Fabricarea betonului
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 21:34
Despre MAHAG CONSTRUCT SRL
MAHAG CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Curtea de Argeş, judetul ARGEŞ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea betonului" (cod CAEN 2363), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MAHAG CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.408.573 RON, in crestere fata de anul precedent (+41.8%). Profitul net inregistrat a fost de 169.121 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 2.940.209 RON in 2008 la 4.408.573 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 4.408.573 RON
- Venituri totale
- 5.527.359 RON
- Cheltuieli totale
- 5.329.787 RON
- Profit brut
- 197.572 RON
- Profit net
- 169.121 RON
- Marja profit net
- 3,84%
- Active imobilizate
- 3.342.476 RON
- Active circulante
- 2.877.197 RON
- Stocuri
- 1.039.474 RON
- Creanțe
- 1.729.668 RON
- Casa & conturi bănci
- 108.055 RON
- Capital propriu
- 2.512.955 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş, Str. Daniel Sterescu nr. 21, 115300
- Cod postal
- 115300
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 08.04.2004
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 februarie 2022
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 4.408.573 RON
- Rezultat net
- 169.121 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 4.408.573 RON | 3.109.689 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 5.527.359 RON | 4.374.533 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 5.329.787 RON | 4.277.201 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 197.572 RON | 97.332 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 169.121 RON | 70.827 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 3.342.476 RON | 3.445.211 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.877.197 RON | 2.819.478 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 6.219.673 RON | 6.264.689 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 1.039.474 RON | 907.014 RON |
| CreanțeSume de încasat | 1.729.668 RON | 1.732.903 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 108.055 RON | 179.561 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 3.723.198 RON | 3.919.178 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 2.512.955 RON | 2.343.834 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 13 persoane | 11 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 2,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 6,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,77 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 40,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.408.573 +41,8% față de anul precedent | 5.527.359 | 5.329.787 | 197.572 +103,0% față de anul precedent | 169.121 +138,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 3.109.689 +5,9% față de anul precedent | 4.374.533 | 4.277.201 | 97.332 -10,5% față de anul precedent | 70.827 -7,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 2.936.073 -24,5% față de anul precedent | 3.697.719 | 3.588.924 | 108.795 -11,6% față de anul precedent | 76.589 -11,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 3.886.891 +8,6% față de anul precedent | 4.310.390 | 4.187.346 | 123.044 +11,6% față de anul precedent | 86.592 +15,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 3.580.346 +37,4% față de anul precedent | 3.978.028 | 3.867.781 | 110.247 +118,4% față de anul precedent | 75.076 +310,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 2.605.541 +87,3% față de anul precedent | 3.217.297 | 3.166.826 | 50.471 | 18.298 | 0 | 0 |
| 2018 | 1.391.090 +7,6% față de anul precedent | 1.982.088 | 2.261.839 | 0 | 0 | 279.751 | 297.575 |
| 2017 | 1.293.161 +1,7% față de anul precedent | 1.540.636 | 1.709.010 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 168.374 | 168.374 |
| 2016 | 1.271.526 -33,2% față de anul precedent | 1.870.376 | 1.867.805 | 2.571 -27,9% față de anul precedent | 1.657 -43,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 1.902.420 +64,3% față de anul precedent | 2.127.136 | 2.123.570 | 3.566 -55,8% față de anul precedent | 2.933 -38,2% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 1.158.131 -19,4% față de anul precedent | 1.649.554 | 1.641.490 | 8.064 | 4.746 | 0 | 0 |
| 2013 | 1.437.458 +37,7% față de anul precedent | 2.132.159 | 2.219.980 | 0 | 0 | 87.821 | 87.821 |
| 2012 | 1.043.896 -55,2% față de anul precedent | 1.079.708 | 1.248.388 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 168.680 | 168.680 |
| 2011 | 2.329.068 +21,5% față de anul precedent | 2.357.997 | 2.344.691 | 13.306 -71,2% față de anul precedent | 10.943 -68,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 1.917.350 -35,3% față de anul precedent | 1.959.507 | 1.913.260 | 46.247 +57,1% față de anul precedent | 34.448 +49,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 2.961.279 +0,7% față de anul precedent | 3.142.645 | 3.113.198 | 29.447 -8,3% față de anul precedent | 23.016 -11,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 2.940.209 | 3.331.022 | 3.298.901 | 32.121 | 26.104 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.342.476 | 2.877.197 | 6.219.673 | 1.039.474 | 1.729.668 | 108.055 |
| 2023 | 3.445.211 | 2.819.478 | 6.264.689 | 907.014 | 1.732.903 | 179.561 |
| 2022 | 3.624.015 | 2.891.868 | 6.515.883 | 931.742 | 1.855.766 | 104.360 |
| 2021 | 3.738.602 | 2.795.398 | 6.534.000 | 623.824 | 1.988.794 | 182.780 |
| 2020 | 3.819.627 | 2.830.869 | 6.650.496 | 780.809 | 1.905.411 | 144.649 |
| 2019 | 3.432.168 | 3.120.838 | 6.553.006 | 995.952 | 1.755.510 | 369.376 |
| 2018 | 3.326.660 | 2.874.500 | 6.201.160 | 795.378 | 2.045.469 | 33.653 |
| 2017 | 3.041.050 | 2.759.988 | 5.801.038 | 795.593 | 1.869.232 | 95.163 |
| 2016 | 2.439.579 | 3.165.089 | 5.604.668 | 789.242 | 2.290.916 | 84.931 |
| 2015 | 2.531.933 | 3.039.499 | 5.571.432 | 506.743 | 2.265.447 | 267.309 |
| 2014 | 1.792.018 | 3.742.935 | 5.534.953 | 467.879 | 2.429.627 | 845.429 |
| 2013 | 1.963.588 | 3.210.903 | 5.174.491 | 576.385 | 2.015.967 | 618.551 |
| 2012 | 1.952.314 | 2.918.220 | 4.870.534 | 587.410 | 1.735.290 | 595.520 |
| 2011 | 2.021.742 | 2.752.307 | 4.774.049 | 424.809 | 1.584.668 | 742.830 |
| 2010 | 1.748.115 | 2.964.743 | 4.712.858 | 776.762 | 1.492.276 | 695.705 |
| 2009 | 1.562.546 | 2.611.255 | 4.173.801 | 407.231 | 1.309.666 | 894.358 |
| 2008 | 1.444.337 | 1.758.563 | 3.202.900 | 308.892 | 1.011.230 | 438.441 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.723.198 -5,0% față de anul precedent | 2.512.955 | Neraportat | 13 +18,2% față de anul precedent |
| 2023 | 3.919.178 -7,6% față de anul precedent | 2.343.834 | Neraportat | 11 -15,4% față de anul precedent |
| 2022 | 4.241.036 -1,7% față de anul precedent | 2.273.007 | Neraportat | 13 +8,3% față de anul precedent |
| 2021 | 4.312.669 -4,3% față de anul precedent | 2.196.418 | Neraportat | 12 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 4.506.757 -1,0% față de anul precedent | 2.109.826 | Neraportat | 12 +20,0% față de anul precedent |
| 2019 | 4.551.979 +8,2% față de anul precedent | 2.034.750 | Neraportat | 10 +11,1% față de anul precedent |
| 2018 | 4.208.494 +20,7% față de anul precedent | 2.016.452 | Neraportat | 9 +28,6% față de anul precedent |
| 2017 | 3.487.010 +11,7% față de anul precedent | 2.314.028 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 3.122.266 +1,0% față de anul precedent | 2.482.402 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2015 | 3.090.687 +1,1% față de anul precedent | 2.480.745 | Neraportat | 8 -20,0% față de anul precedent |
| 2014 | 3.057.141 +13,2% față de anul precedent | 2.477.812 | Neraportat | 10 +42,9% față de anul precedent |
| 2013 | 2.701.425 +17,2% față de anul precedent | 2.473.066 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 2.304.556 +13,0% față de anul precedent | 2.565.978 | Neraportat | 7 -22,2% față de anul precedent |
| 2011 | 2.039.391 -48,9% față de anul precedent | 2.734.658 | Neraportat | 9 +80,0% față de anul precedent |
| 2010 | 3.989.143 +14,4% față de anul precedent | 723.715 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2009 | 3.487.097 +37,1% față de anul precedent | 688.954 | Neraportat | 4 -55,6% față de anul precedent |
| 2008 | 2.544.311 | 665.938 | Neraportat | 9 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| RBRELU BLĂJAN | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27748/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.408.573 RON. Profit: 169.121 RON
Cifra de afaceri: 4.408.573 RON. Profit: 169.121 RON
- Cifra de afaceri
- 4.408.573 RON +41.77% față de anul precedent
- Profit net
- 169.121 RON +138.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 +18.18% față de anul precedent
- Datorii
- 3.723.198 RON -5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.109.689 RON. Profit: 70.827 RON
Cifra de afaceri: 3.109.689 RON. Profit: 70.827 RON
- Cifra de afaceri
- 3.109.689 RON +5.91% față de anul precedent
- Profit net
- 70.827 RON -7.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 -15.38% față de anul precedent
- Datorii
- 3.919.178 RON -7.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.936.073 RON. Profit: 76.589 RON
Cifra de afaceri: 2.936.073 RON. Profit: 76.589 RON
- Cifra de afaceri
- 2.936.073 RON -24.46% față de anul precedent
- Profit net
- 76.589 RON -11.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 +8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 4.241.036 RON -1.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.886.891 RON. Profit: 86.592 RON
Cifra de afaceri: 3.886.891 RON. Profit: 86.592 RON
- Cifra de afaceri
- 3.886.891 RON +8.56% față de anul precedent
- Profit net
- 86.592 RON +15.34% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.312.669 RON -4.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.580.346 RON. Profit: 75.076 RON
Cifra de afaceri: 3.580.346 RON. Profit: 75.076 RON
- Cifra de afaceri
- 3.580.346 RON +37.41% față de anul precedent
- Profit net
- 75.076 RON +310.3% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 4.506.757 RON -0.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.605.541 RON. Profit: 18.298 RON
Cifra de afaceri: 2.605.541 RON. Profit: 18.298 RON
- Cifra de afaceri
- 2.605.541 RON +87.3% față de anul precedent
- Profit net
- 18.298 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 4.551.979 RON +8.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.391.090 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.391.090 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.391.090 RON +7.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 297.575 RON
- Angajati
- 9 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 4.208.494 RON +20.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.293.161 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.293.161 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.293.161 RON +1.7% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 168.374 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.487.010 RON +11.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.271.526 RON. Profit: 1.657 RON
Cifra de afaceri: 1.271.526 RON. Profit: 1.657 RON
- Cifra de afaceri
- 1.271.526 RON -33.16% față de anul precedent
- Profit net
- 1.657 RON -43.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 3.122.266 RON +1.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.902.420 RON. Profit: 2.933 RON
Cifra de afaceri: 1.902.420 RON. Profit: 2.933 RON
- Cifra de afaceri
- 1.902.420 RON +64.27% față de anul precedent
- Profit net
- 2.933 RON -38.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 3.090.687 RON +1.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.158.131 RON. Profit: 4.746 RON
Cifra de afaceri: 1.158.131 RON. Profit: 4.746 RON
- Cifra de afaceri
- 1.158.131 RON -19.43% față de anul precedent
- Profit net
- 4.746 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 3.057.141 RON +13.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.437.458 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.437.458 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.437.458 RON +37.7% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 87.821 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.701.425 RON +17.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.043.896 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.043.896 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.043.896 RON -55.18% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 168.680 RON
- Angajati
- 7 -22.22% față de anul precedent
- Datorii
- 2.304.556 RON +13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.329.068 RON. Profit: 10.943 RON
Cifra de afaceri: 2.329.068 RON. Profit: 10.943 RON
- Cifra de afaceri
- 2.329.068 RON +21.47% față de anul precedent
- Profit net
- 10.943 RON -68.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +80% față de anul precedent
- Datorii
- 2.039.391 RON -48.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.917.350 RON. Profit: 34.448 RON
Cifra de afaceri: 1.917.350 RON. Profit: 34.448 RON
- Cifra de afaceri
- 1.917.350 RON -35.25% față de anul precedent
- Profit net
- 34.448 RON +49.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 3.989.143 RON +14.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.961.279 RON. Profit: 23.016 RON
Cifra de afaceri: 2.961.279 RON. Profit: 23.016 RON
- Cifra de afaceri
- 2.961.279 RON +0.72% față de anul precedent
- Profit net
- 23.016 RON -11.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -55.56% față de anul precedent
- Datorii
- 3.487.097 RON +37.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.940.209 RON. Profit: 26.104 RON
Cifra de afaceri: 2.940.209 RON. Profit: 26.104 RON
- Cifra de afaceri
- 2.940.209 RON
- Profit net
- 26.104 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9
- Datorii
- 2.544.311 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082004 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAHAG CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2363 in Mun. Curtea de Argeş (ARGEŞ)
MAHAG CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2363 in Mun. Curtea de Argeş (ARGEŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.072026Mentiune · Buletin 27748/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 24.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- MAHAG CONSTRUCT SRL
- CUI
- 16322371
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.07.2026
- Registrul Comerțului
- J03/645/2004
- EUID
- ROONRC.J03/645/2004
- Sediu
- Municipiul Curtea de Argeş, Jud. Argeş, Str. DANIEL STERESCU, Nr. 21
- Județ
- Argeş
- Număr încheiere
- 584901
- Data încheierii
- 22.07.2026
- Număr dosar
- 2825123
- Data dosarului
- 16.07.2026
- Tribunal
- Arges
- Registrator
- Nicoleta BENŢA
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2825123 din 16.07.2026
- Decizie asociat unic nr. 1 din 24.06.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 2363, Argeş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2363, Argeş
Alte firme din Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MAHAG CONSTRUCT SRL?
CUI-ul MAHAG CONSTRUCT SRL este 16322371.
Unde este sediul MAHAG CONSTRUCT SRL?
MAHAG CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş, Str. Daniel Sterescu nr. 21, 115300, Mun. Curtea de Argeş, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata MAHAG CONSTRUCT SRL?
MAHAG CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MAHAG CONSTRUCT SRL in 2024?
In 2024, MAHAG CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.408.573 RON.
Cati angajati are MAHAG CONSTRUCT SRL?
MAHAG CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.
Ce activitate are MAHAG CONSTRUCT SRL?
MAHAG CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 2363 (Fabricarea betonului).
Ce profit a inregistrat MAHAG CONSTRUCT SRL in 2024?
MAHAG CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 169.121 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.