Activ Plătitor TVAe‑Factură

V.I.E.W. COMPANY SRL

CUI: 16852858
CIF: RO16852858
Reg. Com.: J2004016683408
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 octombrie 2004 · 21 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:58

Despre V.I.E.W. COMPANY SRL

V.I.E.W. COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, V.I.E.W. COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.341.921 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.8%). Profitul net inregistrat a fost de 204.212 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 8, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 344.425 RON in 2008 la 4.341.921 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.341.921 RON
Venituri totale
4.394.101 RON
Cheltuieli totale
4.056.920 RON
Profit brut
337.181 RON
Profit net
204.212 RON
Marja profit net
4,70%
Active imobilizate
311.693 RON
Active circulante
3.432.156 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
522.733 RON
Casa & conturi bănci
1.409.423 RON
Capital propriu
1.644.095 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Colentina nr. 16, 21177
Telefon0745160411

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Colentina nr. 16, 21177
Cod poștal: 21177
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Colentina nr. 16, 21177
Cod postal
21177
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.10.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.341.921 RON
Rezultat net
204.212 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.341.921 RON 4.924.284 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.394.101 RON 4.972.639 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.056.920 RON 4.699.189 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 337.181 RON 273.450 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 204.212 RON 246.539 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 311.693 RON 140.519 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.432.156 RON 1.488.780 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.743.849 RON 1.629.299 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 522.733 RON 1.110.671 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.409.423 RON 378.109 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.099.754 RON 80.720 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.644.095 RON 1.548.579 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 8 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.743.849RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

56,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.743.849 RON
Datorii totale2.099.754 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,5 %Profit net / active totale
ROE
12,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
43,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.341.921 -11,8% față de anul precedent 4.394.101 4.056.920 337.181 +23,3% față de anul precedent 204.212 -17,2% față de anul precedent 0 0
2023 4.924.284 +6,2% față de anul precedent 4.972.639 4.699.189 273.450 -71,2% față de anul precedent 246.539 -72,9% față de anul precedent 0 0
2022 4.636.823 +26,1% față de anul precedent 4.718.092 3.768.369 949.723 +2.418,8% față de anul precedent 908.453 +13.216,5% față de anul precedent 0 0
2021 3.677.564 +14,4% față de anul precedent 3.738.248 3.700.542 37.706 -53,9% față de anul precedent 6.822 -88,1% față de anul precedent 0 0
2020 3.216.143 -1,4% față de anul precedent 3.280.502 3.198.682 81.820 -83,3% față de anul precedent 57.317 -87,5% față de anul precedent 0 0
2019 3.261.695 +165,5% față de anul precedent 3.313.147 2.823.632 489.515 +57,5% față de anul precedent 459.117 +53,7% față de anul precedent 0 0
2018 1.228.619 +165,7% față de anul precedent 1.331.418 1.020.599 310.819 298.778 0 0
2017 462.463 -29,4% față de anul precedent 478.899 679.360 0 0 200.461 205.085
2016 655.434 -33,7% față de anul precedent 726.391 780.065 0 0 53.674 53.674
2015 988.409 -35,1% față de anul precedent 1.094.766 1.241.122 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 146.356
2014 1.523.817 +56,5% față de anul precedent 1.612.529 1.400.277 212.252 +73,2% față de anul precedent 181.663 +74,5% față de anul precedent 0 0
2013 973.947 -15,8% față de anul precedent 1.009.117 886.594 122.523 -61,6% față de anul precedent 104.122 -61,5% față de anul precedent 0 0
2012 1.156.442 +26,7% față de anul precedent 1.262.350 943.521 318.829 +68,9% față de anul precedent 270.221 +69,6% față de anul precedent 0 0
2011 912.529 -18,1% față de anul precedent 1.075.989 887.193 188.796 -50,4% față de anul precedent 159.367 -50,5% față de anul precedent 0 0
2010 1.113.633 +17,3% față de anul precedent 1.253.364 872.473 380.891 +115,4% față de anul precedent 321.818 +118,3% față de anul precedent 0 0
2009 949.218 +175,6% față de anul precedent 964.149 787.315 176.834 +152,8% față de anul precedent 147.412 +150,9% față de anul precedent 0 0
2008 344.425 357.108 287.168 69.940 58.749 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 311.693 3.432.156 3.743.849 0 522.733 1.409.423
2023 140.519 1.488.780 1.629.299 0 1.110.671 378.109
2022 97.773 1.997.715 2.095.488 142.427 1.229.937 625.351
2021 139.717 1.711.256 1.850.973 0 917.119 794.137
2020 44.036 1.618.135 1.662.171 4.641 655.282 958.212
2019 45.074 1.392.312 1.437.386 0 1.069.613 322.699
2018 59.605 841.403 901.008 0 649.148 192.255
2017 17.845 546.221 564.066 0 503.643 42.578
2016 11.868 830.660 842.528 0 654.209 176.451
2015 8.299 877.078 885.377 0 714.916 162.162
2014 12.977 1.069.110 1.082.087 0 724.659 344.451
2013 12.820 845.055 857.875 0 421.823 423.232
2012 3.563 936.541 940.104 0 481.296 455.245
2011 1.852 783.701 785.553 0 302.635 481.066
2010 5.582 694.292 699.874 0 199.984 494.308
2009 22.408 339.192 361.600 0 102.035 237.157
2008 60.303 156.841 217.144 0 2.493 154.348

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.099.754 +2.501,3% față de anul precedent 1.644.095 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2023 80.720 -87,7% față de anul precedent 1.548.579 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2022 658.634 -13,9% față de anul precedent 1.436.854 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2021 764.677 +69,7% față de anul precedent 1.086.296 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2020 450.593 +110,9% față de anul precedent 1.211.578 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2019 213.652 +100,8% față de anul precedent 1.223.734 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2018 106.390 +220,2% față de anul precedent 794.618 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2017 33.227 -46,1% față de anul precedent 530.839 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 61.604 +21,3% față de anul precedent 780.924 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 50.779 -49,8% față de anul precedent 834.598 Neraportat 3 -62,5% față de anul precedent
2014 101.206 +72,8% față de anul precedent 980.954 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2013 58.584 -44,2% față de anul precedent 799.291 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2012 104.935 -9,2% față de anul precedent 835.169 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2011 115.605 +26,3% față de anul precedent 669.948 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2010 91.552 +20,7% față de anul precedent 608.322 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2009 75.871 -4,0% față de anul precedent 286.505 Neraportat 8 +166,7% față de anul precedent
2008 79.010 139.093 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ECEUGEN-ADRIAN CIOCLEIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

22 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
22 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4473/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.341.921 RON. Profit: 204.212 RON

Cifra de afaceri: 4.341.921 RON. Profit: 204.212 RON

Cifra de afaceri
4.341.921 RON -11.83% față de anul precedent
Profit net
204.212 RON -17.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
2.099.754 RON +2501.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.924.284 RON. Profit: 246.539 RON

Cifra de afaceri: 4.924.284 RON. Profit: 246.539 RON

Cifra de afaceri
4.924.284 RON +6.2% față de anul precedent
Profit net
246.539 RON -72.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
80.720 RON -87.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.636.823 RON. Profit: 908.453 RON

Cifra de afaceri: 4.636.823 RON. Profit: 908.453 RON

Cifra de afaceri
4.636.823 RON +26.08% față de anul precedent
Profit net
908.453 RON +13216.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
658.634 RON -13.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.677.564 RON. Profit: 6.822 RON

Cifra de afaceri: 3.677.564 RON. Profit: 6.822 RON

Cifra de afaceri
3.677.564 RON +14.35% față de anul precedent
Profit net
6.822 RON -88.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
764.677 RON +69.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.216.143 RON. Profit: 57.317 RON

Cifra de afaceri: 3.216.143 RON. Profit: 57.317 RON

Cifra de afaceri
3.216.143 RON -1.4% față de anul precedent
Profit net
57.317 RON -87.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
450.593 RON +110.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.261.695 RON. Profit: 459.117 RON

Cifra de afaceri: 3.261.695 RON. Profit: 459.117 RON

Cifra de afaceri
3.261.695 RON +165.48% față de anul precedent
Profit net
459.117 RON +53.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
213.652 RON +100.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.228.619 RON. Profit: 298.778 RON

Cifra de afaceri: 1.228.619 RON. Profit: 298.778 RON

Cifra de afaceri
1.228.619 RON +165.67% față de anul precedent
Profit net
298.778 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
106.390 RON +220.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 462.463 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 462.463 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
462.463 RON -29.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
205.085 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
33.227 RON -46.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 655.434 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 655.434 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
655.434 RON -33.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
53.674 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
61.604 RON +21.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 988.409 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 988.409 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
988.409 RON -35.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
146.356 RON
Angajati
3 -62.5% față de anul precedent
Datorii
50.779 RON -49.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.523.817 RON. Profit: 181.663 RON

Cifra de afaceri: 1.523.817 RON. Profit: 181.663 RON

Cifra de afaceri
1.523.817 RON +56.46% față de anul precedent
Profit net
181.663 RON +74.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
101.206 RON +72.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 973.947 RON. Profit: 104.122 RON

Cifra de afaceri: 973.947 RON. Profit: 104.122 RON

Cifra de afaceri
973.947 RON -15.78% față de anul precedent
Profit net
104.122 RON -61.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
58.584 RON -44.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.156.442 RON. Profit: 270.221 RON

Cifra de afaceri: 1.156.442 RON. Profit: 270.221 RON

Cifra de afaceri
1.156.442 RON +26.73% față de anul precedent
Profit net
270.221 RON +69.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
104.935 RON -9.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 912.529 RON. Profit: 159.367 RON

Cifra de afaceri: 912.529 RON. Profit: 159.367 RON

Cifra de afaceri
912.529 RON -18.06% față de anul precedent
Profit net
159.367 RON -50.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
115.605 RON +26.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.113.633 RON. Profit: 321.818 RON

Cifra de afaceri: 1.113.633 RON. Profit: 321.818 RON

Cifra de afaceri
1.113.633 RON +17.32% față de anul precedent
Profit net
321.818 RON +118.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
91.552 RON +20.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 949.218 RON. Profit: 147.412 RON

Cifra de afaceri: 949.218 RON. Profit: 147.412 RON

Cifra de afaceri
949.218 RON +175.59% față de anul precedent
Profit net
147.412 RON +150.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +166.67% față de anul precedent
Datorii
75.871 RON -3.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 22 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.022026Mentiune · Buletin 4473/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 02.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
V.I.E.W. COMPANY SRL
CUI
16852858
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.02.2026
Registrul Comerțului
J40/16683/2004
EUID
ROONRC.J40/16683/2004
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Şoseaua COLENTINA, Nr. 16, Bl. A4, Etaj 11, Ap. 89
Județ
București
Număr încheiere
90476
Data încheierii
04.02.2026
Număr dosar
459762
Data dosarului
02.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Anişoara Preda

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 30.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 459762 din 02.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4473/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

FPT RUMANIA S.R.L.
CUI: 47866071CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.346.064 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
OMNIPLAY S.R.L.
CUI: 36135343CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.291.388 RON
Profit
222.466 RON
Angajati
8
UBIO AUTOMATION SRL
CUI: 37866619CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.371.000 RON
Profit
15.864 RON
Angajati
29
SMARTIT GLOBAL SRL
CUI: 37922859CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.251.192 RON
Profit
0 RON
Angajati
18
SMART ONLINE DEVELOPMENT SRL
CUI: 32188213CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.554.500 RON
Profit
122.585 RON
Angajati
15
WEBTAILORS SRL
CUI: 25668448CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2009-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.126.887 RON
Profit
1.295.919 RON
Angajati
13

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

PRAGMA TECH ELECTRIC SRL
CUI: 16860826CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.859.226 RON
Profit
269.822 RON
Angajati
4
SOFTTEHNICA SRL
CUI: 16819215CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.584.971 RON
Profit
572.093 RON
Angajati
5
EVERYMATRIX SRL
CUI: 16866918CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.351.322 RON
Profit
10.517.026 RON
Angajati
370

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ACORD EXPERT S.R.L.
CUI: 16852840CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-10-18
fara e-Factura
ID HOLDING SRL
CUI: 16850253CAEN: 6421
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
123.405 RON
Angajati
1
ALEX IMPEX TOTAL SRL
CUI: 16853489CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.615 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SPECTRA HOLDING S.R.L.
CUI: 16824629CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-10-07
fara e-Factura
INTERCOM MADALINA STEFAN SRL
CUI: 16878254CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.808.030 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
TOP STAGE HANDS S.R.L.
CUI: 16596393CAEN: 7739
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2004-07-14
fara e-Factura
SKIN INVEST SRL
CUI: 17094875CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.064.100 RON
Profit
2.244.328 RON
Angajati
3
ACCORDSERVE ADVISORY SRL
CUI: 13788963CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2001-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
811.713 RON
Profit
123.164 RON
Angajati
2
LAVAMAC DISTRIBUTIE SRL
CUI: 21465378CAEN: 9610
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
667.165 RON
Profit
201.930 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul V.I.E.W. COMPANY SRL?

CUI-ul V.I.E.W. COMPANY SRL este 16852858.

Unde este sediul V.I.E.W. COMPANY SRL?

V.I.E.W. COMPANY SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Colentina nr. 16, 21177, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata V.I.E.W. COMPANY SRL?

V.I.E.W. COMPANY SRL a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a V.I.E.W. COMPANY SRL in 2024?

In 2024, V.I.E.W. COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.341.921 RON.

Cati angajati are V.I.E.W. COMPANY SRL?

V.I.E.W. COMPANY SRL a raportat un numar mediu de 8 salariati in 2024.

Ce activitate are V.I.E.W. COMPANY SRL?

V.I.E.W. COMPANY SRL are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat V.I.E.W. COMPANY SRL in 2024?

V.I.E.W. COMPANY SRL a inregistrat un profit net de 204.212 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.