Activ Plătitor TVA

NICAF TRANS S.R.L.

CUI: 16863563
CIF: RO16863563
Reg. Com.: J08/2434/2004
CAEN: 4939
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 octombrie 2004 · 21 ani
Distribuie:

Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:10

Despre NICAF TRANS S.R.L.

NICAF TRANS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte transporturi terestre de călători n.c.a." (cod CAEN 4939), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NICAF TRANS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 150.591 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.4%). Profitul net inregistrat a fost de 41.970 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 103.672 RON in 2008 la 150.591 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
150.591 RON
Venituri totale
150.591 RON
Cheltuieli totale
107.144 RON
Profit brut
43.447 RON
Profit net
41.970 RON
Marja profit net
27,87%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
70.282 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
21.280 RON
Casa & conturi bănci
49.002 RON
Capital propriu
43.557 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Privighetorii nr. 5, 500270
Telefon0268315234

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Privighetorii nr. 5, 500270
Cod poștal: 500270
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Privighetorii nr. 5, 500270
Cod postal
500270
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.10.2004
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
150.591 RON
Rezultat net
41.970 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 150.591 RON 154.273 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 150.591 RON 155.113 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 107.144 RON 119.282 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 43.447 RON 35.831 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 41.970 RON 34.512 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 218 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 70.282 RON 73.291 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 70.282 RON 73.509 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 21.280 RON 24.809 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 49.002 RON 48.482 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 27.322 RON 21.738 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 43.557 RON 53.587 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active70.282RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

38,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale70.282 RON
Datorii totale27.322 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
59,7 %Profit net / active totale
ROE
96,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
62,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 150.591 -2,4% față de anul precedent 150.591 107.144 43.447 +21,3% față de anul precedent 41.970 +21,6% față de anul precedent 0 0
2023 154.273 -35,2% față de anul precedent 155.113 119.282 35.831 -62,8% față de anul precedent 34.512 -63,3% față de anul precedent 0 0
2022 237.905 -8,5% față de anul precedent 237.905 141.488 96.417 -17,5% față de anul precedent 94.085 -17,9% față de anul precedent 0 0
2021 260.067 -8,7% față de anul precedent 260.239 143.425 116.814 -1,8% față de anul precedent 114.523 -1,5% față de anul precedent 0 0
2020 284.695 +28,4% față de anul precedent 284.695 165.754 118.941 +47,3% față de anul precedent 116.311 +48,2% față de anul precedent 0 0
2019 221.695 +20,4% față de anul precedent 221.744 141.019 80.725 78.507 0 0
2018 184.114 -50,0% față de anul precedent 185.155 204.045 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 18.890 20.731
2017 368.277 -14,8% față de anul precedent 369.644 353.214 16.430 -72,4% față de anul precedent 12.747 -76,9% față de anul precedent 0 0
2016 432.410 +0,2% față de anul precedent 435.157 375.551 59.606 -35,4% față de anul precedent 55.254 -27,3% față de anul precedent 0 0
2015 431.631 +2,2% față de anul precedent 432.325 340.086 92.239 -11,9% față de anul precedent 76.015 -13,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 422.556 +20,3% față de anul precedent 423.076 318.382 104.694 -15,7% față de anul precedent 87.905 -14,8% față de anul precedent 0 0
2013 351.379 +68,4% față de anul precedent 351.408 227.250 124.158 +117,0% față de anul precedent 103.165 +115,4% față de anul precedent 0 0
2012 208.710 +63,6% față de anul precedent 208.711 151.491 57.220 +115,6% față de anul precedent 47.904 +116,6% față de anul precedent 0 0
2011 127.604 +2,9% față de anul precedent 127.681 101.142 26.539 +75,1% față de anul precedent 22.114 +88,3% față de anul precedent 0 0
2010 124.000 +3,0% față de anul precedent 125.644 110.485 15.159 +5,9% față de anul precedent 11.743 +2,6% față de anul precedent 0 0
2009 120.442 +16,2% față de anul precedent 120.444 106.128 14.316 +927,7% față de anul precedent 11.449 0 0
2008 103.672 103.720 102.327 1.393 0 0 1.200

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 70.282 70.282 0 21.280 49.002
2023 218 73.291 73.509 0 24.809 48.482
2022 874 115.465 116.339 0 19.458 96.007
2021 2.057 175.791 177.848 0 28.588 147.203
2020 1.583 155.776 157.359 0 34.179 121.597
2019 2.639 125.338 127.977 0 30.441 94.897
2018 5.385 44.557 49.942 0 28.282 16.275
2017 36.154 26.256 62.410 0 18.728 7.528
2016 96.698 59.858 156.556 0 24.205 35.653
2015 157.243 174.259 331.502 0 25.905 148.354
2014 169.325 99.342 268.667 0 5.797 93.545
2013 103.100 120.600 223.700 0 14.110 106.490
2012 0 67.184 67.184 0 49.621 17.563
2011 0 27.570 27.570 0 14.675 12.895
2010 12.846 14.161 27.007 0 7.902 6.259
2009 40.949 23.596 64.545 0 10.045 13.551
2008 69.054 11.384 80.438 0 3.878 7.506

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 27.322 +25,7% față de anul precedent 43.557 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 21.738 -5,2% față de anul precedent 53.587 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 22.928 -42,6% față de anul precedent 95.325 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 39.960 -4,2% față de anul precedent 139.846 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 41.707 -6,1% față de anul precedent 117.953 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 44.408 -0,7% față de anul precedent 86.061 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 44.698 +15,8% față de anul precedent 7.554 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2017 38.597 -63,9% față de anul precedent 28.285 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2016 106.991 +9,6% față de anul precedent 61.331 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2015 97.621 +34,9% față de anul precedent 249.756 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2014 72.377 -24,0% față de anul precedent 215.405 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 95.185 +307,1% față de anul precedent 151.309 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 23.379 +34,3% față de anul precedent 48.144 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2011 17.406 -54,9% față de anul precedent 12.346 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2010 38.621 -56,0% față de anul precedent -9.768 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 87.816 -22,7% față de anul precedent -21.511 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 113.654 -32.960 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

14din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2004 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 150.591 RON. Profit: 41.970 RON

Cifra de afaceri: 150.591 RON. Profit: 41.970 RON

Cifra de afaceri
150.591 RON -2.39% față de anul precedent
Profit net
41.970 RON +21.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
27.322 RON +25.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 154.273 RON. Profit: 34.512 RON

Cifra de afaceri: 154.273 RON. Profit: 34.512 RON

Cifra de afaceri
154.273 RON -35.15% față de anul precedent
Profit net
34.512 RON -63.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
21.738 RON -5.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 237.905 RON. Profit: 94.085 RON

Cifra de afaceri: 237.905 RON. Profit: 94.085 RON

Cifra de afaceri
237.905 RON -8.52% față de anul precedent
Profit net
94.085 RON -17.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
22.928 RON -42.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 260.067 RON. Profit: 114.523 RON

Cifra de afaceri: 260.067 RON. Profit: 114.523 RON

Cifra de afaceri
260.067 RON -8.65% față de anul precedent
Profit net
114.523 RON -1.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
39.960 RON -4.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 284.695 RON. Profit: 116.311 RON

Cifra de afaceri: 284.695 RON. Profit: 116.311 RON

Cifra de afaceri
284.695 RON +28.42% față de anul precedent
Profit net
116.311 RON +48.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
41.707 RON -6.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 221.695 RON. Profit: 78.507 RON

Cifra de afaceri: 221.695 RON. Profit: 78.507 RON

Cifra de afaceri
221.695 RON +20.41% față de anul precedent
Profit net
78.507 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
44.408 RON -0.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 184.114 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 184.114 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
184.114 RON -50.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.731 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
44.698 RON +15.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 368.277 RON. Profit: 12.747 RON

Cifra de afaceri: 368.277 RON. Profit: 12.747 RON

Cifra de afaceri
368.277 RON -14.83% față de anul precedent
Profit net
12.747 RON -76.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
38.597 RON -63.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 432.410 RON. Profit: 55.254 RON

Cifra de afaceri: 432.410 RON. Profit: 55.254 RON

Cifra de afaceri
432.410 RON +0.18% față de anul precedent
Profit net
55.254 RON -27.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
106.991 RON +9.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 431.631 RON. Profit: 76.015 RON

Cifra de afaceri: 431.631 RON. Profit: 76.015 RON

Cifra de afaceri
431.631 RON +2.15% față de anul precedent
Profit net
76.015 RON -13.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
97.621 RON +34.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 422.556 RON. Profit: 87.905 RON

Cifra de afaceri: 422.556 RON. Profit: 87.905 RON

Cifra de afaceri
422.556 RON +20.26% față de anul precedent
Profit net
87.905 RON -14.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
72.377 RON -23.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 351.379 RON. Profit: 103.165 RON

Cifra de afaceri: 351.379 RON. Profit: 103.165 RON

Cifra de afaceri
351.379 RON +68.36% față de anul precedent
Profit net
103.165 RON +115.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
95.185 RON +307.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 208.710 RON. Profit: 47.904 RON

Cifra de afaceri: 208.710 RON. Profit: 47.904 RON

Cifra de afaceri
208.710 RON +63.56% față de anul precedent
Profit net
47.904 RON +116.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
23.379 RON +34.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 127.604 RON. Profit: 22.114 RON

Cifra de afaceri: 127.604 RON. Profit: 22.114 RON

Cifra de afaceri
127.604 RON +2.91% față de anul precedent
Profit net
22.114 RON +88.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
17.406 RON -54.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 124.000 RON. Profit: 11.743 RON

Cifra de afaceri: 124.000 RON. Profit: 11.743 RON

Cifra de afaceri
124.000 RON +2.95% față de anul precedent
Profit net
11.743 RON +2.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
38.621 RON -56.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 120.442 RON. Profit: 11.449 RON

Cifra de afaceri: 120.442 RON. Profit: 11.449 RON

Cifra de afaceri
120.442 RON +16.18% față de anul precedent
Profit net
11.449 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
87.816 RON -22.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 103.672 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.672 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.672 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.200 RON
Angajati
2
Datorii
113.654 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

2004 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNICAF TRANS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

NICAF TRANS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4939 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4939, Braşov

REISEBUS S.R.L.
CUI: 40645707CAEN: 4939
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.960 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SRD TRANS S.R.L.
CUI: 47477228CAEN: 4939
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.632 RON
Profit
24.310 RON
Angajati
1
NEAMTU PRICOP TRANS S.R.L.
CUI: 18017277CAEN: 4939
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
P.D.D. ORIGINAL S.R.L.
CUI: 44819407CAEN: 4939
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2021-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.671 RON
Profit
44.103 RON
Angajati
1
OLIMPIC IRON S.R.L.
CUI: 49223498CAEN: 4939
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.450 RON
Profit
58.985 RON
Angajati
0
MMM RIDE S.R.L.
CUI: 49876373CAEN: 4939
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2024-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.977 RON
Profit
16.162 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4939, Braşov

IPEA SRL
CUI: 17047750CAEN: 4939
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.707 RON
Profit
14.439 RON
Angajati
1
LORIFLOR TRANS SRL
CUI: 16200790CAEN: 4939
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2004-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.101.985 RON
Profit
279.846 RON
Angajati
14
MARIUS TOUR SRL
CUI: 17235850CAEN: 4939
Activ
BRAŞOV, Sat Lisa Com. Lisa2005-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
649.609 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Alte firme din Braşov

MACROTEXT SRL
CUI: 16863520CAEN: 6310
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.704 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DOROTI SRL
CUI: 16863598CAEN: 9621
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.225 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JOB M & D SRL
CUI: 16879810CAEN: 7499
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.600 RON
Profit
63.502 RON
Angajati
1
SAN-DESIGN SRL
CUI: 16726124CAEN: 7112
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2004-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.678 RON
Profit
38.774 RON
Angajati
0
KROPEX SRL
CUI: 15489704CAEN: 1085
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2003-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.447 RON
Profit
27.969 RON
Angajati
1
VLAD-AGRO-ZAHAR S.R.L.
CUI: 18391947CAEN: 0150
Activ
BRAŞOV, Sat Colonia Bod Com. Bod2006-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.106.728 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
MIHNION 2017 SERV SRL
CUI: 37238711CAEN: 0113
Activ
BRAŞOV, Sat Berivoi Com. Recea2017-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NICAF TRANS S.R.L.?

CUI-ul NICAF TRANS S.R.L. este 16863563.

Unde este sediul NICAF TRANS S.R.L.?

NICAF TRANS S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Privighetorii nr. 5, 500270, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata NICAF TRANS S.R.L.?

NICAF TRANS S.R.L. a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NICAF TRANS S.R.L. in 2024?

In 2024, NICAF TRANS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 150.591 RON.

Cati angajati are NICAF TRANS S.R.L.?

NICAF TRANS S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are NICAF TRANS S.R.L.?

NICAF TRANS S.R.L. are codul CAEN principal 4939 (Alte transporturi terestre de călători n.c.a.).

Ce profit a inregistrat NICAF TRANS S.R.L. in 2024?

NICAF TRANS S.R.L. a inregistrat un profit net de 41.970 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.