Activ Plătitor TVA

DELTA INTERCONS SISTEM SRL

CUI: 16610099
CIF: RO16610099
Reg. Com.: J03/1260/2004
CAEN: 4533
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 iulie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 21:10

Despre DELTA INTERCONS SISTEM SRL

DELTA INTERCONS SISTEM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Com. Leordeni, judetul ARGEŞ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4533). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DELTA INTERCONS SISTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 189.552 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.5%). Profitul net inregistrat a fost de 10.298 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 225.651 RON in 2008 la 189.552 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
189.552 RON
Venituri totale
189.552 RON
Cheltuieli totale
177.358 RON
Profit brut
12.194 RON
Profit net
10.298 RON
Marja profit net
5,43%
Active imobilizate
48.910 RON
Active circulante
940.106 RON
Stocuri
257.415 RON
Creanțe
632.479 RON
Casa & conturi bănci
50.212 RON
Capital propriu
924.449 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Com. Leordeni, Com. LEORDENI, 117410

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Com. Leordeni, Com. LEORDENI, 117410
Cod poștal: 117410
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Com. Leordeni, Com. LEORDENI, 117410
Cod postal
117410
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.07.2004
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
189.552 RON
Rezultat net
10.298 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 189.552 RON 224.433 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 189.552 RON 224.434 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 177.358 RON 168.680 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.194 RON 55.754 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 10.298 RON 53.510 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 48.910 RON 48.910 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 940.106 RON 926.653 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 989.016 RON 975.563 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 257.415 RON 240.534 RON
CreanțeSume de încasat 632.479 RON 644.213 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 50.212 RON 41.906 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 64.567 RON 61.412 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 924.449 RON 914.151 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active989.016RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale989.016 RON
Datorii totale64.567 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,0 %Profit net / active totale
ROE
1,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
14,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 189.552 -15,5% față de anul precedent 189.552 177.358 12.194 -78,1% față de anul precedent 10.298 -80,8% față de anul precedent 0 0
2023 224.433 -20,9% față de anul precedent 224.434 168.680 55.754 -48,3% față de anul precedent 53.510 -47,0% față de anul precedent 0 0
2022 283.723 +73,1% față de anul precedent 283.729 175.998 107.731 +547,7% față de anul precedent 100.903 +572,9% față de anul precedent 0 0
2021 163.933 -68,6% față de anul precedent 163.933 147.299 16.634 -94,7% față de anul precedent 14.995 -95,2% față de anul precedent 0 0
2020 522.597 -40,9% față de anul precedent 522.597 207.133 315.464 +448,7% față de anul precedent 310.238 +550,8% față de anul precedent 0 0
2019 884.928 +358,5% față de anul precedent 884.928 827.433 57.495 -0,9% față de anul precedent 47.670 -14,8% față de anul precedent 0 0
2018 193.024 -15,4% față de anul precedent 193.024 135.035 57.989 -23,0% față de anul precedent 55.959 -21,9% față de anul precedent 0 0
2017 228.195 +87,2% față de anul precedent 228.298 152.980 75.318 +13,1% față de anul precedent 71.661 +13,8% față de anul precedent 0 0
2016 121.920 -21,4% față de anul precedent 125.424 58.814 66.610 +8,8% față de anul precedent 62.978 +11,3% față de anul precedent 0 0
2015 155.143 +60,2% față de anul precedent 155.148 93.896 61.252 +51,0% față de anul precedent 56.598 +50,3% față de anul precedent 0 0
2014 96.823 -6,8% față de anul precedent 97.031 56.461 40.570 +264,3% față de anul precedent 37.666 +366,6% față de anul precedent 0 0
2013 103.901 +83,2% față de anul precedent 104.404 93.266 11.138 +1.643,0% față de anul precedent 8.073 +1.585,4% față de anul precedent 0 0
2012 56.705 -46,5% față de anul precedent 56.733 56.094 639 -94,5% față de anul precedent 479 -95,1% față de anul precedent 0 0
2011 105.988 +36,8% față de anul precedent 106.043 94.440 11.603 9.746 0 0
2010 77.486 -56,4% față de anul precedent 77.505 92.626 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.121 18.346
2009 177.894 -21,2% față de anul precedent 177.896 169.741 8.155 -68,8% față de anul precedent 4.314 -81,7% față de anul precedent 0 0
2008 225.651 225.660 199.558 26.102 23.552 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 48.910 940.106 989.016 257.415 632.479 50.212
2023 48.910 926.653 975.563 240.534 644.213 41.906
2022 48.910 907.309 956.219 235.681 635.801 35.827
2021 48.910 844.286 893.196 211.641 595.423 37.222
2020 48.910 879.168 928.078 209.267 611.790 58.111
2019 48.910 1.177.871 1.226.781 39.409 1.088.575 49.887
2018 48.910 420.649 469.559 20.362 347.992 52.295
2017 48.910 326.480 375.390 5.186 314.663 6.631
2016 48.910 237.584 286.494 1.412 62.389 173.783
2015 52.311 191.294 243.605 2.322 83.226 105.746
2014 52.311 105.838 158.149 5.981 36.365 63.492
2013 52.279 69.419 121.698 2.129 31.327 35.963
2012 103.790 44.417 148.207 420 42.269 1.728
2011 107.779 45.122 152.901 3.124 38.482 3.516
2010 125.592 41.548 167.140 5.898 28.524 7.126
2009 122.994 45.430 168.424 19.306 26.044 80
2008 120.587 63.698 184.285 44.049 19.290 359

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 64.567 +5,1% față de anul precedent 924.449 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 61.412 -35,8% față de anul precedent 914.151 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 95.579 -28,4% față de anul precedent 860.640 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 133.459 -27,2% față de anul precedent 759.737 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 183.336 -76,9% față de anul precedent 744.742 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 792.277 +857,7% față de anul precedent 434.504 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 82.725 +85,8% față de anul precedent 386.834 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 44.515 +63,2% față de anul precedent 330.875 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 27.279 -42,4% față de anul precedent 259.215 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 47.368 +155,9% față de anul precedent 196.237 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 18.510 -6,2% față de anul precedent 139.639 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 19.724 -63,7% față de anul precedent 101.974 Neraportat 2
2012 54.307 -8,7% față de anul precedent 93.900 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 59.480 -28,7% față de anul precedent 93.421 Neraportat 1
2010 83.465 +25,7% față de anul precedent 83.675 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2009 66.403 -23,3% față de anul precedent 102.021 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2008 86.578 97.707 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 189.552 RON. Profit: 10.298 RON

Cifra de afaceri: 189.552 RON. Profit: 10.298 RON

Cifra de afaceri
189.552 RON -15.54% față de anul precedent
Profit net
10.298 RON -80.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
64.567 RON +5.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 224.433 RON. Profit: 53.510 RON

Cifra de afaceri: 224.433 RON. Profit: 53.510 RON

Cifra de afaceri
224.433 RON -20.9% față de anul precedent
Profit net
53.510 RON -46.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.412 RON -35.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 283.723 RON. Profit: 100.903 RON

Cifra de afaceri: 283.723 RON. Profit: 100.903 RON

Cifra de afaceri
283.723 RON +73.07% față de anul precedent
Profit net
100.903 RON +572.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
95.579 RON -28.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 163.933 RON. Profit: 14.995 RON

Cifra de afaceri: 163.933 RON. Profit: 14.995 RON

Cifra de afaceri
163.933 RON -68.63% față de anul precedent
Profit net
14.995 RON -95.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
133.459 RON -27.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 522.597 RON. Profit: 310.238 RON

Cifra de afaceri: 522.597 RON. Profit: 310.238 RON

Cifra de afaceri
522.597 RON -40.94% față de anul precedent
Profit net
310.238 RON +550.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
183.336 RON -76.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 884.928 RON. Profit: 47.670 RON

Cifra de afaceri: 884.928 RON. Profit: 47.670 RON

Cifra de afaceri
884.928 RON +358.45% față de anul precedent
Profit net
47.670 RON -14.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
792.277 RON +857.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 193.024 RON. Profit: 55.959 RON

Cifra de afaceri: 193.024 RON. Profit: 55.959 RON

Cifra de afaceri
193.024 RON -15.41% față de anul precedent
Profit net
55.959 RON -21.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
82.725 RON +85.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 228.195 RON. Profit: 71.661 RON

Cifra de afaceri: 228.195 RON. Profit: 71.661 RON

Cifra de afaceri
228.195 RON +87.17% față de anul precedent
Profit net
71.661 RON +13.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.515 RON +63.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 121.920 RON. Profit: 62.978 RON

Cifra de afaceri: 121.920 RON. Profit: 62.978 RON

Cifra de afaceri
121.920 RON -21.41% față de anul precedent
Profit net
62.978 RON +11.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
27.279 RON -42.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 155.143 RON. Profit: 56.598 RON

Cifra de afaceri: 155.143 RON. Profit: 56.598 RON

Cifra de afaceri
155.143 RON +60.23% față de anul precedent
Profit net
56.598 RON +50.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
47.368 RON +155.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 96.823 RON. Profit: 37.666 RON

Cifra de afaceri: 96.823 RON. Profit: 37.666 RON

Cifra de afaceri
96.823 RON -6.81% față de anul precedent
Profit net
37.666 RON +366.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
18.510 RON -6.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 103.901 RON. Profit: 8.073 RON

Cifra de afaceri: 103.901 RON. Profit: 8.073 RON

Cifra de afaceri
103.901 RON +83.23% față de anul precedent
Profit net
8.073 RON +1585.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
19.724 RON -63.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 56.705 RON. Profit: 479 RON

Cifra de afaceri: 56.705 RON. Profit: 479 RON

Cifra de afaceri
56.705 RON -46.5% față de anul precedent
Profit net
479 RON -95.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
54.307 RON -8.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 105.988 RON. Profit: 9.746 RON

Cifra de afaceri: 105.988 RON. Profit: 9.746 RON

Cifra de afaceri
105.988 RON +36.78% față de anul precedent
Profit net
9.746 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
59.480 RON -28.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 77.486 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 77.486 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
77.486 RON -56.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.346 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
83.465 RON +25.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 177.894 RON. Profit: 4.314 RON

Cifra de afaceri: 177.894 RON. Profit: 4.314 RON

Cifra de afaceri
177.894 RON -21.16% față de anul precedent
Profit net
4.314 RON -81.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
66.403 RON -23.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 225.651 RON. Profit: 23.552 RON

Cifra de afaceri: 225.651 RON. Profit: 23.552 RON

Cifra de afaceri
225.651 RON
Profit net
23.552 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
86.578 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDELTA INTERCONS SISTEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4533 in Com. Leordeni (ARGEŞ)

DELTA INTERCONS SISTEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4533 in Com. Leordeni (ARGEŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4533, Argeş

Alte firme din Argeş

ROSCOVANA MICUL PARADIS SRL
CUI: 16610013CAEN: 9602
Activ
ARGEŞ, Sat Bărbăteşti Com. Cocu2004-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.142 RON
Profit
8.630 RON
Angajati
0
SORAMIN TRANS PANIF SRL
CUI: 16614503CAEN: 1071
Activ
ARGEŞ, Com. Albota2004-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.760.046 RON
Profit
167.514 RON
Angajati
25
TOP EURO SERVICE 2004 SRL
CUI: 16599195CAEN: 3101
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2004-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.398 RON
Profit
1.777 RON
Angajati
0
ELLEXIS COS TITI SRL
CUI: 16640278CAEN: 4321
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2004-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MITU-LAR SRL
CUI: 16855706CAEN: 5611
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2004-10-19
fara e-Factura
VAL GROZ DURU SRL
CUI: 18722153CAEN: 4712
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2006-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.672 RON
Profit
21.190 RON
Angajati
1
JMS PRO GEAR S.R.L.
CUI: 39527848CAEN: 9002
Activ
ARGEŞ, Sat Măţău Com. Mioarele2018-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.473.705 RON
Profit
225.595 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DELTA INTERCONS SISTEM SRL?

CUI-ul DELTA INTERCONS SISTEM SRL este 16610099.

Unde este sediul DELTA INTERCONS SISTEM SRL?

DELTA INTERCONS SISTEM SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Com. Leordeni, Com. LEORDENI, 117410, Com. Leordeni, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata DELTA INTERCONS SISTEM SRL?

DELTA INTERCONS SISTEM SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DELTA INTERCONS SISTEM SRL in 2024?

In 2024, DELTA INTERCONS SISTEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 189.552 RON.

Cati angajati are DELTA INTERCONS SISTEM SRL?

DELTA INTERCONS SISTEM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DELTA INTERCONS SISTEM SRL?

DELTA INTERCONS SISTEM SRL are codul CAEN principal 4533.

Ce profit a inregistrat DELTA INTERCONS SISTEM SRL in 2024?

DELTA INTERCONS SISTEM SRL a inregistrat un profit net de 10.298 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.