Lucrări de instalaţii electrice
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 12:06
Despre MULTITASK_ING SRL
MULTITASK_ING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Buchin Com. Buchin, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MULTITASK_ING SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.381.774 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.3%). Profitul net inregistrat a fost de 205.341 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 48.481 RON in 2009 la 1.381.774 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.381.774 RON
- Venituri totale
- 1.381.917 RON
- Cheltuieli totale
- 1.141.313 RON
- Profit brut
- 240.604 RON
- Profit net
- 205.341 RON
- Marja profit net
- 14,86%
- Active imobilizate
- 509.903 RON
- Active circulante
- 646.925 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 441.508 RON
- Casa & conturi bănci
- 205.417 RON
- Capital propriu
- 675.057 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CARAŞ-SEVERIN, Sat Buchin Com. Buchin, FS nr. 42, 327055
- Cod postal
- 327055
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 15.06.2004
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
- Platitor TVA
- Da
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 1 martie 2013
- Data reactivare
- 27 iulie 2015
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2009 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.381.774 RON
- Rezultat net
- 205.341 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.381.774 RON | 1.399.849 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.381.917 RON | 1.473.002 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.141.313 RON | 776.995 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 240.604 RON | 696.007 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 205.341 RON | 683.487 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 509.903 RON | 729.326 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 646.925 RON | 408.551 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.156.828 RON | 1.137.877 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | -440 RON |
| CreanțeSume de încasat | 441.508 RON | 76.865 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 205.417 RON | 332.126 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 481.771 RON | 104.869 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 675.057 RON | 1.033.008 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 17,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 30,4 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,34 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 58,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.381.774 -1,3% față de anul precedent | 1.381.917 | 1.141.313 | 240.604 -65,4% față de anul precedent | 205.341 -70,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 1.399.849 +150,5% față de anul precedent | 1.473.002 | 776.995 | 696.007 +304,7% față de anul precedent | 683.487 +307,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 558.758 +101,5% față de anul precedent | 558.875 | 386.894 | 171.981 +443,9% față de anul precedent | 167.593 +474,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 277.281 -72,7% față de anul precedent | 280.208 | 248.590 | 31.618 -76,3% față de anul precedent | 29.153 -76,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.015.726 +239,5% față de anul precedent | 1.015.726 | 882.594 | 133.132 +104,1% față de anul precedent | 123.438 +97,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 299.210 +51,2% față de anul precedent | 299.693 | 234.460 | 65.233 -7,8% față de anul precedent | 62.438 -9,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 197.905 +735,0% față de anul precedent | 197.905 | 127.139 | 70.766 +1.102,9% față de anul precedent | 68.787 +1.230,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 23.702 -12,6% față de anul precedent | 23.702 | 17.819 | 5.883 | 5.172 | 0 | 0 |
| 2016 | 27.106 -43,8% față de anul precedent | 27.106 | 44.554 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 17.448 | 18.262 |
| 2015 | 48.208 | 48.266 | 7.740 | 40.526 | 39.078 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 12.847 -73,5% față de anul precedent | 12.848 | 11.174 | 1.674 +0,4% față de anul precedent | 24 -88,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 48.481 | 48.685 | 47.018 | 1.667 | 200 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 509.903 | 646.925 | 1.156.828 | 0 | 441.508 | 205.417 |
| 2023 | 729.326 | 408.551 | 1.137.877 | -440 | 76.865 | 332.126 |
| 2022 | 411.646 | 61.298 | 472.944 | -440 | 41.547 | 20.191 |
| 2021 | 149.142 | 98.579 | 247.721 | -440 | 53.224 | 45.795 |
| 2020 | 64.205 | 419.134 | 483.339 | 0 | 342.284 | 76.850 |
| 2019 | 83.404 | 117.053 | 200.457 | 0 | 40.473 | 76.580 |
| 2018 | 6.885 | 101.100 | 107.985 | 0 | 50.486 | 50.614 |
| 2017 | 0 | 19.882 | 19.882 | 0 | 10.665 | 9.217 |
| 2016 | 0 | 23.385 | 23.385 | 0 | 12.565 | 10.820 |
| 2015 | 0 | 49.951 | 49.951 | 0 | 42.580 | 7.371 |
| 2014 | 0 | 2.698 | 2.698 | 2.698 | 0 | 0 |
| 2010 | 0 | 6.531 | 6.531 | 2.698 | 2.699 | 1.134 |
| 2009 | 0 | 8.769 | 8.769 | 0 | 3.053 | 5.716 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 481.771 +359,4% față de anul precedent | 675.057 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 104.869 -15,0% față de anul precedent | 1.033.008 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 123.423 +87,6% față de anul precedent | 349.521 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 65.794 -80,1% față de anul precedent | 181.927 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 330.565 +268,0% față de anul precedent | 152.774 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 89.821 +353,9% față de anul precedent | 110.636 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 19.787 +4.101,1% față de anul precedent | 88.198 | Neraportat | 1 |
| 2017 | 471 -94,9% față de anul precedent | 19.411 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 9.145 -12,5% față de anul precedent | 14.240 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 10.449 +359,5% față de anul precedent | 39.502 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 2.274 -62,8% față de anul precedent | 424 | Neraportat | 0 |
| 2010 | 6.107 -27,0% față de anul precedent | 424 | Neraportat | 0 |
| 2009 | 8.369 | 400 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CVChristian Vasile Lina | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
17 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14249/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.381.774 RON. Profit: 205.341 RON
Cifra de afaceri: 1.381.774 RON. Profit: 205.341 RON
- Cifra de afaceri
- 1.381.774 RON -1.29% față de anul precedent
- Profit net
- 205.341 RON -69.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 481.771 RON +359.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.399.849 RON. Profit: 683.487 RON
Cifra de afaceri: 1.399.849 RON. Profit: 683.487 RON
- Cifra de afaceri
- 1.399.849 RON +150.53% față de anul precedent
- Profit net
- 683.487 RON +307.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 104.869 RON -15.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 558.758 RON. Profit: 167.593 RON
Cifra de afaceri: 558.758 RON. Profit: 167.593 RON
- Cifra de afaceri
- 558.758 RON +101.51% față de anul precedent
- Profit net
- 167.593 RON +474.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 123.423 RON +87.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 277.281 RON. Profit: 29.153 RON
Cifra de afaceri: 277.281 RON. Profit: 29.153 RON
- Cifra de afaceri
- 277.281 RON -72.7% față de anul precedent
- Profit net
- 29.153 RON -76.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 65.794 RON -80.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.015.726 RON. Profit: 123.438 RON
Cifra de afaceri: 1.015.726 RON. Profit: 123.438 RON
- Cifra de afaceri
- 1.015.726 RON +239.47% față de anul precedent
- Profit net
- 123.438 RON +97.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 330.565 RON +268.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 299.210 RON. Profit: 62.438 RON
Cifra de afaceri: 299.210 RON. Profit: 62.438 RON
- Cifra de afaceri
- 299.210 RON +51.19% față de anul precedent
- Profit net
- 62.438 RON -9.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 89.821 RON +353.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 197.905 RON. Profit: 68.787 RON
Cifra de afaceri: 197.905 RON. Profit: 68.787 RON
- Cifra de afaceri
- 197.905 RON +734.97% față de anul precedent
- Profit net
- 68.787 RON +1229.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 19.787 RON +4101.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 23.702 RON. Profit: 5.172 RON
Cifra de afaceri: 23.702 RON. Profit: 5.172 RON
- Cifra de afaceri
- 23.702 RON -12.56% față de anul precedent
- Profit net
- 5.172 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 471 RON -94.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 27.106 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 27.106 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 27.106 RON -43.77% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 18.262 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 9.145 RON -12.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 48.208 RON. Profit: 39.078 RON
Cifra de afaceri: 48.208 RON. Profit: 39.078 RON
- Cifra de afaceri
- 48.208 RON
- Profit net
- 39.078 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 10.449 RON +359.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2015Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.274 RON -62.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 12.847 RON. Profit: 24 RON
Cifra de afaceri: 12.847 RON. Profit: 24 RON
- Cifra de afaceri
- 12.847 RON -73.5% față de anul precedent
- Profit net
- 24 RON -88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6.107 RON -27.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 48.481 RON. Profit: 200 RON
Cifra de afaceri: 48.481 RON. Profit: 200 RON
- Cifra de afaceri
- 48.481 RON
- Profit net
- 200 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.369 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092004 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMULTITASK_ING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sat Buchin Com. Buchin (CARAŞ-SEVERIN)
MULTITASK_ING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sat Buchin Com. Buchin (CARAŞ-SEVERIN)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
16.042026Mentiune · Buletin 14249/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- MULTITASK_ING SRL
- CUI
- 16518999
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 16.04.2026
- Registrul Comerțului
- J11/469/2004
- EUID
- ROONRC.J11/469/2004
- Sediu
- Jud. Caraş-Severin, Sat Buchin, Comuna Buchin, FS, Nr. 42
- Județ
- Caraş-Severin
- Număr încheiere
- 306795
- Data încheierii
- 15.04.2026
- Număr dosar
- 1525928
- Data dosarului
- 10.04.2026
- Tribunal
- Caras
- Registrator
- Mihaela-Simona Coclea
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 1525928 din 10.04.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Caraş-Severin
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Caraş-Severin
Alte firme din Caraş-Severin
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MULTITASK_ING SRL?
CUI-ul MULTITASK_ING SRL este 16518999.
Unde este sediul MULTITASK_ING SRL?
MULTITASK_ING SRL are sediul in Romania, CARAŞ-SEVERIN, Sat Buchin Com. Buchin, FS nr. 42, 327055, Sat Buchin Com. Buchin, judetul CARAŞ-SEVERIN.
Cand a fost infiintata MULTITASK_ING SRL?
MULTITASK_ING SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MULTITASK_ING SRL in 2024?
In 2024, MULTITASK_ING SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.381.774 RON.
Cati angajati are MULTITASK_ING SRL?
MULTITASK_ING SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are MULTITASK_ING SRL?
MULTITASK_ING SRL are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).
Ce profit a inregistrat MULTITASK_ING SRL in 2024?
MULTITASK_ING SRL a inregistrat un profit net de 205.341 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.