Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 22:11
Despre CUI & TRAUM SRL
CUI & TRAUM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cetate Com. Cetate, judetul DOLJ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CUI & TRAUM SRL a raportat o cifra de afaceri de 21.048 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (297.009 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 21.048 RON
- Venituri totale
- 35.029 RON
- Cheltuieli totale
- 45.941 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 94.078 RON
- Active circulante
- 230.922 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 47.844 RON
- Casa & conturi bănci
- 183.078 RON
- Capital propriu
- 27.991 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, DOLJ, Sat Cetate Com. Cetate, Str. Portului nr. 76, 207190
- Cod postal
- 207190
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 08.06.2004
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Calafat
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2010 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 21.048 RON
- Rezultat net
- -10.912 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 21.048 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 35.029 RON | 43.420 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 45.941 RON | 40.645 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 2.775 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 2.331 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 10.912 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 10.912 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 94.078 RON | 96.627 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 230.922 RON | 115.304 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 325.000 RON | 211.931 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 6.600 RON |
| CreanțeSume de încasat | 47.844 RON | 58.742 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 183.078 RON | 49.962 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 297.009 RON | 1.288 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 27.991 RON | 210.643 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,78 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 8,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21.048 | 35.029 | 45.941 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 10.912 | 10.912 |
| 2023 | 0 -100,0% față de anul precedent | 43.420 | 40.645 | 2.775 -79,3% față de anul precedent | 2.331 -81,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 28.385 -8,7% față de anul precedent | 40.486 | 27.078 | 13.408 -79,4% față de anul precedent | 12.556 -80,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 31.100 +74,0% față de anul precedent | 93.849 | 28.832 | 65.017 +288,1% față de anul precedent | 64.084 +295,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 17.874 -22,1% față de anul precedent | 27.440 | 10.686 | 16.754 -41,7% față de anul precedent | 16.218 -42,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 22.934 0,0% față de anul precedent | 49.382 | 20.644 | 28.738 0,0% față de anul precedent | 28.050 0,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 22.934 +123,8% față de anul precedent | 49.382 | 20.644 | 28.738 -10,8% față de anul precedent | 28.050 -12,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 10.250 | 64.843 | 32.624 | 32.219 -80,5% față de anul precedent | 31.911 -80,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 0 | 192.785 | 27.372 | 165.413 | 162.613 | 0 | 0 |
| 2015 | 0 | 30.225 | 62.882 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 32.657 |
| 2014 | 0 | 77.305 | 36.953 | 40.352 +7,8% față de anul precedent | 40.352 +16,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 0 -100,0% față de anul precedent | 94.933 | 57.503 | 37.430 -34,3% față de anul precedent | 34.741 -38,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 83.176 +511,6% față de anul precedent | 121.037 | 64.065 | 56.972 +1.044,3% față de anul precedent | 56.678 +1.038,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 13.600 | 28.334 | 23.355 | 4.979 -76,0% față de anul precedent | 4.979 -73,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 0 | 0 | -20.745 | 20.745 | 19.095 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 94.078 | 230.922 | 325.000 | 0 | 47.844 | 183.078 |
| 2023 | 96.627 | 115.304 | 211.931 | 6.600 | 58.742 | 49.962 |
| 2022 | 98.717 | 110.447 | 209.164 | 31.600 | 48.750 | 30.097 |
| 2021 | 101.207 | 98.881 | 200.088 | 0 | 47.326 | 51.555 |
| 2020 | 103.697 | 173.072 | 276.769 | 0 | 17.826 | 155.246 |
| 2019 | 108.344 | 83.710 | 192.054 | 0 | 7.302 | 76.408 |
| 2018 | 108.344 | 83.710 | 192.054 | 0 | 7.302 | 76.408 |
| 2017 | 110.816 | 51.728 | 162.544 | 0 | 7.302 | 44.426 |
| 2016 | 107.289 | 75.700 | 182.989 | 0 | 5.902 | 69.798 |
| 2015 | 118.197 | 130.196 | 248.393 | 0 | 5.902 | 124.294 |
| 2014 | 120.347 | 183.095 | 303.442 | 38.079 | 5.902 | 139.114 |
| 2013 | 132.066 | 135.162 | 267.228 | 38.048 | 5.902 | 91.212 |
| 2012 | 143.938 | 83.712 | 227.650 | 38.048 | 5.902 | 39.762 |
| 2011 | 154.984 | 6.908 | 161.892 | 836 | 5.902 | 170 |
| 2010 | 130.714 | 32.559 | 163.273 | 0 | 5.902 | 26.657 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 297.009 +22.959,7% față de anul precedent | 27.991 | Neraportat | 1 |
| 2023 | 1.288 +51,2% față de anul precedent | 210.643 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 852 -75,8% față de anul precedent | 208.312 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 3.527 -17,8% față de anul precedent | 196.561 | Neraportat | 1 |
| 2020 | 4.293 +73,2% față de anul precedent | 272.476 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 2.479 0,0% față de anul precedent | 189.575 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 2.479 +143,0% față de anul precedent | 189.575 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 1.020 -94,7% față de anul precedent | 161.524 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 19.376 -88,3% față de anul precedent | 163.613 | Neraportat | 1 |
| 2015 | 165.550 -11,9% față de anul precedent | 82.843 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 187.942 -2,2% față de anul precedent | 115.500 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 192.080 +2,6% față de anul precedent | 75.148 | Neraportat | 2 |
| 2012 | 187.243 +8,3% față de anul precedent | 40.407 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 172.839 -3,6% față de anul precedent | -10.947 | Neraportat | 1 |
| 2010 | 179.200 | -15.927 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
16 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 21.048 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 21.048 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 21.048 RON
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 10.912 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 297.009 RON +22959.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 2.331 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 2.331 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 2.331 RON -81.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.288 RON +51.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 28.385 RON. Profit: 12.556 RON
Cifra de afaceri: 28.385 RON. Profit: 12.556 RON
- Cifra de afaceri
- 28.385 RON -8.73% față de anul precedent
- Profit net
- 12.556 RON -80.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 852 RON -75.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 31.100 RON. Profit: 64.084 RON
Cifra de afaceri: 31.100 RON. Profit: 64.084 RON
- Cifra de afaceri
- 31.100 RON +74% față de anul precedent
- Profit net
- 64.084 RON +295.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 3.527 RON -17.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 17.874 RON. Profit: 16.218 RON
Cifra de afaceri: 17.874 RON. Profit: 16.218 RON
- Cifra de afaceri
- 17.874 RON -22.06% față de anul precedent
- Profit net
- 16.218 RON -42.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 4.293 RON +73.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 22.934 RON. Profit: 28.050 RON
Cifra de afaceri: 22.934 RON. Profit: 28.050 RON
- Cifra de afaceri
- 22.934 RON 0% față de anul precedent
- Profit net
- 28.050 RON 0% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.479 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 22.934 RON. Profit: 28.050 RON
Cifra de afaceri: 22.934 RON. Profit: 28.050 RON
- Cifra de afaceri
- 22.934 RON +123.75% față de anul precedent
- Profit net
- 28.050 RON -12.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.479 RON +143.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 10.250 RON. Profit: 31.911 RON
Cifra de afaceri: 10.250 RON. Profit: 31.911 RON
- Cifra de afaceri
- 10.250 RON
- Profit net
- 31.911 RON -80.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.020 RON -94.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 162.613 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 162.613 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 162.613 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 19.376 RON -88.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 32.657 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 165.550 RON -11.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 40.352 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 40.352 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 40.352 RON +16.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 187.942 RON -2.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 34.741 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 34.741 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 34.741 RON -38.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 192.080 RON +2.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 83.176 RON. Profit: 56.678 RON
Cifra de afaceri: 83.176 RON. Profit: 56.678 RON
- Cifra de afaceri
- 83.176 RON +511.59% față de anul precedent
- Profit net
- 56.678 RON +1038.34% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 187.243 RON +8.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 13.600 RON. Profit: 4.979 RON
Cifra de afaceri: 13.600 RON. Profit: 4.979 RON
- Cifra de afaceri
- 13.600 RON
- Profit net
- 4.979 RON -73.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 172.839 RON -3.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 19.095 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 19.095 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 19.095 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 179.200 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102004 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCUI & TRAUM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Cetate Com. Cetate (DOLJ)
CUI & TRAUM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Cetate Com. Cetate (DOLJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Dolj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Dolj
Alte firme din Dolj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CUI & TRAUM SRL?
CUI-ul CUI & TRAUM SRL este 16495550.
Unde este sediul CUI & TRAUM SRL?
CUI & TRAUM SRL are sediul in Romania, DOLJ, Sat Cetate Com. Cetate, Str. Portului nr. 76, 207190, Sat Cetate Com. Cetate, judetul DOLJ.
Cand a fost infiintata CUI & TRAUM SRL?
CUI & TRAUM SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CUI & TRAUM SRL in 2024?
In 2024, CUI & TRAUM SRL a raportat o cifra de afaceri de 21.048 RON.
Cati angajati are CUI & TRAUM SRL?
CUI & TRAUM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are CUI & TRAUM SRL?
CUI & TRAUM SRL are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).
Ce profit a inregistrat CUI & TRAUM SRL in 2024?
CUI & TRAUM SRL a inregistrat o pierdere neta de 10.912 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.