Activ e‑Factură

VIO MODA SRL

CUI: 16776408
CIF: 16776408
Reg. Com.: J2004015050405
CAEN: 4771
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 septembrie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:13

Despre VIO MODA SRL

VIO MODA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VIO MODA SRL a raportat o cifra de afaceri de 50.385 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-75.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Datoriile raportate (53.540 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
50.385 RON
Venituri totale
50.390 RON
Cheltuieli totale
83.081 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
97.889 RON
Stocuri
64.128 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
33.761 RON
Capital propriu
44.349 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Toamnei nr. 87-89
Telefon0216191634

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Toamnei nr. 87-89
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Toamnei nr. 87-89
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.09.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 octombrie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2009 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
50.385 RON
Rezultat net
-33.195 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 50.385 RON 203.010 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 50.390 RON 203.012 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 83.081 RON 160.217 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 42.795 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 40.765 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 32.691 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 33.195 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 97.889 RON 138.886 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 97.889 RON 138.886 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 64.128 RON 64.906 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 33.761 RON 73.980 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 53.540 RON 61.342 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 44.349 RON 77.544 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active97.889RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

54,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale97.889 RON
Datorii totale53.540 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,83 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
45,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 50.385 -75,2% față de anul precedent 50.390 83.081 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 32.691 33.195
2023 203.010 +2,0% față de anul precedent 203.012 160.217 42.795 +10,1% față de anul precedent 40.765 +10,5% față de anul precedent 0 0
2022 199.085 +77,7% față de anul precedent 199.085 160.199 38.886 +90,9% față de anul precedent 36.895 +82,3% față de anul precedent 0 0
2021 112.050 +25,6% față de anul precedent 146.254 125.882 20.372 20.240 0 0
2020 89.230 -55,0% față de anul precedent 100.271 111.721 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.450 12.308
2019 198.287 -2,1% față de anul precedent 198.287 177.339 20.948 -29,8% față de anul precedent 18.965 -31,8% față de anul precedent 0 0
2018 202.535 -5,6% față de anul precedent 202.535 172.684 29.851 -38,0% față de anul precedent 27.826 -39,6% față de anul precedent 0 0
2017 214.615 +6,5% față de anul precedent 214.615 166.441 48.174 +3,7% față de anul precedent 46.028 +8,5% față de anul precedent 0 0
2016 201.580 +20,6% față de anul precedent 201.581 155.140 46.441 +96,6% față de anul precedent 42.410 +128,0% față de anul precedent 0 0
2015 167.170 -0,9% față de anul precedent 167.170 143.553 23.617 +9,9% față de anul precedent 18.602 +13,3% față de anul precedent 0 0
2014 168.618 -9,8% față de anul precedent 168.618 147.136 21.482 -45,7% față de anul precedent 16.423 -51,6% față de anul precedent 0 0
2013 186.971 +57,1% față de anul precedent 186.971 147.416 39.555 +210,8% față de anul precedent 33.945 +270,8% față de anul precedent 0 0
2012 119.038 +87,6% față de anul precedent 119.038 106.312 12.726 9.155 0 0
2011 63.471 +108,9% față de anul precedent 63.471 88.969 0 0 25.498 27.403
2010 30.388 30.388 71.899 0 0 41.511 43.161
2009 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 97.889 97.889 64.128 0 33.761
2023 0 138.886 138.886 64.906 0 73.980
2022 0 100.914 100.914 65.100 5.758 30.056
2021 0 93.180 93.180 64.927 0 28.253
2020 0 90.104 90.104 73.277 1 16.826
2019 0 103.330 103.330 86.748 0 16.582
2018 2.194 86.398 88.592 66.531 0 19.867
2017 2.194 80.898 83.092 70.071 0 10.827
2016 2.194 67.540 69.734 58.790 0 8.750
2015 3.682 63.129 66.811 46.229 0 16.900
2014 4.074 65.847 69.921 61.335 0 4.512
2013 0 64.570 64.570 62.174 0 2.396
2012 0 73.879 73.879 58.460 0 15.419
2011 0 48.269 48.269 46.523 292 1.454
2010 0 27.686 27.686 21.436 1.457 4.793
2009 0 80 80 0 56 24

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 53.540 -12,7% față de anul precedent 44.349 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 61.342 +125,2% față de anul precedent 77.544 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 27.240 -53,1% față de anul precedent 73.674 Neraportat 1
2021 58.055 -22,8% față de anul precedent 35.125 Neraportat 0
2020 75.219 -1,2% față de anul precedent 14.885 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 76.137 +44,9% față de anul precedent 27.193 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 52.538 +42,5% față de anul precedent 36.054 Neraportat 1
2017 36.864 +35,9% față de anul precedent 46.228 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 27.124 -53,5% față de anul precedent 42.610 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 58.301 -27,1% față de anul precedent 8.510 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 80.014 -12,2% față de anul precedent -10.093 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 91.085 -32,2% față de anul precedent -26.515 Neraportat 1
2012 134.339 +14,0% față de anul precedent -60.460 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 117.884 +62,2% față de anul precedent -69.615 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 72.668 +3.722,6% față de anul precedent -44.982 Neraportat 1 -85,7% față de anul precedent
2009 1.901 -1.821 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

61din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 50.385 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 50.385 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
50.385 RON -75.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
33.195 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
53.540 RON -12.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 203.010 RON. Profit: 40.765 RON

Cifra de afaceri: 203.010 RON. Profit: 40.765 RON

Cifra de afaceri
203.010 RON +1.97% față de anul precedent
Profit net
40.765 RON +10.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.342 RON +125.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 199.085 RON. Profit: 36.895 RON

Cifra de afaceri: 199.085 RON. Profit: 36.895 RON

Cifra de afaceri
199.085 RON +77.68% față de anul precedent
Profit net
36.895 RON +82.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
27.240 RON -53.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 112.050 RON. Profit: 20.240 RON

Cifra de afaceri: 112.050 RON. Profit: 20.240 RON

Cifra de afaceri
112.050 RON +25.57% față de anul precedent
Profit net
20.240 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
58.055 RON -22.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 89.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 89.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
89.230 RON -55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.308 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
75.219 RON -1.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 198.287 RON. Profit: 18.965 RON

Cifra de afaceri: 198.287 RON. Profit: 18.965 RON

Cifra de afaceri
198.287 RON -2.1% față de anul precedent
Profit net
18.965 RON -31.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
76.137 RON +44.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 202.535 RON. Profit: 27.826 RON

Cifra de afaceri: 202.535 RON. Profit: 27.826 RON

Cifra de afaceri
202.535 RON -5.63% față de anul precedent
Profit net
27.826 RON -39.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
52.538 RON +42.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 214.615 RON. Profit: 46.028 RON

Cifra de afaceri: 214.615 RON. Profit: 46.028 RON

Cifra de afaceri
214.615 RON +6.47% față de anul precedent
Profit net
46.028 RON +8.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
36.864 RON +35.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 201.580 RON. Profit: 42.410 RON

Cifra de afaceri: 201.580 RON. Profit: 42.410 RON

Cifra de afaceri
201.580 RON +20.58% față de anul precedent
Profit net
42.410 RON +127.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.124 RON -53.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 167.170 RON. Profit: 18.602 RON

Cifra de afaceri: 167.170 RON. Profit: 18.602 RON

Cifra de afaceri
167.170 RON -0.86% față de anul precedent
Profit net
18.602 RON +13.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
58.301 RON -27.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 168.618 RON. Profit: 16.423 RON

Cifra de afaceri: 168.618 RON. Profit: 16.423 RON

Cifra de afaceri
168.618 RON -9.82% față de anul precedent
Profit net
16.423 RON -51.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
80.014 RON -12.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 186.971 RON. Profit: 33.945 RON

Cifra de afaceri: 186.971 RON. Profit: 33.945 RON

Cifra de afaceri
186.971 RON +57.07% față de anul precedent
Profit net
33.945 RON +270.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
91.085 RON -32.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 119.038 RON. Profit: 9.155 RON

Cifra de afaceri: 119.038 RON. Profit: 9.155 RON

Cifra de afaceri
119.038 RON +87.55% față de anul precedent
Profit net
9.155 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
134.339 RON +13.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 63.471 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.471 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.471 RON +108.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.403 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
117.884 RON +62.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 30.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.388 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.388 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.161 RON
Angajati
1 -85.71% față de anul precedent
Datorii
72.668 RON +3722.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
1.901 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVIO MODA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

VIO MODA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Municipiul Bucureşti

CLEMY & RAMY IMPEX SRL
CUI: 26549097CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2010-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.452 RON
Profit
19.312 RON
Angajati
0
HAINE IEFTINE SRL
CUI: 35832733CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.212 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DAVIADE S.R.L.
CUI: 47400909CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.851 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TREND MODA S.R.L.
CUI: 22079375CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.760 RON
Profit
681.217 RON
Angajati
1
VALENTINA IMPEX S.R.L.
CUI: 43327155CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.825 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MODASTINA S.R.L.
CUI: 46273017CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.235 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Municipiul Bucureşti

LINCA IG BUSINESS SRL
CUI: 16753315CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.463.431 RON
Profit
72.472 RON
Angajati
4
ELENA LUMINITA IMPEX SRL
CUI: 16784559CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.380 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HATU DESIGN SRL
CUI: 16720180CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.378 RON
Profit
61.407 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

RICH ORLANDO COMPANY SRL
CUI: 16776394CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
983.882 RON
Profit
152.088 RON
Angajati
3
METALOGLOBUS COM SRL
CUI: 16776459CAEN: 2540
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-09-21
fara e-Factura
SAMATEX IMPEX SRL
CUI: 16772805CAEN: 7414
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.660 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VIO MOB DESIGN SRL
CUI: 16776912CAEN: 3102
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AND EUROCOM SRL
CUI: 16746628CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.699 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
G. ON SRL
CUI: 16514520CAEN: 4511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-06-15
fara e-Factura
ROMVERSIS TOP SRL
CUI: 17029230CAEN: 2822
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.348.064 RON
Profit
0 RON
Angajati
57
C & N CERNAT SRL
CUI: 13657399CAEN: 4772
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2001-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.810 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BOGSERV EXPERT SRL
CUI: 21301448CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.381 RON
Profit
81.515 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VIO MODA SRL?

CUI-ul VIO MODA SRL este 16776408.

Unde este sediul VIO MODA SRL?

VIO MODA SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Toamnei nr. 87-89, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata VIO MODA SRL?

VIO MODA SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VIO MODA SRL in 2024?

In 2024, VIO MODA SRL a raportat o cifra de afaceri de 50.385 RON.

Ce activitate are VIO MODA SRL?

VIO MODA SRL are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Ce profit a inregistrat VIO MODA SRL in 2024?

VIO MODA SRL a inregistrat o pierdere neta de 33.195 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.