Activ

PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 16333370
CIF: 16333370
Reg. Com.: F2004000541220
CAEN: 4740
Formă: Necunoscut
Înființată: 15 aprilie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:49

Despre PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, judetul IAŞI, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii" (cod CAEN 4740), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Melodiei nr. 9C, 707410
Telefon0749375037

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Melodiei nr. 9C, 707410
Cod poștal: 707410
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Melodiei nr. 9C, 707410
Cod postal
707410
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 14.04.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2004 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2004
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4740 in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului (IAŞI)

PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4740 in Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului (IAŞI)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4740, Iaşi

SMART ON SRL
CUI: 34076704CAEN: 4740
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.485.021 RON
Profit
884.420 RON
Angajati
22
EDCONNECT SRL
CUI: 35742533CAEN: 4740
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2016-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.089.019 RON
Profit
615.769 RON
Angajati
17
ROMEST SERVICE SRL
CUI: 11565817CAEN: 4740
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1999-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.032.820 RON
Profit
405.738 RON
Angajati
4
AMAT IND. S.R.L.
CUI: 42419480CAEN: 4740
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.972.606 RON
Profit
189.095 RON
Angajati
3
ADPOS TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 39904301CAEN: 4740
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.763.393 RON
Profit
539.377 RON
Angajati
2
IAŞI IT SRL
CUI: 30767707CAEN: 4740
Activ
IAŞI, Sat Horpaz Com. Miroslava2012-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.754.547 RON
Profit
20.992 RON
Angajati
2
3C TELECOM SRL
CUI: 23523122CAEN: 4740
Activ
IAŞI, Sat Rediu Com. Rediu2008-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.733.594 RON
Profit
49.208 RON
Angajati
26
MAI NET SRL
CUI: 14116685CAEN: 4740
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2001-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.728.243 RON
Profit
185.664 RON
Angajati
7
IT TECH MASTERS SRL
CUI: 37648568CAEN: 4740
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.391.686 RON
Profit
89.749 RON
Angajati
1
SERVICE IMPACT SHOP S.R.L.
CUI: 49589198CAEN: 4740
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.304.701 RON
Profit
5.445 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 16333370.

Unde este sediul PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, Str. Melodiei nr. 9C, 707410, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Ce activitate are PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PLUGARU I. IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4740 (Comerţ cu amănuntul al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.