Activ Plătitor TVA

METEORA SERVICE S.R.L.

CUI: 16627902
CIF: RO16627902
Reg. Com.: J26/1247/2004
CAEN: 2561
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 iulie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Fabricarea produselor de tăiat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:31

Despre METEORA SERVICE S.R.L.

METEORA SERVICE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târnăveni, judetul MUREŞ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor de tăiat" (cod CAEN 2561), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, METEORA SERVICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.459.091 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.1%). Profitul net inregistrat a fost de 270.696 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 873.489 RON in 2008 la 1.459.091 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.459.091 RON
Venituri totale
1.469.435 RON
Cheltuieli totale
1.155.538 RON
Profit brut
313.897 RON
Profit net
270.696 RON
Marja profit net
18,55%
Active imobilizate
575.140 RON
Active circulante
312.166 RON
Stocuri
9.388 RON
Creanțe
87.107 RON
Casa & conturi bănci
215.671 RON
Capital propriu
773.139 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târnăveni, Str. ARMATEI nr. 32/A, 545600

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târnăveni, Str. ARMATEI nr. 32/A, 545600
Cod poștal: 545600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târnăveni, Str. ARMATEI nr. 32/A, 545600
Cod postal
545600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.07.2004
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 iulie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.459.091 RON
Rezultat net
270.696 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.459.091 RON 1.362.362 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.469.435 RON 1.364.991 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.155.538 RON 986.676 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 313.897 RON 378.315 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 270.696 RON 367.287 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 575.140 RON 591.130 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 312.166 RON 354.991 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 887.306 RON 946.121 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.388 RON 13.797 RON
CreanțeSume de încasat 87.107 RON 89.128 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 215.671 RON 252.066 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 114.167 RON 111.057 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 773.139 RON 835.064 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active887.306RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale887.306 RON
Datorii totale114.167 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
30,5 %Profit net / active totale
ROE
35,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.459.091 +7,1% față de anul precedent 1.469.435 1.155.538 313.897 -17,0% față de anul precedent 270.696 -26,3% față de anul precedent 0 0
2023 1.362.362 +25,2% față de anul precedent 1.364.991 986.676 378.315 +78,0% față de anul precedent 367.287 +80,7% față de anul precedent 0 0
2022 1.087.909 +7,1% față de anul precedent 1.089.854 877.259 212.595 +10,8% față de anul precedent 203.214 +10,9% față de anul precedent 0 0
2021 1.015.499 -40,3% față de anul precedent 1.019.667 827.850 191.817 -73,2% față de anul precedent 183.261 -73,8% față de anul precedent 0 0
2020 1.701.541 -17,1% față de anul precedent 1.838.993 1.123.914 715.079 +14,1% față de anul precedent 700.657 +14,9% față de anul precedent 0 0
2019 2.051.322 +6,9% față de anul precedent 2.072.848 1.446.146 626.702 +61,1% față de anul precedent 609.974 +65,2% față de anul precedent 0 0
2018 1.919.543 +16,1% față de anul precedent 1.964.738 1.575.736 389.002 +132,5% față de anul precedent 369.355 +144,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.653.548 +4,0% față de anul precedent 1.702.590 1.535.270 167.320 -36,4% față de anul precedent 151.333 -30,8% față de anul precedent 0 0
2016 1.589.693 +22,4% față de anul precedent 1.641.778 1.378.897 262.881 +496,7% față de anul precedent 218.659 +396,4% față de anul precedent 0 0
2015 1.299.192 +50,9% față de anul precedent 1.348.164 1.304.111 44.053 44.053 0 0
2014 861.010 -13,8% față de anul precedent 1.112.187 1.249.269 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 137.082 137.082
2013 999.025 +7,6% față de anul precedent 1.047.476 1.012.403 35.073 22.534 0 0
2012 928.922 -15,9% față de anul precedent 968.157 995.906 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 27.749 30.207
2011 1.104.063 -15,9% față de anul precedent 1.204.603 1.057.053 147.550 -62,7% față de anul precedent 115.795 -66,5% față de anul precedent 0 0
2010 1.311.965 +32,1% față de anul precedent 1.313.079 917.354 395.725 +48,2% față de anul precedent 345.468 +43,3% față de anul precedent 0 0
2009 992.899 +13,7% față de anul precedent 994.130 727.056 267.074 +92,5% față de anul precedent 241.067 +107,2% față de anul precedent 0 0
2008 873.489 977.665 838.905 138.760 116.346 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 575.140 312.166 887.306 9.388 87.107 215.671
2023 591.130 354.991 946.121 13.797 89.128 252.066
2022 624.000 239.175 863.175 13.718 47.982 177.475
2021 662.282 251.109 913.391 15.900 31.012 204.197
2020 706.188 449.017 1.155.205 11.413 21.858 415.746
2019 829.015 231.780 1.060.795 9.083 158.489 64.208
2018 932.701 255.990 1.188.691 8.889 185.233 61.868
2017 1.089.156 228.166 1.317.322 13.924 123.945 90.297
2016 1.251.247 143.915 1.395.162 29.845 73.493 40.577
2015 1.417.917 210.054 1.627.971 27.038 87.460 95.556
2014 1.546.625 140.978 1.687.603 38.220 75.266 27.492
2013 1.271.118 357.259 1.628.377 51.082 68.362 237.815
2012 1.172.598 529.393 1.701.991 38.217 333.498 157.678
2011 986.873 462.099 1.448.972 31.644 123.224 307.231
2010 1.036.983 408.378 1.445.361 28.842 91.117 288.419
2009 962.690 303.802 1.266.492 28.981 146.777 128.044
2008 903.750 184.984 1.088.734 32.458 82.276 70.250

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 114.167 +2,8% față de anul precedent 773.139 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2023 111.057 +42,4% față de anul precedent 835.064 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2022 78.002 +14,2% față de anul precedent 785.173 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2021 68.280 +10,5% față de anul precedent 845.111 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2020 61.787 -60,3% față de anul precedent 1.093.418 Neraportat 7 -41,7% față de anul precedent
2019 155.777 -6,6% față de anul precedent 868.945 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2018 166.719 +13,7% față de anul precedent 965.291 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2017 146.625 -13,5% față de anul precedent 1.069.624 Neraportat 14 +16,7% față de anul precedent
2016 169.565 -21,1% față de anul precedent 1.076.187 Neraportat 12 -14,3% față de anul precedent
2015 214.802 -22,4% față de anul precedent 1.215.422 Neraportat 14 -22,2% față de anul precedent
2014 276.772 +22,7% față de anul precedent 1.164.746 Neraportat 18 +5,9% față de anul precedent
2013 225.496 -17,5% față de anul precedent 1.108.459 Neraportat 17 0,0% față de anul precedent
2012 273.307 +40,9% față de anul precedent 1.085.925 Neraportat 17 0,0% față de anul precedent
2011 193.964 -32,3% față de anul precedent 1.116.132 Neraportat 17 +6,3% față de anul precedent
2010 286.309 -48,6% față de anul precedent 1.000.337 Neraportat 16 +33,3% față de anul precedent
2009 557.478 -10,2% față de anul precedent 654.868 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2008 620.787 413.801 Neraportat 12

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.459.091 RON. Profit: 270.696 RON

Cifra de afaceri: 1.459.091 RON. Profit: 270.696 RON

Cifra de afaceri
1.459.091 RON +7.1% față de anul precedent
Profit net
270.696 RON -26.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
114.167 RON +2.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.362.362 RON. Profit: 367.287 RON

Cifra de afaceri: 1.362.362 RON. Profit: 367.287 RON

Cifra de afaceri
1.362.362 RON +25.23% față de anul precedent
Profit net
367.287 RON +80.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
111.057 RON +42.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.087.909 RON. Profit: 203.214 RON

Cifra de afaceri: 1.087.909 RON. Profit: 203.214 RON

Cifra de afaceri
1.087.909 RON +7.13% față de anul precedent
Profit net
203.214 RON +10.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
78.002 RON +14.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.015.499 RON. Profit: 183.261 RON

Cifra de afaceri: 1.015.499 RON. Profit: 183.261 RON

Cifra de afaceri
1.015.499 RON -40.32% față de anul precedent
Profit net
183.261 RON -73.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
68.280 RON +10.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.701.541 RON. Profit: 700.657 RON

Cifra de afaceri: 1.701.541 RON. Profit: 700.657 RON

Cifra de afaceri
1.701.541 RON -17.05% față de anul precedent
Profit net
700.657 RON +14.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -41.67% față de anul precedent
Datorii
61.787 RON -60.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.051.322 RON. Profit: 609.974 RON

Cifra de afaceri: 2.051.322 RON. Profit: 609.974 RON

Cifra de afaceri
2.051.322 RON +6.87% față de anul precedent
Profit net
609.974 RON +65.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
155.777 RON -6.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.919.543 RON. Profit: 369.355 RON

Cifra de afaceri: 1.919.543 RON. Profit: 369.355 RON

Cifra de afaceri
1.919.543 RON +16.09% față de anul precedent
Profit net
369.355 RON +144.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
166.719 RON +13.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.653.548 RON. Profit: 151.333 RON

Cifra de afaceri: 1.653.548 RON. Profit: 151.333 RON

Cifra de afaceri
1.653.548 RON +4.02% față de anul precedent
Profit net
151.333 RON -30.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +16.67% față de anul precedent
Datorii
146.625 RON -13.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.589.693 RON. Profit: 218.659 RON

Cifra de afaceri: 1.589.693 RON. Profit: 218.659 RON

Cifra de afaceri
1.589.693 RON +22.36% față de anul precedent
Profit net
218.659 RON +396.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -14.29% față de anul precedent
Datorii
169.565 RON -21.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.299.192 RON. Profit: 44.053 RON

Cifra de afaceri: 1.299.192 RON. Profit: 44.053 RON

Cifra de afaceri
1.299.192 RON +50.89% față de anul precedent
Profit net
44.053 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -22.22% față de anul precedent
Datorii
214.802 RON -22.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 861.010 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 861.010 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
861.010 RON -13.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
137.082 RON
Angajati
18 +5.88% față de anul precedent
Datorii
276.772 RON +22.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 999.025 RON. Profit: 22.534 RON

Cifra de afaceri: 999.025 RON. Profit: 22.534 RON

Cifra de afaceri
999.025 RON +7.55% față de anul precedent
Profit net
22.534 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 0% față de anul precedent
Datorii
225.496 RON -17.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 928.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 928.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
928.922 RON -15.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.207 RON
Angajati
17 0% față de anul precedent
Datorii
273.307 RON +40.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.104.063 RON. Profit: 115.795 RON

Cifra de afaceri: 1.104.063 RON. Profit: 115.795 RON

Cifra de afaceri
1.104.063 RON -15.85% față de anul precedent
Profit net
115.795 RON -66.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +6.25% față de anul precedent
Datorii
193.964 RON -32.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.311.965 RON. Profit: 345.468 RON

Cifra de afaceri: 1.311.965 RON. Profit: 345.468 RON

Cifra de afaceri
1.311.965 RON +32.13% față de anul precedent
Profit net
345.468 RON +43.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +33.33% față de anul precedent
Datorii
286.309 RON -48.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 992.899 RON. Profit: 241.067 RON

Cifra de afaceri: 992.899 RON. Profit: 241.067 RON

Cifra de afaceri
992.899 RON +13.67% față de anul precedent
Profit net
241.067 RON +107.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
557.478 RON -10.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 873.489 RON. Profit: 116.346 RON

Cifra de afaceri: 873.489 RON. Profit: 116.346 RON

Cifra de afaceri
873.489 RON
Profit net
116.346 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12
Datorii
620.787 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMETEORA SERVICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2561 in Mun. Târnăveni (MUREŞ)

METEORA SERVICE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2561 in Mun. Târnăveni (MUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2561, Mureş

SAMARCU SRL
CUI: 14451000CAEN: 2561
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2002-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.508.220 RON
Profit
0 RON
Angajati
130
PAINT PROD S.R.L.
CUI: 47532519CAEN: 2561
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.200 RON
Profit
20.273 RON
Angajati
2
DEMIGOLD DUAL CO S.R.L.
CUI: 41247122CAEN: 2561
Activ
MUREŞ, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş2019-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.950 RON
Profit
15.317 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2561, Mureş

SANDBLAST CLEANING S.R.L.
CUI: 42428259CAEN: 2561
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2020-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

SIGMA CONSTRUCT SRL
CUI: 16627880CAEN: 7112
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2004-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
JONNY SRL
CUI: 16631563CAEN: 5630
Activ
MUREŞ, Sat Deaj Com. Mica2004-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.804.964 RON
Profit
256.687 RON
Angajati
3
MIRATOP S.R.L.
CUI: 16615657CAEN: 7112
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2004-07-21
fara e-Factura
SVETLANA SRL
CUI: 16648891CAEN: 4789
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.152 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROCADA TRANS SRL
CUI: 16464830CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş2004-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.350.557 RON
Profit
46.302 RON
Angajati
2
AVA PROCONSTRUCT SRL
CUI: 16835610CAEN: 4521
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.201 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SOCECOM SRL
CUI: 14853482CAEN: 6420
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2002-09-03
fara e-Factura
SALMO SRL
CUI: 18628068CAEN: 5520
Activ
MUREŞ, Sat Sânvăsii Com. Găleşti2006-05-02
fara e-Factura
EWS MOBILE MECHANIC S.R.L.
CUI: 41062434CAEN: 9531
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2019-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
354.628 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul METEORA SERVICE S.R.L.?

CUI-ul METEORA SERVICE S.R.L. este 16627902.

Unde este sediul METEORA SERVICE S.R.L.?

METEORA SERVICE S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târnăveni, Str. ARMATEI nr. 32/A, 545600, Mun. Târnăveni, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata METEORA SERVICE S.R.L.?

METEORA SERVICE S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a METEORA SERVICE S.R.L. in 2024?

In 2024, METEORA SERVICE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.459.091 RON.

Cati angajati are METEORA SERVICE S.R.L.?

METEORA SERVICE S.R.L. a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are METEORA SERVICE S.R.L.?

METEORA SERVICE S.R.L. are codul CAEN principal 2561 (Fabricarea produselor de tăiat).

Ce profit a inregistrat METEORA SERVICE S.R.L. in 2024?

METEORA SERVICE S.R.L. a inregistrat un profit net de 270.696 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.