Activ Plătitor TVAe‑Factură

BETA INTERTRANS SRL

CUI: 16662942
CIF: RO16662942
Reg. Com.: J2004007202135
CAEN: 5226
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 august 2004 · 22 ani
Distribuie:

Alte activităţi anexe transporturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:01

Despre BETA INTERTRANS SRL

BETA INTERTRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi anexe transporturilor" (cod CAEN 5226), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BETA INTERTRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.201.049 RON, in scadere fata de anul precedent (-13.9%). Profitul net inregistrat a fost de 1.885.075 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 32, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 511.357 RON in 2008 la 7.201.049 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.201.049 RON
Venituri totale
7.390.367 RON
Cheltuieli totale
5.175.151 RON
Profit brut
2.215.216 RON
Profit net
1.885.075 RON
Marja profit net
26,18%
Active imobilizate
2.801.844 RON
Active circulante
9.601.156 RON
Stocuri
1.843 RON
Creanțe
2.424.058 RON
Casa & conturi bănci
6.460.289 RON
Capital propriu
7.667.921 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. 1 Mai, 900123
Detalii adresa CORP C1
Telefon0241603161
Fax0744182913

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. 1 Mai, 900123
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, PORTUL CONSTANTA,BAZA MOL 4, DEPOZIT 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.08.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.201.049 RON
Rezultat net
1.885.075 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.201.049 RON 8.359.678 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 7.390.367 RON 8.576.566 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.175.151 RON 4.694.205 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.215.216 RON 3.882.361 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.885.075 RON 3.263.768 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.801.844 RON 2.922.830 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.601.156 RON 8.612.372 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.403.000 RON 11.535.202 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.843 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.424.058 RON 821.080 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.460.289 RON 7.139.610 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.774.895 RON 2.766.245 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.667.921 RON 8.792.393 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 32 persoane 30 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.403.000RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

38,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.403.000 RON
Datorii totale4.774.895 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
15,2 %Profit net / active totale
ROE
24,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
61,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.201.049 -13,9% față de anul precedent 7.390.367 5.175.151 2.215.216 -42,9% față de anul precedent 1.885.075 -42,2% față de anul precedent 0 0
2023 8.359.678 +53,5% față de anul precedent 8.576.566 4.694.205 3.882.361 +8,6% față de anul precedent 3.263.768 -6,1% față de anul precedent 0 0
2022 5.445.056 +42,9% față de anul precedent 7.074.836 3.500.239 3.574.597 +266,1% față de anul precedent 3.473.791 +267,6% față de anul precedent 0 0
2021 3.811.413 -21,6% față de anul precedent 4.060.991 3.084.617 976.374 -56,2% față de anul precedent 944.966 -56,9% față de anul precedent 0 0
2020 4.863.059 +5,5% față de anul precedent 5.208.622 2.977.252 2.231.370 +6,5% față de anul precedent 2.189.738 +6,6% față de anul precedent 0 0
2019 4.608.671 +9,2% față de anul precedent 4.873.820 2.778.941 2.094.879 +36,7% față de anul precedent 2.054.453 +37,4% față de anul precedent 0 0
2018 4.222.383 +11,2% față de anul precedent 4.304.242 2.771.712 1.532.530 +13,8% față de anul precedent 1.495.486 +31,3% față de anul precedent 0 0
2017 3.798.809 -1,7% față de anul precedent 3.870.938 2.524.130 1.346.808 +15,5% față de anul precedent 1.139.123 +14,8% față de anul precedent 0 0
2016 3.863.365 +5,0% față de anul precedent 3.906.121 2.739.799 1.166.322 -8,7% față de anul precedent 992.674 -8,0% față de anul precedent 0 0
2015 3.680.274 +0,0% față de anul precedent 3.712.943 2.435.406 1.277.537 -30,5% față de anul precedent 1.079.221 -30,5% față de anul precedent 0 0
2014 3.679.029 +33,5% față de anul precedent 3.792.140 1.954.385 1.837.755 +35,0% față de anul precedent 1.552.187 +35,4% față de anul precedent 0 0
2013 2.756.152 +22,6% față de anul precedent 2.766.136 1.405.255 1.360.881 +42,6% față de anul precedent 1.146.069 +42,5% față de anul precedent 0 0
2012 2.247.993 +2,8% față de anul precedent 2.315.445 1.360.821 954.624 -12,7% față de anul precedent 804.301 -12,5% față de anul precedent 0 0
2011 2.187.569 +132,6% față de anul precedent 2.279.852 1.186.086 1.093.766 +234,1% față de anul precedent 919.657 +237,5% față de anul precedent 0 0
2010 940.633 +10,3% față de anul precedent 1.070.963 743.605 327.358 -17,1% față de anul precedent 272.457 -17,2% față de anul precedent 0 0
2009 852.605 +66,7% față de anul precedent 857.730 462.704 395.026 +145,9% față de anul precedent 328.905 +144,5% față de anul precedent 0 0
2008 511.357 511.859 351.188 160.671 134.529 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.801.844 9.601.156 12.403.000 1.843 2.424.058 6.460.289
2023 2.922.830 8.612.372 11.535.202 0 821.080 7.139.610
2022 2.067.701 6.878.549 8.946.250 0 619.294 6.259.255
2021 2.233.961 5.492.899 7.726.860 0 760.771 4.732.128
2020 2.423.574 5.818.888 8.242.462 1.750 1.598.300 4.218.838
2019 2.937.736 5.638.933 8.576.669 0 1.745.723 3.893.210
2018 2.702.213 4.828.737 7.530.950 28.698 1.786.589 3.013.450
2017 2.618.384 3.891.276 6.509.660 13.853 2.179.025 1.698.398
2016 2.653.608 3.057.422 5.711.030 8.802 2.255.033 793.587
2015 2.846.456 2.392.971 5.239.427 13.527 2.048.999 330.445
2014 735.928 3.285.588 4.021.516 6.552 2.066.244 1.212.792
2013 607.920 2.421.526 3.029.446 0 2.002.559 418.967
2012 526.101 1.767.998 2.294.099 0 1.581.077 186.921
2011 652.142 1.045.941 1.698.083 34 111.928 933.979
2010 591.876 404.781 996.657 34 138.942 265.805
2009 493.181 322.273 815.454 34 141.768 180.471
2008 496.041 129.058 625.099 34 101.488 27.536

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.774.895 +72,6% față de anul precedent 7.667.921 Neraportat 32 +6,7% față de anul precedent
2023 2.766.245 -19,6% față de anul precedent 8.792.393 Neraportat 30 -11,8% față de anul precedent
2022 3.442.218 +777,8% față de anul precedent 5.528.625 Neraportat 34 -5,6% față de anul precedent
2021 392.160 -50,4% față de anul precedent 7.357.634 Neraportat 36 -5,3% față de anul precedent
2020 790.175 +153,3% față de anul precedent 7.465.668 Neraportat 38 +8,6% față de anul precedent
2019 311.904 -22,6% față de anul precedent 8.275.930 Neraportat 35 0,0% față de anul precedent
2018 403.040 +7,4% față de anul precedent 7.138.243 Neraportat 35 +9,4% față de anul precedent
2017 375.236 +32,9% față de anul precedent 6.142.756 Neraportat 32 0,0% față de anul precedent
2016 282.264 -52,7% față de anul precedent 5.436.307 Neraportat 32 +18,5% față de anul precedent
2015 596.749 -19,3% față de anul precedent 4.663.633 Neraportat 27 0,0% față de anul precedent
2014 739.673 +184,9% față de anul precedent 3.305.322 Neraportat 27 +12,5% față de anul precedent
2013 259.625 +19,2% față de anul precedent 2.780.163 Neraportat 24 +20,0% față de anul precedent
2012 217.796 +6,3% față de anul precedent 2.084.093 Neraportat 20 +11,1% față de anul precedent
2011 204.960 -24,2% față de anul precedent 1.499.449 Neraportat 18 +63,6% față de anul precedent
2010 270.231 +67,3% față de anul precedent 729.792 Neraportat 11 +83,3% față de anul precedent
2009 161.488 -34,8% față de anul precedent 657.335 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2008 247.644 378.430 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

19din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MMMIHĂIŢĂ MIHAIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32575/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.201.049 RON. Profit: 1.885.075 RON

Cifra de afaceri: 7.201.049 RON. Profit: 1.885.075 RON

Cifra de afaceri
7.201.049 RON -13.86% față de anul precedent
Profit net
1.885.075 RON -42.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +6.67% față de anul precedent
Datorii
4.774.895 RON +72.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.359.678 RON. Profit: 3.263.768 RON

Cifra de afaceri: 8.359.678 RON. Profit: 3.263.768 RON

Cifra de afaceri
8.359.678 RON +53.53% față de anul precedent
Profit net
3.263.768 RON -6.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
30 -11.76% față de anul precedent
Datorii
2.766.245 RON -19.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.445.056 RON. Profit: 3.473.791 RON

Cifra de afaceri: 5.445.056 RON. Profit: 3.473.791 RON

Cifra de afaceri
5.445.056 RON +42.86% față de anul precedent
Profit net
3.473.791 RON +267.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
34 -5.56% față de anul precedent
Datorii
3.442.218 RON +777.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.811.413 RON. Profit: 944.966 RON

Cifra de afaceri: 3.811.413 RON. Profit: 944.966 RON

Cifra de afaceri
3.811.413 RON -21.63% față de anul precedent
Profit net
944.966 RON -56.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
36 -5.26% față de anul precedent
Datorii
392.160 RON -50.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.863.059 RON. Profit: 2.189.738 RON

Cifra de afaceri: 4.863.059 RON. Profit: 2.189.738 RON

Cifra de afaceri
4.863.059 RON +5.52% față de anul precedent
Profit net
2.189.738 RON +6.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
38 +8.57% față de anul precedent
Datorii
790.175 RON +153.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.608.671 RON. Profit: 2.054.453 RON

Cifra de afaceri: 4.608.671 RON. Profit: 2.054.453 RON

Cifra de afaceri
4.608.671 RON +9.15% față de anul precedent
Profit net
2.054.453 RON +37.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
35 0% față de anul precedent
Datorii
311.904 RON -22.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.222.383 RON. Profit: 1.495.486 RON

Cifra de afaceri: 4.222.383 RON. Profit: 1.495.486 RON

Cifra de afaceri
4.222.383 RON +11.15% față de anul precedent
Profit net
1.495.486 RON +31.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
35 +9.38% față de anul precedent
Datorii
403.040 RON +7.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.798.809 RON. Profit: 1.139.123 RON

Cifra de afaceri: 3.798.809 RON. Profit: 1.139.123 RON

Cifra de afaceri
3.798.809 RON -1.67% față de anul precedent
Profit net
1.139.123 RON +14.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 0% față de anul precedent
Datorii
375.236 RON +32.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.863.365 RON. Profit: 992.674 RON

Cifra de afaceri: 3.863.365 RON. Profit: 992.674 RON

Cifra de afaceri
3.863.365 RON +4.97% față de anul precedent
Profit net
992.674 RON -8.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +18.52% față de anul precedent
Datorii
282.264 RON -52.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.680.274 RON. Profit: 1.079.221 RON

Cifra de afaceri: 3.680.274 RON. Profit: 1.079.221 RON

Cifra de afaceri
3.680.274 RON +0.03% față de anul precedent
Profit net
1.079.221 RON -30.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 0% față de anul precedent
Datorii
596.749 RON -19.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 3.679.029 RON. Profit: 1.552.187 RON

Cifra de afaceri: 3.679.029 RON. Profit: 1.552.187 RON

Cifra de afaceri
3.679.029 RON +33.48% față de anul precedent
Profit net
1.552.187 RON +35.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 +12.5% față de anul precedent
Datorii
739.673 RON +184.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.756.152 RON. Profit: 1.146.069 RON

Cifra de afaceri: 2.756.152 RON. Profit: 1.146.069 RON

Cifra de afaceri
2.756.152 RON +22.61% față de anul precedent
Profit net
1.146.069 RON +42.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 +20% față de anul precedent
Datorii
259.625 RON +19.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.247.993 RON. Profit: 804.301 RON

Cifra de afaceri: 2.247.993 RON. Profit: 804.301 RON

Cifra de afaceri
2.247.993 RON +2.76% față de anul precedent
Profit net
804.301 RON -12.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +11.11% față de anul precedent
Datorii
217.796 RON +6.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.187.569 RON. Profit: 919.657 RON

Cifra de afaceri: 2.187.569 RON. Profit: 919.657 RON

Cifra de afaceri
2.187.569 RON +132.56% față de anul precedent
Profit net
919.657 RON +237.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +63.64% față de anul precedent
Datorii
204.960 RON -24.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 940.633 RON. Profit: 272.457 RON

Cifra de afaceri: 940.633 RON. Profit: 272.457 RON

Cifra de afaceri
940.633 RON +10.32% față de anul precedent
Profit net
272.457 RON -17.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +83.33% față de anul precedent
Datorii
270.231 RON +67.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 852.605 RON. Profit: 328.905 RON

Cifra de afaceri: 852.605 RON. Profit: 328.905 RON

Cifra de afaceri
852.605 RON +66.73% față de anul precedent
Profit net
328.905 RON +144.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
161.488 RON -34.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.092026Mentiune · Buletin 32575/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 11.08.2026, Alte menţiuni conform actului Decizie asociat unic avand numarul 1 din data: 11.08.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Companie
BETA INTERTRANS SRL
CUI
16662942
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.09.2026
Registrul Comerțului
J2004007202135
EUID
ROONRC.J2004007202135
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, PORTUL CONSTANŢA,BAZA MOL 4, DEPOZIT
Județ
Constanţa
Număr încheiere
687625
Data încheierii
01.09.2026
Număr dosar
3178172
Data dosarului
12.08.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Simona Daria Marinca

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Vezi Buletinul ONRC nr. 32575/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5226, Constanţa

INTERTRANS COMPANY SRL
CUI: 15208469CAEN: 5226
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2003-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.607.397 RON
Profit
1.616.211 RON
Angajati
19
WEG FREIGHT S.R.L.
CUI: 39241527CAEN: 5226
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.687.472 RON
Profit
407.354 RON
Angajati
4
ECONEXT SRL
CUI: 24435908CAEN: 5226
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2008-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.589.319 RON
Profit
422.258 RON
Angajati
12
SC EXPRESS CENTER ACTUAL SRL
CUI: 30159629CAEN: 5226
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.565.483 RON
Profit
1.083.703 RON
Angajati
8
AGROTRANS LOGISTIC C.A. S.R.L.
CUI: 45767071CAEN: 5226
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.631.409 RON
Profit
634.700 RON
Angajati
8
SEATRANS HOUSE SERVICES SRL
CUI: 11852717CAEN: 5226
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1999-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.434.487 RON
Profit
347.151 RON
Angajati
12

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5226, Constanţa

MEDROM LOGISTICS SRL
CUI: 15986762CAEN: 5226
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2003-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.202.858 RON
Profit
4.285.175 RON
Angajati
69
INCOLAB SERVICES ROMÂNIA SRL
CUI: 17789465CAEN: 5226
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.815.714 RON
Profit
16.822 RON
Angajati
9
MUR SHIPPING ROMANIA SRL
CUI: 18096157CAEN: 5226
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.875.942 RON
Profit
489.043 RON
Angajati
5

Alte firme din Constanţa

ADI GHEORGHE SRL
CUI: 16662888CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.281 RON
Profit
11.619 RON
Angajati
0
TAXI LUSOR S.R.L.
CUI: 16677897CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.743 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BIO TECH SRL
CUI: 16497985CAEN: 4221
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
948.702 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
CORIAX CONSULTING SRL
CUI: 16841301CAEN: 6831
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.150 RON
Profit
67.271 RON
Angajati
2
ZĂULEŢ MARY SRL
CUI: 15046286CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu2002-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.573 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
WEBNET SOLUTIONS SRL
CUI: 18342634CAEN: 6290
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2006-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
672.816 RON
Profit
76.315 RON
Angajati
2
JUNONA HEALTH CENTER SRL
CUI: 36941160CAEN: 8622
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
545.809 RON
Profit
53.777 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BETA INTERTRANS SRL?

CUI-ul BETA INTERTRANS SRL este 16662942.

Unde este sediul BETA INTERTRANS SRL?

BETA INTERTRANS SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. 1 Mai, 900123, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata BETA INTERTRANS SRL?

BETA INTERTRANS SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BETA INTERTRANS SRL in 2024?

In 2024, BETA INTERTRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.201.049 RON.

Cati angajati are BETA INTERTRANS SRL?

BETA INTERTRANS SRL a raportat un numar mediu de 32 salariati in 2024.

Ce activitate are BETA INTERTRANS SRL?

BETA INTERTRANS SRL are codul CAEN principal 5226 (Alte activităţi anexe transporturilor).

Ce profit a inregistrat BETA INTERTRANS SRL in 2024?

BETA INTERTRANS SRL a inregistrat un profit net de 1.885.075 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.