Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 02:09
Despre CEDEXX SERVICES SRL
CEDEXX SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul" (cod CAEN 6220), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CEDEXX SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 152.644 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.6%). Profitul net inregistrat a fost de 49.131 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 75.170 RON in 2009 la 152.644 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 152.644 RON
- Venituri totale
- 152.644 RON
- Cheltuieli totale
- 95.631 RON
- Profit brut
- 57.013 RON
- Profit net
- 49.131 RON
- Marja profit net
- 32,19%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 441.297 RON
- Stocuri
- 5.398 RON
- Creanțe
- 406.661 RON
- Casa & conturi bănci
- 29.238 RON
- Capital propriu
- 428.652 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Serg. Gheorghe Lăţea nr. 14, 61668
- Cod postal
- 61668
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 21.04.2004
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 3 martie 2017
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 29 octombrie 2016
- Data reactivare
- 17 februarie 2017
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2009 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 152.644 RON
- Rezultat net
- 49.131 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 152.644 RON | 151.708 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 152.644 RON | 151.718 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 95.631 RON | 106.300 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 57.013 RON | 45.418 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 49.131 RON | 37.516 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 441.297 RON | 390.376 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 441.297 RON | 390.376 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 5.398 RON | 5.945 RON |
| CreanțeSume de încasat | 406.661 RON | 360.407 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 29.238 RON | 24.024 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 12.645 RON | 10.855 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 428.652 RON | 379.521 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 11,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 11,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 34,90 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 97,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 152.644 +0,6% față de anul precedent | 152.644 | 95.631 | 57.013 +25,5% față de anul precedent | 49.131 +31,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 151.708 +27,0% față de anul precedent | 151.718 | 106.300 | 45.418 +7,4% față de anul precedent | 37.516 -3,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 119.497 +6,9% față de anul precedent | 119.505 | 77.230 | 42.275 +147,6% față de anul precedent | 38.690 +182,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 111.805 -8,4% față de anul precedent | 111.805 | 94.729 | 17.076 -35,8% față de anul precedent | 13.721 -40,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 122.042 -13,6% față de anul precedent | 122.042 | 95.439 | 26.603 -18,5% față de anul precedent | 22.941 -21,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 141.275 -35,9% față de anul precedent | 141.359 | 108.732 | 32.627 -29,1% față de anul precedent | 29.266 -33,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 220.288 -17,3% față de anul precedent | 220.304 | 174.287 | 46.017 -21,1% față de anul precedent | 43.813 -13,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 266.475 +7,3% față de anul precedent | 266.475 | 208.152 | 58.323 +179,0% față de anul precedent | 50.329 +274,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 248.409 +6,5% față de anul precedent | 248.409 | 227.505 | 20.904 -55,1% față de anul precedent | 13.453 -66,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 233.216 +3,0% față de anul precedent | 233.216 | 186.637 | 46.579 +24,8% față de anul precedent | 39.583 +29,6% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 226.378 +135,1% față de anul precedent | 226.378 | 189.044 | 37.334 +403,8% față de anul precedent | 30.543 +593,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 96.311 -3,3% față de anul precedent | 96.311 | 88.901 | 7.410 -77,3% față de anul precedent | 4.402 -83,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 99.643 +104,8% față de anul precedent | 99.643 | 67.018 | 32.625 | 25.907 | 0 | 0 |
| 2011 | 48.660 -4,2% față de anul precedent | 48.661 | 57.727 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 9.066 | 9.102 |
| 2010 | 50.785 -32,4% față de anul precedent | 50.786 | 44.901 | 5.885 -62,4% față de anul precedent | 2.299 -77,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 75.170 | 75.171 | 59.525 | 15.646 | 10.265 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 441.297 | 441.297 | 5.398 | 406.661 | 29.238 |
| 2023 | 0 | 390.376 | 390.376 | 5.945 | 360.407 | 24.024 |
| 2022 | 0 | 358.757 | 358.757 | 5.621 | 325.973 | 27.163 |
| 2021 | 0 | 320.700 | 320.700 | 5.313 | 277.500 | 37.887 |
| 2020 | 0 | 300.388 | 300.388 | 2.994 | 46.426 | 250.968 |
| 2019 | 0 | 287.823 | 287.823 | 2.896 | 45.052 | 239.875 |
| 2018 | 0 | 275.025 | 275.025 | 11.968 | 63.541 | 199.516 |
| 2017 | 0 | 234.764 | 234.764 | 9.354 | 25.523 | 199.887 |
| 2016 | 0 | 201.802 | 201.802 | 7.639 | 33.185 | 160.978 |
| 2015 | 2.086 | 206.681 | 208.767 | 7.639 | 51.128 | 147.914 |
| 2014 | 9.162 | 149.045 | 158.207 | 7.639 | 79.048 | 62.358 |
| 2013 | 10.140 | 94.191 | 104.331 | 7.639 | 28.780 | 57.772 |
| 2012 | 8.763 | 85.100 | 93.863 | 4.744 | 37.159 | 43.197 |
| 2011 | 2.390 | 60.168 | 62.558 | 250 | 20.276 | 39.642 |
| 2010 | 447 | 75.718 | 76.165 | 3.661 | 16.991 | 55.066 |
| 2009 | 2.176 | 74.927 | 77.103 | 7.151 | 21.515 | 46.261 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.645 +16,5% față de anul precedent | 428.652 | Neraportat | 1 |
| 2023 | 10.855 -35,2% față de anul precedent | 379.521 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 16.752 -3,6% față de anul precedent | 342.005 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 17.385 +61,1% față de anul precedent | 303.315 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 10.794 -49,0% față de anul precedent | 289.594 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 21.170 -27,6% față de anul precedent | 266.653 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 29.219 -10,8% față de anul precedent | 237.387 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 32.772 -34,6% față de anul precedent | 193.573 | Neraportat | 1 |
| 2016 | 50.139 -28,9% față de anul precedent | 143.244 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 70.557 +18,4% față de anul precedent | 129.791 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 59.580 +38,0% față de anul precedent | 90.208 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 43.160 -3,5% față de anul precedent | 59.665 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 44.710 +13,7% față de anul precedent | 55.263 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 39.312 +4,3% față de anul precedent | 29.356 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 37.706 -7,9% față de anul precedent | 38.459 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 40.943 | 36.160 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| DCDANIEL-IRINEL CHIRILA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35670/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date administrator persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 152.644 RON. Profit: 49.131 RON
Cifra de afaceri: 152.644 RON. Profit: 49.131 RON
- Cifra de afaceri
- 152.644 RON +0.62% față de anul precedent
- Profit net
- 49.131 RON +30.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 12.645 RON +16.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 151.708 RON. Profit: 37.516 RON
Cifra de afaceri: 151.708 RON. Profit: 37.516 RON
- Cifra de afaceri
- 151.708 RON +26.96% față de anul precedent
- Profit net
- 37.516 RON -3.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 10.855 RON -35.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 119.497 RON. Profit: 38.690 RON
Cifra de afaceri: 119.497 RON. Profit: 38.690 RON
- Cifra de afaceri
- 119.497 RON +6.88% față de anul precedent
- Profit net
- 38.690 RON +181.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 16.752 RON -3.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 111.805 RON. Profit: 13.721 RON
Cifra de afaceri: 111.805 RON. Profit: 13.721 RON
- Cifra de afaceri
- 111.805 RON -8.39% față de anul precedent
- Profit net
- 13.721 RON -40.19% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 17.385 RON +61.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 122.042 RON. Profit: 22.941 RON
Cifra de afaceri: 122.042 RON. Profit: 22.941 RON
- Cifra de afaceri
- 122.042 RON -13.61% față de anul precedent
- Profit net
- 22.941 RON -21.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 10.794 RON -49.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 141.275 RON. Profit: 29.266 RON
Cifra de afaceri: 141.275 RON. Profit: 29.266 RON
- Cifra de afaceri
- 141.275 RON -35.87% față de anul precedent
- Profit net
- 29.266 RON -33.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 21.170 RON -27.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 220.288 RON. Profit: 43.813 RON
Cifra de afaceri: 220.288 RON. Profit: 43.813 RON
- Cifra de afaceri
- 220.288 RON -17.33% față de anul precedent
- Profit net
- 43.813 RON -12.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 29.219 RON -10.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 266.475 RON. Profit: 50.329 RON
Cifra de afaceri: 266.475 RON. Profit: 50.329 RON
- Cifra de afaceri
- 266.475 RON +7.27% față de anul precedent
- Profit net
- 50.329 RON +274.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 32.772 RON -34.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 248.409 RON. Profit: 13.453 RON
Cifra de afaceri: 248.409 RON. Profit: 13.453 RON
- Cifra de afaceri
- 248.409 RON +6.51% față de anul precedent
- Profit net
- 13.453 RON -66.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 50.139 RON -28.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 233.216 RON. Profit: 39.583 RON
Cifra de afaceri: 233.216 RON. Profit: 39.583 RON
- Cifra de afaceri
- 233.216 RON +3.02% față de anul precedent
- Profit net
- 39.583 RON +29.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 70.557 RON +18.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 226.378 RON. Profit: 30.543 RON
Cifra de afaceri: 226.378 RON. Profit: 30.543 RON
- Cifra de afaceri
- 226.378 RON +135.05% față de anul precedent
- Profit net
- 30.543 RON +593.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 59.580 RON +38.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 96.311 RON. Profit: 4.402 RON
Cifra de afaceri: 96.311 RON. Profit: 4.402 RON
- Cifra de afaceri
- 96.311 RON -3.34% față de anul precedent
- Profit net
- 4.402 RON -83.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 43.160 RON -3.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 99.643 RON. Profit: 25.907 RON
Cifra de afaceri: 99.643 RON. Profit: 25.907 RON
- Cifra de afaceri
- 99.643 RON +104.77% față de anul precedent
- Profit net
- 25.907 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 44.710 RON +13.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 48.660 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 48.660 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 48.660 RON -4.18% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 9.102 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 39.312 RON +4.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 50.785 RON. Profit: 2.299 RON
Cifra de afaceri: 50.785 RON. Profit: 2.299 RON
- Cifra de afaceri
- 50.785 RON -32.44% față de anul precedent
- Profit net
- 2.299 RON -77.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 37.706 RON -7.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 75.170 RON. Profit: 10.265 RON
Cifra de afaceri: 75.170 RON. Profit: 10.265 RON
- Cifra de afaceri
- 75.170 RON
- Profit net
- 10.265 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 40.943 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
28.092026Mentiune · Buletin 35670/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date administrator persoane împuternicite
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 31.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- CEDEXX SERVICES SRL
- CUI
- 16350517
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 28.09.2026
- Registrul Comerțului
- J40/6316/2004
- EUID
- ROONRC.J40/6316/2004
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 6, Str. Serg. Lăţea Gheorghe, Nr. 14, Bl. C35, Scara 1, Etaj 5, Ap. 36
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 762639
- Data încheierii
- 28.09.2026
- Număr dosar
- 3483735
- Data dosarului
- 01.09.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Florenta Iuliana Babita
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3483735 din 01.09.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6220, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6220, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CEDEXX SERVICES SRL?
CUI-ul CEDEXX SERVICES SRL este 16350517.
Unde este sediul CEDEXX SERVICES SRL?
CEDEXX SERVICES SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Serg. Gheorghe Lăţea nr. 14, 61668, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata CEDEXX SERVICES SRL?
CEDEXX SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CEDEXX SERVICES SRL in 2024?
In 2024, CEDEXX SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 152.644 RON.
Cati angajati are CEDEXX SERVICES SRL?
CEDEXX SERVICES SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are CEDEXX SERVICES SRL?
CEDEXX SERVICES SRL are codul CAEN principal 6220 (Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul).
Ce profit a inregistrat CEDEXX SERVICES SRL in 2024?
CEDEXX SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 49.131 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.