Activ Plătitor TVA

MENTOR INTERNATIONAL SRL

CUI: 16850091
CIF: RO16850091
Reg. Com.: J2004016584408
CAEN: 7413
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 octombrie 2004 · 22 ani
Distribuie:

Activități de design de interior

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 02:14

Despre MENTOR INTERNATIONAL SRL

MENTOR INTERNATIONAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2004 (22 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de design de interior" (cod CAEN 7413), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MENTOR INTERNATIONAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 666.418 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.0%). Profitul net inregistrat a fost de 2.954 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 321.066 RON in 2008 la 666.418 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
666.418 RON
Venituri totale
667.449 RON
Cheltuieli totale
649.656 RON
Profit brut
17.793 RON
Profit net
2.954 RON
Marja profit net
0,44%
Active imobilizate
120.172 RON
Active circulante
450.115 RON
Stocuri
93.334 RON
Creanțe
18.955 RON
Casa & conturi bănci
337.826 RON
Capital propriu
349.888 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Liliacului nr. 47D, 31553
Telefon0724503590

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Liliacului nr. 47D, 31553
Cod poștal: 31553
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Liliacului nr. 47D, 31553
Cod postal
31553
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 21.08.2009
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
666.418 RON
Rezultat net
2.954 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 666.418 RON 793.546 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 667.449 RON 794.458 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 649.656 RON 729.601 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 17.793 RON 64.857 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.954 RON 58.105 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 120.172 RON 18.039 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 450.115 RON 468.487 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 570.287 RON 486.526 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 93.334 RON 93.140 RON
CreanțeSume de încasat 18.955 RON 19.202 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 337.826 RON 356.145 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 223.151 RON 120.460 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 349.888 RON 366.609 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active570.287RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

39,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale570.287 RON
Datorii totale223.151 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,5 %Profit net / active totale
ROE
0,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
61,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 666.418 -16,0% față de anul precedent 667.449 649.656 17.793 -72,6% față de anul precedent 2.954 -94,9% față de anul precedent 0 0
2023 793.546 +16,6% față de anul precedent 794.458 729.601 64.857 -36,0% față de anul precedent 58.105 -39,2% față de anul precedent 0 0
2022 680.402 +0,4% față de anul precedent 680.760 579.364 101.396 -31,1% față de anul precedent 95.605 -32,2% față de anul precedent 0 0
2021 677.461 +40,7% față de anul precedent 686.340 539.291 147.049 +88,5% față de anul precedent 140.994 +92,6% față de anul precedent 0 0
2020 481.609 +4,7% față de anul precedent 481.873 403.846 78.027 +656,6% față de anul precedent 73.210 +1.182,4% față de anul precedent 0 0
2019 460.036 -12,5% față de anul precedent 461.009 450.696 10.313 -86,8% față de anul precedent 5.709 -92,2% față de anul precedent 0 0
2018 525.528 +58,9% față de anul precedent 525.770 447.710 78.060 +1.294,2% față de anul precedent 72.827 +3.190,9% față de anul precedent 0 0
2017 330.790 -12,5% față de anul precedent 338.923 333.324 5.599 -67,7% față de anul precedent 2.213 -87,2% față de anul precedent 0 0
2016 378.229 +365,8% față de anul precedent 380.930 363.581 17.349 +774,9% față de anul precedent 17.349 +774,9% față de anul precedent 0 0
2015 81.207 +1,8% față de anul precedent 82.271 80.288 1.983 -90,5% față de anul precedent 1.983 -90,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 79.766 -1,5% față de anul precedent 81.669 60.838 20.831 20.831 0 0
2013 80.970 -17,9% față de anul precedent 84.639 130.990 0 0 46.351 46.351
2012 98.606 -19,7% față de anul precedent 98.955 137.783 0 0 38.828 38.828
2011 122.836 -49,6% față de anul precedent 171.893 212.538 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 40.645 40.645
2010 243.888 -10,3% față de anul precedent 248.933 213.918 35.015 +12,0% față de anul precedent 28.761 +25,9% față de anul precedent 0 0
2009 271.848 -15,3% față de anul precedent 272.226 240.957 31.269 +27,2% față de anul precedent 22.841 +19,6% față de anul precedent 0 0
2008 321.066 321.352 296.761 24.591 19.097 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 120.172 450.115 570.287 93.334 18.955 337.826
2023 18.039 468.487 486.526 93.140 19.202 356.145
2022 1.848 417.347 419.195 83.730 15.919 317.698
2021 249 317.492 317.741 106.715 15.421 195.356
2020 532 230.384 230.916 112.150 92.115 26.119
2019 2.511 179.887 182.398 135.102 18.138 26.647
2018 638 221.443 222.081 134.275 70.325 16.843
2017 1.608 133.852 135.460 102.842 20.050 10.960
2016 1.738 179.150 180.888 127.739 32.311 19.100
2015 1.868 115.298 117.166 87.704 20.513 7.081
2014 1.997 103.695 105.692 71.491 20.337 11.867
2013 2.195 88.821 91.016 70.386 17.388 1.047
2012 2.257 63.612 65.869 39.444 21.095 3.073
2011 27.550 66.997 94.547 85 66.264 648
2010 61.452 30.940 92.392 2.384 23.587 4.969
2009 20.620 25.906 46.526 267 13.966 11.673
2008 34.443 28.811 63.254 0 15.375 13.436

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 223.151 +85,3% față de anul precedent 349.888 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 120.460 +8,6% față de anul precedent 366.609 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 110.928 +5,5% față de anul precedent 308.503 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 105.139 -20,4% față de anul precedent 212.898 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 132.012 +0,8% față de anul precedent 98.904 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 130.959 -25,9% față de anul precedent 51.695 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 176.773 +8,8% față de anul precedent 45.985 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 162.548 -22,6% față de anul precedent -26.842 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 210.001 +28,3% față de anul precedent -29.054 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 163.707 +6,1% față de anul precedent -46.403 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 154.338 -3,9% față de anul precedent -48.386 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2013 160.572 +81,4% față de anul precedent -69.217 Neraportat 3
2012 88.512 +13,0% față de anul precedent -22.643 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 78.361 +120,4% față de anul precedent 16.186 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2010 35.561 +359,3% față de anul precedent 56.831 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 7.742 -39,3% față de anul precedent 38.784 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 12.744 50.668 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

29din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GGGHEORGHE- GABRIEL SOAREadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14280/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 666.418 RON. Profit: 2.954 RON

Cifra de afaceri: 666.418 RON. Profit: 2.954 RON

Cifra de afaceri
666.418 RON -16.02% față de anul precedent
Profit net
2.954 RON -94.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
223.151 RON +85.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 793.546 RON. Profit: 58.105 RON

Cifra de afaceri: 793.546 RON. Profit: 58.105 RON

Cifra de afaceri
793.546 RON +16.63% față de anul precedent
Profit net
58.105 RON -39.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
120.460 RON +8.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 680.402 RON. Profit: 95.605 RON

Cifra de afaceri: 680.402 RON. Profit: 95.605 RON

Cifra de afaceri
680.402 RON +0.43% față de anul precedent
Profit net
95.605 RON -32.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
110.928 RON +5.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 677.461 RON. Profit: 140.994 RON

Cifra de afaceri: 677.461 RON. Profit: 140.994 RON

Cifra de afaceri
677.461 RON +40.67% față de anul precedent
Profit net
140.994 RON +92.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
105.139 RON -20.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 481.609 RON. Profit: 73.210 RON

Cifra de afaceri: 481.609 RON. Profit: 73.210 RON

Cifra de afaceri
481.609 RON +4.69% față de anul precedent
Profit net
73.210 RON +1182.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
132.012 RON +0.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 460.036 RON. Profit: 5.709 RON

Cifra de afaceri: 460.036 RON. Profit: 5.709 RON

Cifra de afaceri
460.036 RON -12.46% față de anul precedent
Profit net
5.709 RON -92.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
130.959 RON -25.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 525.528 RON. Profit: 72.827 RON

Cifra de afaceri: 525.528 RON. Profit: 72.827 RON

Cifra de afaceri
525.528 RON +58.87% față de anul precedent
Profit net
72.827 RON +3190.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
176.773 RON +8.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 330.790 RON. Profit: 2.213 RON

Cifra de afaceri: 330.790 RON. Profit: 2.213 RON

Cifra de afaceri
330.790 RON -12.54% față de anul precedent
Profit net
2.213 RON -87.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
162.548 RON -22.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 378.229 RON. Profit: 17.349 RON

Cifra de afaceri: 378.229 RON. Profit: 17.349 RON

Cifra de afaceri
378.229 RON +365.76% față de anul precedent
Profit net
17.349 RON +774.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
210.001 RON +28.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 81.207 RON. Profit: 1.983 RON

Cifra de afaceri: 81.207 RON. Profit: 1.983 RON

Cifra de afaceri
81.207 RON +1.81% față de anul precedent
Profit net
1.983 RON -90.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
163.707 RON +6.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 79.766 RON. Profit: 20.831 RON

Cifra de afaceri: 79.766 RON. Profit: 20.831 RON

Cifra de afaceri
79.766 RON -1.49% față de anul precedent
Profit net
20.831 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
154.338 RON -3.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 80.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 80.970 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
80.970 RON -17.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.351 RON
Angajati
3
Datorii
160.572 RON +81.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 98.606 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 98.606 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
98.606 RON -19.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.828 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
88.512 RON +12.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 122.836 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 122.836 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
122.836 RON -49.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
40.645 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
78.361 RON +120.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 243.888 RON. Profit: 28.761 RON

Cifra de afaceri: 243.888 RON. Profit: 28.761 RON

Cifra de afaceri
243.888 RON -10.29% față de anul precedent
Profit net
28.761 RON +25.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
35.561 RON +359.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 271.848 RON. Profit: 22.841 RON

Cifra de afaceri: 271.848 RON. Profit: 22.841 RON

Cifra de afaceri
271.848 RON -15.33% față de anul precedent
Profit net
22.841 RON +19.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
7.742 RON -39.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 321.066 RON. Profit: 19.097 RON

Cifra de afaceri: 321.066 RON. Profit: 19.097 RON

Cifra de afaceri
321.066 RON
Profit net
19.097 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
12.744 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.042026Mentiune · Buletin 14280/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 07.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MENTOR INTERNATIONAL SRL
CUI
16850091
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.04.2026
Registrul Comerțului
J40/16584/2004
EUID
ROONRC.J40/16584/2004
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Str. LILIACULUI, Nr. 47D
Județ
București
Număr încheiere
310331
Data încheierii
16.04.2026
Număr dosar
1529570
Data dosarului
14.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Emil Zgondoiu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 07.04.2026
  • Act adiţional nr. 2 din 07.04.2026 la contractul de comodat , Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1529570 din 14.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14280/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7413, Municipiul Bucureşti

PRINCIPAL CONCEPT SRL
CUI: 23303968CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
714.751 RON
Profit
513.177 RON
Angajati
1
CZ CAD SRL
CUI: 35786661CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
643.847 RON
Profit
428.372 RON
Angajati
3
OBLIQ ART S.R.L.
CUI: 41653848CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
722.307 RON
Profit
101.090 RON
Angajati
2
INTERIORS BY BESCHIERU S.R.L.
CUI: 42565060CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
577.544 RON
Profit
128.418 RON
Angajati
1
MARIUS CALIN ARCHITECTURE S.R.L.
CUI: 39209917CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.186.762 RON
Profit
690.034 RON
Angajati
1
IHOME DESIGN S.R.L.
CUI: 47857138CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
350.330 RON
Profit
253 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7413, Municipiul Bucureşti

LA BASTIDE SRL
CUI: 16312270CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.432.532 RON
Profit
622.102 RON
Angajati
2
COZY HOME SRL
CUI: 17135339CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.863 RON
Profit
69.983 RON
Angajati
1
ZEPAL SERV SRL
CUI: 16284677CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.879 RON
Profit
19.438 RON
Angajati
0
DECORART & EFECT SRL
CUI: 17417712CAEN: 7413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2005-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.547 RON
Profit
3.758 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

JASP-NET SRL
CUI: 16850075CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.735 RON
Profit
538 RON
Angajati
1
REVO MEDIA SRL
CUI: 16850164CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-10-15
fara e-Factura
BASILICON SRL
CUI: 16844812CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.077 RON
Profit
22.724 RON
Angajati
0
CTCA DAR MEDIA SRL
CUI: 16850687CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.230 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
UNICORN RECORDS SRL
CUI: 16820775CAEN: 9011
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2004-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.011.023 RON
Profit
372.125 RON
Angajati
2
BORIBON COM SRL
CUI: 16874325CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.259.430 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
DANY & TONY PREST SRL
CUI: 16593630CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2004-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.336 RON
Profit
135.847 RON
Angajati
1
COLTRANS SRL
CUI: 13782260CAEN: 7912
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.488.015 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
EVENT PLANNING SOLUTIONS SRL
CUI: 21458621CAEN: 9039
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.357.502 RON
Profit
292.175 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MENTOR INTERNATIONAL SRL?

CUI-ul MENTOR INTERNATIONAL SRL este 16850091.

Unde este sediul MENTOR INTERNATIONAL SRL?

MENTOR INTERNATIONAL SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Liliacului nr. 47D, 31553, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MENTOR INTERNATIONAL SRL?

MENTOR INTERNATIONAL SRL a fost infiintata in anul 2004 (22 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MENTOR INTERNATIONAL SRL in 2024?

In 2024, MENTOR INTERNATIONAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 666.418 RON.

Cati angajati are MENTOR INTERNATIONAL SRL?

MENTOR INTERNATIONAL SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MENTOR INTERNATIONAL SRL?

MENTOR INTERNATIONAL SRL are codul CAEN principal 7413 (Activități de design de interior).

Ce profit a inregistrat MENTOR INTERNATIONAL SRL in 2024?

MENTOR INTERNATIONAL SRL a inregistrat un profit net de 2.954 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.