Activ Plătitor TVA

QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L.

CUI: 16310237
CIF: RO16310237
Reg. Com.: J2004005528404
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 aprilie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 02:13

Despre QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L.

QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 14.634.279 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+111.0%). Profitul net inregistrat a fost de 5.632.168 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 14, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 142.780 RON in 2008 la 14.634.279 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
14.634.279 RON
Venituri totale
11.560.823 RON
Cheltuieli totale
4.918.583 RON
Profit brut
6.642.240 RON
Profit net
5.632.168 RON
Marja profit net
38,49%
Active imobilizate
2.959.708 RON
Active circulante
9.087.454 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
4.792.899 RON
Casa & conturi bănci
4.294.555 RON
Capital propriu
10.321.033 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Izvor nr. 80, 50564
Telefon0724282982

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Izvor nr. 80, 50564
Cod poștal: 50564
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Izvor nr. 80, 50564
Cod postal
50564
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 02.09.2008
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
14.634.279 RON
Rezultat net
5.632.168 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 14.634.279 RON 6.934.648 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 11.560.823 RON 7.373.084 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.918.583 RON 4.987.556 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.642.240 RON 2.385.528 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.632.168 RON 2.185.695 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.959.708 RON 1.157.161 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.087.454 RON 7.475.196 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.047.162 RON 8.632.357 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 3.104.643 RON
CreanțeSume de încasat 4.792.899 RON 1.420.845 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.294.555 RON 2.949.708 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.745.039 RON 277.159 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 10.321.033 RON 6.874.560 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 14 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.047.162RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.047.162 RON
Datorii totale1.745.039 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
46,8 %Profit net / active totale
ROE
54,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 14.634.279 +111,0% față de anul precedent 11.560.823 4.918.583 6.642.240 +178,4% față de anul precedent 5.632.168 +157,7% față de anul precedent 0 0
2023 6.934.648 +260,8% față de anul precedent 7.373.084 4.987.556 2.385.528 -20,4% față de anul precedent 2.185.695 -26,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.922.255 +320,2% față de anul precedent 4.231.279 1.233.912 2.997.367 +12.285,8% față de anul precedent 2.978.144 +15.082,2% față de anul precedent 0 0
2021 457.459 -75,1% față de anul precedent 851.478 827.278 24.200 -88,8% față de anul precedent 19.616 -90,2% față de anul precedent 0 0
2020 1.833.579 +36,0% față de anul precedent 1.834.524 1.617.653 216.871 +217,0% față de anul precedent 199.791 +254,2% față de anul precedent 0 0
2019 1.347.975 +38,2% față de anul precedent 1.201.242 1.132.819 68.423 +86,2% față de anul precedent 56.411 +117,4% față de anul precedent 0 0
2018 975.452 -37,0% față de anul precedent 1.027.256 990.501 36.755 +43,1% față de anul precedent 25.952 +184,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.548.644 +9,3% față de anul precedent 1.229.920 1.204.241 25.679 -92,4% față de anul precedent 9.136 -96,8% față de anul precedent 0 0
2016 1.417.493 -71,6% față de anul precedent 1.846.568 1.508.531 338.037 -72,0% față de anul precedent 283.127 -72,1% față de anul precedent 0 0
2015 4.983.747 +27,0% față de anul precedent 4.996.075 3.788.068 1.208.007 +1.354,8% față de anul precedent 1.013.404 +1.365,5% față de anul precedent 0 0
2014 3.924.871 +623,7% față de anul precedent 3.927.831 3.844.796 83.035 +145,8% față de anul precedent 69.151 +143,7% față de anul precedent 0 0
2013 542.346 +153,4% față de anul precedent 542.362 508.586 33.776 +1.323,4% față de anul precedent 28.372 +1.336,6% față de anul precedent 0 0
2012 214.004 +32,6% față de anul precedent 214.043 211.670 2.373 +2.249,5% față de anul precedent 1.975 +2.223,5% față de anul precedent 0 0
2011 161.424 -39,2% față de anul precedent 161.501 161.400 101 85 0 0
2010 265.650 +112,5% față de anul precedent 266.245 327.953 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 61.708 66.583
2009 125.022 -12,4% față de anul precedent 127.951 113.941 14.010 -64,1% față de anul precedent 11.143 -67,2% față de anul precedent 0 0
2008 142.780 142.780 103.800 38.980 33.919 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.959.708 9.087.454 12.047.162 0 4.792.899 4.294.555
2023 1.157.161 7.475.196 8.632.357 3.104.643 1.420.845 2.949.708
2022 557.138 4.604.933 5.162.071 2.698.820 1.300.863 605.250
2021 129.749 3.257.524 3.387.273 393.120 2.850.961 13.443
2020 23.258 4.229.071 4.252.329 3.887.609 0 341.462
2019 756 2.898.329 2.899.085 0 2.778.550 119.779
2018 3.882 2.605.271 2.609.153 150.000 2.088.689 366.582
2017 11.608 2.471.706 2.483.314 100.000 2.122.462 249.244
2016 25.328 2.754.231 2.779.559 424.370 2.068.066 261.795
2015 35.933 3.269.082 3.305.015 0 3.019.527 249.555
2014 24.235 1.637.171 1.661.406 0 1.374.686 262.485
2013 0 195.118 195.118 0 137.210 57.908
2012 0 144.342 144.342 0 110.274 34.068
2011 0 77.634 77.634 0 21.794 55.840
2010 0 136.187 136.187 0 68.498 67.689
2009 1.485 133.718 135.203 0 47.329 86.389
2008 1.485 170.734 172.219 0 170.110 624

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.745.039 +529,6% față de anul precedent 10.321.033 Neraportat 14 +100,0% față de anul precedent
2023 277.159 -42,6% față de anul precedent 6.874.560 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2022 482.801 -71,2% față de anul precedent 4.688.866 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2021 1.676.551 -34,7% față de anul precedent 1.710.722 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2020 2.567.853 +48,9% față de anul precedent 1.691.106 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2019 1.724.885 +17,1% față de anul precedent 1.491.316 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2018 1.473.132 +4,3% față de anul precedent 1.434.905 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2017 1.412.372 -15,2% față de anul precedent 1.408.951 Neraportat 6 -33,3% față de anul precedent
2016 1.664.886 -24,8% față de anul precedent 1.399.815 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2015 2.214.058 +73,1% față de anul precedent 1.116.688 Neraportat 7 -50,0% față de anul precedent
2014 1.279.011 +694,5% față de anul precedent 103.284 Neraportat 14
2013 160.984 +8,6% față de anul precedent 34.134 Neraportat 0
2012 148.180 +1,4% față de anul precedent 5.762 Neraportat 0
2011 146.131 -26,6% față de anul precedent 3.787 Neraportat 0
2010 199.170 +16,1% față de anul precedent -62.983 Neraportat 0
2009 171.614 +1,4% față de anul precedent 3.600 Neraportat 0
2008 169.219 3.000 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 14.634.279 RON. Profit: 5.632.168 RON

Cifra de afaceri: 14.634.279 RON. Profit: 5.632.168 RON

Cifra de afaceri
14.634.279 RON +111.03% față de anul precedent
Profit net
5.632.168 RON +157.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +100% față de anul precedent
Datorii
1.745.039 RON +529.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.934.648 RON. Profit: 2.185.695 RON

Cifra de afaceri: 6.934.648 RON. Profit: 2.185.695 RON

Cifra de afaceri
6.934.648 RON +260.76% față de anul precedent
Profit net
2.185.695 RON -26.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
277.159 RON -42.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.922.255 RON. Profit: 2.978.144 RON

Cifra de afaceri: 1.922.255 RON. Profit: 2.978.144 RON

Cifra de afaceri
1.922.255 RON +320.2% față de anul precedent
Profit net
2.978.144 RON +15082.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
482.801 RON -71.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 457.459 RON. Profit: 19.616 RON

Cifra de afaceri: 457.459 RON. Profit: 19.616 RON

Cifra de afaceri
457.459 RON -75.05% față de anul precedent
Profit net
19.616 RON -90.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
1.676.551 RON -34.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.833.579 RON. Profit: 199.791 RON

Cifra de afaceri: 1.833.579 RON. Profit: 199.791 RON

Cifra de afaceri
1.833.579 RON +36.02% față de anul precedent
Profit net
199.791 RON +254.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
2.567.853 RON +48.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.347.975 RON. Profit: 56.411 RON

Cifra de afaceri: 1.347.975 RON. Profit: 56.411 RON

Cifra de afaceri
1.347.975 RON +38.19% față de anul precedent
Profit net
56.411 RON +117.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
1.724.885 RON +17.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 975.452 RON. Profit: 25.952 RON

Cifra de afaceri: 975.452 RON. Profit: 25.952 RON

Cifra de afaceri
975.452 RON -37.01% față de anul precedent
Profit net
25.952 RON +184.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.473.132 RON +4.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.548.644 RON. Profit: 9.136 RON

Cifra de afaceri: 1.548.644 RON. Profit: 9.136 RON

Cifra de afaceri
1.548.644 RON +9.25% față de anul precedent
Profit net
9.136 RON -96.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -33.33% față de anul precedent
Datorii
1.412.372 RON -15.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.417.493 RON. Profit: 283.127 RON

Cifra de afaceri: 1.417.493 RON. Profit: 283.127 RON

Cifra de afaceri
1.417.493 RON -71.56% față de anul precedent
Profit net
283.127 RON -72.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
1.664.886 RON -24.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 4.983.747 RON. Profit: 1.013.404 RON

Cifra de afaceri: 4.983.747 RON. Profit: 1.013.404 RON

Cifra de afaceri
4.983.747 RON +26.98% față de anul precedent
Profit net
1.013.404 RON +1365.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -50% față de anul precedent
Datorii
2.214.058 RON +73.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.924.871 RON. Profit: 69.151 RON

Cifra de afaceri: 3.924.871 RON. Profit: 69.151 RON

Cifra de afaceri
3.924.871 RON +623.68% față de anul precedent
Profit net
69.151 RON +143.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14
Datorii
1.279.011 RON +694.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 542.346 RON. Profit: 28.372 RON

Cifra de afaceri: 542.346 RON. Profit: 28.372 RON

Cifra de afaceri
542.346 RON +153.43% față de anul precedent
Profit net
28.372 RON +1336.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
160.984 RON +8.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 214.004 RON. Profit: 1.975 RON

Cifra de afaceri: 214.004 RON. Profit: 1.975 RON

Cifra de afaceri
214.004 RON +32.57% față de anul precedent
Profit net
1.975 RON +2223.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
148.180 RON +1.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 161.424 RON. Profit: 85 RON

Cifra de afaceri: 161.424 RON. Profit: 85 RON

Cifra de afaceri
161.424 RON -39.23% față de anul precedent
Profit net
85 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
146.131 RON -26.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 265.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 265.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
265.650 RON +112.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
66.583 RON
Angajati
0
Datorii
199.170 RON +16.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 125.022 RON. Profit: 11.143 RON

Cifra de afaceri: 125.022 RON. Profit: 11.143 RON

Cifra de afaceri
125.022 RON -12.44% față de anul precedent
Profit net
11.143 RON -67.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
171.614 RON +1.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 142.780 RON. Profit: 33.919 RON

Cifra de afaceri: 142.780 RON. Profit: 33.919 RON

Cifra de afaceri
142.780 RON
Profit net
33.919 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
169.219 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataQUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

REGIO IMPEX SRL
CUI: 1594483CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.641.469 RON
Profit
482.208 RON
Angajati
49
METRANS ENGINEERING S.R.L.
CUI: 39543312CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.248.260 RON
Profit
1.587.354 RON
Angajati
25
HM CAPITAL CONSULT S.R.L.
CUI: 28547335CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.672.668 RON
Profit
9.786.094 RON
Angajati
9
IQUAL TECH S.R.L.
CUI: 41152669CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.091.779 RON
Profit
5.598.098 RON
Angajati
2
BOMACO SRL
CUI: 5622462CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.725.536 RON
Profit
311.344 RON
Angajati
6
CONRAD TOP CONSULTING SRL
CUI: 38389224CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.799.140 RON
Profit
1.154.459 RON
Angajati
21

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

Q TEST SA
CUI: 16310091CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.223.066 RON
Profit
1.152.540 RON
Angajati
4
CLIMA EXPERT SRL
CUI: 16324429CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.228 RON
Profit
38.657 RON
Angajati
1
MICRONETICS SRL
CUI: 16305621CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.227.884 RON
Profit
505.128 RON
Angajati
6
MEDIA PROIECT SRL
CUI: 16334376CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.196 RON
Profit
44.722 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

AGNI TRADITIA SRL
CUI: 16310210CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-04-06
fara e-Factura
CBS VITAL MEDIA S.R.L.
CUI: 16304855CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-04-05
fara e-Factura
DNS BIROTICA SRL
CUI: 16310679CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.999.507 RON
Profit
2.595.335 RON
Angajati
52
ROMFLEX SISTEM SRL
CUI: 16277637CAEN: 4650
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.486.249 RON
Profit
2.621.426 RON
Angajati
15
D.D.O. CONSULTING SRL
CUI: 16032858CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-01-07
fara e-Factura
TRANS CONSTRUCTSIB SRL
CUI: 12312014CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1999-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
798.979 RON
Profit
24.154 RON
Angajati
6
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.601 RON
Profit
15.881 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L.?

CUI-ul QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. este 16310237.

Unde este sediul QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L.?

QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Izvor nr. 80, 50564, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L.?

QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. in 2024?

In 2024, QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 14.634.279 RON.

Cati angajati are QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L.?

QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. a raportat un numar mediu de 14 salariati in 2024.

Ce activitate are QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L.?

QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. in 2024?

QUADRANTE PROIECTARE ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. a inregistrat un profit net de 5.632.168 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.