Activ e‑Factură

ONYZA-CRIS SRL

CUI: 16371099
CIF: 16371099
Reg. Com.: J2004006112134
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 aprilie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:31

Despre ONYZA-CRIS SRL

ONYZA-CRIS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Corbu Com. Corbu, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ONYZA-CRIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 69.315 RON, in scadere fata de anul precedent (-17.2%). Profitul net inregistrat a fost de 7.619 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 59.301 RON in 2008 la 69.315 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
69.315 RON
Venituri totale
69.315 RON
Cheltuieli totale
60.216 RON
Profit brut
9.099 RON
Profit net
7.619 RON
Marja profit net
10,99%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
11.570 RON
Stocuri
7.022 RON
Creanțe
168 RON
Casa & conturi bănci
4.380 RON
Capital propriu
7.859 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Sat Corbu Com. Corbu, Str. Principală nr. 256, 907085
Telefon0241765393

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Sat Corbu Com. Corbu, Str. Principală nr. 256, 907085
Cod poștal: 907085
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Sat Corbu Com. Corbu, Str. Principală nr. 256, 907085
Cod postal
907085
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.04.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
69.315 RON
Rezultat net
7.619 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 69.315 RON 83.756 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 69.315 RON 83.756 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 60.216 RON 72.275 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.099 RON 11.481 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.619 RON 9.508 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.570 RON 10.777 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.570 RON 10.777 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 7.022 RON 8.217 RON
CreanțeSume de încasat 168 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.380 RON 2.560 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.711 RON 1.029 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.859 RON 9.748 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.570RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

32,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.570 RON
Datorii totale3.711 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
65,9 %Profit net / active totale
ROE
96,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
67,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 69.315 -17,2% față de anul precedent 69.315 60.216 9.099 -20,8% față de anul precedent 7.619 -19,9% față de anul precedent 0 0
2023 83.756 +23,2% față de anul precedent 83.756 72.275 11.481 +11,1% față de anul precedent 9.508 +14,0% față de anul precedent 0 0
2022 67.974 +9,4% față de anul precedent 67.974 57.637 10.337 +9,3% față de anul precedent 8.338 +10,0% față de anul precedent 0 0
2021 62.142 +20,2% față de anul precedent 62.341 52.887 9.454 +15,2% față de anul precedent 7.583 +12,6% față de anul precedent 0 0
2020 51.682 -7,8% față de anul precedent 51.891 43.681 8.210 -31,7% față de anul precedent 6.734 -34,9% față de anul precedent 0 0
2019 56.050 +26,1% față de anul precedent 56.188 44.166 12.022 +101,1% față de anul precedent 10.336 +122,7% față de anul precedent 0 0
2018 44.450 -11,7% față de anul precedent 44.541 38.564 5.977 -28,9% față de anul precedent 4.641 -32,7% față de anul precedent 0 0
2017 50.355 -7,9% față de anul precedent 50.396 41.987 8.409 -7,8% față de anul precedent 6.897 -7,7% față de anul precedent 0 0
2016 54.681 -18,9% față de anul precedent 54.851 45.734 9.117 -33,7% față de anul precedent 7.473 -36,2% față de anul precedent 0 0
2015 67.406 +48,4% față de anul precedent 67.435 53.691 13.744 +68,8% față de anul precedent 11.721 +72,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 45.413 +1,9% față de anul precedent 45.465 37.323 8.142 +106,9% față de anul precedent 6.778 +156,4% față de anul precedent 0 0
2013 44.558 -18,3% față de anul precedent 44.632 40.696 3.936 -54,0% față de anul precedent 2.644 -63,2% față de anul precedent 0 0
2012 54.529 +10,5% față de anul precedent 54.529 45.971 8.558 +30,6% față de anul precedent 7.189 +31,2% față de anul precedent 0 0
2011 49.346 -11,9% față de anul precedent 49.346 42.792 6.554 -11,6% față de anul precedent 5.479 +42,0% față de anul precedent 0 0
2010 56.003 +3,0% față de anul precedent 56.003 48.591 7.412 -3,4% față de anul precedent 3.859 -15,7% față de anul precedent 0 0
2009 54.386 -8,3% față de anul precedent 54.386 46.711 7.675 +59,9% față de anul precedent 4.578 +15,2% față de anul precedent 0 0
2008 59.301 59.301 54.501 4.800 3.973 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 11.570 11.570 7.022 168 4.380
2023 0 10.777 10.777 8.217 0 2.560
2022 0 10.024 10.024 8.681 0 1.343
2021 0 8.522 8.522 5.673 0 2.849
2020 0 17.531 17.531 9.103 0 8.428
2019 0 11.334 11.334 4.385 0 6.949
2018 0 13.174 13.174 9.012 0 4.162
2017 0 7.662 7.662 2.459 0 5.203
2016 0 8.209 8.209 6.956 0 1.253
2015 0 13.936 13.936 4.594 0 9.342
2014 0 9.304 9.304 7.919 0 1.385
2013 0 10.771 10.771 4.639 0 6.132
2012 178 13.578 13.756 6.865 0 6.713
2011 535 8.316 8.851 7.445 0 871
2010 1.249 3.053 4.302 1.764 0 1.289
2009 1.963 7.928 9.891 5.532 0 2.396
2008 0 7.821 7.821 4.909 0 2.912

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.711 +260,6% față de anul precedent 7.859 Neraportat 0
2023 1.029 -28,8% față de anul precedent 9.748 Neraportat 0
2022 1.446 +106,9% față de anul precedent 8.578 Neraportat 0
2021 699 -93,4% față de anul precedent 7.823 Neraportat 0
2020 10.557 +1.292,7% față de anul precedent 6.974 Neraportat 0
2019 758 -90,9% față de anul precedent 10.576 Neraportat 0
2018 8.293 +1.479,6% față de anul precedent 4.881 Neraportat 0
2017 525 +5,9% față de anul precedent 7.137 Neraportat 0
2016 496 -74,9% față de anul precedent 7.713 Neraportat 0
2015 1.975 -13,6% față de anul precedent 11.961 Neraportat 0
2014 2.287 +227,7% față de anul precedent 7.017 Neraportat 0
2013 698 -17,7% față de anul precedent 10.073 Neraportat 0
2012 848 -72,9% față de anul precedent 12.908 Neraportat 0
2011 3.132 +1.442,9% față de anul precedent 5.719 Neraportat 0
2010 203 -96,0% față de anul precedent 4.099 Neraportat 0
2009 5.073 +40,6% față de anul precedent 4.818 Neraportat 0
2008 3.608 4.213 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 69.315 RON. Profit: 7.619 RON

Cifra de afaceri: 69.315 RON. Profit: 7.619 RON

Cifra de afaceri
69.315 RON -17.24% față de anul precedent
Profit net
7.619 RON -19.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.711 RON +260.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 83.756 RON. Profit: 9.508 RON

Cifra de afaceri: 83.756 RON. Profit: 9.508 RON

Cifra de afaceri
83.756 RON +23.22% față de anul precedent
Profit net
9.508 RON +14.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.029 RON -28.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 67.974 RON. Profit: 8.338 RON

Cifra de afaceri: 67.974 RON. Profit: 8.338 RON

Cifra de afaceri
67.974 RON +9.38% față de anul precedent
Profit net
8.338 RON +9.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.446 RON +106.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 62.142 RON. Profit: 7.583 RON

Cifra de afaceri: 62.142 RON. Profit: 7.583 RON

Cifra de afaceri
62.142 RON +20.24% față de anul precedent
Profit net
7.583 RON +12.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
699 RON -93.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 51.682 RON. Profit: 6.734 RON

Cifra de afaceri: 51.682 RON. Profit: 6.734 RON

Cifra de afaceri
51.682 RON -7.79% față de anul precedent
Profit net
6.734 RON -34.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.557 RON +1292.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 56.050 RON. Profit: 10.336 RON

Cifra de afaceri: 56.050 RON. Profit: 10.336 RON

Cifra de afaceri
56.050 RON +26.1% față de anul precedent
Profit net
10.336 RON +122.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
758 RON -90.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 44.450 RON. Profit: 4.641 RON

Cifra de afaceri: 44.450 RON. Profit: 4.641 RON

Cifra de afaceri
44.450 RON -11.73% față de anul precedent
Profit net
4.641 RON -32.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.293 RON +1479.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 50.355 RON. Profit: 6.897 RON

Cifra de afaceri: 50.355 RON. Profit: 6.897 RON

Cifra de afaceri
50.355 RON -7.91% față de anul precedent
Profit net
6.897 RON -7.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
525 RON +5.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 54.681 RON. Profit: 7.473 RON

Cifra de afaceri: 54.681 RON. Profit: 7.473 RON

Cifra de afaceri
54.681 RON -18.88% față de anul precedent
Profit net
7.473 RON -36.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
496 RON -74.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 67.406 RON. Profit: 11.721 RON

Cifra de afaceri: 67.406 RON. Profit: 11.721 RON

Cifra de afaceri
67.406 RON +48.43% față de anul precedent
Profit net
11.721 RON +72.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.975 RON -13.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 45.413 RON. Profit: 6.778 RON

Cifra de afaceri: 45.413 RON. Profit: 6.778 RON

Cifra de afaceri
45.413 RON +1.92% față de anul precedent
Profit net
6.778 RON +156.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.287 RON +227.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 44.558 RON. Profit: 2.644 RON

Cifra de afaceri: 44.558 RON. Profit: 2.644 RON

Cifra de afaceri
44.558 RON -18.29% față de anul precedent
Profit net
2.644 RON -63.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
698 RON -17.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 54.529 RON. Profit: 7.189 RON

Cifra de afaceri: 54.529 RON. Profit: 7.189 RON

Cifra de afaceri
54.529 RON +10.5% față de anul precedent
Profit net
7.189 RON +31.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
848 RON -72.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 49.346 RON. Profit: 5.479 RON

Cifra de afaceri: 49.346 RON. Profit: 5.479 RON

Cifra de afaceri
49.346 RON -11.89% față de anul precedent
Profit net
5.479 RON +41.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.132 RON +1442.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 56.003 RON. Profit: 3.859 RON

Cifra de afaceri: 56.003 RON. Profit: 3.859 RON

Cifra de afaceri
56.003 RON +2.97% față de anul precedent
Profit net
3.859 RON -15.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
203 RON -96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 54.386 RON. Profit: 4.578 RON

Cifra de afaceri: 54.386 RON. Profit: 4.578 RON

Cifra de afaceri
54.386 RON -8.29% față de anul precedent
Profit net
4.578 RON +15.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.073 RON +40.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 59.301 RON. Profit: 3.973 RON

Cifra de afaceri: 59.301 RON. Profit: 3.973 RON

Cifra de afaceri
59.301 RON
Profit net
3.973 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.608 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataONYZA-CRIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Corbu Com. Corbu (CONSTANŢA)

ONYZA-CRIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Corbu Com. Corbu (CONSTANŢA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Constanţa

ELSEMODE SRL
CUI: 4514136CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Hârşova1993-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.478 RON
Profit
3.673 RON
Angajati
0
DARIA MILENIUM SRL
CUI: 33182375CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Dunăreni Com. Aliman2014-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.106 RON
Profit
9.709 RON
Angajati
0
ALBOTĂ MARKET S.R.L.
CUI: 50435613CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Vârtop Com. Albeşti2024-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.575 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OMER STYLE S.R.L.
CUI: 25962795CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2009-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.711 RON
Profit
41.327 RON
Angajati
0
ANDREEA G. DIVERS SRL
CUI: 18911969CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Cernavodă2006-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.512 RON
Profit
3.061 RON
Angajati
0
BOPEL EUXIN S.R.L.
CUI: 41240590CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.614 RON
Profit
1.018 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Constanţa

EDIMO MVE COMPANY SRL
CUI: 16332022CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Pantelimon Com. Pantelimon2004-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
798.109 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
SYLCODOR S.R.L.
CUI: 16400453CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
795.712 RON
Profit
4.697 RON
Angajati
2
KASPIK SRL
CUI: 16314271CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2004-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
466 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANDRA & DAN TRADE SRL
CUI: 16400593CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2004-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.894.363 RON
Profit
39.182 RON
Angajati
5

Alte firme din Constanţa

ELECTRO-LIGHT SRL
CUI: 16371080CAEN: 4712
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie2004-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.852 RON
Profit
13.390 RON
Angajati
1
MIROTEX COM SRL
CUI: 16371129CAEN: 4690
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.955.875 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
IMAGO STUDIO SRL
CUI: 16358332CAEN: 5911
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.183.865 RON
Profit
234.288 RON
Angajati
8
TOMIS RESEARCH CENTER SRL
CUI: 16400240CAEN: 9122
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BELLIN STYLE SRL
CUI: 16209330CAEN: 9622
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.420 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AQUA INVEST S.A.
CUI: 16542105CAEN: 4683
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.450.439 RON
Profit
3.473.792 RON
Angajati
13
ALMACLIMA SRL
CUI: 14772507CAEN: 4322
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2002-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.583.115 RON
Profit
103.472 RON
Angajati
14
IONUŢ - LAURA SRL
CUI: 18036538CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.909 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALEAND SOLUTIONS SRL
CUI: 36737080CAEN: 7022
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.000 RON
Profit
117.421 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ONYZA-CRIS SRL?

CUI-ul ONYZA-CRIS SRL este 16371099.

Unde este sediul ONYZA-CRIS SRL?

ONYZA-CRIS SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Corbu Com. Corbu, Str. Principală nr. 256, 907085, Sat Corbu Com. Corbu, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata ONYZA-CRIS SRL?

ONYZA-CRIS SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ONYZA-CRIS SRL in 2024?

In 2024, ONYZA-CRIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 69.315 RON.

Ce activitate are ONYZA-CRIS SRL?

ONYZA-CRIS SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat ONYZA-CRIS SRL in 2024?

ONYZA-CRIS SRL a inregistrat un profit net de 7.619 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.