Alte forme de învățământ n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 02:11
Despre HUMAN PROFILER SRL
HUMAN PROFILER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Corbeanca Com. Corbeanca, judetul ILFOV, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, HUMAN PROFILER SRL a raportat o cifra de afaceri de 202.324 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+148.2%). Profitul net inregistrat a fost de 27.049 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 105.910 RON in 2008 la 202.324 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 202.324 RON
- Venituri totale
- 202.325 RON
- Cheltuieli totale
- 173.252 RON
- Profit brut
- 29.073 RON
- Profit net
- 27.049 RON
- Marja profit net
- 13,37%
- Active imobilizate
- 85.709 RON
- Active circulante
- 84.428 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 58.856 RON
- Casa & conturi bănci
- 25.572 RON
- Capital propriu
- 91.574 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, Str. Independenţei nr. 46B
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 20.11.2025
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 29 ianuarie 2021
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 202.324 RON
- Rezultat net
- 27.049 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 202.324 RON | 81.527 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 202.325 RON | 116.527 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 173.252 RON | 105.046 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 29.073 RON | 11.481 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 27.049 RON | 10.316 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 85.709 RON | 117.479 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 84.428 RON | 60.071 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 170.137 RON | 177.550 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 58.856 RON | 43.929 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 25.572 RON | 16.142 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 78.563 RON | 113.026 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 91.574 RON | 64.524 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 15,9 %Profit net / active totale
- ROE
- 29,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,07 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 53,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 202.324 +148,2% față de anul precedent | 202.325 | 173.252 | 29.073 +153,2% față de anul precedent | 27.049 +162,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 81.527 +149,9% față de anul precedent | 116.527 | 105.046 | 11.481 | 10.316 | 0 | 0 |
| 2022 | 32.628 -62,9% față de anul precedent | 32.628 | 42.456 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 9.828 | 10.610 |
| 2021 | 87.943 | 87.943 | 39.340 | 48.603 | 45.965 | 0 | 0 |
| 2020 | 0 -100,0% față de anul precedent | 11 | 4.764 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 4.753 | 4.753 |
| 2019 | 63.141 -55,9% față de anul precedent | 63.231 | 57.228 | 6.003 -70,1% față de anul precedent | 4.748 -74,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 143.188 -12,7% față de anul precedent | 143.200 | 123.149 | 20.051 -48,6% față de anul precedent | 18.619 -50,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 164.075 -9,8% față de anul precedent | 167.750 | 128.765 | 38.985 -32,0% față de anul precedent | 37.305 -31,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 181.912 +240,6% față de anul precedent | 181.943 | 124.593 | 57.350 | 54.508 | 0 | 0 |
| 2015 | 53.404 -59,5% față de anul precedent | 53.871 | 87.513 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 35.246 |
| 2014 | 131.967 -37,8% față de anul precedent | 136.241 | 111.707 | 24.534 -73,7% față de anul precedent | 20.482 -76,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 212.153 +11,1% față de anul precedent | 212.424 | 118.999 | 93.425 +23,5% față de anul precedent | 87.140 +48,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 190.946 +55,6% față de anul precedent | 197.145 | 121.496 | 75.649 +50,7% față de anul precedent | 58.707 +40,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 122.721 -37,1% față de anul precedent | 132.824 | 82.608 | 50.216 -29,8% față de anul precedent | 41.690 -39,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 194.962 +246,3% față de anul precedent | 195.043 | 123.486 | 71.557 | 68.332 | 0 | 0 |
| 2009 | 56.301 -46,8% față de anul precedent | 56.595 | 101.129 | 0 | 0 | 44.534 | 47.401 |
| 2008 | 105.910 | 107.867 | 199.357 | 0 | 0 | 91.490 | 91.490 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 85.709 | 84.428 | 170.137 | 0 | 58.856 | 25.572 |
| 2023 | 117.479 | 60.071 | 177.550 | 0 | 43.929 | 16.142 |
| 2022 | 8.218 | 59.779 | 67.997 | 0 | 44.079 | 15.700 |
| 2021 | 10.518 | 68.732 | 79.250 | 0 | 43.809 | 24.923 |
| 2020 | 12.955 | 45.780 | 58.735 | 0 | 43.809 | 1.971 |
| 2019 | 15.392 | 56.654 | 72.046 | 0 | 56.704 | -50 |
| 2018 | 17.829 | 77.070 | 94.899 | 0 | 69.964 | 7.106 |
| 2017 | 9.018 | 172.047 | 181.065 | 0 | 161.148 | 10.899 |
| 2016 | 15.035 | 216.247 | 231.282 | 2.346 | 67.144 | 146.757 |
| 2015 | 38.744 | 137.141 | 175.885 | 2.049 | 16.351 | 118.741 |
| 2014 | 62.753 | 164.894 | 227.647 | 0 | 32.224 | 132.670 |
| 2013 | 84.196 | 129.455 | 213.651 | 0 | 41.036 | 88.419 |
| 2012 | 3.575 | 50.831 | 54.406 | 0 | 19.439 | 31.392 |
| 2011 | 10.675 | 15.598 | 26.273 | 0 | 12.752 | 2.846 |
| 2010 | 16.097 | 82.432 | 98.529 | 0 | 22.514 | 59.918 |
| 2009 | 53.059 | 13.094 | 66.153 | 0 | 4.519 | 8.575 |
| 2008 | 91.425 | 22.782 | 114.207 | 0 | 13.536 | 9.246 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 78.563 -30,5% față de anul precedent | 91.574 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 113.026 +719,7% față de anul precedent | 64.524 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 13.789 -4,5% față de anul precedent | 54.208 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 14.431 -63,8% față de anul precedent | 64.819 | Neraportat | 1 |
| 2020 | 39.881 -19,2% față de anul precedent | 18.854 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 49.357 -35,9% față de anul precedent | 23.607 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 76.958 -46,4% față de anul precedent | 18.859 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 143.520 +144,1% față de anul precedent | 37.545 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 58.788 +1,5% față de anul precedent | 172.494 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 57.899 -22,2% față de anul precedent | 117.986 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 74.415 -8,0% față de anul precedent | 153.232 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 80.901 +819,8% față de anul precedent | 132.750 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 8.796 -77,7% față de anul precedent | 45.610 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 39.370 -74,3% față de anul precedent | -13.097 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2010 | 153.316 -19,0% față de anul precedent | -54.787 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2009 | 189.272 -0,3% față de anul precedent | -123.119 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 189.925 | -75.718 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| IDILEANA- DANIELA AMAXIMOAIE | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9380/2026sedii secundare
sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 202.324 RON. Profit: 27.049 RON
Cifra de afaceri: 202.324 RON. Profit: 27.049 RON
- Cifra de afaceri
- 202.324 RON +148.17% față de anul precedent
- Profit net
- 27.049 RON +162.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 78.563 RON -30.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 81.527 RON. Profit: 10.316 RON
Cifra de afaceri: 81.527 RON. Profit: 10.316 RON
- Cifra de afaceri
- 81.527 RON +149.87% față de anul precedent
- Profit net
- 10.316 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 113.026 RON +719.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 32.628 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 32.628 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 32.628 RON -62.9% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 10.610 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 13.789 RON -4.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 87.943 RON. Profit: 45.965 RON
Cifra de afaceri: 87.943 RON. Profit: 45.965 RON
- Cifra de afaceri
- 87.943 RON
- Profit net
- 45.965 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 14.431 RON -63.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.753 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 39.881 RON -19.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 63.141 RON. Profit: 4.748 RON
Cifra de afaceri: 63.141 RON. Profit: 4.748 RON
- Cifra de afaceri
- 63.141 RON -55.9% față de anul precedent
- Profit net
- 4.748 RON -74.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 49.357 RON -35.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 143.188 RON. Profit: 18.619 RON
Cifra de afaceri: 143.188 RON. Profit: 18.619 RON
- Cifra de afaceri
- 143.188 RON -12.73% față de anul precedent
- Profit net
- 18.619 RON -50.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 76.958 RON -46.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 164.075 RON. Profit: 37.305 RON
Cifra de afaceri: 164.075 RON. Profit: 37.305 RON
- Cifra de afaceri
- 164.075 RON -9.81% față de anul precedent
- Profit net
- 37.305 RON -31.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 143.520 RON +144.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 181.912 RON. Profit: 54.508 RON
Cifra de afaceri: 181.912 RON. Profit: 54.508 RON
- Cifra de afaceri
- 181.912 RON +240.63% față de anul precedent
- Profit net
- 54.508 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 58.788 RON +1.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 53.404 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 53.404 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 53.404 RON -59.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 35.246 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 57.899 RON -22.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 131.967 RON. Profit: 20.482 RON
Cifra de afaceri: 131.967 RON. Profit: 20.482 RON
- Cifra de afaceri
- 131.967 RON -37.8% față de anul precedent
- Profit net
- 20.482 RON -76.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 74.415 RON -8.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 212.153 RON. Profit: 87.140 RON
Cifra de afaceri: 212.153 RON. Profit: 87.140 RON
- Cifra de afaceri
- 212.153 RON +11.11% față de anul precedent
- Profit net
- 87.140 RON +48.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 80.901 RON +819.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 190.946 RON. Profit: 58.707 RON
Cifra de afaceri: 190.946 RON. Profit: 58.707 RON
- Cifra de afaceri
- 190.946 RON +55.59% față de anul precedent
- Profit net
- 58.707 RON +40.82% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 8.796 RON -77.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 122.721 RON. Profit: 41.690 RON
Cifra de afaceri: 122.721 RON. Profit: 41.690 RON
- Cifra de afaceri
- 122.721 RON -37.05% față de anul precedent
- Profit net
- 41.690 RON -38.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 39.370 RON -74.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 194.962 RON. Profit: 68.332 RON
Cifra de afaceri: 194.962 RON. Profit: 68.332 RON
- Cifra de afaceri
- 194.962 RON +246.29% față de anul precedent
- Profit net
- 68.332 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 153.316 RON -19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 56.301 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 56.301 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 56.301 RON -46.84% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 47.401 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 189.272 RON -0.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 105.910 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 105.910 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 105.910 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 91.490 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 189.925 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
10.032026Mentiune · Buletin 9380/2026sedii secundare
sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- HUMAN PROFILER SRL
- CUI
- 16724492
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 10.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2004014004403
- EUID
- ROONRC.J2004014004403
- Sediu
- Jud. Ilfov, Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Strada INDEPENDENŢEI, Nr. 46B
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 202733
- Data încheierii
- 10.03.2026
- Număr dosar
- 987261
- Data dosarului
- 05.03.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Maria Cristina Covaşă
Subiecte
sedii secundare
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 987261 din 05.03.2026
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 04.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul HUMAN PROFILER SRL?
CUI-ul HUMAN PROFILER SRL este 16724492.
Unde este sediul HUMAN PROFILER SRL?
HUMAN PROFILER SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, Str. Independenţei nr. 46B, Sat Corbeanca Com. Corbeanca, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata HUMAN PROFILER SRL?
HUMAN PROFILER SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a HUMAN PROFILER SRL in 2024?
In 2024, HUMAN PROFILER SRL a raportat o cifra de afaceri de 202.324 RON.
Cati angajati are HUMAN PROFILER SRL?
HUMAN PROFILER SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are HUMAN PROFILER SRL?
HUMAN PROFILER SRL are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).
Ce profit a inregistrat HUMAN PROFILER SRL in 2024?
HUMAN PROFILER SRL a inregistrat un profit net de 27.049 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.