Activ Plătitor TVA

UNION TRADE SRL

CUI: 16744449
CIF: RO16744449
Reg. Com.: J2004003229129
CAEN: 6310
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 septembrie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:33

Despre UNION TRADE SRL

UNION TRADE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe" (cod CAEN 6310), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, UNION TRADE SRL a raportat o cifra de afaceri de 64.005 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-77.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 59.906 RON in 2008 la 64.005 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
64.005 RON
Venituri totale
64.005 RON
Cheltuieli totale
112.735 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
2.435 RON
Active circulante
114.230 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
107.462 RON
Casa & conturi bănci
6.768 RON
Capital propriu
106.158 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Rapsodiei nr. 17, 400359
Detalii adresaparter
Telefon0741240181

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Rapsodiei nr. 17, 400359
Cod poștal: 400359
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Rapsodiei nr. 17, 400359
Cod postal
400359
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.09.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
64.005 RON
Rezultat net
-48.730 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 64.005 RON 279.869 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 64.005 RON 279.869 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 112.735 RON 100.577 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 179.292 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 176.843 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 48.730 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 48.730 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.435 RON 2.878 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 114.230 RON 188.356 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 116.665 RON 191.234 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 107.462 RON 162.834 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.768 RON 25.522 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 10.914 RON 31.933 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 106.158 RON 159.549 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active116.665RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale116.665 RON
Datorii totale10.914 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
10,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 64.005 -77,1% față de anul precedent 64.005 112.735 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 48.730 48.730
2023 279.869 +352,7% față de anul precedent 279.869 100.577 179.292 176.843 0 0
2022 61.825 -43,0% față de anul precedent 61.825 78.741 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.916 17.534
2021 108.414 -26,7% față de anul precedent 108.414 58.033 50.381 +133,6% față de anul precedent 49.427 +145,3% față de anul precedent 0 0
2020 147.938 +52,7% față de anul precedent 148.114 126.546 21.568 20.148 0 0
2019 96.877 +90,3% față de anul precedent 96.955 110.663 0 0 13.708 14.678
2018 50.917 +34,5% față de anul precedent 50.932 53.396 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.464 2.973
2017 37.866 +58,5% față de anul precedent 207.860 164.331 43.529 -7,8% față de anul precedent 41.450 -9,1% față de anul precedent 0 0
2016 23.890 -91,4% față de anul precedent 81.435 34.203 47.232 -81,2% față de anul precedent 45.603 -81,3% față de anul precedent 0 0
2015 277.261 +519,2% față de anul precedent 277.261 25.645 251.616 +595,0% față de anul precedent 243.299 +598,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 44.780 +71,4% față de anul precedent 44.825 8.621 36.204 +69,4% față de anul precedent 34.859 +69,3% față de anul precedent 0 0
2013 26.127 +42,3% față de anul precedent 26.127 4.755 21.372 20.588 0 0
2012 18.360 +40,8% față de anul precedent 18.360 36.528 0 0 18.168 18.719
2011 13.044 -37,7% față de anul precedent 13.044 21.580 0 -100,0% față de anul precedent 0 8.536 8.935
2010 20.952 -68,6% față de anul precedent 20.953 19.462 1.491 0 0 1.916
2009 66.732 +11,4% față de anul precedent 66.733 73.304 0 0 6.571 9.739
2008 59.906 59.877 86.402 0 0 26.525 28.022

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.435 114.230 116.665 0 107.462 6.768
2023 2.878 188.356 191.234 0 162.834 25.522
2022 3.321 78.691 82.012 0 58.283 20.408
2021 0 120.608 120.608 0 82.696 37.912
2020 0 101.781 101.781 0 81.861 19.920
2019 0 105.611 105.611 0 102.208 3.403
2018 260 117.918 118.178 0 97.209 20.709
2017 624 257.399 258.023 291 254.226 2.882
2016 887 251.236 252.123 113.185 61.635 76.416
2015 1.201 226.451 227.652 113.185 32.406 80.860
2014 1.516 48.504 50.020 0 45.801 2.703
2013 1.830 81.164 82.994 -3.484 76.790 7.858
2012 2.143 64.387 66.530 0 61.665 2.722
2011 2.456 54.203 56.659 0 52.121 2.082
2010 2.770 43.126 45.896 0 42.947 179
2009 0 29.156 29.156 0 24.839 4.317
2008 1.103 5.476 6.579 0 5.371 105

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 10.914 -65,8% față de anul precedent 106.158 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 31.933 -67,8% față de anul precedent 159.549 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 99.306 +267,9% față de anul precedent -17.294 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 26.995 -53,1% față de anul precedent 93.613 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 57.594 -29,4% față de anul precedent 44.187 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 81.572 +1,5% față de anul precedent 24.039 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 80.400 -63,4% față de anul precedent 38.717 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 219.497 +6,4% față de anul precedent 41.690 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 206.280 +604,9% față de anul precedent 45.843 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 29.262 -69,0% față de anul precedent 198.798 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 94.520 -41,8% față de anul precedent -44.500 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 162.353 -2,5% față de anul precedent -79.359 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 166.477 +20,7% față de anul precedent -99.947 Neraportat 2
2011 137.912 +16,7% față de anul precedent -81.228 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 118.189 +18,7% față de anul precedent -72.293 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 99.533 +48,1% față de anul precedent -70.377 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 67.217 -60.638 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 64.005 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 64.005 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
64.005 RON -77.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
48.730 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.914 RON -65.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 279.869 RON. Profit: 176.843 RON

Cifra de afaceri: 279.869 RON. Profit: 176.843 RON

Cifra de afaceri
279.869 RON +352.68% față de anul precedent
Profit net
176.843 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
31.933 RON -67.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 61.825 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 61.825 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
61.825 RON -42.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.534 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
99.306 RON +267.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 108.414 RON. Profit: 49.427 RON

Cifra de afaceri: 108.414 RON. Profit: 49.427 RON

Cifra de afaceri
108.414 RON -26.72% față de anul precedent
Profit net
49.427 RON +145.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.995 RON -53.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 147.938 RON. Profit: 20.148 RON

Cifra de afaceri: 147.938 RON. Profit: 20.148 RON

Cifra de afaceri
147.938 RON +52.71% față de anul precedent
Profit net
20.148 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
57.594 RON -29.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 96.877 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 96.877 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
96.877 RON +90.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.678 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
81.572 RON +1.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 50.917 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 50.917 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
50.917 RON +34.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.973 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
80.400 RON -63.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 37.866 RON. Profit: 41.450 RON

Cifra de afaceri: 37.866 RON. Profit: 41.450 RON

Cifra de afaceri
37.866 RON +58.5% față de anul precedent
Profit net
41.450 RON -9.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
219.497 RON +6.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 23.890 RON. Profit: 45.603 RON

Cifra de afaceri: 23.890 RON. Profit: 45.603 RON

Cifra de afaceri
23.890 RON -91.38% față de anul precedent
Profit net
45.603 RON -81.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
206.280 RON +604.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 277.261 RON. Profit: 243.299 RON

Cifra de afaceri: 277.261 RON. Profit: 243.299 RON

Cifra de afaceri
277.261 RON +519.16% față de anul precedent
Profit net
243.299 RON +597.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
29.262 RON -69.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 44.780 RON. Profit: 34.859 RON

Cifra de afaceri: 44.780 RON. Profit: 34.859 RON

Cifra de afaceri
44.780 RON +71.39% față de anul precedent
Profit net
34.859 RON +69.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
94.520 RON -41.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 26.127 RON. Profit: 20.588 RON

Cifra de afaceri: 26.127 RON. Profit: 20.588 RON

Cifra de afaceri
26.127 RON +42.3% față de anul precedent
Profit net
20.588 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
162.353 RON -2.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 18.360 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.360 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.360 RON +40.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.719 RON
Angajati
2
Datorii
166.477 RON +20.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 13.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.044 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.044 RON -37.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.935 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
137.912 RON +16.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 20.952 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.952 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.952 RON -68.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.916 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
118.189 RON +18.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 66.732 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.732 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.732 RON +11.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.739 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
99.533 RON +48.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 59.906 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 59.906 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
59.906 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.022 RON
Angajati
1
Datorii
67.217 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUNION TRADE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

UNION TRADE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6310, Cluj

MDM AUDIT INTERNATIONAL SRL
CUI: 19157813CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.825 RON
Profit
20.109 RON
Angajati
0
DUAL IMPACT SRL
CUI: 26765279CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2010-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.417 RON
Profit
44.776 RON
Angajati
0
FUTURE REGEN IMPEX S.R.L.
CUI: 46199514CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.630 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MICRO DATA EXPERT S.R.L.
CUI: 41939476CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.857 RON
Profit
19.849 RON
Angajati
0
ITDATA TELECOM S.R.L.
CUI: 33542342CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.911 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6310, Cluj

LINX CONSULTING SRL
CUI: 16366955CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Sat Feleacu Com. Feleacu2004-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
393.565 RON
Profit
204.643 RON
Angajati
2
HEATRO SRL
CUI: 17715026CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.975 RON
Profit
123.441 RON
Angajati
0
ARPA MEDIA SRL
CUI: 16113588CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-02-06
fara e-Factura
ROMSAF SRL
CUI: 18368995CAEN: 6310
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2006-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.315 RON
Profit
199.673 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

ILOSERV IMPEX SRL
CUI: 16744414CAEN: 2822
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.010 RON
Profit
65.609 RON
Angajati
2
SOVITRANS CONSTRUCT SRL
CUI: 16744457CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CERTUS CAFE SRL
CUI: 16734542CAEN: 5630
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.167.996 RON
Profit
431.739 RON
Angajati
6
EMIR CONSTRUCT SRL
CUI: 16754507CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.542.305 RON
Profit
463.230 RON
Angajati
1
ACME SRL
CUI: 16664811CAEN: 4322
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
699.308 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LI CONCEPT SRL
CUI: 16846236CAEN: 7430
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-10-14
fara e-Factura
PALADIN S.R.L.
CUI: 17696153CAEN: 4399
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-06-16
fara e-Factura
VIO & MONI MIXT SRL
CUI: 30807437CAEN: 5630
Activ
CLUJ, Sat Aghireşu-Fabrici Com. Aghireşu2012-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.676 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UNION TRADE SRL?

CUI-ul UNION TRADE SRL este 16744449.

Unde este sediul UNION TRADE SRL?

UNION TRADE SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Rapsodiei nr. 17, 400359, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata UNION TRADE SRL?

UNION TRADE SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UNION TRADE SRL in 2024?

In 2024, UNION TRADE SRL a raportat o cifra de afaceri de 64.005 RON.

Cati angajati are UNION TRADE SRL?

UNION TRADE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are UNION TRADE SRL?

UNION TRADE SRL are codul CAEN principal 6310 (Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe).

Ce profit a inregistrat UNION TRADE SRL in 2024?

UNION TRADE SRL a inregistrat o pierdere neta de 48.730 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.