Activ

PAUL & DARIUS SRL

CUI: 16527059
CIF: 16527059
Reg. Com.: J01/648/2004
CAEN: 4642
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 iunie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:57

Despre PAUL & DARIUS SRL

PAUL & DARIUS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Teiuş, judetul ALBA, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei" (cod CAEN 4642), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PAUL & DARIUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.548 RON, in crestere fata de anul precedent (+46.7%). Profitul net inregistrat a fost de 14.729 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 43.897 RON in 2008 la 40.548 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
40.548 RON
Venituri totale
40.548 RON
Cheltuieli totale
25.251 RON
Profit brut
15.297 RON
Profit net
14.729 RON
Marja profit net
36,32%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
78.071 RON
Stocuri
38.923 RON
Creanțe
343 RON
Casa & conturi bănci
38.805 RON
Capital propriu
77.817 RON

Contact

AdresaRomania, ALBA, Orş. Teiuş, Str. CLUJULUI, 515900

Adresă sediu social

Romania, ALBA, Orş. Teiuş, Str. CLUJULUI, 515900
Cod poștal: 515900
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ALBA, Sat Teiuş Orş. Teiuş, Str. CLUJULUI, 515900
Cod postal
515900
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.06.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
40.548 RON
Rezultat net
14.729 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 40.548 RON 27.639 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 40.548 RON 27.639 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 25.251 RON 24.469 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 15.297 RON 3.170 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 14.729 RON 1.700 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 78.071 RON 63.798 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 78.071 RON 63.798 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 38.923 RON 53.955 RON
CreanțeSume de încasat 343 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 38.805 RON 9.843 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 254 RON 1.724 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 77.817 RON 62.074 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active78.071RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale78.071 RON
Datorii totale254 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,9 %Profit net / active totale
ROE
18,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
307,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 40.548 +46,7% față de anul precedent 40.548 25.251 15.297 +382,6% față de anul precedent 14.729 +766,4% față de anul precedent 0 0
2023 27.639 -31,4% față de anul precedent 27.639 24.469 3.170 -77,0% față de anul precedent 1.700 -86,5% față de anul precedent 0 0
2022 40.272 +45,8% față de anul precedent 40.272 26.510 13.762 +37,4% față de anul precedent 12.554 +21,7% față de anul precedent 0 0
2021 27.622 +9,8% față de anul precedent 27.622 17.608 10.014 +25,8% față de anul precedent 10.312 +49,5% față de anul precedent 0 0
2020 25.167 -13,3% față de anul precedent 25.167 17.206 7.961 -15,7% față de anul precedent 6.900 -19,5% față de anul precedent 0 0
2019 29.016 +25,7% față de anul precedent 29.016 19.570 9.446 +24,7% față de anul precedent 8.575 +24,6% față de anul precedent 0 0
2018 23.086 +36,3% față de anul precedent 23.086 15.509 7.577 +60,0% față de anul precedent 6.884 +62,9% față de anul precedent 0 0
2017 16.943 +41,2% față de anul precedent 16.943 12.208 4.735 +61,7% față de anul precedent 4.227 +64,7% față de anul precedent 0 0
2016 11.999 +3,6% față de anul precedent 11.999 9.071 2.928 -25,7% față de anul precedent 2.567 -28,6% față de anul precedent 0 0
2015 11.579 -26,0% față de anul precedent 11.579 7.640 3.939 -26,0% față de anul precedent 3.594 -25,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 15.646 +19,4% față de anul precedent 15.646 10.323 5.323 +23,1% față de anul precedent 4.853 +22,6% față de anul precedent 0 0
2013 13.100 -34,3% față de anul precedent 13.100 8.776 4.324 +519,5% față de anul precedent 3.957 +466,9% față de anul precedent 0 0
2012 19.937 +45,0% față de anul precedent 19.937 19.239 698 -81,5% față de anul precedent 698 -81,5% față de anul precedent 0 0
2011 13.746 -7,9% față de anul precedent 13.746 9.973 3.773 -3,8% față de anul precedent 3.773 +66,1% față de anul precedent 0 0
2010 14.931 -16,1% față de anul precedent 14.931 11.010 3.921 -28,3% față de anul precedent 2.271 -43,3% față de anul precedent 0 0
2009 17.804 -59,4% față de anul precedent 17.804 12.333 5.471 4.004 0 0
2008 43.897 43.897 46.759 0 0 2.862 2.890

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 78.071 78.071 38.923 343 38.805
2023 0 63.798 63.798 53.955 0 9.843
2022 0 61.631 61.631 15.032 0 46.599
2021 0 48.339 48.339 15.710 0 32.629
2020 0 38.324 38.324 13.713 0 24.611
2019 0 31.161 31.161 10.358 0 20.803
2018 0 22.505 22.505 11.846 0 10.659
2017 0 15.826 15.826 13.234 0 2.592
2016 0 14.438 14.438 13.857 0 581
2015 0 18.307 18.307 17.466 0 841
2014 0 24.321 24.321 24.259 0 62
2013 0 29.763 29.763 28.763 0 1.000
2012 0 25.640 25.640 24.616 0 1.024
2011 0 24.996 24.996 24.024 0 972
2010 0 21.154 21.154 20.480 0 674
2009 0 16.675 16.675 11.948 0 4.727
2008 0 16.918 16.918 584 0 16.334

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 254 -85,3% față de anul precedent 77.817 Neraportat 0
2023 1.724 +37,2% față de anul precedent 62.074 Neraportat 0
2022 1.257 +142,2% față de anul precedent 60.374 Neraportat 0
2021 519 -36,5% față de anul precedent 47.820 Neraportat 0
2020 817 +47,7% față de anul precedent 37.507 Neraportat 0
2019 553 +17,2% față de anul precedent 30.608 Neraportat 0
2018 472 -30,4% față de anul precedent 22.033 Neraportat 0
2017 678 -80,7% față de anul precedent 15.148 Neraportat 0
2016 3.516 -64,7% față de anul precedent 10.922 Neraportat 0
2015 9.953 -49,1% față de anul precedent 8.354 Neraportat 0
2014 19.561 -34,5% față de anul precedent 4.760 Neraportat 0
2013 29.855 +0,6% față de anul precedent -92 Neraportat 0
2012 29.690 -0,2% față de anul precedent -4.050 Neraportat 0
2011 29.744 +0,2% față de anul precedent -4.748 Neraportat 0
2010 29.675 +8,0% față de anul precedent -8.521 Neraportat 0
2009 27.467 -13,4% față de anul precedent -10.792 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 31.714 -14.796 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 40.548 RON. Profit: 14.729 RON

Cifra de afaceri: 40.548 RON. Profit: 14.729 RON

Cifra de afaceri
40.548 RON +46.71% față de anul precedent
Profit net
14.729 RON +766.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
254 RON -85.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 27.639 RON. Profit: 1.700 RON

Cifra de afaceri: 27.639 RON. Profit: 1.700 RON

Cifra de afaceri
27.639 RON -31.37% față de anul precedent
Profit net
1.700 RON -86.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.724 RON +37.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 40.272 RON. Profit: 12.554 RON

Cifra de afaceri: 40.272 RON. Profit: 12.554 RON

Cifra de afaceri
40.272 RON +45.8% față de anul precedent
Profit net
12.554 RON +21.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.257 RON +142.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 27.622 RON. Profit: 10.312 RON

Cifra de afaceri: 27.622 RON. Profit: 10.312 RON

Cifra de afaceri
27.622 RON +9.75% față de anul precedent
Profit net
10.312 RON +49.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
519 RON -36.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 25.167 RON. Profit: 6.900 RON

Cifra de afaceri: 25.167 RON. Profit: 6.900 RON

Cifra de afaceri
25.167 RON -13.27% față de anul precedent
Profit net
6.900 RON -19.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
817 RON +47.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 29.016 RON. Profit: 8.575 RON

Cifra de afaceri: 29.016 RON. Profit: 8.575 RON

Cifra de afaceri
29.016 RON +25.69% față de anul precedent
Profit net
8.575 RON +24.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
553 RON +17.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 23.086 RON. Profit: 6.884 RON

Cifra de afaceri: 23.086 RON. Profit: 6.884 RON

Cifra de afaceri
23.086 RON +36.26% față de anul precedent
Profit net
6.884 RON +62.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
472 RON -30.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 16.943 RON. Profit: 4.227 RON

Cifra de afaceri: 16.943 RON. Profit: 4.227 RON

Cifra de afaceri
16.943 RON +41.2% față de anul precedent
Profit net
4.227 RON +64.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
678 RON -80.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 11.999 RON. Profit: 2.567 RON

Cifra de afaceri: 11.999 RON. Profit: 2.567 RON

Cifra de afaceri
11.999 RON +3.63% față de anul precedent
Profit net
2.567 RON -28.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.516 RON -64.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 11.579 RON. Profit: 3.594 RON

Cifra de afaceri: 11.579 RON. Profit: 3.594 RON

Cifra de afaceri
11.579 RON -25.99% față de anul precedent
Profit net
3.594 RON -25.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.953 RON -49.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 15.646 RON. Profit: 4.853 RON

Cifra de afaceri: 15.646 RON. Profit: 4.853 RON

Cifra de afaceri
15.646 RON +19.44% față de anul precedent
Profit net
4.853 RON +22.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
19.561 RON -34.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 13.100 RON. Profit: 3.957 RON

Cifra de afaceri: 13.100 RON. Profit: 3.957 RON

Cifra de afaceri
13.100 RON -34.29% față de anul precedent
Profit net
3.957 RON +466.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.855 RON +0.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 19.937 RON. Profit: 698 RON

Cifra de afaceri: 19.937 RON. Profit: 698 RON

Cifra de afaceri
19.937 RON +45.04% față de anul precedent
Profit net
698 RON -81.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.690 RON -0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 13.746 RON. Profit: 3.773 RON

Cifra de afaceri: 13.746 RON. Profit: 3.773 RON

Cifra de afaceri
13.746 RON -7.94% față de anul precedent
Profit net
3.773 RON +66.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.744 RON +0.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 14.931 RON. Profit: 2.271 RON

Cifra de afaceri: 14.931 RON. Profit: 2.271 RON

Cifra de afaceri
14.931 RON -16.14% față de anul precedent
Profit net
2.271 RON -43.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.675 RON +8.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 17.804 RON. Profit: 4.004 RON

Cifra de afaceri: 17.804 RON. Profit: 4.004 RON

Cifra de afaceri
17.804 RON -59.44% față de anul precedent
Profit net
4.004 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
27.467 RON -13.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 43.897 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 43.897 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
43.897 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.890 RON
Angajati
1
Datorii
31.714 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPAUL & DARIUS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Orş. Teiuş (ALBA)

PAUL & DARIUS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Orş. Teiuş (ALBA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4642, Alba

MALCON PREST SRL
CUI: 35424483CAEN: 4642
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2016-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EURO COMERCIO SRL
CUI: 17651585CAEN: 4642
Activ
ALBA, Mun. Sebeş2005-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4642, Alba

ANDREEAS COMPANY S.R.L.
CUI: 6344534CAEN: 4642
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia1994-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.363 RON
Profit
104.728 RON
Angajati
3
BULEA S.R.L.
CUI: 18137419CAEN: 4642
Activ
ALBA, Sat Poşaga de Jos Com. Poşaga2005-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.405 RON
Profit
30.582 RON
Angajati
1

Alte firme din Alba

BORSA SERVICII SRL
CUI: 16527024CAEN: 5210
Activ
ALBA, Loc. Vinerea Orş. Cugir2004-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.798 RON
Profit
9.595 RON
Angajati
0
GAMMA AXIAL SRL
CUI: 16534269CAEN: 2223
Activ
ALBA, Loc. Bărăbanţ Mun. Alba Iulia2004-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.916.941 RON
Profit
721.805 RON
Angajati
42
NICU & ANI SRL
CUI: 16521781CAEN: 1071
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2004-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.281.682 RON
Profit
143.648 RON
Angajati
17
SMILING SRL
CUI: 16553864CAEN: 4755
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia2004-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
832.335 RON
Profit
68.207 RON
Angajati
0
DARUSIANA SRL
CUI: 16204740CAEN: 4740
Activ
ALBA, Orş. Cugir2004-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.365 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OBLIO SRL
CUI: 9410950CAEN: 2511
Activ
ALBA, Mun. Alba Iulia1997-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.527 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ANDRA & ALINA TRANSPORT SRL
CUI: 22280866CAEN: 4939
Activ
ALBA, Sat Unirea Com. Unirea2007-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.864 RON
Profit
84.559 RON
Angajati
2
LOCMA S.R.L.
CUI: 47302676CAEN: 1071
Activ
ALBA, Sat Noşlac Com. Noşlac2022-12-13
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAUL & DARIUS SRL?

CUI-ul PAUL & DARIUS SRL este 16527059.

Unde este sediul PAUL & DARIUS SRL?

PAUL & DARIUS SRL are sediul in Romania, ALBA, Orş. Teiuş, Str. CLUJULUI, 515900, Orş. Teiuş, judetul ALBA.

Cand a fost infiintata PAUL & DARIUS SRL?

PAUL & DARIUS SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PAUL & DARIUS SRL in 2024?

In 2024, PAUL & DARIUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.548 RON.

Ce activitate are PAUL & DARIUS SRL?

PAUL & DARIUS SRL are codul CAEN principal 4642 (Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei).

Ce profit a inregistrat PAUL & DARIUS SRL in 2024?

PAUL & DARIUS SRL a inregistrat un profit net de 14.729 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.