Cifra de afaceri
Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 10:45
Despre CSI ROMANIA SRL
CSI ROMANIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat" (cod CAEN 2822), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CSI ROMANIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 178.480.840 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.9%). Profitul net inregistrat a fost de 21.767.004 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 257, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 32.636.258 RON in 2008 la 178.480.840 RON in 2024.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2024), se afla pe locul 89 din 57697 firme din judetul CLUJ, pe locul 1 din 14 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 4 la nivel national in domeniul sau (200 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 178.480.840 RON
- Venituri totale
- 177.404.522 RON
- Cheltuieli totale
- 152.268.598 RON
- Profit brut
- 25.135.924 RON
- Profit net
- 21.767.004 RON
- Marja profit net
- 12,20%
- Active imobilizate
- 5.640.651 RON
- Active circulante
- 58.334.663 RON
- Stocuri
- 24.100.431 RON
- Creanțe
- 26.247.768 RON
- Casa & conturi bănci
- 7.986.464 RON
- Capital propriu
- 43.869.874 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 2822
- Loc 4 din 200
- Profit net · CAEN 2822
- Loc 1 din 200
- Angajati · CAEN 2822
- Loc 3 din 200
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. Muncii nr. 12, 400641
- Detalii
- HALA DE PRODUCŢIE
- Cod postal
- 400641
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 09.08.2004
- Organ fiscal competent
- Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 178.480.840 RON
- Rezultat net
- 21.767.004 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 178.480.840 RON | 163.851.343 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 177.404.522 RON | 161.098.702 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 152.268.598 RON | 153.596.553 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 25.135.924 RON | 7.502.149 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 21.767.004 RON | 6.553.777 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 5.640.651 RON | 5.073.849 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 58.334.663 RON | 74.533.311 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 63.975.314 RON | 79.607.160 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 24.100.431 RON | 33.517.293 RON |
| CreanțeSume de încasat | 26.247.768 RON | 40.789.357 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 7.986.464 RON | 226.661 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 19.792.184 RON | 52.918.057 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 43.869.874 RON | 27.102.870 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 257 persoane | 275 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 34,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 49,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,95 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 68,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 178.480.840 +8,9% față de anul precedent | 177.404.522 | 152.268.598 | 25.135.924 +235,1% față de anul precedent | 21.767.004 +232,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 163.851.343 +27,5% față de anul precedent | 161.098.702 | 153.596.553 | 7.502.149 +125,2% față de anul precedent | 6.553.777 +145,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 128.474.431 +30,4% față de anul precedent | 138.202.236 | 134.870.877 | 3.331.359 +12,7% față de anul precedent | 2.665.087 +6,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 98.544.623 -19,1% față de anul precedent | 109.394.229 | 106.437.852 | 2.956.377 -66,5% față de anul precedent | 2.513.853 -68,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 121.807.847 +3,8% față de anul precedent | 126.709.942 | 117.882.954 | 8.826.988 +227,1% față de anul precedent | 7.991.945 +260,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 117.362.506 +0,8% față de anul precedent | 121.498.139 | 118.799.549 | 2.698.590 +628,7% față de anul precedent | 2.215.637 +913,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 116.447.943 -17,6% față de anul precedent | 119.286.175 | 118.915.863 | 370.312 -89,0% față de anul precedent | 218.612 -92,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 141.324.029 +5,2% față de anul precedent | 145.417.796 | 142.052.893 | 3.364.903 -35,1% față de anul precedent | 2.914.775 -34,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 134.345.341 +58,8% față de anul precedent | 137.024.132 | 131.837.301 | 5.186.831 +284,1% față de anul precedent | 4.418.452 +277,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 84.595.741 -4,8% față de anul precedent | 89.339.578 | 87.989.225 | 1.350.353 +40,6% față de anul precedent | 1.170.880 +25,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 88.848.784 +1,1% față de anul precedent | 89.036.867 | 88.076.665 | 960.202 -61,8% față de anul precedent | 935.846 -54,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 87.873.700 +71,2% față de anul precedent | 90.613.579 | 88.100.239 | 2.513.340 +108,6% față de anul precedent | 2.043.875 +110,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 51.321.324 -12,8% față de anul precedent | 59.396.082 | 58.191.285 | 1.204.797 -65,3% față de anul precedent | 969.513 -66,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 58.829.471 +53,9% față de anul precedent | 59.262.602 | 55.790.768 | 3.471.834 -15,7% față de anul precedent | 2.888.325 -19,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 38.233.689 +34,3% față de anul precedent | 41.433.592 | 37.315.652 | 4.117.940 +1.186,1% față de anul precedent | 3.597.480 +1.958,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 28.462.419 -12,8% față de anul precedent | 27.774.428 | 27.454.227 | 320.201 +107,6% față de anul precedent | 174.730 +518,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 32.636.258 | 35.504.850 | 35.350.580 | 154.270 | 28.234 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.640.651 | 58.334.663 | 63.975.314 | 24.100.431 | 26.247.768 | 7.986.464 |
| 2023 | 5.073.849 | 74.533.311 | 79.607.160 | 33.517.293 | 40.789.357 | 226.661 |
| 2022 | 5.760.163 | 88.880.813 | 94.640.976 | 46.767.242 | 41.896.391 | 217.180 |
| 2021 | 7.723.589 | 47.286.045 | 55.009.634 | 24.837.518 | 21.859.453 | 589.074 |
| 2020 | 8.981.125 | 78.465.849 | 87.446.974 | 13.950.918 | 63.632.565 | 882.366 |
| 2019 | 9.606.739 | 93.339.253 | 102.945.992 | 21.284.089 | 72.028.481 | 26.683 |
| 2018 | 11.873.130 | 93.083.476 | 104.956.606 | 22.650.715 | 70.141.210 | 291.551 |
| 2017 | 13.203.636 | 74.387.517 | 87.591.153 | 18.841.023 | 54.929.399 | 617.095 |
| 2016 | 13.076.312 | 63.090.823 | 76.167.135 | 21.230.091 | 41.719.204 | 141.528 |
| 2015 | 12.708.038 | 45.702.696 | 58.410.734 | 18.396.795 | 27.139.642 | 166.259 |
| 2014 | 11.198.066 | 39.516.784 | 50.714.850 | 15.934.346 | 23.429.524 | 152.914 |
| 2013 | 5.379.159 | 37.728.838 | 43.107.997 | 17.834.339 | 19.544.963 | 349.536 |
| 2012 | 4.618.636 | 35.492.392 | 40.111.028 | 15.908.779 | 19.508.630 | 74.983 |
| 2011 | 4.440.465 | 28.126.379 | 32.566.844 | 7.318.645 | 20.272.221 | 535.513 |
| 2010 | 3.071.718 | 17.657.789 | 20.729.507 | 10.215.332 | 7.387.854 | 54.603 |
| 2009 | 2.565.493 | 7.784.131 | 10.349.624 | 6.423.544 | 1.252.528 | 108.059 |
| 2008 | 2.760.409 | 9.384.868 | 12.145.277 | 7.913.861 | 1.466.938 | 4.069 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.792.184 -62,6% față de anul precedent | 43.869.874 | Neraportat | 257 -6,6% față de anul precedent |
| 2023 | 52.918.057 -16,1% față de anul precedent | 27.102.870 | Neraportat | 275 -3,9% față de anul precedent |
| 2022 | 63.042.545 +141,7% față de anul precedent | 31.984.093 | Neraportat | 286 +6,7% față de anul precedent |
| 2021 | 26.081.090 -57,2% față de anul precedent | 29.319.006 | Neraportat | 268 -6,9% față de anul precedent |
| 2020 | 60.979.308 -27,6% față de anul precedent | 26.839.062 | Neraportat | 288 -8,3% față de anul precedent |
| 2019 | 84.270.474 -5,0% față de anul precedent | 18.847.117 | Neraportat | 314 +3,0% față de anul precedent |
| 2018 | 88.734.039 +23,7% față de anul precedent | 16.631.480 | Neraportat | 305 -12,1% față de anul precedent |
| 2017 | 71.761.627 +13,8% față de anul precedent | 16.412.868 | Neraportat | 347 +13,4% față de anul precedent |
| 2016 | 63.041.777 +27,7% față de anul precedent | 13.498.093 | Neraportat | 306 +18,6% față de anul precedent |
| 2015 | 49.377.066 +15,3% față de anul precedent | 9.104.229 | Neraportat | 258 -0,4% față de anul precedent |
| 2014 | 42.811.972 +26,3% față de anul precedent | 7.933.349 | Neraportat | 259 +4,4% față de anul precedent |
| 2013 | 33.903.718 +2,1% față de anul precedent | 9.162.904 | Neraportat | 248 +18,1% față de anul precedent |
| 2012 | 33.193.932 +25,0% față de anul precedent | 7.119.019 | Neraportat | 210 +14,1% față de anul precedent |
| 2011 | 26.550.163 +48,7% față de anul precedent | 6.143.092 | Neraportat | 184 +37,3% față de anul precedent |
| 2010 | 17.858.020 +64,5% față de anul precedent | 3.254.767 | Neraportat | 134 +11,7% față de anul precedent |
| 2009 | 10.859.245 -15,0% față de anul precedent | -356.201 | Neraportat | 120 +0,8% față de anul precedent |
| 2008 | 12.778.379 | -530.931 | Neraportat | 119 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
24 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 178.480.840 RON. Profit: 21.767.004 RON
Cifra de afaceri: 178.480.840 RON. Profit: 21.767.004 RON
- Cifra de afaceri
- 178.480.840 RON +8.93% față de anul precedent
- Profit net
- 21.767.004 RON +232.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 257 -6.55% față de anul precedent
- Datorii
- 19.792.184 RON -62.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 163.851.343 RON. Profit: 6.553.777 RON
Cifra de afaceri: 163.851.343 RON. Profit: 6.553.777 RON
- Cifra de afaceri
- 163.851.343 RON +27.54% față de anul precedent
- Profit net
- 6.553.777 RON +145.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 275 -3.85% față de anul precedent
- Datorii
- 52.918.057 RON -16.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 128.474.431 RON. Profit: 2.665.087 RON
Cifra de afaceri: 128.474.431 RON. Profit: 2.665.087 RON
- Cifra de afaceri
- 128.474.431 RON +30.37% față de anul precedent
- Profit net
- 2.665.087 RON +6.02% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 286 +6.72% față de anul precedent
- Datorii
- 63.042.545 RON +141.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 98.544.623 RON. Profit: 2.513.853 RON
Cifra de afaceri: 98.544.623 RON. Profit: 2.513.853 RON
- Cifra de afaceri
- 98.544.623 RON -19.1% față de anul precedent
- Profit net
- 2.513.853 RON -68.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 268 -6.94% față de anul precedent
- Datorii
- 26.081.090 RON -57.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 121.807.847 RON. Profit: 7.991.945 RON
Cifra de afaceri: 121.807.847 RON. Profit: 7.991.945 RON
- Cifra de afaceri
- 121.807.847 RON +3.79% față de anul precedent
- Profit net
- 7.991.945 RON +260.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 288 -8.28% față de anul precedent
- Datorii
- 60.979.308 RON -27.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020reper anualClasamentePremii si distinctii 2020Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 117.362.506 RON. Profit: 2.215.637 RON
Cifra de afaceri: 117.362.506 RON. Profit: 2.215.637 RON
- Cifra de afaceri
- 117.362.506 RON +0.79% față de anul precedent
- Profit net
- 2.215.637 RON +913.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 314 +2.95% față de anul precedent
- Datorii
- 84.270.474 RON -5.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019reper anualClasamentePremii si distinctii 2019Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 116.447.943 RON. Profit: 218.612 RON
Cifra de afaceri: 116.447.943 RON. Profit: 218.612 RON
- Cifra de afaceri
- 116.447.943 RON -17.6% față de anul precedent
- Profit net
- 218.612 RON -92.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 305 -12.1% față de anul precedent
- Datorii
- 88.734.039 RON +23.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 141.324.029 RON. Profit: 2.914.775 RON
Cifra de afaceri: 141.324.029 RON. Profit: 2.914.775 RON
- Cifra de afaceri
- 141.324.029 RON +5.19% față de anul precedent
- Profit net
- 2.914.775 RON -34.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 347 +13.4% față de anul precedent
- Datorii
- 71.761.627 RON +13.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 134.345.341 RON. Profit: 4.418.452 RON
Cifra de afaceri: 134.345.341 RON. Profit: 4.418.452 RON
- Cifra de afaceri
- 134.345.341 RON +58.81% față de anul precedent
- Profit net
- 4.418.452 RON +277.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 306 +18.6% față de anul precedent
- Datorii
- 63.041.777 RON +27.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 84.595.741 RON. Profit: 1.170.880 RON
Cifra de afaceri: 84.595.741 RON. Profit: 1.170.880 RON
- Cifra de afaceri
- 84.595.741 RON -4.79% față de anul precedent
- Profit net
- 1.170.880 RON +25.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 258 -0.39% față de anul precedent
- Datorii
- 49.377.066 RON +15.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 88.848.784 RON. Profit: 935.846 RON
Cifra de afaceri: 88.848.784 RON. Profit: 935.846 RON
- Cifra de afaceri
- 88.848.784 RON +1.11% față de anul precedent
- Profit net
- 935.846 RON -54.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 259 +4.44% față de anul precedent
- Datorii
- 42.811.972 RON +26.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 87.873.700 RON. Profit: 2.043.875 RON
Cifra de afaceri: 87.873.700 RON. Profit: 2.043.875 RON
- Cifra de afaceri
- 87.873.700 RON +71.22% față de anul precedent
- Profit net
- 2.043.875 RON +110.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 248 +18.1% față de anul precedent
- Datorii
- 33.903.718 RON +2.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 51.321.324 RON. Profit: 969.513 RON
Cifra de afaceri: 51.321.324 RON. Profit: 969.513 RON
- Cifra de afaceri
- 51.321.324 RON -12.76% față de anul precedent
- Profit net
- 969.513 RON -66.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 210 +14.13% față de anul precedent
- Datorii
- 33.193.932 RON +25.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 58.829.471 RON. Profit: 2.888.325 RON
Cifra de afaceri: 58.829.471 RON. Profit: 2.888.325 RON
- Cifra de afaceri
- 58.829.471 RON +53.87% față de anul precedent
- Profit net
- 2.888.325 RON -19.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 184 +37.31% față de anul precedent
- Datorii
- 26.550.163 RON +48.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2024
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
Angajati
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 2822, Cluj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2822, Cluj
Alte firme din Cluj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CSI ROMANIA SRL?
CUI-ul CSI ROMANIA SRL este 16664846.
Unde este sediul CSI ROMANIA SRL?
CSI ROMANIA SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Bld. Muncii nr. 12, 400641, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.
Cand a fost infiintata CSI ROMANIA SRL?
CSI ROMANIA SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CSI ROMANIA SRL in 2024?
In 2024, CSI ROMANIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 178.480.840 RON.
Cati angajati are CSI ROMANIA SRL?
CSI ROMANIA SRL a raportat un numar mediu de 257 salariati in 2024.
Ce activitate are CSI ROMANIA SRL?
CSI ROMANIA SRL are codul CAEN principal 2822 (Fabricarea echipamentelor de ridicat și manipulat).
Ce profit a inregistrat CSI ROMANIA SRL in 2024?
CSI ROMANIA SRL a inregistrat un profit net de 21.767.004 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.