Activ Plătitor TVA

EMADYS PREST SRL

CUI: 16454690
CIF: RO16454690
Reg. Com.: J2004001062223
CAEN: 7320
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 mai 2004 · 22 ani
Distribuie:

Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 09:05

Despre EMADYS PREST SRL

EMADYS PREST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice" (cod CAEN 7320), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EMADYS PREST SRL a raportat o cifra de afaceri de 417.531 RON, in scadere fata de anul precedent (-6.3%). Profitul net inregistrat a fost de 175.619 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 70.251 RON in 2008 la 417.531 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
417.531 RON
Venituri totale
419.358 RON
Cheltuieli totale
236.546 RON
Profit brut
182.812 RON
Profit net
175.619 RON
Marja profit net
42,06%
Active imobilizate
1.131 RON
Active circulante
241.292 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
77.067 RON
Casa & conturi bănci
164.225 RON
Capital propriu
176.795 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Prof.Ion Paul nr. 10, 700302
Telefon0232265660

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Prof.Ion Paul nr. 10, 700302
Cod poștal: 700302
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Prof.Ion Paul nr. 10, 700302
Cod postal
700302
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.05.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
417.531 RON
Rezultat net
175.619 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 417.531 RON 445.576 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 419.358 RON 445.576 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 236.546 RON 249.973 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 182.812 RON 195.603 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 175.619 RON 191.236 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.131 RON 6.250 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 241.292 RON 256.650 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 242.423 RON 262.900 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 77.067 RON 1.547 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 164.225 RON 255.103 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 65.628 RON 23.679 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 176.795 RON 239.221 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active242.423RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

27,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale242.423 RON
Datorii totale65.628 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
72,4 %Profit net / active totale
ROE
99,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,68 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
72,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 417.531 -6,3% față de anul precedent 419.358 236.546 182.812 -6,5% față de anul precedent 175.619 -8,2% față de anul precedent 0 0
2023 445.576 +10,5% față de anul precedent 445.576 249.973 195.603 +0,6% față de anul precedent 191.236 +0,4% față de anul precedent 0 0
2022 403.169 +23,1% față de anul precedent 403.169 208.768 194.401 +52,8% față de anul precedent 190.448 +53,1% față de anul precedent 0 0
2021 327.474 +3,9% față de anul precedent 328.050 200.790 127.260 -11,3% față de anul precedent 124.378 -11,4% față de anul precedent 0 0
2020 315.072 +5,6% față de anul precedent 315.073 171.589 143.484 +25,7% față de anul precedent 140.396 +26,3% față de anul precedent 0 0
2019 298.307 +7,2% față de anul precedent 298.307 184.176 114.131 +2,1% față de anul precedent 111.148 +2,0% față de anul precedent 0 0
2018 278.253 +16,2% față de anul precedent 278.325 166.585 111.740 +0,8% față de anul precedent 108.957 +0,4% față de anul precedent 0 0
2017 239.482 +2,2% față de anul precedent 241.019 130.133 110.886 +15,4% față de anul precedent 108.476 +15,8% față de anul precedent 0 0
2016 234.398 +29,8% față de anul precedent 234.462 138.401 96.061 +174,7% față de anul precedent 93.717 +217,1% față de anul precedent 0 0
2015 180.556 +8,8% față de anul precedent 180.590 145.620 34.970 -17,6% față de anul precedent 29.553 -21,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 165.925 +1,5% față de anul precedent 165.941 123.525 42.416 -3,7% față de anul precedent 37.438 -4,3% față de anul precedent 0 0
2013 163.401 -26,5% față de anul precedent 163.793 119.742 44.051 -55,5% față de anul precedent 39.137 -57,6% față de anul precedent 0 0
2012 222.261 -8,7% față de anul precedent 222.676 123.643 99.033 -8,1% față de anul precedent 92.365 -8,0% față de anul precedent 0 0
2011 243.432 +44,2% față de anul precedent 243.755 136.033 107.722 +81,6% față de anul precedent 100.409 +139,5% față de anul precedent 0 0
2010 168.770 +16,8% față de anul precedent 168.861 109.553 59.308 +7,5% față de anul precedent 41.928 -17,5% față de anul precedent 0 0
2009 144.540 +105,8% față de anul precedent 145.385 90.205 55.180 +757,4% față de anul precedent 50.818 +986,6% față de anul precedent 0 0
2008 70.251 70.364 63.928 6.436 4.677 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.131 241.292 242.423 0 77.067 164.225
2023 6.250 256.650 262.900 0 1.547 255.103
2022 12.393 214.300 226.693 0 6.689 207.611
2021 18.725 268.080 286.805 0 5.827 262.253
2020 26.688 144.604 171.292 0 2.228 142.376
2019 4.336 213.526 217.862 0 29.040 184.486
2018 6.291 127.109 133.400 0 8.278 118.831
2017 4.778 158.189 162.967 0 1.461 156.728
2016 6.287 105.714 112.001 0 3.385 102.329
2015 7.795 211.258 219.053 0 5.426 205.832
2014 2.641 183.172 185.813 0 2.988 180.184
2013 3.724 140.624 144.348 887 13.284 126.453
2012 2.074 207.282 209.356 0 51.115 156.167
2011 3.199 113.313 116.512 0 0 113.313
2010 1.948 54.067 56.015 0 1.943 52.124
2009 3.965 67.777 71.742 151 1.949 65.677
2008 832 17.394 18.226 0 3.822 13.572

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 65.628 +177,2% față de anul precedent 176.795 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 23.679 -32,8% față de anul precedent 239.221 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 35.226 +25,8% față de anul precedent 191.467 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 28.001 +6,3% față de anul precedent 258.804 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 26.340 +41,9% față de anul precedent 144.952 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 18.569 -23,3% față de anul precedent 199.293 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 24.203 -55,4% față de anul precedent 109.197 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 54.251 +200,7% față de anul precedent 108.716 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 18.044 -11,2% față de anul precedent 93.957 Neraportat 2
2015 20.321 +22,2% față de anul precedent 198.732 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 16.635 +32,0% față de anul precedent 169.178 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 12.606 -27,0% față de anul precedent 131.742 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2012 17.267 +2,9% față de anul precedent 193.014 Neraportat 4 -42,9% față de anul precedent
2011 16.788 +21,2% față de anul precedent 100.649 Neraportat 7 +133,3% față de anul precedent
2010 13.847 +47,9% față de anul precedent 42.168 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2009 9.361 +40,5% față de anul precedent 62.381 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 6.664 11.562 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CCCIPRIAN CHITICadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28969/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 417.531 RON. Profit: 175.619 RON

Cifra de afaceri: 417.531 RON. Profit: 175.619 RON

Cifra de afaceri
417.531 RON -6.29% față de anul precedent
Profit net
175.619 RON -8.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
65.628 RON +177.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 445.576 RON. Profit: 191.236 RON

Cifra de afaceri: 445.576 RON. Profit: 191.236 RON

Cifra de afaceri
445.576 RON +10.52% față de anul precedent
Profit net
191.236 RON +0.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
23.679 RON -32.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 403.169 RON. Profit: 190.448 RON

Cifra de afaceri: 403.169 RON. Profit: 190.448 RON

Cifra de afaceri
403.169 RON +23.11% față de anul precedent
Profit net
190.448 RON +53.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
35.226 RON +25.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 327.474 RON. Profit: 124.378 RON

Cifra de afaceri: 327.474 RON. Profit: 124.378 RON

Cifra de afaceri
327.474 RON +3.94% față de anul precedent
Profit net
124.378 RON -11.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
28.001 RON +6.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 315.072 RON. Profit: 140.396 RON

Cifra de afaceri: 315.072 RON. Profit: 140.396 RON

Cifra de afaceri
315.072 RON +5.62% față de anul precedent
Profit net
140.396 RON +26.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
26.340 RON +41.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 298.307 RON. Profit: 111.148 RON

Cifra de afaceri: 298.307 RON. Profit: 111.148 RON

Cifra de afaceri
298.307 RON +7.21% față de anul precedent
Profit net
111.148 RON +2.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
18.569 RON -23.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 278.253 RON. Profit: 108.957 RON

Cifra de afaceri: 278.253 RON. Profit: 108.957 RON

Cifra de afaceri
278.253 RON +16.19% față de anul precedent
Profit net
108.957 RON +0.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
24.203 RON -55.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 239.482 RON. Profit: 108.476 RON

Cifra de afaceri: 239.482 RON. Profit: 108.476 RON

Cifra de afaceri
239.482 RON +2.17% față de anul precedent
Profit net
108.476 RON +15.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
54.251 RON +200.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 234.398 RON. Profit: 93.717 RON

Cifra de afaceri: 234.398 RON. Profit: 93.717 RON

Cifra de afaceri
234.398 RON +29.82% față de anul precedent
Profit net
93.717 RON +217.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
18.044 RON -11.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 180.556 RON. Profit: 29.553 RON

Cifra de afaceri: 180.556 RON. Profit: 29.553 RON

Cifra de afaceri
180.556 RON +8.82% față de anul precedent
Profit net
29.553 RON -21.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
20.321 RON +22.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 165.925 RON. Profit: 37.438 RON

Cifra de afaceri: 165.925 RON. Profit: 37.438 RON

Cifra de afaceri
165.925 RON +1.54% față de anul precedent
Profit net
37.438 RON -4.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
16.635 RON +31.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 163.401 RON. Profit: 39.137 RON

Cifra de afaceri: 163.401 RON. Profit: 39.137 RON

Cifra de afaceri
163.401 RON -26.48% față de anul precedent
Profit net
39.137 RON -57.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
12.606 RON -26.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 222.261 RON. Profit: 92.365 RON

Cifra de afaceri: 222.261 RON. Profit: 92.365 RON

Cifra de afaceri
222.261 RON -8.7% față de anul precedent
Profit net
92.365 RON -8.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -42.86% față de anul precedent
Datorii
17.267 RON +2.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 243.432 RON. Profit: 100.409 RON

Cifra de afaceri: 243.432 RON. Profit: 100.409 RON

Cifra de afaceri
243.432 RON +44.24% față de anul precedent
Profit net
100.409 RON +139.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +133.33% față de anul precedent
Datorii
16.788 RON +21.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 168.770 RON. Profit: 41.928 RON

Cifra de afaceri: 168.770 RON. Profit: 41.928 RON

Cifra de afaceri
168.770 RON +16.76% față de anul precedent
Profit net
41.928 RON -17.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
13.847 RON +47.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 144.540 RON. Profit: 50.818 RON

Cifra de afaceri: 144.540 RON. Profit: 50.818 RON

Cifra de afaceri
144.540 RON +105.75% față de anul precedent
Profit net
50.818 RON +986.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
9.361 RON +40.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 70.251 RON. Profit: 4.677 RON

Cifra de afaceri: 70.251 RON. Profit: 4.677 RON

Cifra de afaceri
70.251 RON
Profit net
4.677 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
6.664 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEMADYS PREST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7320 in Mun. Iaşi (IAŞI)

EMADYS PREST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7320 in Mun. Iaşi (IAŞI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.082026Mentiune · Buletin 28969/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
EMADY'S PREST SRL
CUI
16454690
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.08.2026
Registrul Comerțului
J22/1062/2004
EUID
ROONRC.J22/1062/2004
Sediu
Municipiul Iaşi, Jud. Iaşi, Str. Prof.PAUL, Nr. 10, Bl. P10(335), Scara C, Etaj 4, Ap. 16
Județ
Iaşi
Număr încheiere
610665
Data încheierii
31.07.2026
Număr dosar
2924948
Data dosarului
23.07.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Emma Madalina Leonida

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 10.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 23.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 28969/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7320, Iaşi

GRIMONT SRL
CUI: 24772490CAEN: 7320
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2008-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.847 RON
Profit
328.906 RON
Angajati
2
ACMADO RISE S.R.L.
CUI: 40262892CAEN: 7320
Activ
IAŞI, Sat Horpaz Com. Miroslava2018-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.569 RON
Profit
315.979 RON
Angajati
1
A&C OCTAPLUS S.R.L.
CUI: 28527427CAEN: 7320
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
451.214 RON
Profit
373.339 RON
Angajati
1
GAP TECHLAB SRL
CUI: 34577616CAEN: 7320
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.164.588 RON
Profit
0 RON
Angajati
25
POLL SPACE S.R.L.
CUI: 40502898CAEN: 7320
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.461 RON
Profit
61.097 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7320, Iaşi

TOP CALINSCHI SRL
CUI: 15781570CAEN: 7320
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2003-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.863 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EXCELSIOR-SIRONA SRL
CUI: 18352549CAEN: 7320
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2006-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
467.971 RON
Profit
340.462 RON
Angajati
1
PIONEER MANAGEMENT SRL
CUI: 15228849CAEN: 7320
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2003-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.848 RON
Profit
104.276 RON
Angajati
1
EVARTIS.RO SRL
CUI: 23457371CAEN: 7320
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2008-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
535.486 RON
Profit
32.435 RON
Angajati
4

Alte firme din Iaşi

GELU CORPORATION SRL
CUI: 16454640CAEN: 1421
Activ
IAŞI, Sat Răsboieni Com. Ţibăneşti2004-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.980 RON
Profit
5.488 RON
Angajati
1
DUAL COMP SRL
CUI: 16454712CAEN: 4617
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-05-26
fara e-Factura
A & B CONSULTING SRL
CUI: 16480690CAEN: 7022
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2004-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ING-PROMAR S.R.L.
CUI: 14234559CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2001-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.800 RON
Profit
127.799 RON
Angajati
0
CEL CONSULTANŢĂ SRL
CUI: 18441921CAEN: 7490
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2006-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.000 RON
Profit
42.970 RON
Angajati
1
ENA-SAN TRANS SRL
CUI: 38005714CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2017-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
379.011 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EMADYS PREST SRL?

CUI-ul EMADYS PREST SRL este 16454690.

Unde este sediul EMADYS PREST SRL?

EMADYS PREST SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Prof.Ion Paul nr. 10, 700302, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata EMADYS PREST SRL?

EMADYS PREST SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EMADYS PREST SRL in 2024?

In 2024, EMADYS PREST SRL a raportat o cifra de afaceri de 417.531 RON.

Cati angajati are EMADYS PREST SRL?

EMADYS PREST SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are EMADYS PREST SRL?

EMADYS PREST SRL are codul CAEN principal 7320 (Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice).

Ce profit a inregistrat EMADYS PREST SRL in 2024?

EMADYS PREST SRL a inregistrat un profit net de 175.619 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.