Lucrări de demolare a construcţiilor
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 05:35
Despre INTER ACTIV CONSTRUCT SRL
INTER ACTIV CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de demolare a construcţiilor" (cod CAEN 4311), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, INTER ACTIV CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.405.350 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+64.9%). Profitul net inregistrat a fost de 319.934 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 208.506 RON in 2008 la 1.405.350 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.405.350 RON
- Venituri totale
- 1.405.359 RON
- Cheltuieli totale
- 1.044.106 RON
- Profit brut
- 361.253 RON
- Profit net
- 319.934 RON
- Marja profit net
- 22,77%
- Active imobilizate
- 140.249 RON
- Active circulante
- 190.430 RON
- Stocuri
- 30.064 RON
- Creanțe
- 31.189 RON
- Casa & conturi bănci
- 129.177 RON
- Capital propriu
- 305.731 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Câmpul Crivabora nr. 25
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 12.07.2004
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 martie 2020
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.405.350 RON
- Rezultat net
- 319.934 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.405.350 RON | 852.279 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.405.359 RON | 852.956 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.044.106 RON | 859.605 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 361.253 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 319.934 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 6.649 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 15.173 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 140.249 RON | 178.635 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 190.430 RON | 61.548 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 330.679 RON | 240.183 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 30.064 RON | 9.479 RON |
| CreanțeSume de încasat | 31.189 RON | 38 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 129.177 RON | 52.031 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 31.200 RON | 259.990 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 305.731 RON | -14.203 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 96,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 104,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 6,10 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 92,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.405.350 +64,9% față de anul precedent | 1.405.359 | 1.044.106 | 361.253 | 319.934 | 0 | 0 |
| 2023 | 852.279 -52,5% față de anul precedent | 852.956 | 859.605 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 6.649 | 15.173 |
| 2022 | 1.793.625 +249,7% față de anul precedent | 1.795.779 | 1.398.722 | 397.057 | 379.466 | 0 | 0 |
| 2021 | 512.944 -32,4% față de anul precedent | 513.849 | 595.164 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 81.315 | 86.093 |
| 2020 | 758.990 -72,0% față de anul precedent | 759.645 | 751.095 | 8.550 -99,1% față de anul precedent | 1.535 -99,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 2.714.385 +91,1% față de anul precedent | 2.714.504 | 1.781.279 | 933.225 +683,8% față de anul precedent | 906.081 +764,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 1.420.314 +82,6% față de anul precedent | 1.427.361 | 1.308.299 | 119.062 | 104.859 | 0 | 0 |
| 2017 | 777.769 +28,1% față de anul precedent | 778.130 | 816.025 | 0 | 0 | 37.895 | 45.241 |
| 2016 | 606.995 +11,7% față de anul precedent | 611.548 | 659.554 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 48.006 | 48.006 |
| 2015 | 543.552 +27,7% față de anul precedent | 547.084 | 445.125 | 101.959 | 101.959 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 425.597 +37,4% față de anul precedent | 438.915 | 451.272 | 0 | 0 | 12.357 | 12.357 |
| 2013 | 309.792 -37,6% față de anul precedent | 313.744 | 427.365 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 113.621 | 113.621 |
| 2012 | 496.630 +9,8% față de anul precedent | 496.729 | 427.792 | 68.937 +174,1% față de anul precedent | 68.937 +174,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 452.214 +41,8% față de anul precedent | 453.980 | 428.828 | 25.152 | 25.152 | 0 | 0 |
| 2010 | 318.836 +12,5% față de anul precedent | 319.302 | 358.242 | 0 | 0 | 38.940 | 43.815 |
| 2009 | 283.336 +35,9% față de anul precedent | 283.740 | 323.010 | 0 | 0 | 39.270 | 47.679 |
| 2008 | 208.506 | 211.188 | 269.266 | 0 | 0 | 58.078 | 63.357 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 140.249 | 190.430 | 330.679 | 30.064 | 31.189 | 129.177 |
| 2023 | 178.635 | 61.548 | 240.183 | 9.479 | 38 | 52.031 |
| 2022 | 301.360 | 99.597 | 400.957 | 12.692 | 0 | 86.905 |
| 2021 | 399.726 | 519.840 | 919.566 | 25.521 | 281.085 | 213.234 |
| 2020 | 502.672 | 114.999 | 617.671 | 17.499 | 22.317 | 75.183 |
| 2019 | 606.785 | 286.711 | 893.496 | 59.893 | 65.133 | 161.685 |
| 2018 | 54.217 | 264.630 | 318.847 | 90.701 | 115.875 | 58.054 |
| 2017 | 108.118 | 62.258 | 170.376 | 5.859 | 35.867 | 20.532 |
| 2016 | 143.127 | 104.773 | 247.900 | 2.321 | 24.183 | 78.269 |
| 2015 | 166.082 | 148.741 | 314.823 | 8.243 | 115.956 | 24.542 |
| 2014 | 141.891 | 97.154 | 239.045 | 13.914 | 53.077 | 30.163 |
| 2013 | 254.588 | 64.881 | 319.469 | 13.644 | 21.402 | 29.835 |
| 2012 | 267.849 | 155.344 | 423.193 | 9.076 | 2.418 | 143.850 |
| 2011 | 161.408 | 65.611 | 227.019 | 6.407 | 4.713 | 54.491 |
| 2010 | 143.741 | 111.208 | 254.949 | 13.781 | 62.914 | 34.513 |
| 2009 | 203.924 | 36.640 | 240.564 | 6.094 | 10.240 | 20.306 |
| 2008 | 271.388 | 22.713 | 294.101 | 2.570 | 15.518 | 4.625 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31.200 -88,0% față de anul precedent | 305.731 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 259.990 +966,4% față de anul precedent | -14.203 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 24.381 -96,2% față de anul precedent | 380.969 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 638.204 +154,5% față de anul precedent | 285.503 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 250.738 +898,2% față de anul precedent | 371.596 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 25.120 -93,0% față de anul precedent | 870.061 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 356.102 +13,9% față de anul precedent | -36.020 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 312.533 +52,6% față de anul precedent | -140.880 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 204.805 -8,2% față de anul precedent | 44.361 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 223.035 -10,6% față de anul precedent | 92.367 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 249.438 -21,7% față de anul precedent | -9.592 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2013 | 318.548 -1,6% față de anul precedent | 2.765 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2012 | 323.871 -9,5% față de anul precedent | 116.387 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2011 | 357.946 -9,6% față de anul precedent | -115.574 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 395.783 +17,2% față de anul precedent | -140.726 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2009 | 337.778 -1,7% față de anul precedent | -96.911 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2008 | 343.543 | -49.233 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| DPDANIELA PECICAN | director economic | Neraportată | Neraportată |
| ABALEXANDRU BOLDOR | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
22 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36161/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32133/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.405.350 RON. Profit: 319.934 RON
Cifra de afaceri: 1.405.350 RON. Profit: 319.934 RON
- Cifra de afaceri
- 1.405.350 RON +64.89% față de anul precedent
- Profit net
- 319.934 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 31.200 RON -88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 852.279 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 852.279 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 852.279 RON -52.48% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 15.173 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 259.990 RON +966.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.793.625 RON. Profit: 379.466 RON
Cifra de afaceri: 1.793.625 RON. Profit: 379.466 RON
- Cifra de afaceri
- 1.793.625 RON +249.67% față de anul precedent
- Profit net
- 379.466 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 24.381 RON -96.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 512.944 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 512.944 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 512.944 RON -32.42% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 86.093 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 638.204 RON +154.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 758.990 RON. Profit: 1.535 RON
Cifra de afaceri: 758.990 RON. Profit: 1.535 RON
- Cifra de afaceri
- 758.990 RON -72.04% față de anul precedent
- Profit net
- 1.535 RON -99.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 250.738 RON +898.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.714.385 RON. Profit: 906.081 RON
Cifra de afaceri: 2.714.385 RON. Profit: 906.081 RON
- Cifra de afaceri
- 2.714.385 RON +91.11% față de anul precedent
- Profit net
- 906.081 RON +764.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 25.120 RON -92.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.420.314 RON. Profit: 104.859 RON
Cifra de afaceri: 1.420.314 RON. Profit: 104.859 RON
- Cifra de afaceri
- 1.420.314 RON +82.61% față de anul precedent
- Profit net
- 104.859 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 356.102 RON +13.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 777.769 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 777.769 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 777.769 RON +28.13% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 45.241 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 312.533 RON +52.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 606.995 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 606.995 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 606.995 RON +11.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 48.006 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 204.805 RON -8.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 543.552 RON. Profit: 101.959 RON
Cifra de afaceri: 543.552 RON. Profit: 101.959 RON
- Cifra de afaceri
- 543.552 RON +27.72% față de anul precedent
- Profit net
- 101.959 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 223.035 RON -10.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 425.597 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 425.597 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 425.597 RON +37.38% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.357 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 249.438 RON -21.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 309.792 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 309.792 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 309.792 RON -37.62% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 113.621 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 318.548 RON -1.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 496.630 RON. Profit: 68.937 RON
Cifra de afaceri: 496.630 RON. Profit: 68.937 RON
- Cifra de afaceri
- 496.630 RON +9.82% față de anul precedent
- Profit net
- 68.937 RON +174.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 323.871 RON -9.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 452.214 RON. Profit: 25.152 RON
Cifra de afaceri: 452.214 RON. Profit: 25.152 RON
- Cifra de afaceri
- 452.214 RON +41.83% față de anul precedent
- Profit net
- 25.152 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 357.946 RON -9.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 318.836 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 318.836 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 318.836 RON +12.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 43.815 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 395.783 RON +17.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 283.336 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 283.336 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 283.336 RON +35.89% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 47.679 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 337.778 RON -1.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2009Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
01.102026Mentiune · Buletin 36161/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- INTER ACTIV CONSTRUCT SRL
- CUI
- 16590609
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 01.10.2026
- Registrul Comerțului
- J02/1227/2004
- EUID
- ROONRC.J02/1227/2004
- Sediu
- Municipiul Arad, Jud. Arad, Strada CÂMPUL CRIVABORA, Nr. 25
- Județ
- Arad
- Număr încheiere
- 769305
- Data încheierii
- 30.09.2026
- Număr dosar
- 3504915
- Data dosarului
- 02.09.2026
- Tribunal
- Arad
- Registrator
- Iuliana Claudia Draganoiu
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3504915 din 02.09.2026
28.082026Mentiune · Buletin 32133/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
- Companie
- INTER ACTIV CONSTRUCT SRL
- CUI
- 16590609
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 28.08.2026
- Registrul Comerțului
- J02/1227/2004
- EUID
- ROONRC.J02/1227/2004
- Sediu
- Municipiul Arad, Jud. Arad, Strada CÂMPUL CRIVABORA, Nr. 25
- Județ
- Arad
- Număr încheiere
- 674443
- Data încheierii
- 27.08.2026
- Număr dosar
- 3188732
- Data dosarului
- 12.08.2026
- Tribunal
- Arad
- Registrator
- Irina Cristina Dragusin
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4311, Arad
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4311, Arad
Alte firme din Arad
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul INTER ACTIV CONSTRUCT SRL?
CUI-ul INTER ACTIV CONSTRUCT SRL este 16590609.
Unde este sediul INTER ACTIV CONSTRUCT SRL?
INTER ACTIV CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Câmpul Crivabora nr. 25, Mun. Arad, judetul ARAD.
Cand a fost infiintata INTER ACTIV CONSTRUCT SRL?
INTER ACTIV CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a INTER ACTIV CONSTRUCT SRL in 2024?
In 2024, INTER ACTIV CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.405.350 RON.
Cati angajati are INTER ACTIV CONSTRUCT SRL?
INTER ACTIV CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are INTER ACTIV CONSTRUCT SRL?
INTER ACTIV CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4311 (Lucrări de demolare a construcţiilor).
Ce profit a inregistrat INTER ACTIV CONSTRUCT SRL in 2024?
INTER ACTIV CONSTRUCT SRL a inregistrat un profit net de 319.934 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.