Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 08:03
Despre MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL
MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Codlea, judetul BRAŞOV, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări" (cod CAEN 6622), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.074 RON, in crestere fata de anul precedent (+37.0%). Profitul net inregistrat a fost de 9.373 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 32.322 RON in 2008 la 22.074 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 22.074 RON
- Venituri totale
- 22.074 RON
- Cheltuieli totale
- 10.306 RON
- Profit brut
- 11.768 RON
- Profit net
- 9.373 RON
- Marja profit net
- 42,46%
- Active imobilizate
- 942 RON
- Active circulante
- 40.118 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 38.095 RON
- Casa & conturi bănci
- 2.023 RON
- Capital propriu
- 40.158 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BRAŞOV, Mun. Codlea, Str. Libertăţii nr. 3
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 27.09.2004
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Codlea
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 22.074 RON
- Rezultat net
- 9.373 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 22.074 RON | 16.108 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 22.074 RON | 16.108 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 10.306 RON | 8.966 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 11.768 RON | 7.142 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 9.373 RON | 5.999 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 942 RON | 2.557 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 40.118 RON | 69.436 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 41.060 RON | 71.993 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 38.095 RON | 286 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 2.023 RON | 69.150 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 902 RON | 98 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 40.158 RON | 71.895 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 22,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 23,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 44,48 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 97,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 22.074 +37,0% față de anul precedent | 22.074 | 10.306 | 11.768 +64,8% față de anul precedent | 9.373 +56,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 16.108 -31,0% față de anul precedent | 16.108 | 8.966 | 7.142 -53,3% față de anul precedent | 5.999 -58,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 23.341 +43,3% față de anul precedent | 23.341 | 8.059 | 15.282 +134,2% față de anul precedent | 14.582 +141,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 16.294 -33,0% față de anul precedent | 16.294 | 9.770 | 6.524 -54,9% față de anul precedent | 6.035 -56,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 24.332 +5,8% față de anul precedent | 24.332 | 9.868 | 14.464 +10,4% față de anul precedent | 13.734 +10,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 23.000 +15,8% față de anul precedent | 23.000 | 9.898 | 13.102 +22,2% față de anul precedent | 12.412 +22,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 19.864 -8,4% față de anul precedent | 19.864 | 9.146 | 10.718 +44,6% față de anul precedent | 10.122 +36,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 21.696 +4,9% față de anul precedent | 21.696 | 14.283 | 7.413 +801,8% față de anul precedent | 7.413 +801,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 20.689 +9,0% față de anul precedent | 20.689 | 19.867 | 822 | 822 | 0 | 0 |
| 2015 | 18.987 +19,5% față de anul precedent | 18.987 | 26.106 | 0 | 0 | Neraportat | 7.119 |
| 2014 | 15.888 -42,0% față de anul precedent | 15.889 | 28.799 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 12.910 | 12.910 |
| 2013 | 27.383 +0,2% față de anul precedent | 27.544 | 25.766 | 1.778 | 1.494 | 0 | 0 |
| 2012 | 27.333 +2,2% față de anul precedent | 27.352 | 27.611 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 259 | 259 |
| 2011 | 26.752 +7,8% față de anul precedent | 26.770 | 20.759 | 6.011 -21,7% față de anul precedent | 5.049 -16,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 24.815 +42,2% față de anul precedent | 24.918 | 17.242 | 7.676 | 6.026 | 0 | 0 |
| 2009 | 17.451 -46,0% față de anul precedent | 17.489 | 19.174 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.685 | 3.345 |
| 2008 | 32.322 | 32.322 | 22.153 | 10.169 | 9.360 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 942 | 40.118 | 41.060 | 0 | 38.095 | 2.023 |
| 2023 | 2.557 | 69.436 | 71.993 | 0 | 286 | 69.150 |
| 2022 | 0 | 66.204 | 66.204 | 0 | 1.288 | 64.916 |
| 2021 | 0 | 51.822 | 51.822 | 0 | 51.594 | 228 |
| 2020 | 0 | 46.973 | 46.973 | 0 | 1.632 | 45.341 |
| 2019 | 0 | 33.361 | 33.361 | 0 | 1.946 | 31.415 |
| 2018 | 0 | 19.988 | 19.988 | 0 | 2.858 | 17.130 |
| 2017 | 0 | 10.923 | 10.923 | 0 | 2.379 | 8.544 |
| 2016 | 0 | 15.158 | 15.158 | 0 | 13.601 | 1.557 |
| 2015 | 0 | 16.799 | 16.799 | 0 | 16.703 | 96 |
| 2014 | 0 | 20.948 | 20.948 | 0 | 17.146 | 3.802 |
| 2013 | 0 | 30.389 | 30.389 | 0 | 16.970 | 13.419 |
| 2012 | 0 | 27.172 | 27.172 | 0 | 16.237 | 10.935 |
| 2011 | 0 | 32.810 | 32.810 | 0 | 23.666 | 9.144 |
| 2010 | 0 | 25.453 | 25.453 | 0 | 23.236 | 2.217 |
| 2009 | 0 | 13.429 | 13.429 | 0 | 12.839 | 590 |
| 2008 | 0 | 17.721 | 17.721 | 0 | 16.936 | 785 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 902 +820,4% față de anul precedent | 40.158 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 98 -68,2% față de anul precedent | 71.895 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 308 -39,4% față de anul precedent | 65.896 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 508 -70,0% față de anul precedent | 51.314 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 1.694 -6,7% față de anul precedent | 45.279 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 1.816 +112,2% față de anul precedent | 31.545 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 856 -55,3% față de anul precedent | 19.132 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 1.913 -85,9% față de anul precedent | 9.010 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 13.561 -15,4% față de anul precedent | 1.597 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 16.024 +22,8% față de anul precedent | 775 | Neraportat | 1 -75,0% față de anul precedent |
| 2014 | 13.054 +36,2% față de anul precedent | 7.894 | Neraportat | 4 +300,0% față de anul precedent |
| 2013 | 9.585 +21,9% față de anul precedent | 20.804 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 7.862 -40,6% față de anul precedent | 19.310 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 13.241 +21,1% față de anul precedent | 19.569 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 10.933 +121,5% față de anul precedent | 14.520 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 4.935 +77,3% față de anul precedent | 8.494 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 2.783 | 14.938 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| NMNICOLAE MARINESCU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35293/2026modificare dovada sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
modificare dovada sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 22.074 RON. Profit: 9.373 RON
Cifra de afaceri: 22.074 RON. Profit: 9.373 RON
- Cifra de afaceri
- 22.074 RON +37.04% față de anul precedent
- Profit net
- 9.373 RON +56.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 902 RON +820.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 16.108 RON. Profit: 5.999 RON
Cifra de afaceri: 16.108 RON. Profit: 5.999 RON
- Cifra de afaceri
- 16.108 RON -30.99% față de anul precedent
- Profit net
- 5.999 RON -58.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 98 RON -68.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 23.341 RON. Profit: 14.582 RON
Cifra de afaceri: 23.341 RON. Profit: 14.582 RON
- Cifra de afaceri
- 23.341 RON +43.25% față de anul precedent
- Profit net
- 14.582 RON +141.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 308 RON -39.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 16.294 RON. Profit: 6.035 RON
Cifra de afaceri: 16.294 RON. Profit: 6.035 RON
- Cifra de afaceri
- 16.294 RON -33.03% față de anul precedent
- Profit net
- 6.035 RON -56.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 508 RON -70.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 24.332 RON. Profit: 13.734 RON
Cifra de afaceri: 24.332 RON. Profit: 13.734 RON
- Cifra de afaceri
- 24.332 RON +5.79% față de anul precedent
- Profit net
- 13.734 RON +10.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.694 RON -6.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 23.000 RON. Profit: 12.412 RON
Cifra de afaceri: 23.000 RON. Profit: 12.412 RON
- Cifra de afaceri
- 23.000 RON +15.79% față de anul precedent
- Profit net
- 12.412 RON +22.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.816 RON +112.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 19.864 RON. Profit: 10.122 RON
Cifra de afaceri: 19.864 RON. Profit: 10.122 RON
- Cifra de afaceri
- 19.864 RON -8.44% față de anul precedent
- Profit net
- 10.122 RON +36.54% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 856 RON -55.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 21.696 RON. Profit: 7.413 RON
Cifra de afaceri: 21.696 RON. Profit: 7.413 RON
- Cifra de afaceri
- 21.696 RON +4.87% față de anul precedent
- Profit net
- 7.413 RON +801.82% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.913 RON -85.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 20.689 RON. Profit: 822 RON
Cifra de afaceri: 20.689 RON. Profit: 822 RON
- Cifra de afaceri
- 20.689 RON +8.96% față de anul precedent
- Profit net
- 822 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 13.561 RON -15.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 18.987 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 18.987 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 18.987 RON +19.51% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.119 RON
- Angajati
- 1 -75% față de anul precedent
- Datorii
- 16.024 RON +22.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 15.888 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 15.888 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 15.888 RON -41.98% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 12.910 RON
- Angajati
- 4 +300% față de anul precedent
- Datorii
- 13.054 RON +36.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 27.383 RON. Profit: 1.494 RON
Cifra de afaceri: 27.383 RON. Profit: 1.494 RON
- Cifra de afaceri
- 27.383 RON +0.18% față de anul precedent
- Profit net
- 1.494 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.585 RON +21.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 27.333 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 27.333 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 27.333 RON +2.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 259 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 7.862 RON -40.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 26.752 RON. Profit: 5.049 RON
Cifra de afaceri: 26.752 RON. Profit: 5.049 RON
- Cifra de afaceri
- 26.752 RON +7.81% față de anul precedent
- Profit net
- 5.049 RON -16.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 13.241 RON +21.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 24.815 RON. Profit: 6.026 RON
Cifra de afaceri: 24.815 RON. Profit: 6.026 RON
- Cifra de afaceri
- 24.815 RON +42.2% față de anul precedent
- Profit net
- 6.026 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.933 RON +121.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 17.451 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 17.451 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 17.451 RON -46.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 3.345 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.935 RON +77.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 32.322 RON. Profit: 9.360 RON
Cifra de afaceri: 32.322 RON. Profit: 9.360 RON
- Cifra de afaceri
- 32.322 RON
- Profit net
- 9.360 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 2.783 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082004 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Mun. Codlea (BRAŞOV)
MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Mun. Codlea (BRAŞOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
24.092026Mentiune · Buletin 35293/2026modificare dovada sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
modificare dovada sediu social; actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL
- CUI
- 16794374
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 24.09.2026
- Registrul Comerțului
- J08/2225/2004
- EUID
- ROONRC.J08/2225/2004
- Sediu
- Municipiul Codlea, Jud. Braşov, Strada LIBERTĂŢII, Nr. 3
- Județ
- Braşov
- Număr încheiere
- 750311
- Data încheierii
- 23.09.2026
- Număr dosar
- 3407347
- Data dosarului
- 27.08.2026
- Tribunal
- Brasov
- Registrator
- Cristina Feodor
Subiecte
modificare dovada sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3407347 din 27.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6622, Braşov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6622, Braşov
Alte firme din Braşov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL?
CUI-ul MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL este 16794374.
Unde este sediul MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL?
MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Codlea, Str. Libertăţii nr. 3, Mun. Codlea, judetul BRAŞOV.
Cand a fost infiintata MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL?
MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL in 2024?
In 2024, MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.074 RON.
Ce activitate are MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL?
MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL are codul CAEN principal 6622 (Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări).
Ce profit a inregistrat MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL in 2024?
MARICAV - AGENT DE ASIGURARE SRL a inregistrat un profit net de 9.373 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.