Activ Plătitor TVAe‑Factură

APETREI TRANS S.R.L.

CUI: 16317650
CIF: RO16317650
Reg. Com.: J27/530/2004
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 aprilie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:44

Despre APETREI TRANS S.R.L.

APETREI TRANS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ruginoasa Com. Ruginoasa, judetul NEAMŢ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, APETREI TRANS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 109.616 RON, in scadere fata de anul precedent (-43.5%). Profitul net inregistrat a fost de 68.136 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 8.014 RON in 2008 la 109.616 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
109.616 RON
Venituri totale
215.797 RON
Cheltuieli totale
145.503 RON
Profit brut
70.294 RON
Profit net
68.136 RON
Marja profit net
62,16%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
43.258 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
15.897 RON
Casa & conturi bănci
27.361 RON
Capital propriu
-57.580 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Ruginoasa Com. Ruginoasa, 617183
Telefon0724167603

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Ruginoasa Com. Ruginoasa, 617183
Cod poștal: 617183
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Ruginoasa Com. Ruginoasa, 617183
Cod postal
617183
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.04.2004
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
109.616 RON
Rezultat net
68.136 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 109.616 RON 194.064 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 215.797 RON 194.069 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 145.503 RON 151.090 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 70.294 RON 42.979 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 68.136 RON 41.038 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 43.258 RON 100.576 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 43.258 RON 100.576 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 15.897 RON 65.747 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 27.361 RON 34.829 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 100.838 RON 226.292 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -57.580 RON -125.716 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active43.258RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

233,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale43.258 RON
Datorii totale100.838 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
157,5 %Profit net / active totale
ROE
-118,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,43 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-133,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 109.616 -43,5% față de anul precedent 215.797 145.503 70.294 +63,6% față de anul precedent 68.136 +66,0% față de anul precedent 0 0
2023 194.064 +71,4% față de anul precedent 194.069 151.090 42.979 -31,6% față de anul precedent 41.038 -32,4% față de anul precedent 0 0
2022 113.201 -19,8% față de anul precedent 113.201 50.350 62.851 +25,3% față de anul precedent 60.680 +24,5% față de anul precedent 0 0
2021 141.098 -1,8% față de anul precedent 141.098 90.940 50.158 +385,3% față de anul precedent 48.747 +448,2% față de anul precedent 0 0
2020 143.736 +30,6% față de anul precedent 149.340 139.005 10.335 8.893 0 0
2019 110.052 -9,9% față de anul precedent 110.052 139.961 0 0 29.909 31.010
2018 122.201 -9,7% față de anul precedent 122.201 178.423 0 0 56.222 57.444
2017 135.276 -6,8% față de anul precedent 141.309 157.171 0 0 15.862 17.276
2016 145.165 -15,1% față de anul precedent 145.165 291.293 0 0 146.128 147.580
2015 171.015 -43,2% față de anul precedent 171.015 240.641 0 0 Neraportat 69.626
2014 300.803 -74,5% față de anul precedent 300.803 504.765 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 203.962 203.962
2013 1.178.370 +73,0% față de anul precedent 1.178.379 1.117.172 61.207 +125,5% față de anul precedent 49.569 +125,1% față de anul precedent 0 0
2012 681.350 +64,4% față de anul precedent 681.534 654.387 27.147 -86,2% față de anul precedent 22.025 -88,0% față de anul precedent 0 0
2011 414.542 +1.643,0% față de anul precedent 419.502 222.965 196.537 184.101 0 0
2010 23.783 +271,6% față de anul precedent 23.784 28.334 0 0 4.550 6.200
2009 6.400 -20,1% față de anul precedent 6.400 8.257 0 0 1.857 3.324
2008 8.014 8.014 30.214 0 0 22.200 22.400

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 43.258 43.258 0 15.897 27.361
2023 0 100.576 100.576 0 65.747 34.829
2022 0 66.823 66.823 0 47.116 19.707
2021 0 67.012 67.012 0 44.430 22.582
2020 18.700 77.456 96.156 0 42.180 35.276
2019 3.033 92.885 95.918 0 62.593 30.292
2018 18.033 100.857 118.890 0 72.113 28.744
2017 34.275 88.818 123.093 0 76.638 12.180
2016 53.047 95.474 148.521 0 62.593 32.881
2015 83.113 128.468 211.581 28.624 79.880 19.964
2014 69.933 136.513 206.446 38.922 71.120 26.471
2013 116.752 385.977 502.729 84 364.444 21.449
2012 151.696 142.671 294.367 84 31.172 111.415
2011 0 207.618 207.618 84 89.786 117.748
2010 0 18.389 18.389 0 8.762 9.627
2009 0 7.683 7.683 0 6.402 1.281
2008 0 4.123 4.123 0 841 3.282

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 100.838 -55,4% față de anul precedent -57.580 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 226.292 -3,1% față de anul precedent -125.716 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 233.577 -20,7% față de anul precedent -166.754 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 294.446 -20,9% față de anul precedent -227.434 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 372.336 -2,3% față de anul precedent -276.180 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 380.992 +2,2% față de anul precedent -285.074 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2018 372.953 +16,1% față de anul precedent -254.063 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 321.236 -2,5% față de anul precedent -198.143 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2016 329.388 +34,5% față de anul precedent -180.867 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2015 244.867 +40,9% față de anul precedent -33.286 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 173.769 -34,7% față de anul precedent 36.340 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2013 266.089 +156,8% față de anul precedent 240.302 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2012 103.634 +166,3% față de anul precedent 190.733 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2011 38.910 +15,2% față de anul precedent 168.708 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 33.782 +100,2% față de anul precedent -15.393 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 16.877 +68,9% față de anul precedent -9.194 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2008 9.993 -5.870 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 109.616 RON. Profit: 68.136 RON

Cifra de afaceri: 109.616 RON. Profit: 68.136 RON

Cifra de afaceri
109.616 RON -43.52% față de anul precedent
Profit net
68.136 RON +66.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
100.838 RON -55.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 194.064 RON. Profit: 41.038 RON

Cifra de afaceri: 194.064 RON. Profit: 41.038 RON

Cifra de afaceri
194.064 RON +71.43% față de anul precedent
Profit net
41.038 RON -32.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
226.292 RON -3.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 113.201 RON. Profit: 60.680 RON

Cifra de afaceri: 113.201 RON. Profit: 60.680 RON

Cifra de afaceri
113.201 RON -19.77% față de anul precedent
Profit net
60.680 RON +24.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
233.577 RON -20.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 141.098 RON. Profit: 48.747 RON

Cifra de afaceri: 141.098 RON. Profit: 48.747 RON

Cifra de afaceri
141.098 RON -1.84% față de anul precedent
Profit net
48.747 RON +448.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
294.446 RON -20.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 143.736 RON. Profit: 8.893 RON

Cifra de afaceri: 143.736 RON. Profit: 8.893 RON

Cifra de afaceri
143.736 RON +30.61% față de anul precedent
Profit net
8.893 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
372.336 RON -2.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 110.052 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 110.052 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
110.052 RON -9.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.010 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
380.992 RON +2.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 122.201 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 122.201 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
122.201 RON -9.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
57.444 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
372.953 RON +16.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 135.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 135.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
135.276 RON -6.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.276 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
321.236 RON -2.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 145.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 145.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
145.165 RON -15.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
147.580 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
329.388 RON +34.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 171.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 171.015 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
171.015 RON -43.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
69.626 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
244.867 RON +40.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 300.803 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 300.803 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
300.803 RON -74.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
203.962 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
173.769 RON -34.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.178.370 RON. Profit: 49.569 RON

Cifra de afaceri: 1.178.370 RON. Profit: 49.569 RON

Cifra de afaceri
1.178.370 RON +72.95% față de anul precedent
Profit net
49.569 RON +125.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
266.089 RON +156.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 681.350 RON. Profit: 22.025 RON

Cifra de afaceri: 681.350 RON. Profit: 22.025 RON

Cifra de afaceri
681.350 RON +64.36% față de anul precedent
Profit net
22.025 RON -88.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
103.634 RON +166.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 414.542 RON. Profit: 184.101 RON

Cifra de afaceri: 414.542 RON. Profit: 184.101 RON

Cifra de afaceri
414.542 RON +1643.02% față de anul precedent
Profit net
184.101 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.910 RON +15.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 23.783 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.783 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.783 RON +271.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.200 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.782 RON +100.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 6.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.400 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.400 RON -20.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.324 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
16.877 RON +68.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 8.014 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.014 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.014 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.400 RON
Angajati
2
Datorii
9.993 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Neamţ

SPRINTVAST S.R.L.
CUI: 39914879CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Piţiligeni Com. Pipirig2018-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.953 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PELET FLAME S.R.L.
CUI: 47537460CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Tazlău Com. Tazlău2023-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.151 RON
Profit
14.059 RON
Angajati
0
VIALTODI S.R.L.
CUI: 39021629CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2018-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.329 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
E.D.L. TRANS SRL
CUI: 10780752CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1998-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.989 RON
Profit
34.862 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Neamţ

BISFOREST SRL
CUI: 16020209CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Hangu Com. Hangu2003-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.691.528 RON
Profit
784.304 RON
Angajati
10
ANDALEX TRANSCOM SRL
CUI: 16395071CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Ruginoasa Com. Ruginoasa2004-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.253 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PUFVAS TRANS S.R.L.
CUI: 16019980CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Vădurele Com. Alexandru cel Bun2003-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.635.633 RON
Profit
34.528 RON
Angajati
3
EURO TRANSCOR S.R.L.
CUI: 16549030CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Ruginoasa Com. Ruginoasa2004-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
516.729 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Neamţ

ACMARI S.R.L.
CUI: 16317618CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2004-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
715.089 RON
Profit
1.572 RON
Angajati
3
HORIDOR VET SRL
CUI: 16317677CAEN: 7500
Activ
NEAMŢ, Sat Hangu Com. Hangu2004-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.291 RON
Profit
89.255 RON
Angajati
2
PETRO FIN CONSTRUCT SRL
CUI: 16295285CAEN: 4100
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2004-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.474 RON
Profit
19.851 RON
Angajati
6
DALNEO SERV SRL
CUI: 16338688CAEN: 4649
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2004-04-16
fara e-Factura
ECO SECURITY SRL
CUI: 16108050CAEN: 7499
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2004-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.030 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALFAMOBIL SRL
CUI: 16611256CAEN: 9510
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2004-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
815 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DOVILG COM S.R.L.
CUI: 13333015CAEN: 6820
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2000-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
836.865 RON
Profit
34.108 RON
Angajati
4
CAIUS SRL
CUI: 20177571CAEN: 2361
Activ
NEAMŢ, Sat Tupilaţi Com. Tupilaţi2006-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.706.226 RON
Profit
4.374.063 RON
Angajati
17
CASUTA CU SARE ANASOF S.R.L.
CUI: 50320583CAEN: 9329
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2024-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.031 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul APETREI TRANS S.R.L.?

CUI-ul APETREI TRANS S.R.L. este 16317650.

Unde este sediul APETREI TRANS S.R.L.?

APETREI TRANS S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Ruginoasa Com. Ruginoasa, 617183, Sat Ruginoasa Com. Ruginoasa, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata APETREI TRANS S.R.L.?

APETREI TRANS S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a APETREI TRANS S.R.L. in 2024?

In 2024, APETREI TRANS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 109.616 RON.

Cati angajati are APETREI TRANS S.R.L.?

APETREI TRANS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are APETREI TRANS S.R.L.?

APETREI TRANS S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat APETREI TRANS S.R.L. in 2024?

APETREI TRANS S.R.L. a inregistrat un profit net de 68.136 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.