Activ

ITIMIA PROFESIONAL S.R.L.

CUI: 16390325
CIF: 16390325
Reg. Com.: J08/966/2004
CAEN: 8122
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 mai 2004 · 22 ani
Distribuie:

Activități specializate de curățenie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:03

Despre ITIMIA PROFESIONAL S.R.L.

ITIMIA PROFESIONAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități specializate de curățenie" (cod CAEN 8122), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ITIMIA PROFESIONAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 26.992 RON, in scadere fata de anul precedent (-21.1%). Profitul net inregistrat a fost de 14.371 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 131.247 RON in 2008 la 26.992 RON in 2024. Datoriile raportate (120.590 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
26.992 RON
Venituri totale
26.992 RON
Cheltuieli totale
8.953 RON
Profit brut
18.039 RON
Profit net
14.371 RON
Marja profit net
53,24%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
146.604 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
136.578 RON
Casa & conturi bănci
10.026 RON
Capital propriu
26.014 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Bld. Griviţei nr. 43, 500177
Telefon0268426740

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Bld. Griviţei nr. 43, 500177
Cod poștal: 500177
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Bld. Griviţei nr. 43, 500177
Cod postal
500177
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.05.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
26.992 RON
Rezultat net
14.371 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 26.992 RON 34.209 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 26.992 RON 34.209 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 8.953 RON 33.743 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 18.039 RON 466 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 14.371 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 82 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 146.604 RON 702.286 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 146.604 RON 702.286 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 136.578 RON 702.131 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.026 RON 155 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 120.590 RON 54.482 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 26.014 RON 647.804 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active146.604RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

82,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale146.604 RON
Datorii totale120.590 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,8 %Profit net / active totale
ROE
55,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
17,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 26.992 -21,1% față de anul precedent 26.992 8.953 18.039 +3.771,0% față de anul precedent 14.371 0 0
2023 34.209 +47,4% față de anul precedent 34.209 33.743 466 0 0 82
2022 23.210 +82,7% față de anul precedent 23.210 30.540 0 0 7.330 7.562
2021 12.706 +17,1% față de anul precedent 12.706 17.770 0 0 5.064 5.188
2020 10.853 -58,7% față de anul precedent 10.853 27.263 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.410 16.519
2019 26.296 -21,4% față de anul precedent 26.296 7.686 18.610 +1,9% față de anul precedent 17.822 +5,8% față de anul precedent 0 0
2018 33.469 -13,0% față de anul precedent 46.910 28.651 18.259 +32,6% față de anul precedent 16.852 +33,5% față de anul precedent 0 0
2017 38.481 -24,1% față de anul precedent 38.481 24.706 13.775 -64,2% față de anul precedent 12.621 -65,9% față de anul precedent 0 0
2016 50.727 -30,3% față de anul precedent 50.727 12.232 38.495 -19,0% față de anul precedent 36.973 -13,9% față de anul precedent 0 0
2015 72.795 -6,7% față de anul precedent 72.795 25.295 47.500 42.929 Neraportat 0
2014 78.040 -65,2% față de anul precedent 89.341 118.574 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 29.233 29.233
2013 224.530 -55,7% față de anul precedent 233.866 206.846 27.020 -71,1% față de anul precedent 19.740 -73,8% față de anul precedent 0 0
2012 507.230 +12,3% față de anul precedent 522.970 429.534 93.436 -63,2% față de anul precedent 75.294 -64,7% față de anul precedent 0 0
2011 451.555 +7,7% față de anul precedent 470.784 216.836 253.948 +25,9% față de anul precedent 213.033 +27,6% față de anul precedent 0 0
2010 419.472 +20,8% față de anul precedent 419.492 217.722 201.770 +36,3% față de anul precedent 166.907 +21,3% față de anul precedent 0 0
2009 347.213 +164,6% față de anul precedent 347.233 199.246 147.987 +32.568,2% față de anul precedent 137.570 0 0
2008 131.247 136.926 136.473 453 0 0 2.828

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 146.604 146.604 0 136.578 10.026
2023 0 702.286 702.286 0 702.131 155
2022 0 681.497 681.497 0 681.131 366
2021 0 673.579 673.579 0 672.608 971
2020 0 693.051 693.051 0 692.692 359
2019 0 700.955 700.955 0 700.182 773
2018 0 694.774 694.774 0 694.022 752
2017 0 698.854 698.854 0 699.085 -231
2016 0 703.001 703.001 0 697.307 5.694
2015 504 653.620 654.124 0 652.900 720
2014 1.008 615.888 616.896 0 615.087 801
2013 41.431 616.790 658.221 0 614.440 2.350
2012 107.184 598.625 705.809 0 594.179 4.446
2011 178.079 427.126 605.205 0 423.178 3.948
2010 158.626 215.250 373.876 0 210.932 4.318
2009 58.414 160.961 219.375 5.872 48.921 106.168
2008 80.018 13.408 93.426 2.077 5.586 5.745

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 120.590 +121,3% față de anul precedent 26.014 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 54.482 +62,1% față de anul precedent 647.804 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 33.611 +85,4% față de anul precedent 647.886 Neraportat 1
2021 18.131 -58,6% față de anul precedent 655.448 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 43.818 +24,5% față de anul precedent 649.233 Neraportat 1
2019 35.203 -24,9% față de anul precedent 665.752 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 46.845 -30,9% față de anul precedent 647.929 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 67.777 -19,8% față de anul precedent 631.077 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 84.545 +16,4% față de anul precedent 618.456 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 72.641 -7,3% față de anul precedent 581.483 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 78.342 -13,4% față de anul precedent 538.554 Neraportat 2 -66,7% față de anul precedent
2013 90.434 -42,7% față de anul precedent 567.787 Neraportat 6 -64,7% față de anul precedent
2012 157.762 +19,1% față de anul precedent 548.047 Neraportat 17 +41,7% față de anul precedent
2011 132.452 +16,0% față de anul precedent 472.753 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2010 114.156 +79,4% față de anul precedent 259.720 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2009 63.619 -15,4% față de anul precedent 155.756 Neraportat 12 +71,4% față de anul precedent
2008 75.238 18.188 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MLMIHAI LIVIU HIUadministratorNeraportatăNeraportată
CIClaudiu Ioan IlielichidatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 36249/2026lichidare
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22663/2026Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale a asociaţilor avand numarul 1 din data: 17.04.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale a asociaţilor avand numarul 1 din data: 17.04.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 26.992 RON. Profit: 14.371 RON

Cifra de afaceri: 26.992 RON. Profit: 14.371 RON

Cifra de afaceri
26.992 RON -21.1% față de anul precedent
Profit net
14.371 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
120.590 RON +121.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 34.209 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.209 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.209 RON +47.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
82 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
54.482 RON +62.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 23.210 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.210 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.210 RON +82.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.562 RON
Angajati
1
Datorii
33.611 RON +85.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 12.706 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.706 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.706 RON +17.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.188 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
18.131 RON -58.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 10.853 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.853 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.853 RON -58.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.519 RON
Angajati
1
Datorii
43.818 RON +24.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 26.296 RON. Profit: 17.822 RON

Cifra de afaceri: 26.296 RON. Profit: 17.822 RON

Cifra de afaceri
26.296 RON -21.43% față de anul precedent
Profit net
17.822 RON +5.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
35.203 RON -24.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 33.469 RON. Profit: 16.852 RON

Cifra de afaceri: 33.469 RON. Profit: 16.852 RON

Cifra de afaceri
33.469 RON -13.02% față de anul precedent
Profit net
16.852 RON +33.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
46.845 RON -30.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 38.481 RON. Profit: 12.621 RON

Cifra de afaceri: 38.481 RON. Profit: 12.621 RON

Cifra de afaceri
38.481 RON -24.14% față de anul precedent
Profit net
12.621 RON -65.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
67.777 RON -19.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 50.727 RON. Profit: 36.973 RON

Cifra de afaceri: 50.727 RON. Profit: 36.973 RON

Cifra de afaceri
50.727 RON -30.32% față de anul precedent
Profit net
36.973 RON -13.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
84.545 RON +16.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 72.795 RON. Profit: 42.929 RON

Cifra de afaceri: 72.795 RON. Profit: 42.929 RON

Cifra de afaceri
72.795 RON -6.72% față de anul precedent
Profit net
42.929 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
72.641 RON -7.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 78.040 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 78.040 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
78.040 RON -65.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.233 RON
Angajati
2 -66.67% față de anul precedent
Datorii
78.342 RON -13.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 224.530 RON. Profit: 19.740 RON

Cifra de afaceri: 224.530 RON. Profit: 19.740 RON

Cifra de afaceri
224.530 RON -55.73% față de anul precedent
Profit net
19.740 RON -73.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -64.71% față de anul precedent
Datorii
90.434 RON -42.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 507.230 RON. Profit: 75.294 RON

Cifra de afaceri: 507.230 RON. Profit: 75.294 RON

Cifra de afaceri
507.230 RON +12.33% față de anul precedent
Profit net
75.294 RON -64.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +41.67% față de anul precedent
Datorii
157.762 RON +19.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 451.555 RON. Profit: 213.033 RON

Cifra de afaceri: 451.555 RON. Profit: 213.033 RON

Cifra de afaceri
451.555 RON +7.65% față de anul precedent
Profit net
213.033 RON +27.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
132.452 RON +16.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 419.472 RON. Profit: 166.907 RON

Cifra de afaceri: 419.472 RON. Profit: 166.907 RON

Cifra de afaceri
419.472 RON +20.81% față de anul precedent
Profit net
166.907 RON +21.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
114.156 RON +79.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 347.213 RON. Profit: 137.570 RON

Cifra de afaceri: 347.213 RON. Profit: 137.570 RON

Cifra de afaceri
347.213 RON +164.55% față de anul precedent
Profit net
137.570 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +71.43% față de anul precedent
Datorii
63.619 RON -15.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.102026Dizolvare · Buletin 36249/2026lichidare
Companie
ITIMIA PROFESIONAL SRL
CUI
16390325
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
01.10.2026
Registrul Comerțului
J08/966/2004
EUID
ROONRC.J08/966/2004
Sediu
Municipiul Braşov, Jud. Braşov, B-dul Grivitei, Nr. 43, Bl. 33, Ap. 28
Județ
Braşov
Număr încheiere
770022
Data încheierii
30.09.2026
Număr dosar
3473123
Data dosarului
01.09.2026
Tribunal
Brasov
Registrator
Noel Flavius Toader
Tip dizolvare
lichidare
Vezi Buletinul ONRC nr. 36249/2026 (PDF)
15.062026Mentiune · Buletin 22663/2026Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale a asociaţilor avand numarul 1 din data: 17.04.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale a asociaţilor avand numarul 1 din data: 17.04.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Companie
ITIMIA PROFESIONAL SRL
CUI
16390325
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
15.06.2026
Registrul Comerțului
J08/966/2004
EUID
ROONRC.J08/966/2004
Sediu
Municipiul Braşov, Jud. Braşov, B-dul Grivitei, Nr. 43, Bl. 33, Ap. 28
Județ
Braşov
Număr încheiere
477600
Data încheierii
12.06.2026
Număr dosar
2319159
Data dosarului
09.06.2026
Tribunal
Brasov
Registrator
Diana-Adriana Arion

Subiecte

Hotărârea adunării generale conform actului Hotărârea adunării generale a asociaţilor avand numarul 1 din data: 17.04.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Vezi Buletinul ONRC nr. 22663/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8122, Braşov

LISTEXCONS S.R.L.
CUI: 40031316CAEN: 8122
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2018-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.466 RON
Profit
2.017 RON
Angajati
2
PORAMAX S.R.L.
CUI: 49045943CAEN: 8122
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2023-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.059 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEMC FRESH CLEANING S.R.L.
CUI: 50474272CAEN: 8122
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2024-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.140 RON
Profit
10.559 RON
Angajati
1
FLASH CLEANIG S.R.L.
CUI: 50277327CAEN: 8122
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2024-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.872 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8122, Braşov

SARTEXIM SRL
CUI: 7246119CAEN: 8122
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele1995-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.437 RON
Profit
279.414 RON
Angajati
1
MAXRAI PREST SRL
CUI: 17652947CAEN: 8122
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti2005-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.015.800 RON
Profit
293.581 RON
Angajati
8
BIGDYCOM SRL
CUI: 5207334CAEN: 8122
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1994-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
995.129 RON
Profit
370.606 RON
Angajati
7
MARCLIN MARIMAR SRL
CUI: 24480569CAEN: 8122
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2008-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
339.007 RON
Profit
29.147 RON
Angajati
3

Alte firme din Braşov

CUIBUL DE LEMN S.R.L.
CUI: 16386421CAEN: 5510
Activ
BRAŞOV, Orş. Râşnov2004-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.144.325 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SOCASA SRL
CUI: 16390350CAEN: 6831
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.879 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BRAMIAL CONSTRUCT SRL
CUI: 16403735CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian2004-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.423 RON
Profit
4.566 RON
Angajati
1
AUTO RAPID SRL
CUI: 16249238CAEN: 9531
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.773 RON
Profit
540 RON
Angajati
1
CONDMARI SRL
CUI: 16527415CAEN: 6831
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.759 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRO-DISCOVERY SRL
CUI: 14948833CAEN: 4712
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2002-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.762 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
REMCONS TRADE SRL
CUI: 17951094CAEN: 4399
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
319.097 RON
Profit
113.128 RON
Angajati
1
MASLOG SOLUTIONS SRL
CUI: 36863118CAEN: 5320
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.439.587 RON
Profit
140.326 RON
Angajati
38

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ITIMIA PROFESIONAL S.R.L.?

CUI-ul ITIMIA PROFESIONAL S.R.L. este 16390325.

Unde este sediul ITIMIA PROFESIONAL S.R.L.?

ITIMIA PROFESIONAL S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Bld. Griviţei nr. 43, 500177, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata ITIMIA PROFESIONAL S.R.L.?

ITIMIA PROFESIONAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ITIMIA PROFESIONAL S.R.L. in 2024?

In 2024, ITIMIA PROFESIONAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 26.992 RON.

Ce activitate are ITIMIA PROFESIONAL S.R.L.?

ITIMIA PROFESIONAL S.R.L. are codul CAEN principal 8122 (Activități specializate de curățenie).

Ce profit a inregistrat ITIMIA PROFESIONAL S.R.L. in 2024?

ITIMIA PROFESIONAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 14.371 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.