Activ Plătitor TVA

ATAID SRL

CUI: 16527873
CIF: RO16527873
Reg. Com.: J2004001119057
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 iunie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 12:29

Despre ATAID SRL

ATAID SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Căbeşti Com. Căbeşti, judetul BIHOR, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ATAID SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.354.357 RON, in scadere fata de anul precedent (-13.9%). Profitul net inregistrat a fost de 988.819 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 14, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 244.165 RON in 2008 la 6.354.357 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.354.357 RON
Venituri totale
6.686.765 RON
Cheltuieli totale
5.558.761 RON
Profit brut
1.128.004 RON
Profit net
988.819 RON
Marja profit net
15,56%
Active imobilizate
3.395.130 RON
Active circulante
2.464.677 RON
Stocuri
63.453 RON
Creanțe
1.731.224 RON
Casa & conturi bănci
670.000 RON
Capital propriu
4.602.087 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Căbeşti Com. Căbeşti, CĂBEŞTI nr. 221/A
Telefon0721319729

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Căbeşti Com. Căbeşti, CĂBEŞTI nr. 221/A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Căbeşti Com. Căbeşti, CĂBEŞTI nr. 221/A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.06.2004
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Beiuş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.354.357 RON
Rezultat net
988.819 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.354.357 RON 7.380.591 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.686.765 RON 7.569.496 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.558.761 RON 5.858.732 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.128.004 RON 1.710.764 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 988.819 RON 1.482.514 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.395.130 RON 2.449.383 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.464.677 RON 2.864.919 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.859.807 RON 5.314.302 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 63.453 RON 143.631 RON
CreanțeSume de încasat 1.731.224 RON 1.581.827 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 670.000 RON 1.139.461 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.257.720 RON 1.100.244 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.602.087 RON 4.214.058 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 14 persoane 12 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.859.807RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.859.807 RON
Datorii totale1.257.720 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,9 %Profit net / active totale
ROE
21,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,96 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.354.357 -13,9% față de anul precedent 6.686.765 5.558.761 1.128.004 -34,1% față de anul precedent 988.819 -33,3% față de anul precedent 0 0
2023 7.380.591 +12,5% față de anul precedent 7.569.496 5.858.732 1.710.764 +56,9% față de anul precedent 1.482.514 +62,9% față de anul precedent 0 0
2022 6.559.344 +0,5% față de anul precedent 6.721.733 5.631.320 1.090.413 +19,2% față de anul precedent 910.257 +16,6% față de anul precedent 0 0
2021 6.526.231 +10,1% față de anul precedent 6.914.550 5.999.930 914.620 +1,0% față de anul precedent 780.592 +2,6% față de anul precedent 0 0
2020 5.929.090 +9,5% față de anul precedent 6.024.904 5.119.517 905.387 +41,3% față de anul precedent 761.106 +43,5% față de anul precedent 0 0
2019 5.415.753 +15,4% față de anul precedent 5.538.983 4.898.202 640.781 +27,5% față de anul precedent 530.501 +18,3% față de anul precedent 0 0
2018 4.694.304 +13,1% față de anul precedent 4.742.610 4.240.171 502.439 -12,7% față de anul precedent 448.599 -5,6% față de anul precedent 0 0
2017 4.151.507 +12,3% față de anul precedent 4.273.393 3.697.680 575.713 +65,8% față de anul precedent 475.334 +66,2% față de anul precedent 0 0
2016 3.697.661 +11,0% față de anul precedent 3.766.345 3.419.124 347.221 -24,1% față de anul precedent 285.977 -24,9% față de anul precedent 0 0
2015 3.331.577 +37,5% față de anul precedent 3.372.660 2.915.274 457.386 +69,0% față de anul precedent 380.744 +68,9% față de anul precedent 0 0
2014 2.423.295 +27,3% față de anul precedent 2.454.442 2.183.716 270.726 +44,4% față de anul precedent 225.490 +44,3% față de anul precedent 0 0
2013 1.903.107 +21,2% față de anul precedent 1.941.399 1.753.888 187.511 -9,1% față de anul precedent 156.254 -16,3% față de anul precedent 0 0
2012 1.569.678 +66,7% față de anul precedent 1.622.345 1.416.187 206.158 +140,8% față de anul precedent 186.754 +118,1% față de anul precedent 0 0
2011 941.387 +141,8% față de anul precedent 977.037 891.415 85.622 85.622 0 0
2010 389.393 +123,1% față de anul precedent 426.359 503.460 0 0 77.101 80.326
2009 174.558 -28,5% față de anul precedent 181.802 307.515 0 0 125.713 130.046
2008 244.165 287.093 479.115 0 0 192.022 199.199

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.395.130 2.464.677 5.859.807 63.453 1.731.224 670.000
2023 2.449.383 2.864.919 5.314.302 143.631 1.581.827 1.139.461
2022 1.857.102 2.548.001 4.405.103 588.765 1.611.410 347.826
2021 1.917.195 2.600.869 4.518.064 23.634 1.939.448 637.787
2020 1.727.256 2.136.028 3.863.284 90.368 1.549.473 496.187
2019 1.946.318 1.567.440 3.513.758 57.444 1.040.896 469.100
2018 1.322.187 1.319.355 2.641.542 65.754 966.521 287.080
2017 852.808 1.372.175 2.224.983 6.972 966.233 398.970
2016 1.089.659 1.093.414 2.183.073 6.973 755.442 330.999
2015 828.844 990.874 1.819.718 6.558 732.594 251.722
2014 560.114 651.843 1.211.957 12.049 564.272 75.522
2013 527.587 639.436 1.167.023 11.892 421.776 205.768
2012 304.214 351.229 655.443 822 218.230 132.177
2011 156.437 327.758 484.195 0 192.290 135.468
2010 193.720 211.915 405.635 940 138.800 72.175
2009 150.203 99.541 249.744 0 65.682 33.859
2008 237.216 36.842 274.058 0 15.722 21.120

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.257.720 +14,3% față de anul precedent 4.602.087 Neraportat 14 +16,7% față de anul precedent
2023 1.100.244 -33,7% față de anul precedent 4.214.058 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2022 1.659.752 +163,3% față de anul precedent 2.745.351 Neraportat 12 -14,3% față de anul precedent
2021 630.339 -16,6% față de anul precedent 3.887.725 Neraportat 14 -6,7% față de anul precedent
2020 756.150 -35,3% față de anul precedent 3.107.134 Neraportat 15 +7,1% față de anul precedent
2019 1.167.730 +41,4% față de anul precedent 2.346.028 Neraportat 14 +16,7% față de anul precedent
2018 826.015 -3,7% față de anul precedent 1.815.527 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2017 858.055 -33,6% față de anul precedent 1.366.928 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2016 1.291.479 +6,4% față de anul precedent 891.594 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2015 1.214.101 +23,0% față de anul precedent 605.617 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2014 987.084 -17,4% față de anul precedent 224.873 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2013 1.194.640 +42,3% față de anul precedent -27.617 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2012 839.315 -1,2% față de anul precedent -183.872 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2011 849.280 -0,8% față de anul precedent -365.085 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2010 856.342 +38,1% față de anul precedent -450.707 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2009 620.124 +20,6% față de anul precedent -370.380 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 514.392 -240.334 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MVMIRCEA VALENTIN BOLOŞfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26303/2026durată societate
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25879/2026alte modificari sediu social, capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

alte modificari sediu social, capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.354.357 RON. Profit: 988.819 RON

Cifra de afaceri: 6.354.357 RON. Profit: 988.819 RON

Cifra de afaceri
6.354.357 RON -13.9% față de anul precedent
Profit net
988.819 RON -33.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +16.67% față de anul precedent
Datorii
1.257.720 RON +14.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 7.380.591 RON. Profit: 1.482.514 RON

Cifra de afaceri: 7.380.591 RON. Profit: 1.482.514 RON

Cifra de afaceri
7.380.591 RON +12.52% față de anul precedent
Profit net
1.482.514 RON +62.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
1.100.244 RON -33.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.559.344 RON. Profit: 910.257 RON

Cifra de afaceri: 6.559.344 RON. Profit: 910.257 RON

Cifra de afaceri
6.559.344 RON +0.51% față de anul precedent
Profit net
910.257 RON +16.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -14.29% față de anul precedent
Datorii
1.659.752 RON +163.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.526.231 RON. Profit: 780.592 RON

Cifra de afaceri: 6.526.231 RON. Profit: 780.592 RON

Cifra de afaceri
6.526.231 RON +10.07% față de anul precedent
Profit net
780.592 RON +2.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -6.67% față de anul precedent
Datorii
630.339 RON -16.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.929.090 RON. Profit: 761.106 RON

Cifra de afaceri: 5.929.090 RON. Profit: 761.106 RON

Cifra de afaceri
5.929.090 RON +9.48% față de anul precedent
Profit net
761.106 RON +43.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +7.14% față de anul precedent
Datorii
756.150 RON -35.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.415.753 RON. Profit: 530.501 RON

Cifra de afaceri: 5.415.753 RON. Profit: 530.501 RON

Cifra de afaceri
5.415.753 RON +15.37% față de anul precedent
Profit net
530.501 RON +18.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +16.67% față de anul precedent
Datorii
1.167.730 RON +41.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.694.304 RON. Profit: 448.599 RON

Cifra de afaceri: 4.694.304 RON. Profit: 448.599 RON

Cifra de afaceri
4.694.304 RON +13.07% față de anul precedent
Profit net
448.599 RON -5.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
826.015 RON -3.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.151.507 RON. Profit: 475.334 RON

Cifra de afaceri: 4.151.507 RON. Profit: 475.334 RON

Cifra de afaceri
4.151.507 RON +12.27% față de anul precedent
Profit net
475.334 RON +66.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
858.055 RON -33.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.697.661 RON. Profit: 285.977 RON

Cifra de afaceri: 3.697.661 RON. Profit: 285.977 RON

Cifra de afaceri
3.697.661 RON +10.99% față de anul precedent
Profit net
285.977 RON -24.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
1.291.479 RON +6.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.331.577 RON. Profit: 380.744 RON

Cifra de afaceri: 3.331.577 RON. Profit: 380.744 RON

Cifra de afaceri
3.331.577 RON +37.48% față de anul precedent
Profit net
380.744 RON +68.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
1.214.101 RON +23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.423.295 RON. Profit: 225.490 RON

Cifra de afaceri: 2.423.295 RON. Profit: 225.490 RON

Cifra de afaceri
2.423.295 RON +27.33% față de anul precedent
Profit net
225.490 RON +44.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
987.084 RON -17.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.903.107 RON. Profit: 156.254 RON

Cifra de afaceri: 1.903.107 RON. Profit: 156.254 RON

Cifra de afaceri
1.903.107 RON +21.24% față de anul precedent
Profit net
156.254 RON -16.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
1.194.640 RON +42.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.569.678 RON. Profit: 186.754 RON

Cifra de afaceri: 1.569.678 RON. Profit: 186.754 RON

Cifra de afaceri
1.569.678 RON +66.74% față de anul precedent
Profit net
186.754 RON +118.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
839.315 RON -1.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 941.387 RON. Profit: 85.622 RON

Cifra de afaceri: 941.387 RON. Profit: 85.622 RON

Cifra de afaceri
941.387 RON +141.76% față de anul precedent
Profit net
85.622 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
849.280 RON -0.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 389.393 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 389.393 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
389.393 RON +123.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
80.326 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
856.342 RON +38.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 174.558 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 174.558 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
174.558 RON -28.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
130.046 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
620.124 RON +20.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

13.072026Mentiune · Buletin 26303/2026durată societate

durată societate

Companie
ATAID SRL
CUI
16527873
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
13.07.2026
Registrul Comerțului
J2004001119057
EUID
ROONRC.J2004001119057
Sediu
Sat Căbeşti, Comuna Căbeşti, Jud. Bihor, Nr. 221/A
Județ
Bihor
Număr încheiere
552801
Data încheierii
10.07.2026
Număr dosar
2728568
Data dosarului
09.07.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Alina Radu

Subiecte

durată societate

Vezi Buletinul ONRC nr. 26303/2026 (PDF)
08.072026Mentiune · Buletin 25879/2026alte modificari sediu social, capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

alte modificari sediu social; capital social; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul fn din data: 29.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ATAID SRL
CUI
16527873
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
08.07.2026
Registrul Comerțului
J2004001119057
EUID
ROONRC.J2004001119057
Sediu
Sat Căbeşti, Comuna Căbeşti, Jud. Bihor, Nr. 221/A
Județ
Bihor
Număr încheiere
545018
Data încheierii
08.07.2026
Număr dosar
2635554
Data dosarului
02.07.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Alina Radu

Subiecte

alte modificari sediu social, capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2635554 din 02.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 25879/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Bihor

TODEA TRAIAN TRANS SRL
CUI: 35179600CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Livada de Bihor Com. Nojorid2015-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.433.571 RON
Profit
470.757 RON
Angajati
9
TRAVELLER TRANS SRL
CUI: 8712802CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Biharia Com. Biharia1996-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.348.163 RON
Profit
613.068 RON
Angajati
12
TIGER-TEAM LOGISTIC S.R.L.
CUI: 6732951CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1995-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.438.888 RON
Profit
79.095 RON
Angajati
40
CRISTAMONDO COMPANY SRL
CUI: 25889589CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Picleu Com. Brusturi2009-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.288.341 RON
Profit
16.256 RON
Angajati
12
LONG ROAD DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 41696563CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Mădăras Com. Mădăras2019-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.832.039 RON
Profit
279.600 RON
Angajati
25
LAGUNA ALBASTRA SRL
CUI: 17401988CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2005-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.030.764 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Bihor

SAMARAN TRANS SRL
CUI: 16509400CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Bogei Com. Tăuteu2004-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.280 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
VILOGHI TRANS SRL
CUI: 16564502CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2004-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.268 RON
Profit
96.356 RON
Angajati
1
GUARDIAN COMPANY SRL
CUI: 16506382CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2004-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
739.428 RON
Profit
22.824 RON
Angajati
3

Alte firme din Bihor

ROGIRO SRL
CUI: 16527830CAEN: 0111
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2004-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.487 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NUTRIAVI SRL
CUI: 16551413CAEN: 0147
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2004-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.410.353 RON
Profit
4.045.689 RON
Angajati
36
AMACORD SRL
CUI: 16340041CAEN: 6811
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2004-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.180 RON
Profit
871 RON
Angajati
0
MAGINTA S.R.L.
CUI: 16739680CAEN: 4312
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2004-09-07
fara e-Factura
AUTOSTOP S.R.L.
CUI: 14747597CAEN: 4619
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2002-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
402.146 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
COLCONSTRUCT SRL
CUI: 18264935CAEN: 4683
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2006-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.351.903 RON
Profit
439.099 RON
Angajati
9
HCL RETAIL SRL
CUI: 36953652CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.918 RON
Profit
1.763 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ATAID SRL?

CUI-ul ATAID SRL este 16527873.

Unde este sediul ATAID SRL?

ATAID SRL are sediul in Romania, BIHOR, Sat Căbeşti Com. Căbeşti, CĂBEŞTI nr. 221/A, Sat Căbeşti Com. Căbeşti, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata ATAID SRL?

ATAID SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ATAID SRL in 2024?

In 2024, ATAID SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.354.357 RON.

Cati angajati are ATAID SRL?

ATAID SRL a raportat un numar mediu de 14 salariati in 2024.

Ce activitate are ATAID SRL?

ATAID SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat ATAID SRL in 2024?

ATAID SRL a inregistrat un profit net de 988.819 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.