Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 09:14
Despre MEDIA FOR YOU S.R.L.
MEDIA FOR YOU S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Reşiţa, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune" (cod CAEN 5911), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MEDIA FOR YOU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.333.165 RON, in crestere fata de anul precedent (+39.4%). Profitul net inregistrat a fost de 135.206 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 458.224 RON in 2008 la 1.333.165 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.333.165 RON
- Venituri totale
- 1.336.165 RON
- Cheltuieli totale
- 1.173.353 RON
- Profit brut
- 162.812 RON
- Profit net
- 135.206 RON
- Marja profit net
- 10,14%
- Active imobilizate
- 751.505 RON
- Active circulante
- 659.438 RON
- Stocuri
- 89.632 RON
- Creanțe
- 489.962 RON
- Casa & conturi bănci
- 79.844 RON
- Capital propriu
- 569.441 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Pţa. 1 Decembrie 1918 nr. 28, 320067
- Cod postal
- 320067
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 30.06.2004
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.333.165 RON
- Rezultat net
- 135.206 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.333.165 RON | 956.349 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.336.165 RON | 956.351 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.173.353 RON | 1.072.547 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 162.812 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 135.206 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 116.196 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 132.537 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 751.505 RON | 797.854 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 659.438 RON | 342.445 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.410.943 RON | 1.140.299 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 89.632 RON | 11.500 RON |
| CreanțeSume de încasat | 489.962 RON | 268.403 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 79.844 RON | 62.542 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 841.502 RON | 772.774 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 569.441 RON | 367.525 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 3 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 9,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 23,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,78 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 40,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.333.165 +39,4% față de anul precedent | 1.336.165 | 1.173.353 | 162.812 | 135.206 | 0 | 0 |
| 2023 | 956.349 +9,8% față de anul precedent | 956.351 | 1.072.547 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 116.196 | 132.537 |
| 2022 | 871.104 -17,7% față de anul precedent | 871.138 | 850.069 | 21.069 -74,9% față de anul precedent | 12.794 -82,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.058.325 +7,5% față de anul precedent | 1.058.337 | 974.317 | 84.020 -59,4% față de anul precedent | 73.437 -62,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 984.403 +6,8% față de anul precedent | 989.912 | 783.172 | 206.740 +13,5% față de anul precedent | 196.893 +13,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 922.116 +12,1% față de anul precedent | 922.297 | 740.211 | 182.086 +41,8% față de anul precedent | 172.863 +43,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 822.882 +3,4% față de anul precedent | 822.941 | 694.544 | 128.397 -29,7% față de anul precedent | 120.168 -27,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 795.737 +22,2% față de anul precedent | 799.320 | 616.573 | 182.747 +45,0% față de anul precedent | 166.611 +39,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 651.116 +33,8% față de anul precedent | 652.963 | 526.959 | 126.004 | 119.500 | 0 | 0 |
| 2015 | 486.505 +104,3% față de anul precedent | 486.731 | 814.358 | 0 | 0 | 327.627 | 327.627 |
| 2014 | 238.194 -40,8% față de anul precedent | 240.148 | 253.979 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 13.831 | 13.831 |
| 2013 | 402.204 -15,5% față de anul precedent | 402.206 | 397.038 | 5.168 | 5.168 | 0 | 0 |
| 2012 | 476.231 +4,3% față de anul precedent | 499.269 | 612.766 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 113.497 | 113.497 |
| 2011 | 456.468 +39,3% față de anul precedent | 457.301 | 271.906 | 185.395 +27,4% față de anul precedent | 154.306 +30,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 327.768 -51,8% față de anul precedent | 413.413 | 267.929 | 145.484 -65,9% față de anul precedent | 118.250 -69,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 680.570 +48,5% față de anul precedent | 700.617 | 273.895 | 426.722 | 385.377 | 0 | 0 |
| 2008 | 458.224 | 478.017 | 730.846 | 0 | 0 | 252.829 | 259.177 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 751.505 | 659.438 | 1.410.943 | 89.632 | 489.962 | 79.844 |
| 2023 | 797.854 | 342.445 | 1.140.299 | 11.500 | 268.403 | 62.542 |
| 2022 | 890.708 | 329.406 | 1.220.114 | 11.058 | 263.461 | 54.887 |
| 2021 | 936.924 | 347.311 | 1.284.235 | 11.058 | 263.598 | 72.655 |
| 2020 | 983.272 | 698.101 | 1.681.373 | 171.553 | 329.336 | 197.212 |
| 2019 | 721.573 | 453.152 | 1.174.725 | 56.834 | 276.008 | 120.310 |
| 2018 | 696.314 | 306.949 | 1.003.263 | 56.834 | 241.209 | 8.906 |
| 2017 | 833.576 | 357.580 | 1.191.156 | 53.961 | 262.464 | 41.155 |
| 2016 | 857.351 | 297.372 | 1.154.723 | 51.617 | 196.812 | 48.943 |
| 2015 | 671.248 | 230.447 | 901.695 | 51.617 | 134.214 | 44.616 |
| 2014 | 1.113.590 | 209.287 | 1.322.877 | 50.824 | 150.211 | 8.252 |
| 2013 | 1.047.356 | 263.401 | 1.310.757 | 21.760 | 237.007 | 4.634 |
| 2012 | 1.068.051 | 322.711 | 1.390.762 | 45.583 | 263.121 | 14.007 |
| 2011 | 1.064.505 | 707.180 | 1.771.685 | 136.380 | 243.801 | 326.999 |
| 2010 | 100.174 | 736.177 | 836.351 | 132.262 | 259.040 | 255.073 |
| 2009 | 153.548 | 622.035 | 775.583 | 138.996 | 203.692 | 189.545 |
| 2008 | 91.241 | 258.326 | 349.567 | 27.522 | 102.087 | 128.717 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 841.502 +8,9% față de anul precedent | 569.441 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 772.774 -1,0% față de anul precedent | 367.525 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 780.498 -0,4% față de anul precedent | 439.616 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 783.976 -37,5% față de anul precedent | 500.259 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 1.254.650 +32,8% față de anul precedent | 426.723 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 944.709 +14,4% față de anul precedent | 230.016 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 825.942 -2,6% față de anul precedent | 177.321 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 847.901 -13,3% față de anul precedent | 343.255 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 978.079 +15,8% față de anul precedent | 176.644 | Neraportat | 1 |
| 2015 | 844.551 -11,6% față de anul precedent | 57.144 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 955.419 +2,8% față de anul precedent | 367.458 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 929.468 -8,4% față de anul precedent | 381.289 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 1.014.641 -20,9% față de anul precedent | 376.121 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2011 | 1.282.067 +155,9% față de anul precedent | 489.618 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 501.038 -10,3% față de anul precedent | 335.313 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 558.520 +7,9% față de anul precedent | 217.063 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2008 | 517.881 | -168.314 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.333.165 RON. Profit: 135.206 RON
Cifra de afaceri: 1.333.165 RON. Profit: 135.206 RON
- Cifra de afaceri
- 1.333.165 RON +39.4% față de anul precedent
- Profit net
- 135.206 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 841.502 RON +8.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 956.349 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 956.349 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 956.349 RON +9.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 132.537 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 772.774 RON -0.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 871.104 RON. Profit: 12.794 RON
Cifra de afaceri: 871.104 RON. Profit: 12.794 RON
- Cifra de afaceri
- 871.104 RON -17.69% față de anul precedent
- Profit net
- 12.794 RON -82.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 780.498 RON -0.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.058.325 RON. Profit: 73.437 RON
Cifra de afaceri: 1.058.325 RON. Profit: 73.437 RON
- Cifra de afaceri
- 1.058.325 RON +7.51% față de anul precedent
- Profit net
- 73.437 RON -62.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 783.976 RON -37.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 984.403 RON. Profit: 196.893 RON
Cifra de afaceri: 984.403 RON. Profit: 196.893 RON
- Cifra de afaceri
- 984.403 RON +6.75% față de anul precedent
- Profit net
- 196.893 RON +13.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.254.650 RON +32.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 922.116 RON. Profit: 172.863 RON
Cifra de afaceri: 922.116 RON. Profit: 172.863 RON
- Cifra de afaceri
- 922.116 RON +12.06% față de anul precedent
- Profit net
- 172.863 RON +43.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 944.709 RON +14.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 822.882 RON. Profit: 120.168 RON
Cifra de afaceri: 822.882 RON. Profit: 120.168 RON
- Cifra de afaceri
- 822.882 RON +3.41% față de anul precedent
- Profit net
- 120.168 RON -27.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 825.942 RON -2.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 795.737 RON. Profit: 166.611 RON
Cifra de afaceri: 795.737 RON. Profit: 166.611 RON
- Cifra de afaceri
- 795.737 RON +22.21% față de anul precedent
- Profit net
- 166.611 RON +39.42% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 847.901 RON -13.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 651.116 RON. Profit: 119.500 RON
Cifra de afaceri: 651.116 RON. Profit: 119.500 RON
- Cifra de afaceri
- 651.116 RON +33.84% față de anul precedent
- Profit net
- 119.500 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 978.079 RON +15.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 486.505 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 486.505 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 486.505 RON +104.25% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 327.627 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 844.551 RON -11.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 238.194 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 238.194 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 238.194 RON -40.78% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 13.831 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 955.419 RON +2.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 402.204 RON. Profit: 5.168 RON
Cifra de afaceri: 402.204 RON. Profit: 5.168 RON
- Cifra de afaceri
- 402.204 RON -15.54% față de anul precedent
- Profit net
- 5.168 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 929.468 RON -8.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 476.231 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 476.231 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 476.231 RON +4.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 113.497 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 1.014.641 RON -20.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 456.468 RON. Profit: 154.306 RON
Cifra de afaceri: 456.468 RON. Profit: 154.306 RON
- Cifra de afaceri
- 456.468 RON +39.27% față de anul precedent
- Profit net
- 154.306 RON +30.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.282.067 RON +155.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 327.768 RON. Profit: 118.250 RON
Cifra de afaceri: 327.768 RON. Profit: 118.250 RON
- Cifra de afaceri
- 327.768 RON -51.84% față de anul precedent
- Profit net
- 118.250 RON -69.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 501.038 RON -10.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 680.570 RON. Profit: 385.377 RON
Cifra de afaceri: 680.570 RON. Profit: 385.377 RON
- Cifra de afaceri
- 680.570 RON +48.52% față de anul precedent
- Profit net
- 385.377 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 558.520 RON +7.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 458.224 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 458.224 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 458.224 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 259.177 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 517.881 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082004 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMEDIA FOR YOU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5911 in Mun. Reşiţa (CARAŞ-SEVERIN)
MEDIA FOR YOU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5911 in Mun. Reşiţa (CARAŞ-SEVERIN)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5911, Caraş-Severin
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5911, Caraş-Severin
Alte firme din Caraş-Severin
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MEDIA FOR YOU S.R.L.?
CUI-ul MEDIA FOR YOU S.R.L. este 16560365.
Unde este sediul MEDIA FOR YOU S.R.L.?
MEDIA FOR YOU S.R.L. are sediul in Romania, CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa, Pţa. 1 Decembrie 1918 nr. 28, 320067, Mun. Reşiţa, judetul CARAŞ-SEVERIN.
Cand a fost infiintata MEDIA FOR YOU S.R.L.?
MEDIA FOR YOU S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MEDIA FOR YOU S.R.L. in 2024?
In 2024, MEDIA FOR YOU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.333.165 RON.
Cati angajati are MEDIA FOR YOU S.R.L.?
MEDIA FOR YOU S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.
Ce activitate are MEDIA FOR YOU S.R.L.?
MEDIA FOR YOU S.R.L. are codul CAEN principal 5911 (Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune).
Ce profit a inregistrat MEDIA FOR YOU S.R.L. in 2024?
MEDIA FOR YOU S.R.L. a inregistrat un profit net de 135.206 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.