Activ

IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL

CUI: 16726582
CIF: 16726582
Reg. Com.: J2004001315246
CAEN: 6831
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 septembrie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:33

Despre IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL

IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL a raportat o cifra de afaceri de 120.798 RON, in scadere fata de anul precedent (-12.8%). Profitul net inregistrat a fost de 35.652 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 136.634 RON in 2008 la 120.798 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
120.798 RON
Venituri totale
120.798 RON
Cheltuieli totale
83.962 RON
Profit brut
36.836 RON
Profit net
35.652 RON
Marja profit net
29,51%
Active imobilizate
172.569 RON
Active circulante
15.729 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
7.162 RON
Casa & conturi bănci
8.567 RON
Capital propriu
164.601 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Gării nr. 1, 430043
Telefon0744962486

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Gării nr. 1, 430043
Cod poștal: 430043
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Gării nr. 1, 430043
Cod postal
430043
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.09.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
120.798 RON
Rezultat net
35.652 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 120.798 RON 138.602 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 120.798 RON 138.603 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 83.962 RON 86.005 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 36.836 RON 52.598 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 35.652 RON 51.351 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 172.569 RON 173.637 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 15.729 RON 33.350 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 188.298 RON 206.987 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 7.162 RON 11.612 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.567 RON 21.738 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 24.304 RON 21.362 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 164.601 RON 186.232 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active188.298RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale188.298 RON
Datorii totale24.304 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,9 %Profit net / active totale
ROE
21,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 120.798 -12,9% față de anul precedent 120.798 83.962 36.836 -30,0% față de anul precedent 35.652 -30,6% față de anul precedent 0 0
2023 138.602 +59,0% față de anul precedent 138.603 86.005 52.598 +474,5% față de anul precedent 51.351 +518,6% față de anul precedent 0 0
2022 87.190 +6,2% față de anul precedent 87.287 78.131 9.156 -56,7% față de anul precedent 8.301 -59,3% față de anul precedent 0 0
2021 82.087 +3,9% față de anul precedent 82.087 60.952 21.135 +79,0% față de anul precedent 20.371 +83,9% față de anul precedent 0 0
2020 78.988 -28,1% față de anul precedent 85.109 73.301 11.808 -74,1% față de anul precedent 11.080 -75,1% față de anul precedent 0 0
2019 109.793 -8,6% față de anul precedent 109.799 64.238 45.561 +39,6% față de anul precedent 44.463 +41,8% față de anul precedent 0 0
2018 120.157 -22,9% față de anul precedent 126.374 93.747 32.627 -67,5% față de anul precedent 31.363 -68,1% față de anul precedent 0 0
2017 155.862 +25,1% față de anul precedent 215.866 115.408 100.458 -3,1% față de anul precedent 98.299 -3,1% față de anul precedent 0 0
2016 124.576 -16,0% față de anul precedent 215.388 111.767 103.621 +272,3% față de anul precedent 101.467 +334,1% față de anul precedent 0 0
2015 148.224 +79,4% față de anul precedent 134.577 106.746 27.831 23.374 Neraportat 0
2014 82.623 -11,5% față de anul precedent 82.623 122.083 0 0 39.460 41.939
2013 93.371 +25,1% față de anul precedent 93.525 110.107 0 0 16.582 19.158
2012 74.631 -7,9% față de anul precedent 74.632 107.361 0 0 32.729 32.729
2011 80.991 -4,8% față de anul precedent 81.126 86.073 0 0 4.947 4.947
2010 85.105 +58,9% față de anul precedent 85.269 95.431 0 0 10.162 13.387
2009 53.572 -60,8% față de anul precedent 54.900 173.416 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 118.516 121.762
2008 136.634 150.655 146.934 3.721 305 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 172.569 15.729 188.298 0 7.162 8.567
2023 173.637 33.350 206.987 0 11.612 21.738
2022 187.728 27.703 215.431 0 13.112 14.591
2021 197.967 21.795 219.762 0 1.112 20.683
2020 205.178 5.563 210.741 0 980 4.583
2019 213.870 185 214.055 0 0 185
2018 215.779 232 216.011 0 0 232
2017 217.681 16.733 234.414 0 0 16.733
2016 245.980 4.417 250.397 0 0 4.417
2015 332.822 2.142 334.964 0 0 2.142
2014 351.840 22.267 374.107 14.000 6 8.261
2013 388.538 14.258 402.796 14.000 0 258
2012 390.619 24.665 415.284 14.000 7.555 3.110
2011 306.924 20.125 327.049 14.000 3.498 2.627
2010 278.581 16.148 294.729 14.000 993 1.155
2009 276.642 15.383 292.025 14.000 0 1.383
2008 337.927 30.356 368.283 14.000 13.314 3.042

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 24.304 +13,8% față de anul precedent 164.601 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 21.362 -73,7% față de anul precedent 186.232 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 81.250 +2.960,3% față de anul precedent 134.881 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 2.655 -23,7% față de anul precedent 217.107 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 3.478 -52,7% față de anul precedent 207.263 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 7.345 -80,7% față de anul precedent 206.710 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 37.975 -32,4% față de anul precedent 178.036 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 56.162 -67,1% față de anul precedent 178.252 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 170.445 -43,0% față de anul precedent 79.952 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 299.213 -17,3% față de anul precedent 35.751 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 361.730 +4,9% față de anul precedent 12.377 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 344.891 -3,5% față de anul precedent 57.905 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 357.534 +11,3% față de anul precedent 57.750 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 321.180 -1,3% față de anul precedent 5.869 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 325.545 -6,2% față de anul precedent -30.816 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 347.171 +14,8% față de anul precedent -55.146 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2008 302.367 66.615 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 120.798 RON. Profit: 35.652 RON

Cifra de afaceri: 120.798 RON. Profit: 35.652 RON

Cifra de afaceri
120.798 RON -12.85% față de anul precedent
Profit net
35.652 RON -30.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.304 RON +13.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 138.602 RON. Profit: 51.351 RON

Cifra de afaceri: 138.602 RON. Profit: 51.351 RON

Cifra de afaceri
138.602 RON +58.97% față de anul precedent
Profit net
51.351 RON +518.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.362 RON -73.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 87.190 RON. Profit: 8.301 RON

Cifra de afaceri: 87.190 RON. Profit: 8.301 RON

Cifra de afaceri
87.190 RON +6.22% față de anul precedent
Profit net
8.301 RON -59.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
81.250 RON +2960.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 82.087 RON. Profit: 20.371 RON

Cifra de afaceri: 82.087 RON. Profit: 20.371 RON

Cifra de afaceri
82.087 RON +3.92% față de anul precedent
Profit net
20.371 RON +83.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.655 RON -23.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 78.988 RON. Profit: 11.080 RON

Cifra de afaceri: 78.988 RON. Profit: 11.080 RON

Cifra de afaceri
78.988 RON -28.06% față de anul precedent
Profit net
11.080 RON -75.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.478 RON -52.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 109.793 RON. Profit: 44.463 RON

Cifra de afaceri: 109.793 RON. Profit: 44.463 RON

Cifra de afaceri
109.793 RON -8.63% față de anul precedent
Profit net
44.463 RON +41.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
7.345 RON -80.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 120.157 RON. Profit: 31.363 RON

Cifra de afaceri: 120.157 RON. Profit: 31.363 RON

Cifra de afaceri
120.157 RON -22.91% față de anul precedent
Profit net
31.363 RON -68.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
37.975 RON -32.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 155.862 RON. Profit: 98.299 RON

Cifra de afaceri: 155.862 RON. Profit: 98.299 RON

Cifra de afaceri
155.862 RON +25.11% față de anul precedent
Profit net
98.299 RON -3.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
56.162 RON -67.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 124.576 RON. Profit: 101.467 RON

Cifra de afaceri: 124.576 RON. Profit: 101.467 RON

Cifra de afaceri
124.576 RON -15.95% față de anul precedent
Profit net
101.467 RON +334.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
170.445 RON -43.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 148.224 RON. Profit: 23.374 RON

Cifra de afaceri: 148.224 RON. Profit: 23.374 RON

Cifra de afaceri
148.224 RON +79.4% față de anul precedent
Profit net
23.374 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
299.213 RON -17.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 82.623 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 82.623 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
82.623 RON -11.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.939 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
361.730 RON +4.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 93.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 93.371 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
93.371 RON +25.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.158 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
344.891 RON -3.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 74.631 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 74.631 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
74.631 RON -7.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.729 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
357.534 RON +11.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 80.991 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.991 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.991 RON -4.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.947 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
321.180 RON -1.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 85.105 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 85.105 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
85.105 RON +58.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.387 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
325.545 RON -6.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 53.572 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.572 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.572 RON -60.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
121.762 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
347.171 RON +14.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 136.634 RON. Profit: 305 RON

Cifra de afaceri: 136.634 RON. Profit: 305 RON

Cifra de afaceri
136.634 RON
Profit net
305 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
302.367 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6831, Maramureş

VBE MOVEOUT S.R.L.
CUI: 43208707CAEN: 6831
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2020-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.853 RON
Profit
50.895 RON
Angajati
1
OMEN PROPERTIES S.R.L.
CUI: 39745443CAEN: 6831
Activ
MARAMUREŞ, Sat Vălenii Lăpuşului Com. Coroieni2018-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.846 RON
Profit
28.599 RON
Angajati
0
ROMA IMOBILIARE SRL
CUI: 18543123CAEN: 6831
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2006-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.038 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MARA NORD INVEST S.R.L.
CUI: 43278940CAEN: 6831
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săcel Com. Săcel2020-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.408 RON
Profit
11.333 RON
Angajati
1
VAF DOMUM S.R.L.
CUI: 45988234CAEN: 6831
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2022-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
363.135 RON
Profit
33.032 RON
Angajati
2
JAKA SERV S.R.L.
CUI: 12718145CAEN: 6831
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2000-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.168 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Maramureş

EMPIRE COM S.R.L.
CUI: 16130805CAEN: 6831
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-02-12
fara e-Factura
AGENTIA BAYZA SRL
CUI: 15824035CAEN: 6831
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2003-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.412 RON
Profit
45.976 RON
Angajati
2
CROMAT 05 SRL
CUI: 17389841CAEN: 6831
Activ
MARAMUREŞ, Sat Copalnic-Mănăştur Com. Copalnic-Mănăştur2005-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.500 RON
Profit
3.780 RON
Angajati
0

Alte firme din Maramureş

ROM-LIV TRANS SRL
CUI: 16726566CAEN: 4771
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ocoliş Com. Groşi2004-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.095 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LUKONSPROD GENERAL SRL
CUI: 16729236CAEN: 7020
Activ
MARAMUREŞ, Sat Mocira Com. Recea2004-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.168 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GHEHORJ 76 SRL
CUI: 16716406CAEN: 1611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei2004-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.625 RON
Profit
7.032 RON
Angajati
1
RAZ-VLAD SRL
CUI: 16740986CAEN: 4711
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ilba Com. Cicârlău2004-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
494.672 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MURIFLAV SRL
CUI: 16480851CAEN: 4711
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2004-06-03
fara e-Factura
FOTO SPORT MUZICA SA
CUI: 16984220CAEN: 4712
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.353 RON
Profit
117.757 RON
Angajati
3
OFFICE CENTER SRL
CUI: 13499680CAEN: 4649
Activ
MARAMUREŞ, Sat Recea Com. Recea2000-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.274.722 RON
Profit
489.978 RON
Angajati
7
RO ELIN GRUP SRL
CUI: 20493370CAEN: 4321
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.711 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL?

CUI-ul IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL este 16726582.

Unde este sediul IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL?

IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Gării nr. 1, 430043, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL?

IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL in 2024?

In 2024, IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL a raportat o cifra de afaceri de 120.798 RON.

Cati angajati are IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL?

IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL?

IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).

Ce profit a inregistrat IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL in 2024?

IMOBILIARE BRÎNDUŞE SRL a inregistrat un profit net de 35.652 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.