Activ Plătitor TVA

MONALIN S.R.L.

CUI: 16161240
CIF: RO16161240
Reg. Com.: J39/119/2004
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 februarie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:36

Despre MONALIN S.R.L.

MONALIN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Râmniceni Com. Măicăneşti, judetul VRANCEA, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MONALIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 541.092 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-54.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 364.592 RON in 2008 la 541.092 RON in 2024. Datoriile raportate (3.533.473 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
541.092 RON
Venituri totale
1.131.428 RON
Cheltuieli totale
2.042.708 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
383.911 RON
Active circulante
1.875.417 RON
Stocuri
934.587 RON
Creanțe
869.232 RON
Casa & conturi bănci
71.598 RON
Capital propriu
-1.233.662 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Râmniceni Com. Măicăneşti, Com. MAICANESTI, 627192
Telefon0237246297

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Râmniceni Com. Măicăneşti, Com. MAICANESTI, 627192
Cod poștal: 627192
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Râmniceni Com. Măicăneşti, Com. MAICANESTI, 627192
Cod postal
627192
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.02.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
541.092 RON
Rezultat net
-928.401 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 541.092 RON 1.196.124 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.131.428 RON 1.477.109 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.042.708 RON 2.412.844 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 911.280 RON 935.735 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 928.401 RON 949.277 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 383.911 RON 248.925 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.875.417 RON 2.088.137 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.259.328 RON 2.337.062 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 934.587 RON 870.924 RON
CreanțeSume de încasat 869.232 RON 821.670 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 71.598 RON 395.543 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.533.473 RON 2.647.995 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.233.662 RON -310.933 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.259.328RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

156,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.259.328 RON
Datorii totale3.533.473 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-54,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 541.092 -54,8% față de anul precedent 1.131.428 2.042.708 0 0 911.280 928.401
2023 1.196.124 +155,6% față de anul precedent 1.477.109 2.412.844 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 935.735 949.277
2022 467.922 -68,3% față de anul precedent 2.195.304 2.181.332 13.972 -87,8% față de anul precedent 8.791 -91,2% față de anul precedent 0 0
2021 1.474.861 +380,6% față de anul precedent 1.539.956 1.425.746 114.210 +358,4% față de anul precedent 99.373 +387,5% față de anul precedent 0 0
2020 306.858 -62,8% față de anul precedent 1.170.025 1.145.109 24.916 +31,8% față de anul precedent 20.386 +94,1% față de anul precedent 0 0
2019 824.924 +9,4% față de anul precedent 1.849.791 1.830.889 18.902 -63,8% față de anul precedent 10.501 -76,5% față de anul precedent 0 0
2018 753.792 -24,0% față de anul precedent 1.503.362 1.451.116 52.246 -60,7% față de anul precedent 44.708 -65,1% față de anul precedent 0 0
2017 991.935 +2,0% față de anul precedent 1.186.349 1.053.363 132.986 +61,6% față de anul precedent 128.092 +80,4% față de anul precedent 0 0
2016 972.403 +12,4% față de anul precedent 1.257.908 1.175.636 82.272 +3.564,7% față de anul precedent 71.026 +5.712,3% față de anul precedent 0 0
2015 865.181 -3,5% față de anul precedent 934.450 932.205 2.245 -97,6% față de anul precedent 1.222 -98,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 896.256 +22,4% față de anul precedent 972.225 877.948 94.277 +132,2% față de anul precedent 76.004 +130,4% față de anul precedent 0 0
2013 732.100 +18,7% față de anul precedent 742.940 702.345 40.595 +284,1% față de anul precedent 32.982 +334,3% față de anul precedent 0 0
2012 616.999 +5,7% față de anul precedent 632.889 622.321 10.568 -93,5% față de anul precedent 7.594 -94,4% față de anul precedent 0 0
2011 583.497 +79,0% față de anul precedent 670.132 507.892 162.240 +249,4% față de anul precedent 135.435 +251,6% față de anul precedent 0 0
2010 325.987 +7,6% față de anul precedent 366.995 320.558 46.437 +124,9% față de anul precedent 38.518 +176,5% față de anul precedent 0 0
2009 302.879 -16,9% față de anul precedent 365.289 344.642 20.647 -58,9% față de anul precedent 13.933 -67,0% față de anul precedent 0 0
2008 364.592 420.319 370.116 50.203 42.170 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 383.911 1.875.417 2.259.328 934.587 869.232 71.598
2023 248.925 2.088.137 2.337.062 870.924 821.670 395.543
2022 389.468 2.572.241 2.961.709 1.119.966 885.939 566.336
2021 671.291 2.390.709 3.062.000 988.298 810.011 592.400
2020 1.029.048 2.534.624 3.563.672 1.366.339 890.710 277.575
2019 1.319.203 1.461.168 2.780.371 830.459 506.760 123.949
2018 1.206.300 1.730.291 2.936.591 288.800 1.285.359 156.132
2017 738.011 959.417 1.697.428 446.471 441.092 71.854
2016 820.866 505.473 1.326.339 350.528 68.112 86.833
2015 932.481 453.227 1.385.708 185.246 195.033 72.948
2014 1.057.147 448.004 1.505.151 210.552 121.077 116.375
2013 186.157 431.775 617.932 198.684 127.399 105.692
2012 111.246 528.257 639.503 199.254 233.342 95.661
2011 126.756 323.745 450.501 183.914 67.924 71.907
2010 115.996 268.590 384.586 110.394 116.340 41.856
2009 68.626 136.740 205.366 89.795 41.750 5.195
2008 43.420 152.273 195.693 94.361 48.998 8.914

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.533.473 +33,4% față de anul precedent -1.233.662 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 2.647.995 +14,0% față de anul precedent -310.933 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 2.323.364 -1,5% față de anul precedent 638.345 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 2.358.359 -16,4% față de anul precedent 629.554 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2020 2.822.289 +47,2% față de anul precedent 530.180 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 1.917.918 +1,5% față de anul precedent 509.794 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2018 1.889.290 +110,6% față de anul precedent 541.398 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2017 897.198 +53,7% față de anul precedent 496.690 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2016 583.564 -8,4% față de anul precedent 368.598 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2015 636.956 -6,3% față de anul precedent 297.572 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2014 680.019 +126,2% față de anul precedent 296.350 Neraportat 3
2013 300.657 -5,2% față de anul precedent 296.302 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 317.216 +128,7% față de anul precedent 294.123 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 138.679 -30,9% față de anul precedent 286.530 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 200.607 +114,7% față de anul precedent 151.606 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2009 93.418 -3,2% față de anul precedent 113.088 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2008 96.539 99.154 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 541.092 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 541.092 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
541.092 RON -54.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
928.401 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
3.533.473 RON +33.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.196.124 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.196.124 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.196.124 RON +155.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
949.277 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.647.995 RON +13.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 467.922 RON. Profit: 8.791 RON

Cifra de afaceri: 467.922 RON. Profit: 8.791 RON

Cifra de afaceri
467.922 RON -68.27% față de anul precedent
Profit net
8.791 RON -91.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.323.364 RON -1.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.474.861 RON. Profit: 99.373 RON

Cifra de afaceri: 1.474.861 RON. Profit: 99.373 RON

Cifra de afaceri
1.474.861 RON +380.63% față de anul precedent
Profit net
99.373 RON +387.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
2.358.359 RON -16.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 306.858 RON. Profit: 20.386 RON

Cifra de afaceri: 306.858 RON. Profit: 20.386 RON

Cifra de afaceri
306.858 RON -62.8% față de anul precedent
Profit net
20.386 RON +94.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
2.822.289 RON +47.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 824.924 RON. Profit: 10.501 RON

Cifra de afaceri: 824.924 RON. Profit: 10.501 RON

Cifra de afaceri
824.924 RON +9.44% față de anul precedent
Profit net
10.501 RON -76.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
1.917.918 RON +1.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 753.792 RON. Profit: 44.708 RON

Cifra de afaceri: 753.792 RON. Profit: 44.708 RON

Cifra de afaceri
753.792 RON -24.01% față de anul precedent
Profit net
44.708 RON -65.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
1.889.290 RON +110.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 991.935 RON. Profit: 128.092 RON

Cifra de afaceri: 991.935 RON. Profit: 128.092 RON

Cifra de afaceri
991.935 RON +2.01% față de anul precedent
Profit net
128.092 RON +80.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
897.198 RON +53.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 972.403 RON. Profit: 71.026 RON

Cifra de afaceri: 972.403 RON. Profit: 71.026 RON

Cifra de afaceri
972.403 RON +12.39% față de anul precedent
Profit net
71.026 RON +5712.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
583.564 RON -8.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 865.181 RON. Profit: 1.222 RON

Cifra de afaceri: 865.181 RON. Profit: 1.222 RON

Cifra de afaceri
865.181 RON -3.47% față de anul precedent
Profit net
1.222 RON -98.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
636.956 RON -6.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 896.256 RON. Profit: 76.004 RON

Cifra de afaceri: 896.256 RON. Profit: 76.004 RON

Cifra de afaceri
896.256 RON +22.42% față de anul precedent
Profit net
76.004 RON +130.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
680.019 RON +126.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 732.100 RON. Profit: 32.982 RON

Cifra de afaceri: 732.100 RON. Profit: 32.982 RON

Cifra de afaceri
732.100 RON +18.65% față de anul precedent
Profit net
32.982 RON +334.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
300.657 RON -5.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 616.999 RON. Profit: 7.594 RON

Cifra de afaceri: 616.999 RON. Profit: 7.594 RON

Cifra de afaceri
616.999 RON +5.74% față de anul precedent
Profit net
7.594 RON -94.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
317.216 RON +128.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 583.497 RON. Profit: 135.435 RON

Cifra de afaceri: 583.497 RON. Profit: 135.435 RON

Cifra de afaceri
583.497 RON +78.99% față de anul precedent
Profit net
135.435 RON +251.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
138.679 RON -30.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 325.987 RON. Profit: 38.518 RON

Cifra de afaceri: 325.987 RON. Profit: 38.518 RON

Cifra de afaceri
325.987 RON +7.63% față de anul precedent
Profit net
38.518 RON +176.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
200.607 RON +114.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 302.879 RON. Profit: 13.933 RON

Cifra de afaceri: 302.879 RON. Profit: 13.933 RON

Cifra de afaceri
302.879 RON -16.93% față de anul precedent
Profit net
13.933 RON -66.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
93.418 RON -3.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 364.592 RON. Profit: 42.170 RON

Cifra de afaceri: 364.592 RON. Profit: 42.170 RON

Cifra de afaceri
364.592 RON
Profit net
42.170 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
96.539 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMONALIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Râmniceni Com. Măicăneşti (VRANCEA)

MONALIN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Râmniceni Com. Măicăneşti (VRANCEA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Vrancea

NIRIAC MAIZ S.R.L.
CUI: 40631329CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Vânători Com. Vânători2019-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
561.229 RON
Profit
308.998 RON
Angajati
1
AGRO ANA CRIS SRL
CUI: 31248562CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Angheleşti Com. Rugineşti2013-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
540.662 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RVS-AGR VRÂNCEANA SRL
CUI: 25753578CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Vâjâitoarea Com. Tătăranu2009-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
572.231 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
FERMA GRIGORE S.R.L.
CUI: 43264707CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Măicăneşti Com. Măicăneşti2020-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
513.767 RON
Profit
5.195 RON
Angajati
1
CEMARSIM SRL
CUI: 16280446CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Vulturu Com. Vulturu2004-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
746.804 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AGROVESPASIANA SRL
CUI: 34924235CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Gugeşti Com. Gugeşti2015-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
390.788 RON
Profit
15.960 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Vrancea

LIVICONEL SRL
CUI: 16137811CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Dragosloveni Com. Dumbrăveni2004-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.078 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
M.G.M. GRUP SRL
CUI: 16183427CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Bordeasca Veche Com. Tătăranu2004-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.821 RON
Profit
72.485 RON
Angajati
0
CESAGRI 2003 S.R.L.
CUI: 15510334CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Jilişte Com. Slobozia Ciorăşti2003-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.468 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Vrancea

MONUMIF SRL
CUI: 16161186CAEN: 2370
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2004-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.330 RON
Profit
37.993 RON
Angajati
5
DOILUMIVIOR SRL
CUI: 16161259CAEN: 6820
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2004-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.988 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CERASA-RO-IMPEX PROD SRL
CUI: 16137773CAEN: 3100
Activ
VRANCEA, Sat Blidari Com. Cârligele2004-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.536 RON
Profit
8.130 RON
Angajati
6
LAVINIADA COM S.R.L.
CUI: 16183613CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Câmpuri Com. Câmpuri2004-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROSIDUM SRL
CUI: 15750930CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2003-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
612.608 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FINEXPERT GRUP SRL
CUI: 16550400CAEN: 7022
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2004-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
507.803 RON
Profit
147.695 RON
Angajati
1
ELECTRONMEC SRL
CUI: 8145040CAEN: 4321
Activ
VRANCEA, Sat Petreşti Com. Vânători1996-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.302 RON
Profit
42.789 RON
Angajati
0
ANNALARY SRL
CUI: 23111580CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Vulturu Com. Vulturu2008-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.780 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MEXICO AUTO S.R.L.
CUI: 52432850CAEN: 4781
Activ
VRANCEA, Loc. Tişiţa Orş. Mărăşeşti2025-09-03
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MONALIN S.R.L.?

CUI-ul MONALIN S.R.L. este 16161240.

Unde este sediul MONALIN S.R.L.?

MONALIN S.R.L. are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Râmniceni Com. Măicăneşti, Com. MAICANESTI, 627192, Sat Râmniceni Com. Măicăneşti, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata MONALIN S.R.L.?

MONALIN S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MONALIN S.R.L. in 2024?

In 2024, MONALIN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 541.092 RON.

Cati angajati are MONALIN S.R.L.?

MONALIN S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are MONALIN S.R.L.?

MONALIN S.R.L. are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat MONALIN S.R.L. in 2024?

MONALIN S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 928.401 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.