Activ Plătitor TVAe‑Factură

GEALIN SRL

CUI: 1633809
CIF: RO1633809
Reg. Com.: J1991000828170
CAEN: 4399
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 decembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 16:28

Despre GEALIN SRL

GEALIN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte lucrări speciale de construcții n.c.a." (cod CAEN 4399), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GEALIN SRL a raportat o cifra de afaceri de 770.299 RON, in scadere fata de anul precedent (-19.4%). Profitul net inregistrat a fost de 348.672 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
770.299 RON
Venituri totale
772.066 RON
Cheltuieli totale
406.254 RON
Profit brut
365.812 RON
Profit net
348.672 RON
Marja profit net
45,26%
Active imobilizate
42.622 RON
Active circulante
347.408 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
267.968 RON
Casa & conturi bănci
79.440 RON
Capital propriu
349.044 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Smîrdan nr. 26, 800100
Detalii adresademisol. camera1
Telefon0754323881

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Smîrdan nr. 26, 800100
Cod poștal: 800100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Smîrdan nr. 26, 800100
Detalii
demisol. camera1
Cod postal
800100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.12.1992
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
770.299 RON
Rezultat net
348.672 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 770.299 RON 956.228 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 772.066 RON 956.295 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 406.254 RON 542.261 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 365.812 RON 414.034 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 348.672 RON 404.472 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 42.622 RON 13.212 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 347.408 RON 485.088 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 390.030 RON 498.300 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 267.968 RON 138.560 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 79.440 RON 346.528 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 40.986 RON 93.456 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 349.044 RON 404.844 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active390.030RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale390.030 RON
Datorii totale40.986 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
89,4 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 770.299 -19,4% față de anul precedent 772.066 406.254 365.812 -11,7% față de anul precedent 348.672 -13,8% față de anul precedent 0 0
2023 956.228 +117,8% față de anul precedent 956.295 542.261 414.034 +378,7% față de anul precedent 404.472 +391,5% față de anul precedent 0 0
2022 439.012 +5,2% față de anul precedent 442.030 355.546 86.484 -29,8% față de anul precedent 82.292 -31,0% față de anul precedent 0 0
2021 417.328 +21,4% față de anul precedent 417.341 294.130 123.211 -14,9% față de anul precedent 119.208 -15,8% față de anul precedent 0 0
2020 343.902 +28,6% față de anul precedent 343.913 199.198 144.715 +38,6% față de anul precedent 141.524 +39,1% față de anul precedent 0 0
2019 267.510 +58,9% față de anul precedent 267.518 163.101 104.417 +402,4% față de anul precedent 101.742 +432,7% față de anul precedent 0 0
2018 168.384 +52,0% față de anul precedent 168.391 147.608 20.783 19.099 0 0
2017 110.774 -74,5% față de anul precedent 110.785 220.158 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 109.373 110.481
2016 434.071 +317,7% față de anul precedent 434.075 218.639 215.436 +682,4% față de anul precedent 206.755 +746,8% față de anul precedent 0 0
2015 103.930 +26,9% față de anul precedent 103.932 76.397 27.535 +112,0% față de anul precedent 24.417 +131,9% față de anul precedent 0 0
2014 81.912 -35,4% față de anul precedent 81.915 68.927 12.988 -71,8% față de anul precedent 10.531 -73,6% față de anul precedent 0 0
2013 126.739 +101,6% față de anul precedent 130.722 84.747 45.975 -2,4% față de anul precedent 39.871 -15,4% față de anul precedent 0 0
2012 62.875 62.876 15.771 47.105 47.105 0 0
2011 0 0 12.108 0 0 12.108 12.108
2010 0 18 19.728 0 0 19.710 21.360
2009 0 0 19.066 0 0 19.066 20.533
2008 0 0 20.606 0 0 20.606 20.606

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 42.622 347.408 390.030 0 267.968 79.440
2023 13.212 485.088 498.300 0 138.560 346.528
2022 38.156 88.691 126.847 0 55.529 33.162
2021 55.056 132.970 188.026 0 78.848 54.122
2020 78.033 131.175 209.208 0 70.806 60.369
2019 104.073 117.358 221.431 0 22.200 95.158
2018 123.729 32.512 156.241 0 0 32.512
2017 5.817 69.917 75.734 0 49.151 20.766
2016 20.614 302.437 323.051 8.881 40.091 253.465
2015 4.111 66.140 70.251 5.929 34.941 25.270
2014 700 85.332 86.032 5.929 34.974 44.429
2013 0 45.239 45.239 645 35.705 8.889
2012 0 1.707 1.707 0 576 1.131
2011 0 11.833 11.833 0 11.731 102
2010 0 8.807 8.807 0 8.784 23
2009 0 5.654 5.654 0 5.646 8
2008 0 3.368 3.368 0 3.368 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 40.986 -56,1% față de anul precedent 349.044 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 93.456 +111,5% față de anul precedent 404.844 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 44.183 -35,5% față de anul precedent 82.664 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 68.446 +1,7% față de anul precedent 119.580 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 67.312 -43,6% față de anul precedent 141.896 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 119.367 -8,0% față de anul precedent 102.064 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 129.748 +89,9% față de anul precedent 26.493 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 68.340 -41,1% față de anul precedent 7.394 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 115.974 +161,4% față de anul precedent 207.077 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 44.366 -47,5% față de anul precedent 25.885 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 84.564 +55,7% față de anul precedent 1.468 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 54.301 +7,2% față de anul precedent -9.062 Neraportat 1
2012 50.640 -53,1% față de anul precedent -48.933 Neraportat 0
2011 107.871 +16,3% față de anul precedent -96.038 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 92.737 +35,9% față de anul precedent -83.930 Neraportat 1
2009 68.224 +50,3% față de anul precedent -62.570 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 45.405 -42.037 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
REROXANA- ELENA POPAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30429/2026capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 770.299 RON. Profit: 348.672 RON

Cifra de afaceri: 770.299 RON. Profit: 348.672 RON

Cifra de afaceri
770.299 RON -19.44% față de anul precedent
Profit net
348.672 RON -13.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
40.986 RON -56.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 956.228 RON. Profit: 404.472 RON

Cifra de afaceri: 956.228 RON. Profit: 404.472 RON

Cifra de afaceri
956.228 RON +117.81% față de anul precedent
Profit net
404.472 RON +391.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
93.456 RON +111.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 439.012 RON. Profit: 82.292 RON

Cifra de afaceri: 439.012 RON. Profit: 82.292 RON

Cifra de afaceri
439.012 RON +5.2% față de anul precedent
Profit net
82.292 RON -30.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
44.183 RON -35.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 417.328 RON. Profit: 119.208 RON

Cifra de afaceri: 417.328 RON. Profit: 119.208 RON

Cifra de afaceri
417.328 RON +21.35% față de anul precedent
Profit net
119.208 RON -15.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
68.446 RON +1.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 343.902 RON. Profit: 141.524 RON

Cifra de afaceri: 343.902 RON. Profit: 141.524 RON

Cifra de afaceri
343.902 RON +28.56% față de anul precedent
Profit net
141.524 RON +39.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
67.312 RON -43.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 267.510 RON. Profit: 101.742 RON

Cifra de afaceri: 267.510 RON. Profit: 101.742 RON

Cifra de afaceri
267.510 RON +58.87% față de anul precedent
Profit net
101.742 RON +432.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
119.367 RON -8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 168.384 RON. Profit: 19.099 RON

Cifra de afaceri: 168.384 RON. Profit: 19.099 RON

Cifra de afaceri
168.384 RON +52.01% față de anul precedent
Profit net
19.099 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
129.748 RON +89.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 110.774 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 110.774 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
110.774 RON -74.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
110.481 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
68.340 RON -41.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 434.071 RON. Profit: 206.755 RON

Cifra de afaceri: 434.071 RON. Profit: 206.755 RON

Cifra de afaceri
434.071 RON +317.66% față de anul precedent
Profit net
206.755 RON +746.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
115.974 RON +161.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 103.930 RON. Profit: 24.417 RON

Cifra de afaceri: 103.930 RON. Profit: 24.417 RON

Cifra de afaceri
103.930 RON +26.88% față de anul precedent
Profit net
24.417 RON +131.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.366 RON -47.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 81.912 RON. Profit: 10.531 RON

Cifra de afaceri: 81.912 RON. Profit: 10.531 RON

Cifra de afaceri
81.912 RON -35.37% față de anul precedent
Profit net
10.531 RON -73.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
84.564 RON +55.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 126.739 RON. Profit: 39.871 RON

Cifra de afaceri: 126.739 RON. Profit: 39.871 RON

Cifra de afaceri
126.739 RON +101.57% față de anul precedent
Profit net
39.871 RON -15.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
54.301 RON +7.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 62.875 RON. Profit: 47.105 RON

Cifra de afaceri: 62.875 RON. Profit: 47.105 RON

Cifra de afaceri
62.875 RON
Profit net
47.105 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
50.640 RON -53.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.108 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
107.871 RON +16.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.360 RON
Angajati
1
Datorii
92.737 RON +35.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.533 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
68.224 RON +50.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.606 RON
Angajati
1
Datorii
45.405 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

13.082026Mentiune · Buletin 30429/2026capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

capital social; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GEALIN SRL
CUI
1633809
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
13.08.2026
Registrul Comerțului
J1991000828170
EUID
ROONRC.J1991000828170
Sediu
Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, Strada SMÎRDAN, Nr. 26, demisol, camera1
Județ
Galaţi
Număr încheiere
641194
Data încheierii
13.08.2026
Număr dosar
3067722
Data dosarului
04.08.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Daniela Miloiu

Subiecte

capital social, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3067722 din 04.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 03.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30429/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4399, Galaţi

MONTAGGI SYSTEM BLÎNDU S.R.L.
CUI: 38714953CAEN: 4399
Activ
GALAŢI, Sat Valea Mărului Com. Valea Mărului2018-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
881.936 RON
Profit
480.807 RON
Angajati
2
TOTAL ROPE ACCESS S.R.L.
CUI: 49513904CAEN: 4399
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
617.396 RON
Profit
443.641 RON
Angajati
1
ISOCOOL BY CANDY S.R.L.
CUI: 48136814CAEN: 4399
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2023-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.644.571 RON
Profit
833.430 RON
Angajati
4
IZOSUPERIOR SRL
CUI: 36836776CAEN: 4399
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2016-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.265 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4399, Galaţi

ICMRS S.A.
CUI: 1633620CAEN: 4399
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.650 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
UTCON SA
CUI: 2675497CAEN: 4399
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1993-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
413.869 RON
Profit
1.194.782 RON
Angajati
1
CONSTRUCTOR SRL
CUI: 1629328CAEN: 4399
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.903 RON
Profit
107.135 RON
Angajati
2
TO-PREST-CONSTRUCT SRL
CUI: 6130670CAEN: 4399
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1994-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.154.228 RON
Profit
26.253 RON
Angajati
8

Alte firme din Galaţi

IMPACS SRL
CUI: 1633680
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-04
fara e-Factura
COMAT GALATI SA
CUI: 1633876CAEN: 4686
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.216.311 RON
Profit
219.807 RON
Angajati
14
HUMANITAS M.A. S.R.L.
CUI: 1633205CAEN: 4773
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.550 RON
Profit
23.648 RON
Angajati
0
CONEX SRL
CUI: 1635028CAEN: 6812
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
905.633 RON
Profit
101.370 RON
Angajati
5
LIBERTATEA SRL
CUI: 1627548CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.000 RON
Profit
17.534 RON
Angajati
0
NOLDEN 95 SRL
CUI: 7029101CAEN: 4532
Activ
GALAŢI, Sat Matca Com. Matca1995-03-02
fara e-Factura
JACRAL ST ASOCIAT S.R.L.
CUI: 40552349CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2019-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
537.162 RON
Profit
23.204 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GEALIN SRL?

CUI-ul GEALIN SRL este 1633809.

Unde este sediul GEALIN SRL?

GEALIN SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Smîrdan nr. 26, 800100, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata GEALIN SRL?

GEALIN SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GEALIN SRL in 2024?

In 2024, GEALIN SRL a raportat o cifra de afaceri de 770.299 RON.

Cati angajati are GEALIN SRL?

GEALIN SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are GEALIN SRL?

GEALIN SRL are codul CAEN principal 4399 (Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.).

Ce profit a inregistrat GEALIN SRL in 2024?

GEALIN SRL a inregistrat un profit net de 348.672 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.