Activ

UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA

CUI: 16550809
CIF: 16550809
Reg. Com.: J20/993/2004
CAEN: 5510
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 28 iunie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:01

Despre UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA

UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare" (cod CAEN 5510), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. MARESAL AVERESCU - COMPLEX SARMIS nr. 2
Telefon0254212026
Fax0254215873

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. MARESAL AVERESCU - COMPLEX SARMIS nr. 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. MARESAL AVERESCU - COMPLEX SARMIS nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.06.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2004 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2004
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 5510 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 5510 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5510, Hunedoara

PARANGUL 2004 SRL
CUI: 16065430CAEN: 5510
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2004-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.916 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STANDARD CONSULT SRL
CUI: 16690926CAEN: 5510
Activ
HUNEDOARA, Orş. Simeria2004-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.482 RON
Profit
3.124 RON
Angajati
2
DIANA TURISM SRL
CUI: 17049807CAEN: 5510
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2004-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.264.758 RON
Profit
135.371 RON
Angajati
4

Alte firme din Hunedoara

GRIG CLAU CRIS SRL
CUI: 16546395CAEN: 4712
Activ
HUNEDOARA, Orş. Petrila2004-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.135 RON
Profit
57.001 RON
Angajati
4
SILOAM SRL
CUI: 16550884CAEN: 8621
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2004-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
650.306 RON
Profit
245.530 RON
Angajati
2
COMSID S.R.L.
CUI: 16528836CAEN: 4672
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2004-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.067.033 RON
Profit
0 RON
Angajati
15
EURO SEB TRANS SRL
CUI: 16605378CAEN: 4711
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2004-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.176.052 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ROWITEX LUX SRL
CUI: 16225948CAEN: 5520
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2004-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.755 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ART PLUS SRL
CUI: 16942780CAEN: 7311
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2004-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.161 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
G.B. MA.TEX SRL
CUI: 11029320CAEN: 1410
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara1998-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.988 RON
Profit
14.902 RON
Angajati
0
DEVODAS SRL
CUI: 23041662CAEN: 6810
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2008-01-15
fara e-Factura
FULCRUM DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 48196050CAEN: 6812
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2023-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.000 RON
Profit
77.189 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA?

CUI-ul UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA este 16550809.

Unde este sediul UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA?

UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. MARESAL AVERESCU - COMPLEX SARMIS nr. 2, Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA?

UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Ce activitate are UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA?

UNITA TURISM HOLDING SA TIMISOARA SUCURSALA DEVA are codul CAEN principal 5510 (Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.