Activ Plătitor TVA

ZI DE ZI SRL

CUI: 16269111
CIF: RO16269111
Reg. Com.: J2004001089121
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 martie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:38

Despre ZI DE ZI SRL

ZI DE ZI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, ZI DE ZI SRL a raportat o cifra de afaceri de 294.664 RON, in scadere fata de anul precedent (-34.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 160.045 RON in 2008 la 294.664 RON in 2023.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
294.664 RON
Venituri totale
307.789 RON
Cheltuieli totale
325.758 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
279.684 RON
Active circulante
188.193 RON
Stocuri
11.673 RON
Creanțe
125.395 RON
Casa & conturi bănci
51.125 RON
Capital propriu
398.324 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Liviu Rebreanu nr. 60, 400446
Telefon0722328077

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Liviu Rebreanu nr. 60, 400446
Cod poștal: 400446
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Liviu Rebreanu nr. 60, 400446
Cod postal
400446
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.03.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
294.664 RON
Rezultat net
-20.473 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 294.664 RON 448.613 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 307.789 RON 459.551 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 325.758 RON 296.961 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 162.590 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 158.777 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 17.969 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 20.473 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 279.684 RON 339.437 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 188.193 RON 132.423 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 467.877 RON 471.860 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.673 RON 11.184 RON
CreanțeSume de încasat 125.395 RON 112.181 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 51.125 RON 9.058 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 41.495 RON 19.970 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 398.324 RON 410.707 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active467.877RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

8,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale467.877 RON
Datorii totale41.495 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 294.664 -34,3% față de anul precedent 307.789 325.758 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.969 20.473
2022 448.613 -30,9% față de anul precedent 459.551 296.961 162.590 -64,9% față de anul precedent 158.777 -65,1% față de anul precedent 0 0
2021 649.423 +61,3% față de anul precedent 652.869 189.556 463.313 +251,5% față de anul precedent 455.490 +276,0% față de anul precedent 0 0
2020 402.711 +59,9% față de anul precedent 413.618 281.819 131.799 -19,1% față de anul precedent 121.128 -23,4% față de anul precedent 0 0
2019 251.833 -38,1% față de anul precedent 463.686 300.872 162.814 +10.653,9% față de anul precedent 158.180 0 0
2018 406.851 -10,7% față de anul precedent 486.817 485.303 1.514 -71,9% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.312
2017 455.474 +8,9% față de anul precedent 495.510 490.126 5.384 429 0 0
2016 418.081 +9,3% față de anul precedent 418.421 456.851 0 0 38.430 42.614
2015 382.357 +0,1% față de anul precedent 388.800 431.201 0 0 Neraportat 42.401
2014 382.011 -15,7% față de anul precedent 382.682 497.895 0 0 115.213 115.213
2013 453.328 -4,5% față de anul precedent 457.186 593.630 0 0 136.444 136.444
2012 474.831 +391,2% față de anul precedent 479.212 548.743 0 0 69.531 69.531
2011 96.673 +21,9% față de anul precedent 96.902 151.410 0 0 54.508 54.508
2010 79.317 -28,3% față de anul precedent 79.387 95.893 0 0 16.506 19.731
2009 110.600 -30,9% față de anul precedent 111.287 146.456 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 35.169 38.036
2008 160.045 173.489 143.707 29.782 29.782 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 279.684 188.193 467.877 11.673 125.395 51.125
2022 339.437 132.423 471.860 11.184 112.181 9.058
2021 211.455 384.044 595.499 27.020 14.121 342.903
2020 208.524 96.003 304.527 67.374 23.867 4.762
2019 190.816 16.837 207.653 2.789 10.795 3.253
2018 8.299 11.115 19.414 1.159 4.309 5.647
2017 88.573 24.974 113.547 5.239 5.791 13.944
2016 23.303 18.898 42.201 800 12.802 5.296
2015 36.205 13.640 49.845 1.127 9.464 3.049
2014 71.565 11.096 82.661 1.860 6.345 2.891
2013 71.037 13.312 84.349 1.357 5.311 6.644
2012 65.994 24.255 90.249 2.151 12.214 9.890
2011 48.946 34.208 83.154 1.477 13.350 19.381
2010 18.102 20.622 38.724 7.439 6.327 6.856
2009 20.239 36.465 56.704 1.909 32.952 1.604
2008 43.304 27.439 70.743 1.672 19.223 6.544

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 41.495 +107,8% față de anul precedent 398.324 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 19.970 -94,2% față de anul precedent 410.707 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 343.948 -32,4% față de anul precedent 251.930 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 508.466 -31,2% față de anul precedent -203.560 Neraportat 1 -90,0% față de anul precedent
2019 739.468 +47,2% față de anul precedent -324.688 Neraportat 10 -33,3% față de anul precedent
2018 502.282 -13,8% față de anul precedent -482.868 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2017 582.956 -1,5% față de anul precedent -469.409 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2016 591.640 +5,4% față de anul precedent -549.439 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2015 561.138 +5,8% față de anul precedent -506.825 Neraportat 15 +50,0% față de anul precedent
2014 530.199 +22,0% față de anul precedent -446.277 Neraportat 10 -50,0% față de anul precedent
2013 434.732 +42,9% față de anul precedent -350.383 Neraportat 20 -4,8% față de anul precedent
2012 304.188 +33,7% față de anul precedent -213.939 Neraportat 21 +250,0% față de anul precedent
2011 227.561 +76,9% față de anul precedent -144.407 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2010 128.623 +6,4% față de anul precedent -89.899 Neraportat 5 -44,4% față de anul precedent
2009 120.926 +24,6% față de anul precedent -64.222 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2008 97.088 -17.317 Neraportat 10

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 294.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 294.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
294.664 RON -34.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.473 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
41.495 RON +107.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 448.613 RON. Profit: 158.777 RON

Cifra de afaceri: 448.613 RON. Profit: 158.777 RON

Cifra de afaceri
448.613 RON -30.92% față de anul precedent
Profit net
158.777 RON -65.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
19.970 RON -94.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 649.423 RON. Profit: 455.490 RON

Cifra de afaceri: 649.423 RON. Profit: 455.490 RON

Cifra de afaceri
649.423 RON +61.26% față de anul precedent
Profit net
455.490 RON +276.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
343.948 RON -32.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 402.711 RON. Profit: 121.128 RON

Cifra de afaceri: 402.711 RON. Profit: 121.128 RON

Cifra de afaceri
402.711 RON +59.91% față de anul precedent
Profit net
121.128 RON -23.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -90% față de anul precedent
Datorii
508.466 RON -31.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 251.833 RON. Profit: 158.180 RON

Cifra de afaceri: 251.833 RON. Profit: 158.180 RON

Cifra de afaceri
251.833 RON -38.1% față de anul precedent
Profit net
158.180 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -33.33% față de anul precedent
Datorii
739.468 RON +47.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 406.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 406.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
406.851 RON -10.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.312 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
502.282 RON -13.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 455.474 RON. Profit: 429 RON

Cifra de afaceri: 455.474 RON. Profit: 429 RON

Cifra de afaceri
455.474 RON +8.94% față de anul precedent
Profit net
429 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
582.956 RON -1.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 418.081 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 418.081 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
418.081 RON +9.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.614 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
591.640 RON +5.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 382.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 382.357 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
382.357 RON +0.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
42.401 RON
Angajati
15 +50% față de anul precedent
Datorii
561.138 RON +5.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 382.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 382.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
382.011 RON -15.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
115.213 RON
Angajati
10 -50% față de anul precedent
Datorii
530.199 RON +21.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 453.328 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 453.328 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
453.328 RON -4.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
136.444 RON
Angajati
20 -4.76% față de anul precedent
Datorii
434.732 RON +42.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 474.831 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 474.831 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
474.831 RON +391.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
69.531 RON
Angajati
21 +250% față de anul precedent
Datorii
304.188 RON +33.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 96.673 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 96.673 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
96.673 RON +21.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.508 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
227.561 RON +76.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 79.317 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 79.317 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
79.317 RON -28.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.731 RON
Angajati
5 -44.44% față de anul precedent
Datorii
128.623 RON +6.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 110.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 110.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
110.600 RON -30.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.036 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
120.926 RON +24.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 160.045 RON. Profit: 29.782 RON

Cifra de afaceri: 160.045 RON. Profit: 29.782 RON

Cifra de afaceri
160.045 RON
Profit net
29.782 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10
Datorii
97.088 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZI DE ZI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

ZI DE ZI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Cluj

GDA ALEX SERVICE SRL
CUI: 34700270CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.968 RON
Profit
60.506 RON
Angajati
2
BLACK BRAIN S.R.L.
CUI: 37701424CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.395 RON
Profit
3.399 RON
Angajati
3
AUTO BORDEA SRL
CUI: 37341945CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Sat Luna de Sus Com. Floreşti2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.914 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BIGS IMPORT EXPORT SRL
CUI: 212348CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.710 RON
Profit
97.340 RON
Angajati
3
AUTO ANDREI FIZZ SRL
CUI: 36591757CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.214 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AUTOTILESERVICE SRL
CUI: 37364060CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2017-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.886 RON
Profit
34.210 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Cluj

GULACSI AUTO SERVICE SRL
CUI: 16189748CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.826 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
C&M JELER SRL
CUI: 16491141CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Sat Sânnicoară Com. Apahida2004-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.345.214 RON
Profit
194.678 RON
Angajati
21
PRODIM 2004 SRL
CUI: 16141499CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2004-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.163.190 RON
Profit
42.860 RON
Angajati
5
AIYANA SRL
CUI: 16705407CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.700.690 RON
Profit
0 RON
Angajati
7

Alte firme din Cluj

PAVEL & ADI SRL
CUI: 16269065CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.770 RON
Profit
8.210 RON
Angajati
1
SECORA DENT S.R.L.
CUI: 16265934CAEN: 8623
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.360 RON
Profit
3.604 RON
Angajati
2
EVICONSULT SRL
CUI: 16285850CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.040 RON
Profit
188.846 RON
Angajati
0
RALU G&C S.R.L.
CUI: 16189900CAEN: 4782
Activ
CLUJ, Mun. Turda2004-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.481 RON
Profit
16.453 RON
Angajati
0
LOBI INVEST SRL
CUI: 16355948CAEN: 8130
Activ
CLUJ, Mun. Turda2004-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.358 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONSTRUCT INSTAL SRL
CUI: 15352609CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Mun. Turda2003-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
492.050 RON
Profit
120.045 RON
Angajati
2
DALY FAST S.R.L.
CUI: 17138157CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-01-21
fara e-Factura
G&C REGAL TAXI SRL
CUI: 30302221CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.831 RON
Profit
43.722 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZI DE ZI SRL?

CUI-ul ZI DE ZI SRL este 16269111.

Unde este sediul ZI DE ZI SRL?

ZI DE ZI SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Liviu Rebreanu nr. 60, 400446, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata ZI DE ZI SRL?

ZI DE ZI SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ZI DE ZI SRL in 2023?

In 2023, ZI DE ZI SRL a raportat o cifra de afaceri de 294.664 RON.

Cati angajati are ZI DE ZI SRL?

ZI DE ZI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are ZI DE ZI SRL?

ZI DE ZI SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat ZI DE ZI SRL in 2023?

ZI DE ZI SRL a inregistrat o pierdere neta de 20.473 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.