Activități de consultanță în afaceri și management
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 02:14
Despre PREMIUM CLASS SERVICES SRL
PREMIUM CLASS SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Palanca Com. Floreşti-Stoeneşti, judetul GIURGIU, infiintata in 2004 (21 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PREMIUM CLASS SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 59.987 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+219.3%). Profitul net inregistrat a fost de 76 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 83.886 RON in 2008 la 59.987 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 59.987 RON
- Venituri totale
- 59.988 RON
- Cheltuieli totale
- 59.898 RON
- Profit brut
- 90 RON
- Profit net
- 76 RON
- Marja profit net
- 0,13%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 89.289 RON
- Stocuri
- 2.806 RON
- Creanțe
- 32.531 RON
- Casa & conturi bănci
- 53.952 RON
- Capital propriu
- 61.192 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, GIURGIU, Sat Palanca Com. Floreşti-Stoeneşti, Str. OGRADA nr. 26
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 04.10.2011
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 mai 2021
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 59.987 RON
- Rezultat net
- 76 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 59.987 RON | 18.787 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 59.988 RON | 18.787 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 59.898 RON | 15.094 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 90 RON | 3.693 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 76 RON | 3.132 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 1.113 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 89.289 RON | 236.681 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 89.289 RON | 237.794 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.806 RON | 2.806 RON |
| CreanțeSume de încasat | 32.531 RON | 31.289 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 53.952 RON | 202.586 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 22.526 RON | 9.347 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 61.192 RON | 229.800 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 3,96 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 68,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 59.987 +219,3% față de anul precedent | 59.988 | 59.898 | 90 -97,6% față de anul precedent | 76 -97,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 18.787 -34,4% față de anul precedent | 18.787 | 15.094 | 3.693 -80,7% față de anul precedent | 3.132 -82,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 28.630 -38,1% față de anul precedent | 28.630 | 9.537 | 19.093 -0,7% față de anul precedent | 18.266 +3,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 46.213 +141,2% față de anul precedent | 54.213 | 34.985 | 19.228 | 17.635 | 0 | 0 |
| 2020 | 19.163 +5,5% față de anul precedent | 19.164 | 26.722 | 0 | 0 | 7.558 | 8.173 |
| 2019 | 18.159 -83,9% față de anul precedent | 18.161 | 31.179 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 13.018 | 13.205 |
| 2018 | 112.754 +60,3% față de anul precedent | 112.754 | 48.963 | 63.791 +200,3% față de anul precedent | 62.652 +205,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 70.338 -59,1% față de anul precedent | 70.482 | 49.236 | 21.246 -51,4% față de anul precedent | 20.523 -46,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 172.115 +80,2% față de anul precedent | 172.302 | 128.614 | 43.688 +0,7% față de anul precedent | 38.519 -5,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 95.540 +68,3% față de anul precedent | 98.209 | 54.840 | 43.369 | 40.601 | 0 | 0 |
| 2012 | 56.776 +12,7% față de anul precedent | 68.157 | 71.052 | 0 | 0 | 2.895 | 2.895 |
| 2011 | 50.374 -52,9% față de anul precedent | 58.921 | 67.162 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 8.241 | 8.241 |
| 2010 | 106.911 +11,4% față de anul precedent | 106.913 | 90.309 | 16.604 +1,0% față de anul precedent | 13.379 +4,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 95.987 +14,4% față de anul precedent | 99.766 | 83.327 | 16.439 +136.891,7% față de anul precedent | 12.809 +106.641,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 83.886 | 83.887 | 83.875 | 12 | 12 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 89.289 | 89.289 | 2.806 | 32.531 | 53.952 |
| 2023 | 1.113 | 236.681 | 237.794 | 2.806 | 31.289 | 202.586 |
| 2022 | 2.227 | 239.458 | 241.685 | 2.806 | 30.360 | 206.292 |
| 2021 | 3.341 | 255.093 | 258.434 | 2.363 | 27.248 | 225.482 |
| 2020 | 4.455 | 292.804 | 297.259 | 3.177 | 15.218 | 274.409 |
| 2019 | 0 | 292.497 | 292.497 | 0 | 16.067 | 276.430 |
| 2018 | 0 | 314.161 | 314.161 | 1 | 77.235 | 236.925 |
| 2017 | 0 | 244.049 | 244.049 | 672 | 13.479 | 229.898 |
| 2014 | 0 | 181.720 | 181.720 | 0 | 57.251 | 124.469 |
| 2013 | 0 | 86.180 | 86.180 | 0 | 22.117 | 64.063 |
| 2012 | 0 | 33.830 | 33.830 | 0 | 19.476 | 14.354 |
| 2011 | 13.231 | 32.179 | 45.410 | 15.804 | 10.290 | 6.085 |
| 2010 | 27.099 | 38.988 | 66.087 | 26.327 | 6.088 | 6.573 |
| 2009 | 45.690 | 23.252 | 68.942 | 9.048 | 9.828 | 4.376 |
| 2008 | 65.391 | 37.351 | 102.742 | 11.617 | 24.766 | 968 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 22.526 +141,0% față de anul precedent | 61.192 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 9.347 -20,5% față de anul precedent | 229.800 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2022 | 11.756 -63,3% față de anul precedent | 226.669 | Neraportat | 1 |
| 2021 | 32.031 -33,9% față de anul precedent | 226.403 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 48.491 +36,4% față de anul precedent | 248.768 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 35.556 -19,2% față de anul precedent | 256.941 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 44.015 +20,4% față de anul precedent | 270.146 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 36.555 -54,1% față de anul precedent | 207.494 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 79.633 +37,3% față de anul precedent | 102.087 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 58.011 -7,5% față de anul precedent | 63.568 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 62.718 -18,1% față de anul precedent | 22.967 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 76.570 -17,6% față de anul precedent | 25.861 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 92.896 -25,3% față de anul precedent | 34.102 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2009 | 124.357 -39,0% față de anul precedent | 20.723 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 203.740 | 7.914 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2004 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 59.987 RON. Profit: 76 RON
Cifra de afaceri: 59.987 RON. Profit: 76 RON
- Cifra de afaceri
- 59.987 RON +219.3% față de anul precedent
- Profit net
- 76 RON -97.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 22.526 RON +141% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 18.787 RON. Profit: 3.132 RON
Cifra de afaceri: 18.787 RON. Profit: 3.132 RON
- Cifra de afaceri
- 18.787 RON -34.38% față de anul precedent
- Profit net
- 3.132 RON -82.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 9.347 RON -20.49% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 28.630 RON. Profit: 18.266 RON
Cifra de afaceri: 28.630 RON. Profit: 18.266 RON
- Cifra de afaceri
- 28.630 RON -38.05% față de anul precedent
- Profit net
- 18.266 RON +3.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 11.756 RON -63.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 46.213 RON. Profit: 17.635 RON
Cifra de afaceri: 46.213 RON. Profit: 17.635 RON
- Cifra de afaceri
- 46.213 RON +141.16% față de anul precedent
- Profit net
- 17.635 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 32.031 RON -33.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 19.163 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 19.163 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 19.163 RON +5.53% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.173 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 48.491 RON +36.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 18.159 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 18.159 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 18.159 RON -83.9% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 13.205 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 35.556 RON -19.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 112.754 RON. Profit: 62.652 RON
Cifra de afaceri: 112.754 RON. Profit: 62.652 RON
- Cifra de afaceri
- 112.754 RON +60.3% față de anul precedent
- Profit net
- 62.652 RON +205.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 44.015 RON +20.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 70.338 RON. Profit: 20.523 RON
Cifra de afaceri: 70.338 RON. Profit: 20.523 RON
- Cifra de afaceri
- 70.338 RON -59.13% față de anul precedent
- Profit net
- 20.523 RON -46.72% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 36.555 RON -54.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 172.115 RON. Profit: 38.519 RON
Cifra de afaceri: 172.115 RON. Profit: 38.519 RON
- Cifra de afaceri
- 172.115 RON +80.15% față de anul precedent
- Profit net
- 38.519 RON -5.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 79.633 RON +37.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 95.540 RON. Profit: 40.601 RON
Cifra de afaceri: 95.540 RON. Profit: 40.601 RON
- Cifra de afaceri
- 95.540 RON +68.28% față de anul precedent
- Profit net
- 40.601 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 58.011 RON -7.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 56.776 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 56.776 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 56.776 RON +12.71% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.895 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 62.718 RON -18.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 50.374 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 50.374 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 50.374 RON -52.88% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 8.241 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 76.570 RON -17.57% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 106.911 RON. Profit: 13.379 RON
Cifra de afaceri: 106.911 RON. Profit: 13.379 RON
- Cifra de afaceri
- 106.911 RON +11.38% față de anul precedent
- Profit net
- 13.379 RON +4.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 92.896 RON -25.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 95.987 RON. Profit: 12.809 RON
Cifra de afaceri: 95.987 RON. Profit: 12.809 RON
- Cifra de afaceri
- 95.987 RON +14.43% față de anul precedent
- Profit net
- 12.809 RON +106641.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 124.357 RON -38.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 83.886 RON. Profit: 12 RON
Cifra de afaceri: 83.886 RON. Profit: 12 RON
- Cifra de afaceri
- 83.886 RON
- Profit net
- 12 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 203.740 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20082004 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPREMIUM CLASS SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sat Palanca Com. Floreşti-Stoeneşti (GIURGIU)
PREMIUM CLASS SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sat Palanca Com. Floreşti-Stoeneşti (GIURGIU)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Giurgiu
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Giurgiu
Alte firme din Giurgiu
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PREMIUM CLASS SERVICES SRL?
CUI-ul PREMIUM CLASS SERVICES SRL este 16867158.
Unde este sediul PREMIUM CLASS SERVICES SRL?
PREMIUM CLASS SERVICES SRL are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Palanca Com. Floreşti-Stoeneşti, Str. OGRADA nr. 26, Sat Palanca Com. Floreşti-Stoeneşti, judetul GIURGIU.
Cand a fost infiintata PREMIUM CLASS SERVICES SRL?
PREMIUM CLASS SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2004 (21 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PREMIUM CLASS SERVICES SRL in 2024?
In 2024, PREMIUM CLASS SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 59.987 RON.
Ce activitate are PREMIUM CLASS SERVICES SRL?
PREMIUM CLASS SERVICES SRL are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).
Ce profit a inregistrat PREMIUM CLASS SERVICES SRL in 2024?
PREMIUM CLASS SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 76 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.