Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 15:01
Despre 13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL
13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4339). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, 13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 667.013 RON, in crestere fata de anul precedent (+32.5%). Profitul net inregistrat a fost de 34.250 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 150.765 RON in 2008 la 667.013 RON in 2024. Datoriile raportate (937.655 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 667.013 RON
- Venituri totale
- 1.556.113 RON
- Cheltuieli totale
- 1.506.583 RON
- Profit brut
- 49.530 RON
- Profit net
- 34.250 RON
- Marja profit net
- 5,13%
- Active imobilizate
- 53.573 RON
- Active circulante
- 1.201.885 RON
- Stocuri
- 1.134.030 RON
- Creanțe
- 67.248 RON
- Casa & conturi bănci
- 607 RON
- Capital propriu
- 317.803 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Jules Verne nr. 24, 300321
- Cod postal
- 300321
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 22.06.2004
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 667.013 RON
- Rezultat net
- 34.250 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 667.013 RON | 503.295 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.556.113 RON | 608.354 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.506.583 RON | 382.651 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 49.530 RON | 225.703 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 34.250 RON | 220.365 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 53.573 RON | 102.100 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.201.885 RON | 639.983 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.255.458 RON | 742.083 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 1.134.030 RON | 544.827 RON |
| CreanțeSume de încasat | 67.248 RON | 69.142 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 607 RON | 26.014 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 937.655 RON | 858.529 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 317.803 RON | 283.554 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 2,7 %Profit net / active totale
- ROE
- 10,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,28 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 25,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 667.013 +32,5% față de anul precedent | 1.556.113 | 1.506.583 | 49.530 -78,1% față de anul precedent | 34.250 -84,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 503.295 -4,0% față de anul precedent | 608.354 | 382.651 | 225.703 +813,6% față de anul precedent | 220.365 +989,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 524.443 +1,7% față de anul precedent | 524.443 | 499.739 | 24.704 +22,6% față de anul precedent | 20.227 +37,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 515.570 -42,0% față de anul precedent | 605.570 | 585.415 | 20.155 +12,2% față de anul precedent | 14.762 +59,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 888.309 +47,4% față de anul precedent | 894.250 | 876.292 | 17.958 +173,0% față de anul precedent | 9.230 +1.569,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 602.530 -5,6% față de anul precedent | 602.560 | 595.981 | 6.579 -91,9% față de anul precedent | 553 -99,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 638.406 +53,4% față de anul precedent | 638.423 | 557.053 | 81.370 +36,2% față de anul precedent | 74.986 +34,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 416.265 +40,3% față de anul precedent | 416.265 | 356.529 | 59.736 -54,8% față de anul precedent | 55.574 -56,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 296.805 +114,0% față de anul precedent | 296.805 | 164.684 | 132.121 +255,3% față de anul precedent | 128.256 +288,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 138.714 +250,8% față de anul precedent | 138.714 | 101.529 | 37.185 | 33.024 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 39.545 -44,6% față de anul precedent | 39.545 | 95.682 | 0 | 0 | 56.137 | 57.323 |
| 2013 | 71.384 -28,6% față de anul precedent | 71.384 | 74.539 | 0 | 0 | 3.155 | 5.062 |
| 2012 | 100.028 +47,4% față de anul precedent | 100.030 | 161.683 | 0 | 0 | 61.653 | 61.653 |
| 2011 | 67.872 -21,2% față de anul precedent | 67.872 | 104.709 | 0 | 0 | 36.837 | 36.837 |
| 2010 | 86.169 +30,0% față de anul precedent | 86.172 | 115.453 | 0 | 0 | 29.281 | 32.506 |
| 2009 | 66.304 -56,0% față de anul precedent | 66.304 | 154.035 | 0 | 0 | 87.731 | 87.538 |
| 2008 | 150.765 | 150.769 | 230.896 | 0 | 0 | 80.127 | 83.187 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 53.573 | 1.201.885 | 1.255.458 | 1.134.030 | 67.248 | 607 |
| 2023 | 102.100 | 639.983 | 742.083 | 544.827 | 69.142 | 26.014 |
| 2022 | 96.655 | 785.689 | 882.344 | 691.724 | 84.203 | 9.762 |
| 2021 | 185.856 | 594.239 | 780.095 | 484.061 | 105.446 | 4.732 |
| 2020 | 324.638 | 279.524 | 604.162 | 249.782 | 25.873 | 3.869 |
| 2019 | 286.582 | 289.082 | 575.664 | 191.672 | 84.027 | 13.383 |
| 2018 | 364.724 | 152.659 | 517.383 | 68 | 146.063 | 6.528 |
| 2017 | 128.103 | 7.913 | 136.016 | 1.986 | 4.486 | 1.441 |
| 2016 | 3.400 | 2.059 | 5.459 | -99 | 1.095 | 1.063 |
| 2015 | 6.799 | 2.674 | 9.473 | -99 | 1.095 | 1.678 |
| 2014 | 0 | 3.511 | 3.511 | 0 | 3.241 | 270 |
| 2013 | 0 | 6.836 | 6.836 | 0 | 3.479 | 3.357 |
| 2012 | 0 | 16.856 | 16.856 | 0 | 12.959 | 3.897 |
| 2011 | 18.464 | 7.357 | 25.821 | 0 | 1.241 | 6.116 |
| 2010 | 49.580 | 6.506 | 56.086 | 0 | 1.096 | 5.410 |
| 2009 | 80.701 | 2.250 | 82.951 | 0 | 1.626 | 624 |
| 2008 | 111.953 | 19.098 | 131.051 | 0 | 2.537 | 16.561 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 937.655 +9,2% față de anul precedent | 317.803 | Neraportat | 4 +300,0% față de anul precedent |
| 2023 | 858.529 +6,1% față de anul precedent | 283.554 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 809.155 +11,3% față de anul precedent | 73.189 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 727.134 +28,5% față de anul precedent | 52.961 | Neraportat | 1 -85,7% față de anul precedent |
| 2020 | 565.963 -8,5% față de anul precedent | 38.199 | Neraportat | 7 -12,5% față de anul precedent |
| 2019 | 618.747 +26,7% față de anul precedent | 28.969 | Neraportat | 8 +14,3% față de anul precedent |
| 2018 | 488.517 +168,2% față de anul precedent | 28.866 | Neraportat | 7 +75,0% față de anul precedent |
| 2017 | 182.137 +70,0% față de anul precedent | -46.121 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 107.153 -55,3% față de anul precedent | -101.694 | Neraportat | 4 +300,0% față de anul precedent |
| 2015 | 239.775 -10,0% față de anul precedent | -229.950 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 266.485 +25,4% față de anul precedent | -262.974 | Neraportat | 1 -83,3% față de anul precedent |
| 2013 | 212.488 -2,3% față de anul precedent | -205.652 | Neraportat | 6 -14,3% față de anul precedent |
| 2012 | 217.446 +30,3% față de anul precedent | -200.590 | Neraportat | 7 +40,0% față de anul precedent |
| 2011 | 166.858 +2,3% față de anul precedent | -138.937 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 163.051 +1,3% față de anul precedent | -102.100 | Neraportat | 5 -50,0% față de anul precedent |
| 2009 | 160.960 +28,3% față de anul precedent | -69.594 | Neraportat | 10 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 125.467 | 17.944 | Neraportat | 10 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 667.013 RON. Profit: 34.250 RON
Cifra de afaceri: 667.013 RON. Profit: 34.250 RON
- Cifra de afaceri
- 667.013 RON +32.53% față de anul precedent
- Profit net
- 34.250 RON -84.46% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +300% față de anul precedent
- Datorii
- 937.655 RON +9.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 503.295 RON. Profit: 220.365 RON
Cifra de afaceri: 503.295 RON. Profit: 220.365 RON
- Cifra de afaceri
- 503.295 RON -4.03% față de anul precedent
- Profit net
- 220.365 RON +989.46% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 858.529 RON +6.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 524.443 RON. Profit: 20.227 RON
Cifra de afaceri: 524.443 RON. Profit: 20.227 RON
- Cifra de afaceri
- 524.443 RON +1.72% față de anul precedent
- Profit net
- 20.227 RON +37.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 809.155 RON +11.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 515.570 RON. Profit: 14.762 RON
Cifra de afaceri: 515.570 RON. Profit: 14.762 RON
- Cifra de afaceri
- 515.570 RON -41.96% față de anul precedent
- Profit net
- 14.762 RON +59.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -85.71% față de anul precedent
- Datorii
- 727.134 RON +28.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 888.309 RON. Profit: 9.230 RON
Cifra de afaceri: 888.309 RON. Profit: 9.230 RON
- Cifra de afaceri
- 888.309 RON +47.43% față de anul precedent
- Profit net
- 9.230 RON +1569.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 -12.5% față de anul precedent
- Datorii
- 565.963 RON -8.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 602.530 RON. Profit: 553 RON
Cifra de afaceri: 602.530 RON. Profit: 553 RON
- Cifra de afaceri
- 602.530 RON -5.62% față de anul precedent
- Profit net
- 553 RON -99.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 +14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 618.747 RON +26.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 638.406 RON. Profit: 74.986 RON
Cifra de afaceri: 638.406 RON. Profit: 74.986 RON
- Cifra de afaceri
- 638.406 RON +53.37% față de anul precedent
- Profit net
- 74.986 RON +34.93% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +75% față de anul precedent
- Datorii
- 488.517 RON +168.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 416.265 RON. Profit: 55.574 RON
Cifra de afaceri: 416.265 RON. Profit: 55.574 RON
- Cifra de afaceri
- 416.265 RON +40.25% față de anul precedent
- Profit net
- 55.574 RON -56.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 182.137 RON +69.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 296.805 RON. Profit: 128.256 RON
Cifra de afaceri: 296.805 RON. Profit: 128.256 RON
- Cifra de afaceri
- 296.805 RON +113.97% față de anul precedent
- Profit net
- 128.256 RON +288.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +300% față de anul precedent
- Datorii
- 107.153 RON -55.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 138.714 RON. Profit: 33.024 RON
Cifra de afaceri: 138.714 RON. Profit: 33.024 RON
- Cifra de afaceri
- 138.714 RON +250.78% față de anul precedent
- Profit net
- 33.024 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 239.775 RON -10.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 39.545 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 39.545 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 39.545 RON -44.6% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 57.323 RON
- Angajati
- 1 -83.33% față de anul precedent
- Datorii
- 266.485 RON +25.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 71.384 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 71.384 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 71.384 RON -28.64% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.062 RON
- Angajati
- 6 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 212.488 RON -2.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 100.028 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 100.028 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 100.028 RON +47.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 61.653 RON
- Angajati
- 7 +40% față de anul precedent
- Datorii
- 217.446 RON +30.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 67.872 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 67.872 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 67.872 RON -21.23% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 36.837 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 166.858 RON +2.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 86.169 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 86.169 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 86.169 RON +29.96% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 32.506 RON
- Angajati
- 5 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 163.051 RON +1.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 66.304 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 66.304 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 66.304 RON -56.02% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 87.538 RON
- Angajati
- 10 0% față de anul precedent
- Datorii
- 160.960 RON +28.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 150.765 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 150.765 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 150.765 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 83.187 RON
- Angajati
- 10
- Datorii
- 125.467 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082004 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintata13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4339 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)
13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4339 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4339, Timiş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4339, Timiş
Alte firme din Timiş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul 13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL?
CUI-ul 13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL este 16538899.
Unde este sediul 13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL?
13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Jules Verne nr. 24, 300321, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.
Cand a fost infiintata 13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL?
13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a 13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL in 2024?
In 2024, 13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 667.013 RON.
Cati angajati are 13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL?
13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.
Ce activitate are 13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL?
13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4339.
Ce profit a inregistrat 13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL in 2024?
13.A.A.A.S. CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 34.250 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.