Activ e‑Factură

VOINA SPORT SRL

CUI: 16498336
CIF: 16498336
Reg. Com.: J40/9410/2004
CAEN: 4642
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 iunie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:09

Despre VOINA SPORT SRL

VOINA SPORT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei" (cod CAEN 4642), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VOINA SPORT SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.021 RON, in scadere fata de anul precedent (-8.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 481.281 RON in 2008 la 22.021 RON in 2024. Datoriile raportate (256.196 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
22.021 RON
Venituri totale
22.021 RON
Cheltuieli totale
52.157 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
146.279 RON
Active circulante
14.517 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
14.517 RON
Capital propriu
234.492 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Mendeleev nr. 7-15
Telefon0722537821

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Mendeleev nr. 7-15
Cod poștal: 10361
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Mendeleev nr. 7-15, 10361
Cod postal
10361
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.06.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iunie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 2 februarie 2017

Stare inactivitate

Data inactivare
2 februarie 2017
Data reactivare
10 aprilie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
22.021 RON
Rezultat net
-30.136 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 22.021 RON 23.954 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 22.021 RON 23.954 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 52.157 RON 22.670 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 1.284 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 1.081 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 30.136 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 30.136 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 146.279 RON 172.918 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 14.517 RON 18.414 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 160.796 RON 191.332 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.517 RON 18.414 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 256.196 RON 256.596 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 234.492 RON 264.628 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active160.796RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

159,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale160.796 RON
Datorii totale256.196 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
145,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 22.021 -8,1% față de anul precedent 22.021 52.157 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 30.136 30.136
2023 23.954 +3,8% față de anul precedent 23.954 22.670 1.284 1.081 0 0
2022 23.087 -14,7% față de anul precedent 23.087 23.448 0 0 361 1.040
2021 27.073 -30,3% față de anul precedent 27.073 39.347 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.274 13.021
2020 38.867 -37,5% față de anul precedent 38.867 27.971 10.896 -69,0% față de anul precedent 9.729 -70,8% față de anul precedent 0 0
2019 62.231 +58,2% față de anul precedent 62.231 27.050 35.181 +804,2% față de anul precedent 33.314 +1.129,3% față de anul precedent 0 0
2018 39.336 -5,5% față de anul precedent 39.336 35.445 3.891 -73,3% față de anul precedent 2.710 -79,7% față de anul precedent 0 0
2017 41.613 -19,5% față de anul precedent 41.613 27.020 14.593 -54,7% față de anul precedent 13.345 -56,5% față de anul precedent 0 0
2016 51.691 +40,1% față de anul precedent 51.691 19.483 32.208 +1.665,8% față de anul precedent 30.658 +4.169,9% față de anul precedent 0 0
2015 36.903 -1,7% față de anul precedent 36.903 35.079 1.824 -81,8% față de anul precedent 718 -92,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 37.532 -61,0% față de anul precedent 37.536 27.520 10.016 10.016 0 0
2013 96.234 -76,3% față de anul precedent 101.196 111.085 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.889 9.889
2012 405.980 +163,5% față de anul precedent 406.267 367.599 38.668 38.668 0 0
2011 154.052 -12,4% față de anul precedent 170.657 236.278 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 65.621 65.621
2010 175.849 -69,2% față de anul precedent 179.060 170.429 8.631 2.181 0 0
2009 569.976 +18,4% față de anul precedent 571.746 591.750 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.004 25.737
2008 481.281 481.348 330.317 151.031 138.801 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 146.279 14.517 160.796 0 0 14.517
2023 172.918 18.414 191.332 0 0 18.414
2022 182.266 18.222 200.488 0 0 18.222
2021 191.614 60.188 251.802 0 46.045 14.143
2020 200.962 46.120 247.082 0 38.893 7.227
2019 210.310 15.963 226.273 0 9.778 6.185
2018 219.657 37.477 257.134 0 32.788 4.689
2017 229.006 77.559 306.565 3.935 41.145 32.479
2016 238.354 65.367 303.721 3.935 35.864 25.568
2015 247.700 196.696 444.396 7.061 186.328 3.307
2014 256.583 209.631 466.214 13.370 177.399 18.862
2013 245.281 210.051 455.332 25.208 175.109 9.734
2012 244.073 285.244 529.317 11.150 264.475 9.619
2011 272.107 151.193 423.300 8.065 139.323 3.805
2010 322.661 74.630 397.291 7.622 59.472 7.536
2009 252.465 179.340 431.805 72.296 62.651 44.393
2008 338.504 235.965 574.469 109.181 22.918 103.866

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 256.196 -0,2% față de anul precedent 234.492 Neraportat 0
2023 256.596 -3,8% față de anul precedent 264.628 Neraportat 0
2022 266.833 -15,9% față de anul precedent 263.547 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 317.107 +5,9% față de anul precedent 264.587 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 299.366 +3,8% față de anul precedent 277.608 Neraportat 1
2019 288.285 -18,2% față de anul precedent 267.880 Neraportat 0
2018 352.461 -12,9% față de anul precedent 234.565 Neraportat 0
2017 404.602 -2,5% față de anul precedent 231.855 Neraportat 0
2016 415.103 +0,2% față de anul precedent 218.510 Neraportat 0
2015 414.333 -4,3% față de anul precedent 359.955 Neraportat 0
2014 433.086 -4,1% față de anul precedent 359.237 Neraportat 0
2013 451.655 -14,6% față de anul precedent 329.786 Neraportat 0
2012 528.687 +20,2% față de anul precedent 326.739 Neraportat 0
2011 439.686 +33,4% față de anul precedent 288.072 Neraportat 0
2010 329.547 -12,3% față de anul precedent 353.692 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 375.712 -4,5% față de anul precedent 253.160 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 393.256 278.897 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

66din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 22.021 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.021 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.021 RON -8.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.136 RON
Angajati
0
Datorii
256.196 RON -0.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 23.954 RON. Profit: 1.081 RON

Cifra de afaceri: 23.954 RON. Profit: 1.081 RON

Cifra de afaceri
23.954 RON +3.76% față de anul precedent
Profit net
1.081 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
256.596 RON -3.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 23.087 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.087 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.087 RON -14.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.040 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
266.833 RON -15.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 27.073 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.073 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.073 RON -30.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.021 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
317.107 RON +5.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 38.867 RON. Profit: 9.729 RON

Cifra de afaceri: 38.867 RON. Profit: 9.729 RON

Cifra de afaceri
38.867 RON -37.54% față de anul precedent
Profit net
9.729 RON -70.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
299.366 RON +3.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 62.231 RON. Profit: 33.314 RON

Cifra de afaceri: 62.231 RON. Profit: 33.314 RON

Cifra de afaceri
62.231 RON +58.2% față de anul precedent
Profit net
33.314 RON +1129.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
288.285 RON -18.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 39.336 RON. Profit: 2.710 RON

Cifra de afaceri: 39.336 RON. Profit: 2.710 RON

Cifra de afaceri
39.336 RON -5.47% față de anul precedent
Profit net
2.710 RON -79.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
352.461 RON -12.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 41.613 RON. Profit: 13.345 RON

Cifra de afaceri: 41.613 RON. Profit: 13.345 RON

Cifra de afaceri
41.613 RON -19.5% față de anul precedent
Profit net
13.345 RON -56.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
404.602 RON -2.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 51.691 RON. Profit: 30.658 RON

Cifra de afaceri: 51.691 RON. Profit: 30.658 RON

Cifra de afaceri
51.691 RON +40.07% față de anul precedent
Profit net
30.658 RON +4169.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
415.103 RON +0.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 36.903 RON. Profit: 718 RON

Cifra de afaceri: 36.903 RON. Profit: 718 RON

Cifra de afaceri
36.903 RON -1.68% față de anul precedent
Profit net
718 RON -92.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
414.333 RON -4.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 37.532 RON. Profit: 10.016 RON

Cifra de afaceri: 37.532 RON. Profit: 10.016 RON

Cifra de afaceri
37.532 RON -61% față de anul precedent
Profit net
10.016 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
433.086 RON -4.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 96.234 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 96.234 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
96.234 RON -76.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.889 RON
Angajati
0
Datorii
451.655 RON -14.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 405.980 RON. Profit: 38.668 RON

Cifra de afaceri: 405.980 RON. Profit: 38.668 RON

Cifra de afaceri
405.980 RON +163.53% față de anul precedent
Profit net
38.668 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
528.687 RON +20.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 154.052 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 154.052 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
154.052 RON -12.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
65.621 RON
Angajati
0
Datorii
439.686 RON +33.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 175.849 RON. Profit: 2.181 RON

Cifra de afaceri: 175.849 RON. Profit: 2.181 RON

Cifra de afaceri
175.849 RON -69.15% față de anul precedent
Profit net
2.181 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
329.547 RON -12.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4642, Municipiul Bucureşti

META TRADE M.G. S.R.L.
CUI: 48359760CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
JIAN BING GOLD STAR SRL
CUI: 18491660CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.015 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BEBE T MODA SRL
CUI: 28977995CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.678 RON
Profit
821 RON
Angajati
0
AXD CREATIVE MODA S.R.L.
CUI: 49697980CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.705 RON
Profit
4.708 RON
Angajati
0
ALEXIS FASHION & STYLE S.R.L.
CUI: 38507052CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.940 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AYA BEST AS S.R.L.
CUI: 40449441CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.220 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4642, Municipiul Bucureşti

LA NOI C.M.G. SRL
CUI: 16490014CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
948.927 RON
Profit
195.363 RON
Angajati
0
MIRO REAL SRL
CUI: 16535639CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.384 RON
Profit
55.608 RON
Angajati
1
KAMPUS NETWORK SRL
CUI: 16572890CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.671.923 RON
Profit
258.776 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SELFRESPECT SRL
CUI: 16496181CAEN: 9610
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.098 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
Standard Casting Agency SRL
CUI: 16498425CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.074.167 RON
Profit
28.361 RON
Angajati
3
E&F CONTEXPERT S.R.L.
CUI: 16494717CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.355 RON
Profit
192.783 RON
Angajati
1
MEDIA ART SHOW SRL
CUI: 16469225CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.788 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
S & C TRADE CONCEPT SRL
CUI: 16526827CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.078.031 RON
Profit
686.239 RON
Angajati
1
T.T.T. COMPANY SRL
CUI: 16227426CAEN: 4674
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.416.108 RON
Profit
186.493 RON
Angajati
3
ACTEDM PREST SRL
CUI: 16761610CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.856 RON
Profit
72.010 RON
Angajati
1
COMP. RAMI SRL
CUI: 12902660CAEN: 6202
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2000-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
377.395 RON
Profit
112.509 RON
Angajati
2
DIVA CONT AUDIT SRL
CUI: 19835819CAEN: 6310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
47 RON
Profit
20.625 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VOINA SPORT SRL?

CUI-ul VOINA SPORT SRL este 16498336.

Unde este sediul VOINA SPORT SRL?

VOINA SPORT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Mendeleev nr. 7-15, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata VOINA SPORT SRL?

VOINA SPORT SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VOINA SPORT SRL in 2024?

In 2024, VOINA SPORT SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.021 RON.

Ce activitate are VOINA SPORT SRL?

VOINA SPORT SRL are codul CAEN principal 4642 (Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei).

Ce profit a inregistrat VOINA SPORT SRL in 2024?

VOINA SPORT SRL a inregistrat o pierdere neta de 30.136 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.