Activ Plătitor TVA

STAS COMPUTER SRL

CUI: 16695982
CIF: RO16695982
Reg. Com.: J2004002390352
CAEN: 4650
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 august 2004 · 22 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:02

Despre STAS COMPUTER SRL

STAS COMPUTER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii" (cod CAEN 4650), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STAS COMPUTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 11.887.348 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.9%). Profitul net inregistrat a fost de 1.591.474 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.750.686 RON in 2008 la 11.887.348 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
11.887.348 RON
Venituri totale
11.952.994 RON
Cheltuieli totale
10.101.739 RON
Profit brut
1.851.255 RON
Profit net
1.591.474 RON
Marja profit net
13,39%
Active imobilizate
2.971.151 RON
Active circulante
7.087.262 RON
Stocuri
681.019 RON
Creanțe
5.053.350 RON
Casa & conturi bănci
1.352.893 RON
Capital propriu
3.139.087 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ciprian Porumbescu nr. 86, 300489
Telefon0256494302
Fax0256494302

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ciprian Porumbescu nr. 86, 300489
Cod poștal: 300489
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ciprian Porumbescu nr. 86, 300489
Cod postal
300489
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.08.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
11.887.348 RON
Rezultat net
1.591.474 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 11.887.348 RON 10.345.735 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 11.952.994 RON 10.386.804 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.101.739 RON 9.192.111 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.851.255 RON 1.194.693 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.591.474 RON 1.030.404 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.971.151 RON 3.155.089 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.087.262 RON 6.924.307 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 10.058.413 RON 10.079.396 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 681.019 RON 2.841.590 RON
CreanțeSume de încasat 5.053.350 RON 579.857 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.352.893 RON 3.502.860 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.919.725 RON 6.088.692 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.139.087 RON 3.987.831 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active10.058.413RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

68,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale10.058.413 RON
Datorii totale6.919.725 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
15,8 %Profit net / active totale
ROE
50,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
31,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 11.887.348 +14,9% față de anul precedent 11.952.994 10.101.739 1.851.255 +55,0% față de anul precedent 1.591.474 +54,5% față de anul precedent 0 0
2023 10.345.735 -36,5% față de anul precedent 10.386.804 9.192.111 1.194.693 -39,3% față de anul precedent 1.030.404 -39,7% față de anul precedent 0 0
2022 16.292.035 +45,5% față de anul precedent 16.320.850 14.354.407 1.966.443 +120,0% față de anul precedent 1.707.334 +117,8% față de anul precedent 0 0
2021 11.201.389 -28,3% față de anul precedent 11.207.990 10.314.324 893.666 +49,1% față de anul precedent 784.051 +53,9% față de anul precedent 0 0
2020 15.624.640 +77,0% față de anul precedent 15.676.008 15.076.502 599.506 +2,5% față de anul precedent 509.633 +1,7% față de anul precedent 0 0
2019 8.829.591 +4,5% față de anul precedent 8.872.568 8.287.391 585.177 -16,0% față de anul precedent 500.973 -15,9% față de anul precedent 0 0
2018 8.448.477 +46,3% față de anul precedent 8.511.830 7.815.072 696.758 +65,6% față de anul precedent 595.299 +67,8% față de anul precedent 0 0
2017 5.776.718 +12,2% față de anul precedent 5.777.945 5.357.264 420.681 +51,9% față de anul precedent 354.851 +59,9% față de anul precedent 0 0
2016 5.147.513 -21,2% față de anul precedent 5.152.064 4.875.048 277.016 -59,6% față de anul precedent 221.968 -60,7% față de anul precedent 0 0
2015 6.528.942 -10,7% față de anul precedent 6.535.192 5.849.165 686.027 +5,5% față de anul precedent 565.180 +5,6% față de anul precedent 0 0
2014 7.311.498 +72,0% față de anul precedent 7.314.331 6.663.875 650.456 +5.095,8% față de anul precedent 535.226 +14.507,7% față de anul precedent 0 0
2013 4.251.753 -1,1% față de anul precedent 4.261.113 4.248.594 12.519 -64,8% față de anul precedent 3.664 -85,0% față de anul precedent 0 0
2012 4.299.219 +12,0% față de anul precedent 4.320.945 4.285.429 35.516 -1,8% față de anul precedent 24.353 -19,8% față de anul precedent 0 0
2011 3.837.151 +49,6% față de anul precedent 3.837.967 3.801.818 36.149 +171,1% față de anul precedent 30.365 +206,4% față de anul precedent 0 0
2010 2.564.698 +32,5% față de anul precedent 2.569.297 2.555.961 13.336 -42,7% față de anul precedent 9.910 -49,2% față de anul precedent 0 0
2009 1.935.128 -29,7% față de anul precedent 1.984.572 1.961.304 23.268 -20,3% față de anul precedent 19.513 -4,3% față de anul precedent 0 0
2008 2.750.686 2.751.340 2.722.161 29.179 20.393 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.971.151 7.087.262 10.058.413 681.019 5.053.350 1.352.893
2023 3.155.089 6.924.307 10.079.396 2.841.590 579.857 3.502.860
2022 2.035.845 7.339.102 9.374.947 2.055.802 3.112.429 2.170.871
2021 1.904.499 6.944.705 8.849.204 3.505.506 606.999 2.832.200
2020 1.983.196 2.493.947 4.477.143 930.866 439.969 1.123.112
2019 1.059.731 1.678.475 2.738.206 170.094 281.982 1.226.399
2018 1.155.936 733.786 1.889.722 125.801 422.898 185.087
2017 1.265.390 1.101.018 2.366.408 172.329 460.335 468.354
2016 1.035.697 2.354.985 3.390.682 288.153 1.026.055 1.040.777
2015 1.101.858 1.396.117 2.497.975 178.362 362.194 855.561
2014 1.352.268 2.910.428 4.262.696 295.134 561.222 2.054.072
2013 509.671 983.050 1.492.721 572.733 320.404 89.913
2012 477.054 1.059.001 1.536.055 656.227 229.385 173.389
2011 30.993 931.975 962.968 746.413 83.448 102.114
2010 51.922 790.162 842.084 744.901 65.661 -20.400
2009 76.850 692.917 769.767 670.398 22.335 184
2008 50.764 660.366 711.130 524.314 64.033 72.019

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.919.725 +13,7% față de anul precedent 3.139.087 Neraportat 5 -44,4% față de anul precedent
2023 6.088.692 -3,4% față de anul precedent 3.987.831 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2022 6.302.017 -9,8% față de anul precedent 3.037.862 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2021 6.982.912 +112,1% față de anul precedent 1.866.292 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2020 3.291.582 +75,4% față de anul precedent 1.185.561 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2019 1.876.994 +49,1% față de anul precedent 861.212 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2018 1.258.867 -34,9% față de anul precedent 630.855 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2017 1.933.805 -32,2% față de anul precedent 430.940 Neraportat 8 -27,3% față de anul precedent
2016 2.852.595 +53,7% față de anul precedent 538.087 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2015 1.856.594 -42,1% față de anul precedent 641.381 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2014 3.204.011 +175,4% față de anul precedent 564.296 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2013 1.163.436 -11,8% față de anul precedent 329.285 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2012 1.318.884 +72,0% față de anul precedent 220.621 Neraportat 10 +66,7% față de anul precedent
2011 766.700 -5,5% față de anul precedent 196.268 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2010 811.181 +11,4% față de anul precedent 30.903 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2009 728.143 +5,5% față de anul precedent 40.506 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2008 690.137 20.993 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 11.887.348 RON. Profit: 1.591.474 RON

Cifra de afaceri: 11.887.348 RON. Profit: 1.591.474 RON

Cifra de afaceri
11.887.348 RON +14.9% față de anul precedent
Profit net
1.591.474 RON +54.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -44.44% față de anul precedent
Datorii
6.919.725 RON +13.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 10.345.735 RON. Profit: 1.030.404 RON

Cifra de afaceri: 10.345.735 RON. Profit: 1.030.404 RON

Cifra de afaceri
10.345.735 RON -36.5% față de anul precedent
Profit net
1.030.404 RON -39.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
6.088.692 RON -3.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 16.292.035 RON. Profit: 1.707.334 RON

Cifra de afaceri: 16.292.035 RON. Profit: 1.707.334 RON

Cifra de afaceri
16.292.035 RON +45.45% față de anul precedent
Profit net
1.707.334 RON +117.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
6.302.017 RON -9.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 11.201.389 RON. Profit: 784.051 RON

Cifra de afaceri: 11.201.389 RON. Profit: 784.051 RON

Cifra de afaceri
11.201.389 RON -28.31% față de anul precedent
Profit net
784.051 RON +53.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
6.982.912 RON +112.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 15.624.640 RON. Profit: 509.633 RON

Cifra de afaceri: 15.624.640 RON. Profit: 509.633 RON

Cifra de afaceri
15.624.640 RON +76.96% față de anul precedent
Profit net
509.633 RON +1.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
3.291.582 RON +75.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 8.829.591 RON. Profit: 500.973 RON

Cifra de afaceri: 8.829.591 RON. Profit: 500.973 RON

Cifra de afaceri
8.829.591 RON +4.51% față de anul precedent
Profit net
500.973 RON -15.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
1.876.994 RON +49.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 8.448.477 RON. Profit: 595.299 RON

Cifra de afaceri: 8.448.477 RON. Profit: 595.299 RON

Cifra de afaceri
8.448.477 RON +46.25% față de anul precedent
Profit net
595.299 RON +67.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
1.258.867 RON -34.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 5.776.718 RON. Profit: 354.851 RON

Cifra de afaceri: 5.776.718 RON. Profit: 354.851 RON

Cifra de afaceri
5.776.718 RON +12.22% față de anul precedent
Profit net
354.851 RON +59.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -27.27% față de anul precedent
Datorii
1.933.805 RON -32.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 5.147.513 RON. Profit: 221.968 RON

Cifra de afaceri: 5.147.513 RON. Profit: 221.968 RON

Cifra de afaceri
5.147.513 RON -21.16% față de anul precedent
Profit net
221.968 RON -60.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
2.852.595 RON +53.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 6.528.942 RON. Profit: 565.180 RON

Cifra de afaceri: 6.528.942 RON. Profit: 565.180 RON

Cifra de afaceri
6.528.942 RON -10.7% față de anul precedent
Profit net
565.180 RON +5.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
1.856.594 RON -42.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 7.311.498 RON. Profit: 535.226 RON

Cifra de afaceri: 7.311.498 RON. Profit: 535.226 RON

Cifra de afaceri
7.311.498 RON +71.96% față de anul precedent
Profit net
535.226 RON +14507.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
3.204.011 RON +175.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 4.251.753 RON. Profit: 3.664 RON

Cifra de afaceri: 4.251.753 RON. Profit: 3.664 RON

Cifra de afaceri
4.251.753 RON -1.1% față de anul precedent
Profit net
3.664 RON -84.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
1.163.436 RON -11.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.299.219 RON. Profit: 24.353 RON

Cifra de afaceri: 4.299.219 RON. Profit: 24.353 RON

Cifra de afaceri
4.299.219 RON +12.04% față de anul precedent
Profit net
24.353 RON -19.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +66.67% față de anul precedent
Datorii
1.318.884 RON +72.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 3.837.151 RON. Profit: 30.365 RON

Cifra de afaceri: 3.837.151 RON. Profit: 30.365 RON

Cifra de afaceri
3.837.151 RON +49.61% față de anul precedent
Profit net
30.365 RON +206.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
766.700 RON -5.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.564.698 RON. Profit: 9.910 RON

Cifra de afaceri: 2.564.698 RON. Profit: 9.910 RON

Cifra de afaceri
2.564.698 RON +32.53% față de anul precedent
Profit net
9.910 RON -49.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
811.181 RON +11.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.935.128 RON. Profit: 19.513 RON

Cifra de afaceri: 1.935.128 RON. Profit: 19.513 RON

Cifra de afaceri
1.935.128 RON -29.65% față de anul precedent
Profit net
19.513 RON -4.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
728.143 RON +5.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.750.686 RON. Profit: 20.393 RON

Cifra de afaceri: 2.750.686 RON. Profit: 20.393 RON

Cifra de afaceri
2.750.686 RON
Profit net
20.393 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
690.137 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTAS COMPUTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4650 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

STAS COMPUTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4650 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4650, Timiş

ECHO PLUS SRL
CUI: 18957613CAEN: 4650
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.585.279 RON
Profit
1.029.265 RON
Angajati
35
MYOMOBILE TRADING S.R.L.
CUI: 46108435CAEN: 4650
Activ
TIMIŞ, Orş. Buziaş2022-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.174.642 RON
Profit
635.127 RON
Angajati
2
ORIKON PRINTING SUPPLIES S.R.L.
CUI: 46602101CAEN: 4650
Activ
TIMIŞ, Sat Giarmata Com. Giarmata2022-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.411.095 RON
Profit
1.290.039 RON
Angajati
1
HIGH A & M SECURITY SRL
CUI: 18630947CAEN: 4650
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.906.468 RON
Profit
1.369.425 RON
Angajati
8
SOFA SOFT SRL
CUI: 9601390CAEN: 4650
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă1997-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.365.464 RON
Profit
9.253.222 RON
Angajati
21
CYBERROOTS S.R.L.
CUI: 43008466CAEN: 4650
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2020-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.068.600 RON
Profit
1.311.759 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4650, Timiş

INSIGHT GROUP SRL
CUI: 16674319CAEN: 4650
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.546.922 RON
Profit
418.306 RON
Angajati
10
HAPPY SOLUTIONS SRL
CUI: 16796448CAEN: 4650
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2004-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.206 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SKY GROUP SRL
CUI: 16365631CAEN: 4650
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2004-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.903.440 RON
Profit
2.038.775 RON
Angajati
34
DATAMAX LINE SRL
CUI: 16824238CAEN: 4650
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.806.705 RON
Profit
279.382 RON
Angajati
6

Alte firme din Timiş

SOFILL SRL
CUI: 16695974CAEN: 1392
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2004-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.225.132 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VALABILE S.R.L.
CUI: 16695990CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2004-08-20
fara e-Factura
HERDO SRL
CUI: 16687360CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-08-18
fara e-Factura
NOVENTA ROMANIA S.R.L.
CUI: 16700108CAEN: 2226
Activ
TIMIŞ, Sat Utvin Com. Sânmihaiu Român2004-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.207.931 RON
Profit
0 RON
Angajati
263
G-CELECT S.R.L.
CUI: 16560080CAEN: 9521
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LASTING SOFTWARE SRL
CUI: 16824165CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.301.626 RON
Profit
3.298.418 RON
Angajati
40
ROBINIA SRL
CUI: 15312469CAEN: 0210
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2003-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
373.787 RON
Profit
137.519 RON
Angajati
1
LAND REAL SRL
CUI: 17987500CAEN: 6820
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.843 RON
Profit
125.304 RON
Angajati
1
ŞTRAND TERMAL JIMBOLIA SRL
CUI: 34661376CAEN: 9329
Activ
TIMIŞ, Orş. Jimbolia2015-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.600 RON
Profit
8.811 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STAS COMPUTER SRL?

CUI-ul STAS COMPUTER SRL este 16695982.

Unde este sediul STAS COMPUTER SRL?

STAS COMPUTER SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ciprian Porumbescu nr. 86, 300489, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata STAS COMPUTER SRL?

STAS COMPUTER SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STAS COMPUTER SRL in 2024?

In 2024, STAS COMPUTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 11.887.348 RON.

Cati angajati are STAS COMPUTER SRL?

STAS COMPUTER SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are STAS COMPUTER SRL?

STAS COMPUTER SRL are codul CAEN principal 4650 (Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii).

Ce profit a inregistrat STAS COMPUTER SRL in 2024?

STAS COMPUTER SRL a inregistrat un profit net de 1.591.474 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.