Activ

PHOTO & ADVERTISING SRL

CUI: 16245619
CIF: 16245619
Reg. Com.: J2004005731130
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 martie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:10

Despre PHOTO & ADVERTISING SRL

PHOTO & ADVERTISING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PHOTO & ADVERTISING SRL a raportat o cifra de afaceri de 68.909 RON, in crestere fata de anul precedent (+28.1%). Profitul net inregistrat a fost de 15.325 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 98.755 RON in 2008 la 68.909 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
68.909 RON
Venituri totale
70.264 RON
Cheltuieli totale
52.655 RON
Profit brut
17.609 RON
Profit net
15.325 RON
Marja profit net
22,24%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
93.405 RON
Stocuri
349 RON
Creanțe
83.846 RON
Casa & conturi bănci
9.210 RON
Capital propriu
81.029 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Maramureş nr. 94A
Telefon0241547294

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Maramureş nr. 94A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Maramureş nr. 94A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.03.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 9 aprilie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
68.909 RON
Rezultat net
15.325 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 68.909 RON 53.804 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 70.264 RON 68.379 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 52.655 RON 49.071 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 17.609 RON 19.308 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.325 RON 16.633 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 93.405 RON 73.787 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 93.405 RON 73.787 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 349 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 83.846 RON 45.987 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.210 RON 27.800 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.376 RON 8.083 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 81.029 RON 65.704 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active93.405RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

13,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale93.405 RON
Datorii totale12.376 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,4 %Profit net / active totale
ROE
18,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 68.909 +28,1% față de anul precedent 70.264 52.655 17.609 -8,8% față de anul precedent 15.325 -7,9% față de anul precedent 0 0
2023 53.804 -41,0% față de anul precedent 68.379 49.071 19.308 -35,8% față de anul precedent 16.633 -38,8% față de anul precedent 0 0
2022 91.116 +7,2% față de anul precedent 95.916 65.864 30.052 +12,6% față de anul precedent 27.174 +12,1% față de anul precedent 0 0
2021 85.000 -8,6% față de anul precedent 85.000 58.310 26.690 24.240 0 0
2020 93.014 +34,4% față de anul precedent 93.014 109.795 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.781 19.565
2019 69.210 -3,8% față de anul precedent 69.210 37.030 32.180 +290,0% față de anul precedent 30.104 +402,7% față de anul precedent 0 0
2018 71.977 -3,8% față de anul precedent 71.977 63.726 8.251 -40,9% față de anul precedent 5.989 -48,7% față de anul precedent 0 0
2017 74.782 +0,9% față de anul precedent 74.782 60.833 13.949 +281,9% față de anul precedent 11.676 +1.477,8% față de anul precedent 0 0
2016 74.108 -5,5% față de anul precedent 74.108 70.455 3.653 -76,1% față de anul precedent 740 -94,3% față de anul precedent 0 0
2015 78.382 -7,1% față de anul precedent 80.533 65.246 15.287 +3.071,6% față de anul precedent 12.937 0 0
2014 84.390 -28,0% față de anul precedent 84.826 84.344 482 -97,6% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.062
2013 117.182 +7,6% față de anul precedent 117.429 97.686 19.743 +1.048,5% față de anul precedent 16.496 +859,6% față de anul precedent 0 0
2012 108.891 +15,1% față de anul precedent 109.857 108.138 1.719 1.719 0 0
2011 94.597 +0,9% față de anul precedent 97.424 106.038 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.614 8.614
2010 93.793 -24,3% față de anul precedent 95.888 90.629 5.259 1.170 0 0
2009 123.852 +25,4% față de anul precedent 124.061 140.970 0 0 16.909 21.037
2008 98.755 98.861 119.991 0 0 21.130 23.602

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 93.405 93.405 349 83.846 9.210
2023 0 73.787 73.787 0 45.987 27.800
2022 0 62.420 62.420 1.022 51.889 9.509
2021 0 51.510 51.510 615 44.651 6.244
2020 0 73.818 73.818 0 55.157 18.661
2019 0 52.579 52.579 4.108 48.423 48
2018 0 13.519 13.519 0 13.505 14
2017 1.509 47.372 48.881 -1.060 19.990 28.442
2016 2.487 48.178 50.665 0 18.660 29.518
2015 4.396 47.950 52.346 382 15.443 32.125
2014 13.656 35.465 49.121 0 14.947 20.518
2013 29.747 5.301 35.048 0 3.819 1.482
2012 32.476 6.988 39.464 233 2.522 4.233
2011 41.556 4.730 46.286 233 3.636 861
2010 41.114 12.705 53.819 233 8.432 4.040
2009 50.103 19.764 69.867 0 17.795 1.969
2008 62.847 15.840 78.687 0 13.351 2.489

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.376 +53,1% față de anul precedent 81.029 Neraportat 0
2023 8.083 -41,0% față de anul precedent 65.704 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 13.696 -54,3% față de anul precedent 49.132 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 29.960 -60,8% față de anul precedent 21.958 Neraportat 1
2020 76.433 +123,1% față de anul precedent -2.282 Neraportat 0
2019 34.253 +35,6% față de anul precedent 18.563 Neraportat 0
2018 25.253 -60,8% față de anul precedent -11.542 Neraportat 0
2017 64.491 -17,3% față de anul precedent -15.610 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 77.951 -2,3% față de anul precedent -27.286 Neraportat 1
2015 79.760 -10,9% față de anul precedent -27.414 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 89.472 +22,0% față de anul precedent -40.351 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 73.337 -22,2% față de anul precedent -38.289 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 94.248 -8,3% față de anul precedent -54.784 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 102.790 +1,1% față de anul precedent -56.504 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 101.709 -14,5% față de anul precedent -47.890 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 118.927 +11,5% față de anul precedent -49.060 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 106.710 -28.023 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 68.909 RON. Profit: 15.325 RON

Cifra de afaceri: 68.909 RON. Profit: 15.325 RON

Cifra de afaceri
68.909 RON +28.07% față de anul precedent
Profit net
15.325 RON -7.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.376 RON +53.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 53.804 RON. Profit: 16.633 RON

Cifra de afaceri: 53.804 RON. Profit: 16.633 RON

Cifra de afaceri
53.804 RON -40.95% față de anul precedent
Profit net
16.633 RON -38.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
8.083 RON -40.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 91.116 RON. Profit: 27.174 RON

Cifra de afaceri: 91.116 RON. Profit: 27.174 RON

Cifra de afaceri
91.116 RON +7.2% față de anul precedent
Profit net
27.174 RON +12.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.696 RON -54.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 85.000 RON. Profit: 24.240 RON

Cifra de afaceri: 85.000 RON. Profit: 24.240 RON

Cifra de afaceri
85.000 RON -8.62% față de anul precedent
Profit net
24.240 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
29.960 RON -60.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 93.014 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 93.014 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
93.014 RON +34.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.565 RON
Angajati
0
Datorii
76.433 RON +123.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 69.210 RON. Profit: 30.104 RON

Cifra de afaceri: 69.210 RON. Profit: 30.104 RON

Cifra de afaceri
69.210 RON -3.84% față de anul precedent
Profit net
30.104 RON +402.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.253 RON +35.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 71.977 RON. Profit: 5.989 RON

Cifra de afaceri: 71.977 RON. Profit: 5.989 RON

Cifra de afaceri
71.977 RON -3.75% față de anul precedent
Profit net
5.989 RON -48.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.253 RON -60.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 74.782 RON. Profit: 11.676 RON

Cifra de afaceri: 74.782 RON. Profit: 11.676 RON

Cifra de afaceri
74.782 RON +0.91% față de anul precedent
Profit net
11.676 RON +1477.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
64.491 RON -17.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 74.108 RON. Profit: 740 RON

Cifra de afaceri: 74.108 RON. Profit: 740 RON

Cifra de afaceri
74.108 RON -5.45% față de anul precedent
Profit net
740 RON -94.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
77.951 RON -2.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 78.382 RON. Profit: 12.937 RON

Cifra de afaceri: 78.382 RON. Profit: 12.937 RON

Cifra de afaceri
78.382 RON -7.12% față de anul precedent
Profit net
12.937 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
79.760 RON -10.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 84.390 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.390 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.390 RON -27.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.062 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
89.472 RON +22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 117.182 RON. Profit: 16.496 RON

Cifra de afaceri: 117.182 RON. Profit: 16.496 RON

Cifra de afaceri
117.182 RON +7.61% față de anul precedent
Profit net
16.496 RON +859.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
73.337 RON -22.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 108.891 RON. Profit: 1.719 RON

Cifra de afaceri: 108.891 RON. Profit: 1.719 RON

Cifra de afaceri
108.891 RON +15.11% față de anul precedent
Profit net
1.719 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
94.248 RON -8.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 94.597 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 94.597 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
94.597 RON +0.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.614 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
102.790 RON +1.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 93.793 RON. Profit: 1.170 RON

Cifra de afaceri: 93.793 RON. Profit: 1.170 RON

Cifra de afaceri
93.793 RON -24.27% față de anul precedent
Profit net
1.170 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
101.709 RON -14.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 123.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 123.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
123.852 RON +25.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.037 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
118.927 RON +11.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 98.755 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 98.755 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
98.755 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.602 RON
Angajati
1
Datorii
106.710 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPHOTO & ADVERTISING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

PHOTO & ADVERTISING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Constanţa

TWEEN MEDIA S.R.L.
CUI: 25203396CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2009-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.634 RON
Profit
20.031 RON
Angajati
0
INTERUSEA TCD S.R.L.
CUI: 39718805CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2018-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.241 RON
Profit
830 RON
Angajati
1
CODRUŢA MARIA S.R.L.
CUI: 44908083CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.306 RON
Profit
69.232 RON
Angajati
0
B&T DESIGN PROD SRL
CUI: 18165435CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.721 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Constanţa

CITY STEP S.R.L.
CUI: 15947500CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2003-11-28
fara e-Factura
ALINTUTZA SRL
CUI: 15882583CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2003-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.462.682 RON
Profit
637.285 RON
Angajati
5
GRAFOMAX SRL
CUI: 16337224CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Sat Limanu Com. Limanu2004-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.081 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Constanţa

ROBI LEDER SRL
CUI: 16245562CAEN: 5610
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-03-17
fara e-Factura
KING PAVAJ SRL
CUI: 16245635CAEN: 2361
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2004-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.267.305 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
MAGATINA SRL
CUI: 16209519CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Crucea Com. Crucea2004-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.532.327 RON
Profit
19.453 RON
Angajati
3
ASTOR TOMIS SRL
CUI: 16073750CAEN: 3011
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.973 RON
Profit
64.176 RON
Angajati
2
SYLCODOR S.R.L.
CUI: 16400453CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
795.712 RON
Profit
4.697 RON
Angajati
2
LORD DEMIR SRL
CUI: 14644052CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2002-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
596.959 RON
Profit
425.831 RON
Angajati
1
N&C SIA SRL
CUI: 17912974CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.444 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PHOTO & ADVERTISING SRL?

CUI-ul PHOTO & ADVERTISING SRL este 16245619.

Unde este sediul PHOTO & ADVERTISING SRL?

PHOTO & ADVERTISING SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Maramureş nr. 94A, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata PHOTO & ADVERTISING SRL?

PHOTO & ADVERTISING SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PHOTO & ADVERTISING SRL in 2024?

In 2024, PHOTO & ADVERTISING SRL a raportat o cifra de afaceri de 68.909 RON.

Ce activitate are PHOTO & ADVERTISING SRL?

PHOTO & ADVERTISING SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat PHOTO & ADVERTISING SRL in 2024?

PHOTO & ADVERTISING SRL a inregistrat un profit net de 15.325 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.