Activ Plătitor TVA

NBR PRO INVEST SRL

CUI: 16435060
CIF: RO16435060
Reg. Com.: J2004008028402
CAEN: 6812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 mai 2004 · 22 ani
Distribuie:

Dezvoltare (promovare) imobiliară

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:08

Despre NBR PRO INVEST SRL

NBR PRO INVEST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Dezvoltare (promovare) imobiliară" (cod CAEN 6812), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NBR PRO INVEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 44.261 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-88.3%). Profitul net inregistrat a fost de 1.316.212 RON. Datoriile raportate (12.010.690 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
44.261 RON
Venituri totale
2.861.492 RON
Cheltuieli totale
1.241.466 RON
Profit brut
1.620.026 RON
Profit net
1.316.212 RON
Marja profit net
2973,75%
Active imobilizate
17.343.563 RON
Active circulante
2.633.330 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.197.999 RON
Casa & conturi bănci
1.435.331 RON
Capital propriu
7.989.894 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Gara Herăstrău nr. 2, 20334
Detalii adresaEQUILIBRIUM OFFICE BUILDING. SPATIUL 3. BIROUL NR. 3
Telefon0744664446

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Gara Herăstrău nr. 2, 20334
Cod poștal: 20334
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Gara Herăstrău nr. 2, 20334
Detalii
EQUILIBRIUM OFFICE BUILDING. SPATIUL 3. BIROUL NR. 3
Cod postal
20334
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.06.2005
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
44.261 RON
Rezultat net
1.316.212 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 44.261 RON 377.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.861.492 RON 467.349 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.241.466 RON 939.692 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.620.026 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.316.212 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 472.343 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 472.343 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 17.343.563 RON 14.630.791 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.633.330 RON 1.549.663 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 19.976.893 RON 16.180.454 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.197.999 RON 1.103.713 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.435.331 RON 445.950 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.010.690 RON 9.506.773 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.989.894 RON 6.673.681 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active19.976.893RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

60,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale19.976.893 RON
Datorii totale12.010.690 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,6 %Profit net / active totale
ROE
16,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
40,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 44.261 -88,3% față de anul precedent 2.861.492 1.241.466 1.620.026 1.316.212 0 0
2023 377.000 +918,9% față de anul precedent 467.349 939.692 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 472.343 472.343
2022 37.000 0,0% față de anul precedent 15.403.875 369.663 15.034.212 12.825.472 0 0
2021 37.000 +33,3% față de anul precedent 70.684 541.401 0 0 470.717 470.717
2020 27.750 0,0% față de anul precedent 79.447 338.395 0 0 258.948 259.698
2019 27.750 0,0% față de anul precedent 117.922 444.425 0 0 326.503 327.336
2018 27.750 0,0% față de anul precedent 196.938 245.016 0 0 48.078 48.911
2017 27.750 0,0% față de anul precedent 294.903 745.710 0 0 450.807 451.640
2016 27.750 0,0% față de anul precedent 521.718 594.343 0 0 72.625 72.625
2015 27.750 0,0% față de anul precedent 599.392 770.988 0 0 Neraportat 171.596
2014 27.750 0,0% față de anul precedent 470.799 479.783 0 0 8.984 8.984
2013 27.750 845.448 1.066.787 0 0 221.339 221.339
2012 0 874.307 1.312.211 0 0 437.904 437.904
2011 0 982.091 1.652.685 0 0 670.594 670.594
2010 0 894.543 1.611.859 0 0 717.316 718.966
2009 0 520 1.403.534 0 0 1.403.014 1.408.747
2008 0 2.764.571 3.702.311 0 0 937.740 1.069.266

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 17.343.563 2.633.330 19.976.893 0 1.197.999 1.435.331
2023 14.630.791 1.549.663 16.180.454 0 1.103.713 445.950
2022 11.616.559 9.295.349 20.911.908 0 19.816 9.275.533
2021 12.377.543 62.411 12.439.954 0 59.209 3.202
2020 12.377.543 41.079 12.418.622 0 14.716 26.363
2019 12.377.543 46.563 12.424.106 0 14.560 32.003
2018 12.377.543 27.871 12.405.414 0 14.703 13.168
2017 12.377.543 47.559 12.425.102 0 14.556 33.003
2016 12.377.543 41.595 12.419.138 0 14.583 27.012
2015 12.377.543 34.899 12.412.442 0 15.197 19.702
2014 12.377.543 38.683 12.416.226 0 21.045 17.638
2013 12.377.543 27.727 12.405.270 0 26.113 1.614
2012 12.377.543 17.700 12.395.243 0 17.257 443
2011 12.377.543 17.037 12.394.580 0 16.540 497
2010 12.377.543 30.210 12.407.753 0 29.801 409
2009 12.377.543 38.406 12.415.949 0 29.726 8.680
2008 12.377.543 74.274 12.451.817 0 23.448 50.826

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.010.690 +26,3% față de anul precedent 7.989.894 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 9.506.773 +4,8% față de anul precedent 6.673.681 Neraportat 1
2022 9.068.027 -33,8% față de anul precedent 11.843.881 Neraportat 0
2021 13.690.909 +3,7% față de anul precedent -1.250.955 Neraportat 0
2020 13.198.860 +2,0% față de anul precedent -780.238 Neraportat 0
2019 12.944.646 +2,8% față de anul precedent -520.540 Neraportat 0
2018 12.598.618 -27,3% față de anul precedent -193.204 Neraportat 0
2017 17.316.775 +2,7% față de anul precedent -4.891.673 Neraportat 0
2016 16.859.171 +0,5% față de anul precedent -4.440.033 Neraportat 0
2015 16.779.850 +1,0% față de anul precedent -4.367.408 Neraportat 0
2014 16.612.038 +0,1% față de anul precedent -4.195.812 Neraportat 0
2013 16.592.098 +1,4% față de anul precedent -4.186.828 Neraportat 0
2012 16.360.732 +2,8% față de anul precedent -3.965.489 Neraportat 0
2011 15.922.165 +4,3% față de anul precedent -3.527.585 Neraportat 0
2010 15.264.744 +4,9% față de anul precedent -2.856.991 Neraportat 0
2009 14.553.974 +10,4% față de anul precedent -2.138.025 Neraportat 0
2008 13.181.094 -729.277 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

53din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 44.261 RON. Profit: 1.316.212 RON

Cifra de afaceri: 44.261 RON. Profit: 1.316.212 RON

Cifra de afaceri
44.261 RON -88.26% față de anul precedent
Profit net
1.316.212 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
12.010.690 RON +26.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 377.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 377.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
377.000 RON +918.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
472.343 RON
Angajati
1
Datorii
9.506.773 RON +4.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 37.000 RON. Profit: 12.825.472 RON

Cifra de afaceri: 37.000 RON. Profit: 12.825.472 RON

Cifra de afaceri
37.000 RON 0% față de anul precedent
Profit net
12.825.472 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.068.027 RON -33.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 37.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 37.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
37.000 RON +33.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
470.717 RON
Angajati
0
Datorii
13.690.909 RON +3.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.750 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
259.698 RON
Angajati
0
Datorii
13.198.860 RON +1.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.750 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
327.336 RON
Angajati
0
Datorii
12.944.646 RON +2.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.750 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
48.911 RON
Angajati
0
Datorii
12.598.618 RON -27.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.750 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
451.640 RON
Angajati
0
Datorii
17.316.775 RON +2.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.750 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
72.625 RON
Angajati
0
Datorii
16.859.171 RON +0.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.750 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
171.596 RON
Angajati
0
Datorii
16.779.850 RON +1.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.750 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.984 RON
Angajati
0
Datorii
16.612.038 RON +0.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.750 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
221.339 RON
Angajati
0
Datorii
16.592.098 RON +1.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
437.904 RON
Angajati
0
Datorii
16.360.732 RON +2.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
670.594 RON
Angajati
0
Datorii
15.922.165 RON +4.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
718.966 RON
Angajati
0
Datorii
15.264.744 RON +4.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.408.747 RON
Angajati
0
Datorii
14.553.974 RON +10.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.069.266 RON
Angajati
0
Datorii
13.181.094 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNBR PRO INVEST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

NBR PRO INVEST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6812 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6812, Municipiul Bucureşti

UNITED PROPERTIES SRL
CUI: 19001368CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.785 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ONE PROIECT 11 S.R.L.
CUI: 46463208CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.261 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KENZI INVESTMENT S.R.L.
CUI: 39175776CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.790 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HECATE AGRO SRL
CUI: 17062938CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.246 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LESTON STABLE SERVICE S.R.L.
CUI: 41153400CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.472 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IMMO PERPETUAL S.R.L.
CUI: 41703245CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6812, Municipiul Bucureşti

WARINVEST SRL
CUI: 16397064CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-05-06
fara e-Factura
NILOU INVEST SRL
CUI: 16442289CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.515 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EUROINVEST INTERMED SRL
CUI: 16386782CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.293.499 RON
Profit
5.401.736 RON
Angajati
15
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.357 RON
Profit
124.273 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ELZET GRUP SRL
CUI: 16434979CAEN: 4755
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.898.024 RON
Profit
210.449 RON
Angajati
2
QEnviS CONSULTING SRL
CUI: 16435095CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-05-19
fara e-Factura
EXINCON GRUP SRL
CUI: 16439860CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
642.167 RON
Profit
207.276 RON
Angajati
4
TETTA DOI SRL
CUI: 16408813CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.035 RON
Profit
72.929 RON
Angajati
1
SOLIBO CONSULTING SRL
CUI: 16465762CAEN: 9604
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.277 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EXIGO DRIVE SRL
CUI: 16159828CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.121.888 RON
Profit
136.558 RON
Angajati
1
ACCENT CONSULTING GRUP SRL
CUI: 16696970CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.671 RON
Profit
52.623 RON
Angajati
1
SABRIMED SRL
CUI: 12734116CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2000-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.289 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROMTAL INVEST SRL
CUI: 19302182CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-12-05
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NBR PRO INVEST SRL?

CUI-ul NBR PRO INVEST SRL este 16435060.

Unde este sediul NBR PRO INVEST SRL?

NBR PRO INVEST SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Gara Herăstrău nr. 2, 20334, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata NBR PRO INVEST SRL?

NBR PRO INVEST SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NBR PRO INVEST SRL in 2024?

In 2024, NBR PRO INVEST SRL a raportat o cifra de afaceri de 44.261 RON.

Ce activitate are NBR PRO INVEST SRL?

NBR PRO INVEST SRL are codul CAEN principal 6812 (Dezvoltare (promovare) imobiliară).

Ce profit a inregistrat NBR PRO INVEST SRL in 2024?

NBR PRO INVEST SRL a inregistrat un profit net de 1.316.212 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.