Activ Plătitor TVA

GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L.

CUI: 16189918
CIF: RO16189918
Reg. Com.: J12/750/2004
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 martie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 09:43

Despre GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L.

GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.742 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-99.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Datoriile raportate (11.615 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.742 RON
Venituri totale
1.742 RON
Cheltuieli totale
70.464 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
85.474 RON
Active circulante
74.207 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
5.802 RON
Casa & conturi bănci
68.405 RON
Capital propriu
148.066 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Prof. Ioan Rusu nr. 5B, 407280
Telefon0744561980

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Prof. Ioan Rusu nr. 5B, 407280
Cod poștal: 407280
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Prof. Ioan Rusu nr. 5B, 407280
Cod postal
407280
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 17.11.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
30 mai 2011
Data reactivare
25 mai 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.742 RON
Rezultat net
-68.737 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.742 RON 670.089 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.742 RON 672.947 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 70.464 RON 87.734 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 585.213 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 579.713 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 68.722 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 68.737 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 85.474 RON 87.714 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 74.207 RON 638.544 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 159.681 RON 726.258 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 5.802 RON 430.165 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 68.405 RON 208.379 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.615 RON 10.284 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 148.066 RON 715.974 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active159.681RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

7,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale159.681 RON
Datorii totale11.615 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.742 -99,7% față de anul precedent 1.742 70.464 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 68.722 68.737
2023 670.089 +348,2% față de anul precedent 672.947 87.734 585.213 +364,7% față de anul precedent 579.713 +365,4% față de anul precedent 0 0
2022 149.512 151.154 25.212 125.942 124.554 0 0
2008 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 85.474 74.207 159.681 0 5.802 68.405
2023 87.714 638.544 726.258 0 430.165 208.379
2022 0 188.192 188.192 0 102.253 85.939
2008 0 87 87 0 0 87

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.615 +12,9% față de anul precedent 148.066 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 10.284 -83,8% față de anul precedent 715.974 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 63.438 +491,1% față de anul precedent 124.754 Neraportat 1
2008 10.733 -10.646 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.742 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.742 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.742 RON -99.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
68.737 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
11.615 RON +12.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 670.089 RON. Profit: 579.713 RON

Cifra de afaceri: 670.089 RON. Profit: 579.713 RON

Cifra de afaceri
670.089 RON +348.18% față de anul precedent
Profit net
579.713 RON +365.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
10.284 RON -83.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 149.512 RON. Profit: 124.554 RON

Cifra de afaceri: 149.512 RON. Profit: 124.554 RON

Cifra de afaceri
149.512 RON
Profit net
124.554 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
63.438 RON +491.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2011 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.733 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sat Floreşti Com. Floreşti (CLUJ)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Cluj

DRUM OPTIM S.R.L.
CUI: 45244935CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HOUSE CHECK CONSULT S.R.L.
CUI: 42754220CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BACTECH S.R.L.
CUI: 49478718CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Răscruci Com. Bonţida2024-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.909 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TOPOGRAF IMPEX S.R.L.
CUI: 7476878CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Orş. Huedin1995-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
M STRUCT SRL
CUI: 23663401CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.241 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ELFIRLAND SRL
CUI: 37899853CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Jucu de Sus Com. Jucu2017-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
500 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Cluj

TOPO CONSTRUCT SRL
CUI: 16176659CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Sănduleşti Com. Sănduleşti2004-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.750 RON
Profit
55.513 RON
Angajati
2
DIDA PROIECT SRL
CUI: 16227213CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.950 RON
Profit
93.450 RON
Angajati
1
ARHIDECO SRL
CUI: 16129916CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.771 RON
Profit
7.647 RON
Angajati
0
GEOGNOZIS SRL
CUI: 16239005CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Cluj

RALU G&C S.R.L.
CUI: 16189900CAEN: 4782
Activ
CLUJ, Mun. Turda2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.481 RON
Profit
16.453 RON
Angajati
0
DON 20 SRL
CUI: 16189934CAEN: 4531
Activ
CLUJ, Mun. Turda2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.198.377 RON
Profit
883.097 RON
Angajati
16
METRIA AMBALAJE SIGURE SRL
CUI: 16189500CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Sat Apahida Com. Apahida2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.676.405 RON
Profit
825.074 RON
Angajati
7
NEON PROJEKT SERV S.R.L.
CUI: 16210742CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.491.407 RON
Profit
432.361 RON
Angajati
14
A C T INVEST SRL
CUI: 15260106CAEN: 4399
Activ
CLUJ, Mun. Turda2003-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.125 RON
Profit
16.767 RON
Angajati
2
IOCOMA SRL
CUI: 17041315CAEN: 4650
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
612.342 RON
Profit
117.544 RON
Angajati
2
TOTAL INVOLVE SRL
CUI: 30220571CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-05-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L.?

CUI-ul GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. este 16189918.

Unde este sediul GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L.?

GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti, Str. Prof. Ioan Rusu nr. 5B, 407280, Sat Floreşti Com. Floreşti, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L.?

GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

In 2024, GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.742 RON.

Cati angajati are GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L.?

GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L.?

GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. in 2024?

GLA AUTOMOTIVE TECHNOLOGY S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 68.737 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.