Activ Plătitor TVAe‑Factură

NETRAM CONSULTING S.R.L.

CUI: 16558063
CIF: RO16558063
Reg. Com.: J23/7982/2021
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 iunie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:12

Despre NETRAM CONSULTING S.R.L.

NETRAM CONSULTING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Baloteşti Com. Baloteşti, judetul ILFOV, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NETRAM CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 210.297 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+5218.6%). Profitul net inregistrat a fost de 49.304 RON. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 225.406 RON in 2008 la 210.297 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
210.297 RON
Venituri totale
248.113 RON
Cheltuieli totale
196.303 RON
Profit brut
51.810 RON
Profit net
49.304 RON
Marja profit net
23,44%
Active imobilizate
439.685 RON
Active circulante
38.740 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
36.167 RON
Casa & conturi bănci
2.573 RON
Capital propriu
393.094 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti, Str. Ficusului nr. 1C62, 77015
Telefon0723213915

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti, Str. Ficusului nr. 1C62, 77015
Cod poștal: 77015
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti, Str. Ficusului nr. 1C62, 77015
Cod postal
77015
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 21.12.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 aprilie 2016

Stare inactivitate

Data inactivare
13 noiembrie 2012
Data reactivare
29 iunie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
210.297 RON
Rezultat net
49.304 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 210.297 RON 3.954 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 248.113 RON 3.954 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 196.303 RON 73.620 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 51.810 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 49.304 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 69.666 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 69.666 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 439.685 RON 496.450 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 38.740 RON 47.704 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 478.425 RON 544.154 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 36.167 RON 41.743 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.573 RON 5.961 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 85.331 RON 200.364 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 393.094 RON 343.790 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active478.425RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale478.425 RON
Datorii totale85.331 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,3 %Profit net / active totale
ROE
12,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 210.297 +5.218,6% față de anul precedent 248.113 196.303 51.810 49.304 0 0
2023 3.954 -98,7% față de anul precedent 3.954 73.620 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 69.666 69.666
2022 298.735 -62,4% față de anul precedent 298.735 135.309 163.426 -64,2% față de anul precedent 160.739 -64,2% față de anul precedent 0 0
2021 794.513 +1.482,0% față de anul precedent 794.513 337.710 456.803 449.017 0 0
2020 50.221 -69,0% față de anul precedent 50.222 79.121 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.899 30.399
2019 162.027 +1.973,8% față de anul precedent 162.029 59.604 102.425 97.564 0 0
2018 7.813 +71,3% față de anul precedent 7.813 53.933 0 0 46.120 46.354
2017 4.560 4.565 33.690 0 0 29.125 29.125
2016 0 -100,0% față de anul precedent 0 48.058 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 48.058 48.058
2015 276.278 304.363 286.103 18.260 18.260 Neraportat 0
2014 0 0 1.409 0 0 1.409 1.409
2010 0 -100,0% față de anul precedent 8.395 49.045 0 0 40.650 44.950
2009 90.855 -59,7% față de anul precedent 122.359 139.756 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.397 23.093
2008 225.406 230.768 224.592 6.176 5.181 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 439.685 38.740 478.425 0 36.167 2.573
2023 496.450 47.704 544.154 0 41.743 5.961
2022 395.546 80.429 475.975 0 30.160 50.269
2021 414.916 82.970 497.886 0 30.036 52.934
2020 424.904 54.798 479.702 0 28.846 25.952
2019 449.819 208.905 658.724 0 207.258 1.647
2018 479.889 19.059 498.948 840 14.574 3.645
2017 450.000 16.291 466.291 0 15.352 939
2016 467.958 8.370 476.328 0 7.873 497
2015 476.799 5.031 481.830 363 2.201 2.467
2014 493.904 7.018 500.922 0 6.747 271
2010 574.280 10.114 584.394 0 6.666 3.448
2009 594.953 16.387 611.340 0 3.115 13.272
2008 644.055 93.138 737.193 0 88.129 5.009

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 85.331 -57,4% față de anul precedent 393.094 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 200.364 +220,5% față de anul precedent 343.790 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 62.519 -74,5% față de anul precedent 413.456 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 245.169 -63,7% față de anul precedent 252.717 Neraportat 1
2020 676.002 -18,0% față de anul precedent -196.300 Neraportat 0
2019 824.625 +8,2% față de anul precedent -165.901 Neraportat 0
2018 762.413 +11,6% față de anul precedent -263.465 Neraportat 0
2017 683.402 +2,9% față de anul precedent -217.111 Neraportat 0
2016 664.314 +6,8% față de anul precedent -187.986 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 621.759 -5,7% față de anul precedent -139.929 Neraportat 1
2014 659.111 +0,6% față de anul precedent -158.189 Neraportat 0
2010 655.492 +2,8% față de anul precedent -71.098 Neraportat 0
2009 637.488 -12,5% față de anul precedent -26.148 Neraportat 0
2008 728.215 8.978 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 210.297 RON. Profit: 49.304 RON

Cifra de afaceri: 210.297 RON. Profit: 49.304 RON

Cifra de afaceri
210.297 RON +5218.59% față de anul precedent
Profit net
49.304 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
85.331 RON -57.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.954 RON -98.68% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
69.666 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
200.364 RON +220.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 298.735 RON. Profit: 160.739 RON

Cifra de afaceri: 298.735 RON. Profit: 160.739 RON

Cifra de afaceri
298.735 RON -62.4% față de anul precedent
Profit net
160.739 RON -64.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
62.519 RON -74.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 794.513 RON. Profit: 449.017 RON

Cifra de afaceri: 794.513 RON. Profit: 449.017 RON

Cifra de afaceri
794.513 RON +1482.03% față de anul precedent
Profit net
449.017 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
245.169 RON -63.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 50.221 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 50.221 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
50.221 RON -69% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.399 RON
Angajati
0
Datorii
676.002 RON -18.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 162.027 RON. Profit: 97.564 RON

Cifra de afaceri: 162.027 RON. Profit: 97.564 RON

Cifra de afaceri
162.027 RON +1973.81% față de anul precedent
Profit net
97.564 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
824.625 RON +8.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 7.813 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.813 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.813 RON +71.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.354 RON
Angajati
0
Datorii
762.413 RON +11.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.560 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.560 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.560 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.125 RON
Angajati
0
Datorii
683.402 RON +2.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
48.058 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
664.314 RON +6.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 276.278 RON. Profit: 18.260 RON

Cifra de afaceri: 276.278 RON. Profit: 18.260 RON

Cifra de afaceri
276.278 RON
Profit net
18.260 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
621.759 RON -5.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.409 RON
Angajati
0
Datorii
659.111 RON +0.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2012 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.950 RON
Angajati
0
Datorii
655.492 RON +2.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 90.855 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.855 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.855 RON -59.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.093 RON
Angajati
0
Datorii
637.488 RON -12.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 225.406 RON. Profit: 5.181 RON

Cifra de afaceri: 225.406 RON. Profit: 5.181 RON

Cifra de afaceri
225.406 RON
Profit net
5.181 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
728.215 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNETRAM CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Baloteşti Com. Baloteşti (ILFOV)

NETRAM CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sat Baloteşti Com. Baloteşti (ILFOV)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Ilfov

RDN CONSULT EVENT S.R.L.
CUI: 43039225CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2020-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.550 RON
Profit
82.044 RON
Angajati
0
REDLIME DEPOT SRL
CUI: 32759590CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2014-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.195 RON
Profit
76.035 RON
Angajati
1
URLIX CONCEPT 2019 S.R.L.
CUI: 40816777CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Glina Com. Glina2019-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.700 RON
Profit
4.190 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Ilfov

DTM WASTE RECYCLING SRL
CUI: 16593834CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Com. Jilava2004-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.792.380 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
L & S GLOBAL CONSULT SRL
CUI: 16471977CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2004-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.850 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BRIGHT CONSULTING S.R.L.
CUI: 16787121CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2004-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.503 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

ADISA COM PI S.R.L.
CUI: 16557890CAEN: 7021
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2004-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.562 RON
Profit
27.637 RON
Angajati
0
TRANS MADY SRL
CUI: 16562048CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Buriaş Com. Periş2004-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.779 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PERSAN CONSTRUCT SRL
CUI: 16543690CAEN: 4120
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2004-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.250 RON
Profit
30.729 RON
Angajati
0
GREEN CONSTRUCT SRL
CUI: 16576981CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Ostratu Com. Corbeanca2004-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.296.356 RON
Profit
397.313 RON
Angajati
24
EV CONT EXPERT G & I SRL
CUI: 14834944CAEN: 6920
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2002-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.040.680 RON
Profit
1.162.388 RON
Angajati
6
IMPACT ELECTRONIC IT S.R.L.
CUI: 18160250CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale2005-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.412 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NETRAM CONSULTING S.R.L.?

CUI-ul NETRAM CONSULTING S.R.L. este 16558063.

Unde este sediul NETRAM CONSULTING S.R.L.?

NETRAM CONSULTING S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti, Str. Ficusului nr. 1C62, 77015, Sat Baloteşti Com. Baloteşti, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata NETRAM CONSULTING S.R.L.?

NETRAM CONSULTING S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NETRAM CONSULTING S.R.L. in 2024?

In 2024, NETRAM CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 210.297 RON.

Ce activitate are NETRAM CONSULTING S.R.L.?

NETRAM CONSULTING S.R.L. are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat NETRAM CONSULTING S.R.L. in 2024?

NETRAM CONSULTING S.R.L. a inregistrat un profit net de 49.304 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.