Activ

CONTFIN SRL

CUI: 16597640
CIF: 16597640
Reg. Com.: J2004001162268
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iulie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:33

Despre CONTFIN SRL

CONTFIN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONTFIN SRL a raportat o cifra de afaceri de 297.978 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.7%). Profitul net inregistrat a fost de 83.392 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 111.291 RON in 2008 la 297.978 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
297.978 RON
Venituri totale
297.740 RON
Cheltuieli totale
211.020 RON
Profit brut
86.720 RON
Profit net
83.392 RON
Marja profit net
27,99%
Active imobilizate
45.600 RON
Active circulante
273.373 RON
Stocuri
1.756 RON
Creanțe
215.539 RON
Casa & conturi bănci
56.078 RON
Capital propriu
298.367 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. SIRETULUI nr. 5
Telefon0265311391

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. SIRETULUI nr. 5
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. SIRETULUI nr. 5
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.07.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
297.978 RON
Rezultat net
83.392 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 297.978 RON 295.846 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 297.740 RON 318.244 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 211.020 RON 147.631 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 86.720 RON 170.613 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 83.392 RON 167.654 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 45.600 RON 19.122 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 273.373 RON 224.469 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 318.973 RON 243.591 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.756 RON 4.853 RON
CreanțeSume de încasat 215.539 RON 177.552 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 56.078 RON 42.064 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.606 RON 15.337 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 298.367 RON 228.254 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active318.973RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale318.973 RON
Datorii totale20.606 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,1 %Profit net / active totale
ROE
27,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
13,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 297.978 +0,7% față de anul precedent 297.740 211.020 86.720 -49,2% față de anul precedent 83.392 -50,3% față de anul precedent 0 0
2023 295.846 +10,1% față de anul precedent 318.244 147.631 170.613 +11,0% față de anul precedent 167.654 +11,0% față de anul precedent 0 0
2022 268.600 +56,1% față de anul precedent 273.207 119.447 153.760 +70,7% față de anul precedent 151.079 +70,7% față de anul precedent 0 0
2021 172.050 +11,4% față de anul precedent 191.789 101.732 90.057 +149,8% față de anul precedent 88.504 +156,4% față de anul precedent 0 0
2020 154.400 +1,1% față de anul precedent 159.923 123.873 36.050 -50,2% față de anul precedent 34.512 -51,3% față de anul precedent 0 0
2019 152.701 +22,6% față de anul precedent 152.701 80.355 72.346 +20,1% față de anul precedent 70.818 +21,5% față de anul precedent 0 0
2018 124.580 +16,2% față de anul precedent 128.173 67.943 60.230 +14,3% față de anul precedent 58.300 +12,9% față de anul precedent 0 0
2017 107.210 +59,4% față de anul precedent 114.410 61.693 52.717 +227,0% față de anul precedent 51.646 +263,2% față de anul precedent 0 0
2016 67.260 +66,4% față de anul precedent 67.260 51.137 16.123 +339,3% față de anul precedent 14.221 +479,0% față de anul precedent 0 0
2015 40.420 -44,8% față de anul precedent 40.420 36.750 3.670 -57,6% față de anul precedent 2.456 -61,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 73.247 +5,0% față de anul precedent 73.756 65.102 8.654 -57,9% față de anul precedent 6.441 -64,1% față de anul precedent 0 0
2013 69.773 -27,5% față de anul precedent 69.773 49.234 20.539 17.920 0 0
2012 96.289 -4,7% față de anul precedent 100.011 100.682 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 671 3.732
2011 100.990 -11,2% față de anul precedent 102.200 58.749 43.451 +197,1% față de anul precedent 40.386 +274,1% față de anul precedent 0 0
2010 113.710 -3,9% față de anul precedent 117.355 102.732 14.623 -32,2% față de anul precedent 10.795 -38,1% față de anul precedent 0 0
2009 118.280 +6,3% față de anul precedent 119.229 97.668 21.561 +17,0% față de anul precedent 17.427 +12,1% față de anul precedent 0 0
2008 111.291 115.217 96.784 18.433 15.553 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 45.600 273.373 318.973 1.756 215.539 56.078
2023 19.122 224.469 243.591 4.853 177.552 42.064
2022 14.259 179.481 193.740 1.392 121.714 56.375
2021 17.082 336.267 353.349 3.064 69.013 264.190
2020 20.213 256.369 276.582 2.250 56.497 197.622
2019 23.923 185.724 209.647 0 54.069 131.655
2018 14.269 151.614 165.883 423 107.207 43.984
2017 7.549 97.857 105.406 3.403 76.474 17.980
2016 7.549 68.281 75.830 8 63.903 4.370
2015 0 82.525 82.525 11.959 61.663 8.903
2014 0 74.967 74.967 0 52.591 22.376
2013 2.671 189.183 191.854 0 167.847 21.336
2012 6.169 156.549 162.718 110.273 35.961 10.315
2011 6.613 155.302 161.915 556 35.528 119.218
2010 5.330 115.617 120.947 7.123 32.767 75.727
2009 22.219 113.026 135.245 7.225 32.977 72.824
2008 28.291 77.427 105.718 4.396 40.561 32.470

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.606 +34,4% față de anul precedent 298.367 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 15.337 -63,3% față de anul precedent 228.254 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 41.739 +64,2% față de anul precedent 152.001 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 25.427 -52,1% față de anul precedent 327.922 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 53.096 +146,0% față de anul precedent 223.486 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 21.580 +7,4% față de anul precedent 188.067 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 20.103 +12,1% față de anul precedent 145.780 Neraportat 1
2017 17.926 -55,2% față de anul precedent 87.480 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 39.997 +1,2% față de anul precedent 35.833 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 39.511 +14,8% față de anul precedent 43.014 Neraportat 1
2014 34.409 -25,2% față de anul precedent 40.558 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 45.997 +32,3% față de anul precedent 145.857 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 34.781 +11,7% față de anul precedent 127.937 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 31.126 +1,9% față de anul precedent 131.669 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 30.544 -44,7% față de anul precedent 91.283 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2009 55.226 +33,3% față de anul precedent 80.488 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 41.418 64.300 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 297.978 RON. Profit: 83.392 RON

Cifra de afaceri: 297.978 RON. Profit: 83.392 RON

Cifra de afaceri
297.978 RON +0.72% față de anul precedent
Profit net
83.392 RON -50.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.606 RON +34.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 295.846 RON. Profit: 167.654 RON

Cifra de afaceri: 295.846 RON. Profit: 167.654 RON

Cifra de afaceri
295.846 RON +10.14% față de anul precedent
Profit net
167.654 RON +10.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
15.337 RON -63.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 268.600 RON. Profit: 151.079 RON

Cifra de afaceri: 268.600 RON. Profit: 151.079 RON

Cifra de afaceri
268.600 RON +56.12% față de anul precedent
Profit net
151.079 RON +70.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
41.739 RON +64.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 172.050 RON. Profit: 88.504 RON

Cifra de afaceri: 172.050 RON. Profit: 88.504 RON

Cifra de afaceri
172.050 RON +11.43% față de anul precedent
Profit net
88.504 RON +156.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.427 RON -52.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 154.400 RON. Profit: 34.512 RON

Cifra de afaceri: 154.400 RON. Profit: 34.512 RON

Cifra de afaceri
154.400 RON +1.11% față de anul precedent
Profit net
34.512 RON -51.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
53.096 RON +146.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 152.701 RON. Profit: 70.818 RON

Cifra de afaceri: 152.701 RON. Profit: 70.818 RON

Cifra de afaceri
152.701 RON +22.57% față de anul precedent
Profit net
70.818 RON +21.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.580 RON +7.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 124.580 RON. Profit: 58.300 RON

Cifra de afaceri: 124.580 RON. Profit: 58.300 RON

Cifra de afaceri
124.580 RON +16.2% față de anul precedent
Profit net
58.300 RON +12.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
20.103 RON +12.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 107.210 RON. Profit: 51.646 RON

Cifra de afaceri: 107.210 RON. Profit: 51.646 RON

Cifra de afaceri
107.210 RON +59.4% față de anul precedent
Profit net
51.646 RON +263.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
17.926 RON -55.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 67.260 RON. Profit: 14.221 RON

Cifra de afaceri: 67.260 RON. Profit: 14.221 RON

Cifra de afaceri
67.260 RON +66.4% față de anul precedent
Profit net
14.221 RON +479.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
39.997 RON +1.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 40.420 RON. Profit: 2.456 RON

Cifra de afaceri: 40.420 RON. Profit: 2.456 RON

Cifra de afaceri
40.420 RON -44.82% față de anul precedent
Profit net
2.456 RON -61.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
39.511 RON +14.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 73.247 RON. Profit: 6.441 RON

Cifra de afaceri: 73.247 RON. Profit: 6.441 RON

Cifra de afaceri
73.247 RON +4.98% față de anul precedent
Profit net
6.441 RON -64.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
34.409 RON -25.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 69.773 RON. Profit: 17.920 RON

Cifra de afaceri: 69.773 RON. Profit: 17.920 RON

Cifra de afaceri
69.773 RON -27.54% față de anul precedent
Profit net
17.920 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
45.997 RON +32.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 96.289 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 96.289 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
96.289 RON -4.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.732 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
34.781 RON +11.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 100.990 RON. Profit: 40.386 RON

Cifra de afaceri: 100.990 RON. Profit: 40.386 RON

Cifra de afaceri
100.990 RON -11.19% față de anul precedent
Profit net
40.386 RON +274.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.126 RON +1.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 113.710 RON. Profit: 10.795 RON

Cifra de afaceri: 113.710 RON. Profit: 10.795 RON

Cifra de afaceri
113.710 RON -3.86% față de anul precedent
Profit net
10.795 RON -38.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
30.544 RON -44.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 118.280 RON. Profit: 17.427 RON

Cifra de afaceri: 118.280 RON. Profit: 17.427 RON

Cifra de afaceri
118.280 RON +6.28% față de anul precedent
Profit net
17.427 RON +12.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
55.226 RON +33.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 111.291 RON. Profit: 15.553 RON

Cifra de afaceri: 111.291 RON. Profit: 15.553 RON

Cifra de afaceri
111.291 RON
Profit net
15.553 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
41.418 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONTFIN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

CONTFIN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Mureş

RODI CONTEXPERT SRL
CUI: 33321945CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2014-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.985 RON
Profit
172.204 RON
Angajati
1
DANIRAL CONT EXPERT SRL
CUI: 35580210CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni2016-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.366 RON
Profit
225.690 RON
Angajati
1
MIRALIUS CONT S.R.L.
CUI: 38968765CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2018-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.250 RON
Profit
136.115 RON
Angajati
2
A&N CONT CONSULT SRL
CUI: 20329840CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2007-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.300 RON
Profit
28.664 RON
Angajati
3
ROTMAG SRL
CUI: 16959545CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
314.200 RON
Profit
122.156 RON
Angajati
3
LUCA PACIOLI SRL
CUI: 15063171CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca2002-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.055 RON
Profit
210.496 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Mureş

MATCONT SRL
CUI: 16550132CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.854 RON
Profit
66.117 RON
Angajati
1
ACCOUNTING CONSULT EXPERT SRL
CUI: 16648743CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.370 RON
Profit
93.085 RON
Angajati
1
POLICONT SRL
CUI: 16546778CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.015.555 RON
Profit
979.487 RON
Angajati
6
EXPERT AS SRL
CUI: 16648751CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.000 RON
Profit
22.166 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

KORAL COMPANY SRL
CUI: 16591787CAEN: 4613
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.579 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AVEREA SRL
CUI: 16597658CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.945 RON
Profit
78.388 RON
Angajati
0
STYLE TEXTIL SRL
CUI: 16584976CAEN: 1429
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.212.468 RON
Profit
0 RON
Angajati
30
MED WORK SRL
CUI: 16612189CAEN: 8622
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
349.624 RON
Profit
242.433 RON
Angajati
1
PLASMASERV SRL
CUI: 16429204CAEN: 4664
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.913.926 RON
Profit
717.648 RON
Angajati
28
FEHERLAK S.R.L.
CUI: 16785490CAEN: 4120
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.765 RON
Profit
2.324 RON
Angajati
2
ASPECT SRL
CUI: 14799731CAEN: 7111
Activ
MUREŞ, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş2002-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
584.874 RON
Profit
184.755 RON
Angajati
2
INSTALPREST SRL
CUI: 18590028CAEN: 4221
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2006-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.201.420 RON
Profit
1.271.191 RON
Angajati
11
DIVA SILVER SHOP S.R.L.
CUI: 41040592CAEN: 4777
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2019-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.336 RON
Profit
59.867 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONTFIN SRL?

CUI-ul CONTFIN SRL este 16597640.

Unde este sediul CONTFIN SRL?

CONTFIN SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. SIRETULUI nr. 5, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata CONTFIN SRL?

CONTFIN SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONTFIN SRL in 2024?

In 2024, CONTFIN SRL a raportat o cifra de afaceri de 297.978 RON.

Cati angajati are CONTFIN SRL?

CONTFIN SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CONTFIN SRL?

CONTFIN SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat CONTFIN SRL in 2024?

CONTFIN SRL a inregistrat un profit net de 83.392 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.