Activ Plătitor TVA

IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL

CUI: 16291739
CIF: RO16291739
Reg. Com.: J2004000906353
CAEN: 6811
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 martie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:31

Despre IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL

IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii" (cod CAEN 6811), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.200 RON, relativ stabila fata de anul precedent (0.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 600 RON in 2008 la 1.200 RON in 2024. Datoriile raportate (4.911 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.200 RON
Venituri totale
1.218 RON
Cheltuieli totale
28.433 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
494.745 RON
Active circulante
86.653 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.402 RON
Casa & conturi bănci
85.251 RON
Capital propriu
576.519 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. PELBARTUS (DE TIMIŞOARA) nr. 1, 300231
Detalii adresaCAMERA 2
Telefon0256433192
Fax0256430982

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. PELBARTUS (DE TIMIŞOARA) nr. 1, 300231
Cod poștal: 300231
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. PELBARTUS (DE TIMIŞOARA) nr. 1, 300231
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
300231
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.03.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.200 RON
Rezultat net
-27.215 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.200 RON 1.200 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.218 RON 1.347 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 28.433 RON 27.883 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 27.215 RON 26.536 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 27.215 RON 26.536 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 494.745 RON 501.081 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 86.653 RON 106.994 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 581.398 RON 608.075 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.402 RON 4.210 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 85.251 RON 102.784 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.911 RON 4.368 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 576.519 RON 603.734 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active581.398RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale581.398 RON
Datorii totale4.911 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
17,64 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.200 0,0% față de anul precedent 1.218 28.433 0 0 27.215 27.215
2023 1.200 -99,9% față de anul precedent 1.347 27.883 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.536 26.536
2022 1.438.685 -0,1% față de anul precedent 1.446.280 970.424 475.856 +25,8% față de anul precedent 441.192 +29,7% față de anul precedent 0 0
2021 1.440.269 -6,8% față de anul precedent 1.447.929 1.069.560 378.369 -15,4% față de anul precedent 340.207 -17,1% față de anul precedent 0 0
2020 1.545.563 +64.191,3% față de anul precedent 1.629.770 1.182.625 447.145 410.580 0 0
2019 2.404 -99,6% față de anul precedent 24.209 126.277 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 102.068 102.149
2018 673.100 -66,1% față de anul precedent 713.111 379.568 333.543 -48,3% față de anul precedent 313.347 -46,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.983.771 +21.609,0% față de anul precedent 2.177.670 1.532.671 644.999 581.199 0 0
2016 9.138 +3,4% față de anul precedent 88.411 121.319 0 0 32.908 33.183
2015 8.836 -0,1% față de anul precedent 95.819 130.471 0 0 Neraportat 34.917
2014 8.841 +0,5% față de anul precedent 79.499 92.868 0 0 13.369 13.768
2013 8.800 -0,5% față de anul precedent 242.800 288.451 0 0 45.651 52.126
2012 8.848 +26,5% față de anul precedent 136.310 209.029 0 0 72.719 72.719
2011 6.995 +204,1% față de anul precedent 158.079 191.077 0 0 32.998 32.998
2010 2.300 +91,7% față de anul precedent 163.737 214.811 0 0 51.074 52.724
2009 1.200 +100,0% față de anul precedent 2.317 156.390 0 0 154.073 155.540
2008 600 13.720 244.303 0 0 230.583 230.583

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 494.745 86.653 581.398 0 1.402 85.251
2023 501.081 106.994 608.075 0 4.210 102.784
2022 507.234 128.790 636.024 0 4.551 124.239
2021 1.388.788 802.850 2.191.638 0 125.605 677.245
2020 957.675 2.587.555 3.545.230 958.177 182.384 1.446.994
2019 712.526 2.751.386 3.463.912 1.353.709 1.214.970 182.707
2018 719.016 2.737.621 3.456.637 1.350.706 1.219.407 167.508
2017 1.762.922 1.383.063 3.145.985 0 834.560 548.503
2016 2.507.490 128.869 2.636.359 0 112.514 16.355
2015 1.936.373 92.092 2.028.465 0 782 91.310
2014 1.944.071 114.766 2.058.837 0 98.648 16.118
2013 1.948.682 135.508 2.084.190 0 129.942 5.566
2012 2.018.796 22.591 2.041.387 0 9.657 12.934
2011 2.025.409 15.198 2.040.607 0 10.037 5.161
2010 2.017.022 39.445 2.056.467 0 8.745 30.700
2009 2.018.374 19.119 2.037.493 0 7.255 11.864
2008 2.024.762 33.809 2.058.571 0 5.667 28.142

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.911 +12,4% față de anul precedent 576.519 Neraportat 0
2023 4.368 -24,4% față de anul precedent 603.734 Neraportat 0
2022 5.781 -99,5% față de anul precedent 630.270 Neraportat 0
2021 1.211.591 -58,2% față de anul precedent 980.074 Neraportat 0
2020 2.895.865 -6,3% față de anul precedent 639.866 Neraportat 0
2019 3.089.876 -1,1% față de anul precedent 229.300 Neraportat 0
2018 3.125.214 +0,1% față de anul precedent 331.449 Neraportat 0
2017 3.123.514 -2,2% față de anul precedent 22.501 Neraportat 0
2016 3.195.082 +25,1% față de anul precedent -558.698 Neraportat 0
2015 2.554.005 +0,2% față de anul precedent -525.515 Neraportat 0
2014 2.549.461 -0,5% față de anul precedent -490.598 Neraportat 0
2013 2.561.042 +2,5% față de anul precedent -476.830 Neraportat 0
2012 2.499.056 +3,0% față de anul precedent -457.648 Neraportat 0
2011 2.425.536 +0,7% față de anul precedent -384.929 Neraportat 0
2010 2.408.398 +2,8% față de anul precedent -351.931 Neraportat 0
2009 2.341.842 +6,1% față de anul precedent -304.349 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 2.207.380 -148.809 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ISILIE SORIN RUSMIRadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4083/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.200 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.215 RON
Angajati
0
Datorii
4.911 RON +12.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.200 RON -99.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
26.536 RON
Angajati
0
Datorii
4.368 RON -24.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.438.685 RON. Profit: 441.192 RON

Cifra de afaceri: 1.438.685 RON. Profit: 441.192 RON

Cifra de afaceri
1.438.685 RON -0.11% față de anul precedent
Profit net
441.192 RON +29.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.781 RON -99.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.440.269 RON. Profit: 340.207 RON

Cifra de afaceri: 1.440.269 RON. Profit: 340.207 RON

Cifra de afaceri
1.440.269 RON -6.81% față de anul precedent
Profit net
340.207 RON -17.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.211.591 RON -58.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.545.563 RON. Profit: 410.580 RON

Cifra de afaceri: 1.545.563 RON. Profit: 410.580 RON

Cifra de afaceri
1.545.563 RON +64191.31% față de anul precedent
Profit net
410.580 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.895.865 RON -6.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.404 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.404 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.404 RON -99.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
102.149 RON
Angajati
0
Datorii
3.089.876 RON -1.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 673.100 RON. Profit: 313.347 RON

Cifra de afaceri: 673.100 RON. Profit: 313.347 RON

Cifra de afaceri
673.100 RON -66.07% față de anul precedent
Profit net
313.347 RON -46.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.125.214 RON +0.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.983.771 RON. Profit: 581.199 RON

Cifra de afaceri: 1.983.771 RON. Profit: 581.199 RON

Cifra de afaceri
1.983.771 RON +21609.03% față de anul precedent
Profit net
581.199 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.123.514 RON -2.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 9.138 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.138 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.138 RON +3.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.183 RON
Angajati
0
Datorii
3.195.082 RON +25.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 8.836 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.836 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.836 RON -0.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.917 RON
Angajati
0
Datorii
2.554.005 RON +0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 8.841 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.841 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.841 RON +0.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.768 RON
Angajati
0
Datorii
2.549.461 RON -0.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 8.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.800 RON -0.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
52.126 RON
Angajati
0
Datorii
2.561.042 RON +2.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 8.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.848 RON +26.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
72.719 RON
Angajati
0
Datorii
2.499.056 RON +3.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 6.995 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.995 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.995 RON +204.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.998 RON
Angajati
0
Datorii
2.425.536 RON +0.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.300 RON +91.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
52.724 RON
Angajati
0
Datorii
2.408.398 RON +2.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.200 RON +100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
155.540 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.341.842 RON +6.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
600 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
230.583 RON
Angajati
1
Datorii
2.207.380 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.022026Mentiune · Buletin 4083/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare durată mandat persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 30.12.2025, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL
CUI
16291739
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.02.2026
Registrul Comerțului
J35/906/2004
EUID
ROONRC.J35/906/2004
Sediu
Jud. Timiş, Municipiul Timişoara, Str. PELBARTUS (DE TIMIŞOARA), Nr. 1, CAMERA 2,
Județ
Timiş
Număr încheiere
85602
Data încheierii
03.02.2026
Număr dosar
448757
Data dosarului
30.01.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Noel Flavius Toader

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 52 din 30.12.2025
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 448757 din 30.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4083/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6811, Timiş

AGRI POLETTO SRL
CUI: 11468385CAEN: 6811
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1999-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.020 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AURAASTRA EXPERT S.R.L.
CUI: 46726525CAEN: 6811
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2022-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.176 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MICLEA IMOB VEST S.R.L.
CUI: 39029533CAEN: 6811
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.207 RON
Profit
6.273 RON
Angajati
0
LUCIEN EST SRL
CUI: 17972380CAEN: 6811
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2005-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
900 RON
Profit
41.548 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6811, Timiş

NIKEN MAX S.R.L.
CUI: 16196052CAEN: 6811
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-03-03
fara e-Factura
TIZETA SRL
CUI: 16311682CAEN: 6811
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
376.067 RON
Profit
8.149 RON
Angajati
1
DE CARPATIS SRL
CUI: 16079680CAEN: 6811
Activ
TIMIŞ, Sat Voiteg Com. Voiteg2004-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
52.633 RON
Angajati
0
MIRO HOUSE SRL
CUI: 16466512CAEN: 6811
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.462 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Timiş

DR.GAVRUTA SRL
CUI: 16291704CAEN: 8621
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
751.257 RON
Profit
446.255 RON
Angajati
5
OPTICA JAN OCHELARI SRL
CUI: 16291763CAEN: 4774
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.676.654 RON
Profit
565.176 RON
Angajati
0
SERRA & SERRA SRL
CUI: 16280136CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.806 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LIFE BUSINESS SKILLS SRL
CUI: 16302587CAEN: 8559
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.669 RON
Profit
167.125 RON
Angajati
1
M & V TRADE SRL
CUI: 16168230CAEN: 4690
Activ
TIMIŞ, Sat Dinias Com. Peciu Nou2004-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.952.539 RON
Profit
139.816 RON
Angajati
14
VETIMED-VEST SRL
CUI: 14915097CAEN: 1091
Activ
TIMIŞ, Sat Recaş Orş. Recaş2002-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
533.610 RON
Profit
10.582 RON
Angajati
2
AMG ORGANIC SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 34262197CAEN: 8559
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2015-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.100 RON
Profit
5.460 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL?

CUI-ul IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL este 16291739.

Unde este sediul IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL?

IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. PELBARTUS (DE TIMIŞOARA) nr. 1, 300231, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL?

IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL in 2024?

In 2024, IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.200 RON.

Ce activitate are IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL?

IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL are codul CAEN principal 6811 (Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii).

Ce profit a inregistrat IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL in 2024?

IMMOBILIARE MARCELLO BERTELLI & CO SRL a inregistrat o pierdere neta de 27.215 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.