005-06-09
fara e-Factura

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

TOTAL ELECTRONIC SERVICE SRL
CUI: 16108697CAEN: 9512
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Năsăud2004-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.165 RON
Profit
18.380 RON
Angajati
1
PERIKS SRL
CUI: 16120321CAEN: 3291
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Năsăud2004-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.661.538 RON
Profit
1.411.202 RON
Angajati
29
NOD-OVICOM SRL
CUI: 16061713CAEN: 4120
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Poienile Zagrei Com. Zagra2004-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.228 RON
Profit
178.025 RON
Angajati
2
BALTAZAR SRL
CUI: 16138280CAEN: 4322
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rusu de Sus Com. Nuşeni2004-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.020 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MIDAMAX PRODCOM SRL
CUI: 15742601CAEN: 2873
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Beclean2003-09-15
fara e-Factura
SOLDEA COM SRL
CUI: 16523707CAEN: 4711
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Mititei Com. Nimigea2004-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.539 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ABC-FORTUNA S.R.L.
CUI: 6694289CAEN: 4751
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa1995-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.486 RON
Profit
30.730 RON
Angajati
1
PELLAMI DIVERT S.R.L.
CUI: 23037700CAEN: 1512
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Dobric Com. Căianu Mic2008-01-14
fara e-Factura
ABIMAR TURISM S.R.L.
CUI: 49246920CAEN: 5590
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Beclean2023-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
363.140 RON
Profit
57.594 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARCALIANA CONSTRUCT SRL?

CUI-ul ARCALIANA CONSTRUCT SRL este 16111161.

Unde este sediul ARCALIANA CONSTRUCT SRL?

ARCALIANA CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Arcalia Com. Şieu-Măgheruş, Str. PRINCIPALA nr. 210, 427296, Sat Arcalia Com. Şieu-Măgheruş, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata ARCALIANA CONSTRUCT SRL?

ARCALIANA CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ARCALIANA CONSTRUCT SRL in 2023?

In 2023, ARCALIANA CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ARCALIANA CONSTRUCT SRL?

ARCALIANA CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4521.

Ce profit a inregistrat ARCALIANA CONSTRUCT SRL in 2023?

ARCALIANA CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.