Activ

MONA CONSTRUCT SRL

CUI: 16192786
CIF: 16192786
Reg. Com.: J2004000329329
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 martie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 02:53

Despre MONA CONSTRUCT SRL

MONA CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sibiu, judetul SIBIU, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MONA CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 47.820 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-78.4%). Profitul net inregistrat a fost de 7.474 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 20.650 RON in 2008 la 47.820 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
47.820 RON
Venituri totale
47.833 RON
Cheltuieli totale
39.166 RON
Profit brut
8.667 RON
Profit net
7.474 RON
Marja profit net
15,63%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
52.717 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
18.000 RON
Casa & conturi bănci
34.717 RON
Capital propriu
52.290 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Biruinţei nr. 3, 550335
Telefon0746931214

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Biruinţei nr. 3, 550335
Cod poștal: 550335
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Biruinţei nr. 3, 550335
Cod postal
550335
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 01.07.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
47.820 RON
Rezultat net
7.474 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 47.820 RON 221.711 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 47.833 RON 221.725 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 39.166 RON 212.827 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 8.667 RON 8.898 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.474 RON 7.688 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 52.717 RON 45.016 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 52.717 RON 45.016 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 18.000 RON 418 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34.717 RON 44.598 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 427 RON 200 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 52.290 RON 44.816 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active52.717RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale52.717 RON
Datorii totale427 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
14,2 %Profit net / active totale
ROE
14,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
123,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 47.820 -78,4% față de anul precedent 47.833 39.166 8.667 -2,6% față de anul precedent 7.474 -2,8% față de anul precedent 0 0
2023 221.711 +7,6% față de anul precedent 221.725 212.827 8.898 -79,3% față de anul precedent 7.688 -79,1% față de anul precedent 0 0
2022 205.986 +236,0% față de anul precedent 205.989 163.016 42.973 +220,1% față de anul precedent 36.793 +217,5% față de anul precedent 0 0
2021 61.312 +225,4% față de anul precedent 61.313 47.887 13.426 11.587 0 0
2020 18.840 -51,7% față de anul precedent 18.840 19.680 0 0 840 1.348
2019 38.986 +87,5% față de anul precedent 38.986 40.699 0 0 1.713 2.883
2018 20.788 -36,1% față de anul precedent 20.788 22.195 0 0 1.407 2.030
2017 32.538 +33,3% față de anul precedent 32.539 33.113 0 0 574 1.550
2016 24.407 -52,8% față de anul precedent 24.408 27.357 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.949 3.682
2015 51.695 +152,4% față de anul precedent 51.696 45.272 6.424 4.872 Neraportat 0
2014 20.485 +20,6% față de anul precedent 20.485 20.985 0 0 500 1.114
2013 16.990 -57,0% față de anul precedent 16.993 17.964 0 0 971 1.481
2012 39.514 39.515 40.299 0 0 784 784
2011 0 -100,0% față de anul precedent 1 295 0 -100,0% față de anul precedent 0 294 294
2010 64.203 +449,7% față de anul precedent 64.204 63.828 376 0 0 1.487
2009 11.680 -43,4% față de anul precedent 11.681 13.931 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.250 3.627
2008 20.650 20.658 17.899 2.759 2.318 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 52.717 52.717 0 18.000 34.717
2023 0 45.016 45.016 0 418 44.598
2022 0 40.377 40.377 0 0 40.377
2021 0 15.666 15.666 0 0 15.666
2020 0 828 828 0 0 828
2019 0 17.340 17.340 419 8.640 8.281
2018 0 8.729 8.729 0 3.957 4.772
2017 0 5.368 5.368 0 3.783 1.585
2016 0 4.652 4.652 0 3.783 869
2015 0 10.821 10.821 2.523 3.783 4.515
2014 0 10.220 10.220 0 10.055 165
2013 0 17.068 17.068 5.057 11.214 797
2012 0 15.907 15.907 5.057 9.956 894
2011 0 48.457 48.457 31.966 16.298 193
2010 0 30.014 30.014 8.250 20.607 1.157
2009 118 25.470 25.588 13.908 7.724 3.838
2008 832 22.259 23.091 13.908 8.200 151

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 427 +113,5% față de anul precedent 52.290 Neraportat 1
2023 200 -93,8% față de anul precedent 44.816 Neraportat 0
2022 3.249 -78,8% față de anul precedent 37.128 Neraportat 0
2021 15.331 +26,9% față de anul precedent 335 Neraportat 0
2020 12.080 -55,7% față de anul precedent -11.252 Neraportat 0
2019 27.244 +73,0% față de anul precedent -9.904 Neraportat 0
2018 15.750 +52,0% față de anul precedent -7.021 Neraportat 0
2017 10.360 +28,0% față de anul precedent -4.992 Neraportat 0
2016 8.094 +122,1% față de anul precedent -3.442 Neraportat 0
2015 3.645 -54,0% față de anul precedent 7.176 Neraportat 0
2014 7.916 -42,0% față de anul precedent 2.304 Neraportat 0
2013 13.650 +24,0% față de anul precedent 3.418 Neraportat 0
2012 11.008 -74,3% față de anul precedent 4.899 Neraportat 0
2011 42.774 +78,0% față de anul precedent 5.683 Neraportat 0
2010 24.037 +32,6% față de anul precedent 5.977 Neraportat 0
2009 18.124 +51,0% față de anul precedent 7.464 Neraportat 0
2008 12.000 11.091 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 47.820 RON. Profit: 7.474 RON

Cifra de afaceri: 47.820 RON. Profit: 7.474 RON

Cifra de afaceri
47.820 RON -78.43% față de anul precedent
Profit net
7.474 RON -2.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
427 RON +113.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 221.711 RON. Profit: 7.688 RON

Cifra de afaceri: 221.711 RON. Profit: 7.688 RON

Cifra de afaceri
221.711 RON +7.63% față de anul precedent
Profit net
7.688 RON -79.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
200 RON -93.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 205.986 RON. Profit: 36.793 RON

Cifra de afaceri: 205.986 RON. Profit: 36.793 RON

Cifra de afaceri
205.986 RON +235.96% față de anul precedent
Profit net
36.793 RON +217.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.249 RON -78.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 61.312 RON. Profit: 11.587 RON

Cifra de afaceri: 61.312 RON. Profit: 11.587 RON

Cifra de afaceri
61.312 RON +225.44% față de anul precedent
Profit net
11.587 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.331 RON +26.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.840 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.840 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.840 RON -51.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.348 RON
Angajati
0
Datorii
12.080 RON -55.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 38.986 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.986 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.986 RON +87.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.883 RON
Angajati
0
Datorii
27.244 RON +72.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 20.788 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.788 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.788 RON -36.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.030 RON
Angajati
0
Datorii
15.750 RON +52.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 32.538 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 32.538 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
32.538 RON +33.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.550 RON
Angajati
0
Datorii
10.360 RON +28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 24.407 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.407 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.407 RON -52.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.682 RON
Angajati
0
Datorii
8.094 RON +122.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 51.695 RON. Profit: 4.872 RON

Cifra de afaceri: 51.695 RON. Profit: 4.872 RON

Cifra de afaceri
51.695 RON +152.36% față de anul precedent
Profit net
4.872 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.645 RON -53.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 20.485 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.485 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.485 RON +20.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.114 RON
Angajati
0
Datorii
7.916 RON -42.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 16.990 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.990 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.990 RON -57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.481 RON
Angajati
0
Datorii
13.650 RON +24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 39.514 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.514 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.514 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
784 RON
Angajati
0
Datorii
11.008 RON -74.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
294 RON
Angajati
0
Datorii
42.774 RON +77.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 64.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 64.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
64.203 RON +449.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.487 RON
Angajati
0
Datorii
24.037 RON +32.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 11.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.680 RON -43.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.627 RON
Angajati
0
Datorii
18.124 RON +51.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 20.650 RON. Profit: 2.318 RON

Cifra de afaceri: 20.650 RON. Profit: 2.318 RON

Cifra de afaceri
20.650 RON
Profit net
2.318 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMONA CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Sibiu (SIBIU)

MONA CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Mun. Sibiu (SIBIU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Sibiu

RODAN CONCEPT BUILD S.R.L.
CUI: 34346328CAEN: 4100
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2015-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.948 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PAUL SUPER CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48437310CAEN: 4100
Activ
SIBIU, Sat Dârlos Com. Dârlos2023-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.000 RON
Profit
29.304 RON
Angajati
1
CLASIUS INVEST SRL
CUI: 35416774CAEN: 4100
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2016-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.814 RON
Profit
25.132 RON
Angajati
0
VERO EMPORIO SRL
CUI: 36687879CAEN: 4100
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2016-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Sibiu

PROMORBUL SRL
CUI: 16109110CAEN: 4100
Activ
SIBIU, Sat Şura Mică Com. Şura Mică2004-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.405.839 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MICONSTRUCT SRL
CUI: 16251521CAEN: 4100
Activ
SIBIU, Sat Tilişca Com. Tilişca2004-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
843.634 RON
Profit
42.548 RON
Angajati
7
FLODA GRUP SRL
CUI: 16083746CAEN: 4100
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2004-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
508.930 RON
Profit
112.429 RON
Angajati
4
TRADITION ART SIBIU SRL
CUI: 16265667CAEN: 4100
Activ
SIBIU, Sat Alămor Com. Loamneş2004-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.000 RON
Profit
14.670 RON
Angajati
0

Alte firme din Sibiu

TRANSTOURS CONSULTING S.R.L.
CUI: 16192778CAEN: 7912
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
595.909 RON
Profit
42.204 RON
Angajati
0
BELL COMPUTER S.R.L.
CUI: 16192840CAEN: 6202
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.628 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INTERMIX SRL
CUI: 16160466CAEN: 5611
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2004-02-20
fara e-Factura
IOAN IMPORT-EXPORT SRL
CUI: 16209080CAEN: 4632
Activ
SIBIU, Sat Tilişca Com. Tilişca2004-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.655.857 RON
Profit
114.556 RON
Angajati
3
COTRANS TRADING SRL
CUI: 15984249CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2003-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.907 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DANVET SRL
CUI: 16408325CAEN: 7500
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2004-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.564.849 RON
Profit
151.874 RON
Angajati
3
AS CONT SRL
CUI: 12711490CAEN: 6920
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2000-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.638 RON
Profit
35.766 RON
Angajati
1
YUAN QILIN SRL
CUI: 18697394CAEN: 5610
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2006-05-24
fara e-Factura
TRANS KAN SIB S.R.L.
CUI: 42680280CAEN: 7711
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2020-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MONA CONSTRUCT SRL?

CUI-ul MONA CONSTRUCT SRL este 16192786.

Unde este sediul MONA CONSTRUCT SRL?

MONA CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Aleea Biruinţei nr. 3, 550335, Mun. Sibiu, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata MONA CONSTRUCT SRL?

MONA CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MONA CONSTRUCT SRL in 2024?

In 2024, MONA CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 47.820 RON.

Cati angajati are MONA CONSTRUCT SRL?

MONA CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MONA CONSTRUCT SRL?

MONA CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat MONA CONSTRUCT SRL in 2024?

MONA CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 7.474 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.